Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14851) nanorambo válasza omfgk (#14850) üzenetére


nanorambo
őstag

Tegnap este olyan gyorsan bedobált meccsekbe, hogy még a fegyvereimet sem tudtam állítgatni a menüben. Ilyen régóta nem történt :D

(#14852) omfgk válasza nanorambo (#14851) üzenetére


omfgk
addikt

Igen, azt már én is éreztem ,hogy a matchmaker jobb lett, de hiába ha a végén kifagyok...

6v6 az rendesen működik. Csak azt nem szeretem.

(#14853) prokxy válasza omfgk (#14850) üzenetére


prokxy
veterán

Nem vártam meg a végét, nem bírtam idegekkel. Feléig volt 8 killem, annak is kb. fele renetti akimbo-val :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14854) Laby válasza ЯΞD (#14777) üzenetére


Laby
senior tag

De, minden (a játék megjelenéskor jelen lévő) fegyvert aranyozni kell. Primary és secondary is, kés, pajzs, launcher-ek...stb. minden.

A sniper-t azért nem írtam, mert a játék eleje felé a felsoroltakat már platináztam, és ott megálltam amikor láttam a pajzs küldetéseit. Így a sniper-t nem fejeztem be anno, azt most kellett.
Illetve a Sniper-ek megvoltak, csak mint utólag kiderült számomra, akkor lesz platina hogyha az összes Marksman is megvan. Tehát a Marksman és Sniper fegyverek egy csomagként kezelendőek.

(#14856) KaitouP válasza #98320896 (#14855) üzenetére


KaitouP
veterán

Rengetegen, vélhetően ezért is tapasztalható olyankor szerver túlterheltség, lassú csatlakozás.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14858) Casanova*


Casanova*
veterán

Ma is egymás után csalókkal futok össze. Hihetetlen mennyi csaló van. atyaég! :Y Jól elkúrták ezt a jó codot. :O

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14859) nanorambo válasza #98320896 (#14855) üzenetére


nanorambo
őstag

Én abban tolom. Mármint munkaidőn kívül :D
Jó egyszer letoltam egy sd-t, de tényleg csak egyszer :D

(#14861) Laby válasza Casanova* (#14858) üzenetére


Laby
senior tag

Érdekes, hogy Te mindig ennyi csalóval találkozol.
Én eddig egy kezemen megtudom számolni mennyi csalóval futottam össze, pedig meglehetősen sokat játszottam a megjelenés óta.

Messze a legkevesebb csaló ebben a cod-ban van azok közül amikkel én játszottam.

(#14862) Casanova* válasza #98320896 (#14860) üzenetére


Casanova*
veterán

Én jól tolom. Ezer éve codozok. Észreveszem,hogy csal vagy pro a játékos. Falon át követ és halálpontos,odarántós az aimja. 70-80 felett ölt ma egyik aimbotos noob gyerek. Egy pro játékos nem öl ennyit. Viszont a pro módon még nem találkoztam csalóval. Ide prok járnak játszani. Ide járok most már én is. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14864) prokxy válasza Laby (#14861) üzenetére


prokxy
veterán

Nehezen lehet eldönteni, hogy ki csal és ki a jó játékos, simán mondhatja az enemy a másiknak, hogy "megy feléd a fal felől" és már ugye kinéz, mert vár és bamm, be is lehetsz spotolva, stb, én emiatt sem nagyon csalózok. Vannak persze egyértelmű dolgok, mint tegnap wz-ban, de egyébként nem sokkal taliztam én sem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14865) nanorambo válasza #98320896 (#14860) üzenetére


nanorambo
őstag

Neeem :)
Általában még edzem munka után és csak utána jön a gamelés.

(#14866) Casanova* válasza nanorambo (#14865) üzenetére


Casanova*
veterán

Ha kihagyod a lábnapot,nincs game! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14867) DrTechnoid válasza Casanova* (#14862) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is ölök 70-80at Shipment-en , sőt Shipment Domination-ben még többet is . De nem vagyok pro ,csak egy kazuár gémer. Így a te meghatározásodban egyúttal egy aim-es wh huszár.

Amúgy zárójelben kérdezem hogy domination csak az első Shoot The House napokban volt Shipment-en , és az elmúlt pár napban kivették, vagy csak nekem nem adta be soha ?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14868) nanorambo válasza Casanova* (#14866) üzenetére


nanorambo
őstag

:K

(#14869) Casanova* válasza DrTechnoid (#14867) üzenetére


Casanova*
veterán

Kispisztollyal ölt a gyerek 80 felett 6v6 HP-n. A végén ővé lett a finish killcam. Jó páran be is írták ,,LoL cheating....Olyan fejeseket lőtt... Lehet pechjemre csak én találkozok csalókkal. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14870) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

0.50 GS Obsidian Unlocked :C (nem holmi renetti...)


Tetszik ez a szett! :D
Mostmár lehet javítani a 1,5 win raten :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14871) DrTechnoid válasza Pro!Petya (#14870) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Grat!! :C Várjuk a Shield-et és a Crossbow-t :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14872) stilo18 válasza Casanova* (#14869) üzenetére


stilo18
addikt

107 kill körül van a maxom Renettivel nekem is :B
Csalás nélkül is meglehet csinálni, nem biztos, hogy az volt... :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#14873) porse


porse
senior tag

Nagyon jó ez a játék, úgy szeretem, csak kancsal lesz tőle a joystick, nem értem.

link

... szerintem.

(#14874) Pro!Petya válasza DrTechnoid (#14871) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Thx!
A Crossbow még sanszos mert az bejön alapból is, de a shield az tuti offos mert utálom :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14875) prokxy válasza Pro!Petya (#14870) üzenetére


prokxy
veterán

Kövezzetek meg, de nekem ez a skin nem tetszik. 1x biztos meglesz, de így képeken látva nekem nem jön be. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14876) Pro!Petya válasza prokxy (#14875) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem jobban bejön mint a plat gold vagy damascus :DDD
De igazából mindegy is mert egyikhez sem kell skill csak egy valag idő, meg kitartás.
A legboszantóbb hogy 90%-a a usereknek emiatt a marhaságok miatt képes elbeszni más játékát mert ő a skinre utazik. Nem zavarja ezeket hogy más játszani megy fel nem pedig skint szülni.
Az is zavar hogy az operátornál a mainscreenen a kispisztolynál nem ezt mutatja hanem a "gyári skint" ...

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14877) KaitouP válasza nincsnév007 (#14837) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez valóban egy ötletes és hasznos opció lenne! :) Súgd meg esetleg Activison fórumon nekik. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14878) KaitouP válasza Dave567 (#14845) üzenetére


KaitouP
veterán

Ideglevezétés gyanánt inkább gyűrögess stresszlabdát, menj ki a szabadba futni (kizárólag másoktól távol), ajándékozd meg magad egy pofa sörrel - hidd el, neked is jobb, és a topik közösségének is. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14879) Dave567 válasza Casanova* (#14858) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan, nagyon nem figyelik ezt az egészet.
Meg még mindig 200 latencys enemykkel futok össze

(#14880) KaitouP válasza porse (#14873) üzenetére


KaitouP
veterán

Én se értem. Se a képet, se a hozzászólást.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14881) ferke9506


ferke9506
újonc

Sziasztok, a következő problémába ütköztem: Tegnap hiba nélkül normálisan lagg mentesen ment a játék a gépemen, előtte pár napig csinálta nekem is azt a játék, amit többeknek, hogy kidobált hibaüzenet nélkül teljesen bezárva a játékot magát. Na szóval tegnap tök jót játszottunk a srácokkal (ők ps4 esek) 4 órán keresztül lagg és hiba mentes volt mindenkinek, erre ma is ugyanez volt a terv, csak ahogy beléptem az első meccsre, laggol a játék és fogalmam sincs miért... Amire laikusként rátudtam nézni, az az hogy a feladatkezelőbe a teljesítményeket megnézve láttam, hogy a processzorom 99% on míg a videokártyám max 5 % on megy...
Erre jött az ötlet, indítottam egy benchmarkot a videokartyara, hiba nélkül ment mint eddig. Elindítottam a CS:GO-t nyomtam rajta egy meccset, full grafikán, mindenféle probléma nélkül, ahol a videokártya 30%on ment.
Nos most akkor tanácstalan vagyok, hogy nálam van-e a baj, vagy a játékkal újfent?

Konfigom:
Intel core i5 4570
Asus b85 pro gamer alaplap
2x4 gb hyperX ddr3 ram 1866 Mhz
120 gb ssd hyperX fury(ezen a windows van csak)
1tb western digital hdd (ezen vannak a játékok)
Evga geforce gtx 1070 8gb acx 3.0 ftw videokarya
Seasonic 80+gold tápegység.
Tervben van ugye a bővítése a ramnak illetve még egy nagyobb ssd-nek csak, hogyha tegnap hiba nélkül futott a játék, akkor most is úgy kéne nem? Válaszokat köszönöm előre is, legyen szép napotok :)

[ Szerkesztve ]

(#14883) KaitouP


KaitouP
veterán

Az Infinity Ward a hétvége folyamán történt hibajelenségek és azok javításának következtében okozott kellemetlenségekért, és a játékosok türelméért köszönettel mától egészen péntekig a képen látható ajándékkal kedveskedik nektek, nekünk.

"As a token of our appreciation for your patience while we worked on a few bugs over the weekend, we’ve turned on 2XP, 2X Weapon XP, and 2X Tiers, live now until Friday, May 8th!"

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14884) ferke9506 válasza #98320896 (#14882) üzenetére


ferke9506
újonc

Tudom, hogy kevés kb olyan 6-800mega marad belőle, úgy hogy csak a játék fut, viszont ugyanúgy most is ugyanannyi maradt és mégis baj van a játékkal🤔🤔Hétvégéig ér ide még 8 giga ram :)

[ Szerkesztve ]

(#14885) porse válasza KaitouP (#14880) üzenetére


porse
senior tag

Sikerült úgy földhöz vágni, hogy halott legyen..

... szerintem.

(#14886) Dave567 válasza KaitouP (#14883) üzenetére


Dave567
addikt

És a játszhatatlansággal mi lesz ?
Folyamatos lag...

(#14887) KaitouP válasza Dave567 (#14886) üzenetére


KaitouP
veterán

Semmilyen problémát nem tapasztok, 30-40-es pingem van.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14888) Dave567 válasza KaitouP (#14887) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem is, csak az ellenségnek több...

(#14889) omfgk


omfgk
addikt

Ground War helyett Boots on the Ground War.
Azaz nincsenek tankok.

Minden más a régi.
A fagyás is a régi.

Nyitottam már több ticketet, twitteren is írtam az activision supportnak, de egyelőre néma csend.

Most telt be a pohár, ment egy uninstall.
Majd 1 hónap múlva amikor újrateszem a rendszert a W10 2004-esre, akkor esetleg megpróbálom hátha megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#14890) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok

Szenvedek egy feladattal. 50 long shotkill-t kell megcsinálnom hőérzékelős távcsővel. Hol érdemes ráfeküdni és melyik scope-al? Eddig csak valami double thermallal számolt a Dragunovon. (mopndjuk más sniper fegyveren nincs még thermal-om) Esetleg működik más fegyveren is, mert ebbe bele fogok őszülni. Nagyon nem fekszik a gondolat, hogy a Shoot House falánál ácsorgok. :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#14891) Redcaster


Redcaster
őstag

RAM-7 és Kilo után megvan a 3. arany fegyverem. Nem gondoltam volna, hogy pont egy pisztoly lesz, de ez a Renetti nagyon beteg... És lassan az SKS is meglesz, már csak 14-szer kell ölnöm 3-at halál nélkül :K

(#14892) Dave567


Dave567
addikt

(#14893) agazsa válasza SipiBcs (#14890) üzenetére


agazsa
csendes tag

Szia!
Épp a minap sikerült az M13-at is kiaranyoznom 80al indítottam a napot. (Egy egész délelőttöm bánta, a végére azt hittem megszülök :D).A régi cod mw-s mapokon (Crash, Backlot, Vacant) tudsz longshotra helyeket találni, legalábbis nekem ezeken ment könnyebben. Remélem tudtam segíteni valamit :D

(#14894) nanorambo válasza KaitouP (#14883) üzenetére


nanorambo
őstag

Akkor lehet a BP végére érek.

(#14895) Corpuscle válasza SipiBcs (#14890) üzenetére


Corpuscle
őstag

M4A1, socom tár, stopping power, ground war. Meg az a thermal scope amelyiket nem lát az enemy (így fejből nem tudom melyik sajna, kb 3x zoom-os). Mivel 10 lőszeres a tár, csak pötyögtetve. A snipert simán kiszeded vele, mire a végére érsz le sem akarod rakni (én így jártam, ha GW, csak ezzel). :)

(#14896) Dictator^


Dictator^
veterán

Mi miatt van, hogy az Uzis tár unlockot nem tudom beadni? Csak hipfire killjeim voltak.
Van amelyik matchben megadja, ha megvan a 3 killem, van amelyikben nem.

Ez mitől függ, bugos?

Nem célzok direkt rá, csak hipfire, 9+ kill és semmi..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14897) lowzor válasza Dictator^ (#14896) üzenetére


lowzor
veterán

Bugos, akkor számolja el mikor kedve van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14898) Komi28


Komi28
senior tag

Nagy a lag és minden játék végén kifagy, jópár módban próbáltam...

(#14899) Dictator^ válasza lowzor (#14897) üzenetére


Dictator^
veterán

Szuper, szerintem legalább 10-12 matchen vagyok túl, ahol mindegyikben megvolt a 3 hipfire killem és még csak 4/5-nél tartok.. ezután még van két longrange shotom az Uzi barrelhez.. mikor lesz ez így meg?! :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14900) lowzor válasza Dictator^ (#14899) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam is dettó ugyanez volt, sokáig is tartott emiatt.
De legalább megérte, mert sokat dob rajta az a tár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.