Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) Dave567


Dave567
addikt

2019 Mw...................
Így kell ezt csinálni....

(#14802) Rinkasime válasza Dendytv (#14800) üzenetére


Rinkasime
tag

Mondd mi a baj

(#14803) Casanova*


Casanova*
veterán

Hát gyerekek! Ennek a codnak lőttek. Elég sok wh-s van. Pár aimbotossal is találkoztam már. Eddigi legviccesebb cod. Más codban ennyi csalóval nem találkoztam. :W :W :O

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#14804) Tomko78 válasza Rinkasime (#14802) üzenetére


Tomko78
őstag

Gondolom a ping , nekem meg ilyen 40-50 körül van mindig

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14805) Sebibalu válasza Casanova* (#14803) üzenetére


Sebibalu
őstag

Akad pár darab. Lehet a season passhoz ajándék valahol ? :DDD

(#14806) Qtya72 válasza Dendytv (#14800) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Nagy valószínűséggel ez a gond: CuccokAMD Phenom x4 965 BE/Gigabyte GTX 1050 2GB GDDR5 OC Windforce /8GB RAM 1333Mhz/Gigabyte 78LMT-S2/Chieftec Force Series CPS 500S

(#14807) Dendytv válasza Qtya72 (#14806) üzenetére


Dendytv
senior tag

De még csak el sem indul ! Megérteném ha szaggatna vagy valami hiba üzenetet kapnék de semmi ilyen

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#14809) Dave567 válasza Casanova* (#14803) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, elszaporodtak rendesen...

(#14810) lowzor válasza Dendytv (#14807) üzenetére


lowzor
veterán

Ez a gép sajnos még a minimum hardveres követelményekkel sem találkozik.

(#14811) Lugi01


Lugi01
tag

Sziasztok!

1080p, esetleg 1440p felbontáson játszanék a Warzone-nal. Ehhez vettem egy 2070 Super vga-t, a proci egy i5 9400F+32GB DDR4. Nem ultra beállítások mellett, 1080-ben, kb 120-130 (max) FPS-sem van. Youtube videók alapján ennél több is lehetne simán. Kevés lenne a procim? MSI afterburner szerint játék alatt a VGA 98% köröl pörög, a cpu 80-100% között. Ebből nekem az jön le, hogy nem a cpu a bottleneck, de lehet, hogy tévedek. Szerintetek?

(#14812) Tomko78 válasza Lugi01 (#14811) üzenetére


Tomko78
őstag

Cpu lesz a ludas, mert annak a vganak vígan kéne vinnie magasabb fpsel

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14813) Lugi01 válasza Tomko78 (#14812) üzenetére


Lugi01
tag

Köszönöm a választ! Mit ajánlanál? (lapot nem cserélnék): i7 9700K, I9 9900K, esetleg I7 8700K. Azt tudom, hogy az I9 a legjobb proci, csak érdemes-e megfizetni a felárat a játék miatt?

(#14814) nanorambo


nanorambo
őstag

Matchmaking még mindig nem működik. Egyaltalán dolgoznak rajta vagy szerintük már megoldották? Csak mert akkor megy fel ahardverapróra. Még jó hogy lemezesen vettem PS-re.

(#14815) Dave567 válasza nanorambo (#14814) üzenetére


Dave567
addikt

Ha tehetném akkor eladnám, csak a singlet sajnálom.
De neked könnyebb, úgyhogy add, nem lesz jobb...

[ Szerkesztve ]

(#14816) omfgk válasza nanorambo (#14814) üzenetére


omfgk
addikt

https://twitter.com/ATVIAssist/status/1256406582931251201
https://twitter.com/ATVIAssist

Már szombaton megoldották a dolgot... Szerintük legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#14817) lowzor válasza Lugi01 (#14811) üzenetére


lowzor
veterán

Ha végig maxon megy a GPU, akkor nincs CPU limit.

(#14818) Lugi01 válasza lowzor (#14817) üzenetére


Lugi01
tag

Úgy nézem, végig 98 százalék körül van, de akkor mi lehet?

(#14819) KaitouP válasza Dave567 (#14801) üzenetére


KaitouP
veterán

Áruld már el kérlek, hogy mi a célod azzal, hogy napi 60 kommentben siránkozol azon, hogy mennyire szar a játék? Ettől a játék nem lesz jobb, és a topik színvonalát is csökkenti a folyamatos károgás. Megértjük többen is, hogy vannak akiknek problémája van a játék futtatásával, és függetlenül attól hogy user error vagy ténylegesen játékbeli hiba, próbálunk is segíteni amennyire lehet. Mindenkinek lehet véleménye, lehet pozitív és negatív - formáját tekintve bizonyos keretek között - de azért ez már egy kicsit túlzás. Nem tetszik avagy "szar a játék" = nem játszol a játékkal.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14820) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14821) etrop01


etrop01
tag

Co-op küldetéseket van aki végig vitte, van egy pálya ami kifogott rajtam. Rákerestem yt-on elvileg megcsinálom azt ami a videón van mégse pipálja ki. Lehetséges, hogy ez is bugos? Operation Strongboxon, én fűrészelem el a rácsot, megtalálom az egyik széfbe cuccot aztán gyorsan felmegyek a tetőre lelőni a helit hogy ne lógjon meg a bankár. Vissza juggernaut kill utána fel tető, bankár kill meg még pár heli, utána elmegyünk mi is helivel. Küldetés elfogadva. Van amit kihagyok?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#14822) nanorambo


nanorambo
őstag

Betehetnének egy olyan opciót, hogy előre ki lehessen valasztani melyik pályára melyik operátort viszed (és milyen ruhában)

(#14823) WaterWave válasza KaitouP (#14820) üzenetére


WaterWave
veterán

tehát semmi érdemleges...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14824) lowzor válasza Lugi01 (#14818) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor rejtély. Hány MHz-es ramjaid vannak? Milyen lapod van?
Azért kipróbálhatod egy egy i7-tel is, hátha javul a helyzet. Vagy akár egy 8600/9600K-val tuningolva.

(#14825) Lugi01 válasza lowzor (#14824) üzenetére


Lugi01
tag

A lap egy asus tuf z390, a ramok az G.skill 3000mhz-esek. Megpróbálok szerezni kölcsön egy erősebb procit akkor.

(#14826) Tomko78 válasza Lugi01 (#14825) üzenetére


Tomko78
őstag

Na nekem így megy a cpum Cod MW multi igaz nem warzone 1080p max beállítás 144 hz 144 fps , és látszik terheli mind a 12 szálat

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14827) lowzor válasza Lugi01 (#14825) üzenetére


lowzor
veterán

A lap jó lesz egy komolyabb proci alá, a ramod is jó. Remélhetőleg akkor megoldódik majd a problémád egy erősebb procival.

[ Szerkesztve ]

(#14828) Lugi01 válasza Tomko78 (#14826) üzenetére


Lugi01
tag

Akkor mégis lehet, hogy a proci nem elég neki. köszi!

(#14829) Lugi01 válasza lowzor (#14827) üzenetére


Lugi01
tag

Köszi a segítséget!

(#14830) KaitouP


KaitouP
veterán

Továbbra is aktívan folyik a hibajavítása annak a problémának, miszerint többen arra panaszkodnak, hogy lassan kerülnek játékba, a matchmaking rendszer lassan működik: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14831) KaitouP válasza WaterWave (#14823) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt nevezed te semmi érdemlegesnek? ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14832) nanorambo válasza KaitouP (#14830) üzenetére


nanorambo
őstag

(#14833) magellaner válasza KaitouP (#14831) üzenetére


magellaner
tag

Deszép.... Nemtudom mi lessz akkor a következő...

(#14834) Redcaster


Redcaster
őstag

Ma nekem is előjött a minden meccs után CTD... Van rá valami megoldás?

(#14835) omfgk válasza Redcaster (#14834) üzenetére


omfgk
addikt

Nincs.

(#14836) KaitouP válasza magellaner (#14833) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD :C Kezdi felvenni azt az irányt a játék, ami miatt otthagytam a BO4-et is. Nem értem miért kell egy háborús, kifejezetten dark hangulatú shooterből Toy Story-t csinálni. Bár nekem már a pillangós-szivárványos Kar98 is meredek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14837) nincsnév007 válasza KaitouP (#14836) üzenetére


nincsnév007
őstag

azt adnám ha ki lehetne kapcsolni a skineket, úgy hogy ne lássuk hogy mások embernek milyen skin van a fegyverén, imádom mikor a meccs elején pofámba viritanak a pink fegyverek férfi karakteren :DDD

(#14838) s.bala31 válasza KaitouP (#14830) üzenetére


s.bala31
őstag

Nálam már egész jó lett estére, max fél 1 perc a várakozási idő.

(#14839) BandiHUN válasza KaitouP (#14830) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem ma estére megjavult,pillanatok alatt talált játékot,másfél óra alatt több kört mentem,mint tegnap 4 alatt...
DE persze a dupla XP-t csípőből levették,semmi bocsika,kárpótolunk,ilyesmi...
Fogadni merek,holnap a Shoot the ship-et is kiszedik,és jön valami f..ság helyette...
Pedig már egész jól állok RPG-ileg,ígyis 111/150 az Obsidian,a hétvégén 5 fegyót is goldoztam,ma is egyet...+végigmentek a tierek,szint még 2 kell.
De arra rájöttem,hogy a pajzshoz hülye vagyok.Eszméletlen dolgokat tolnak vele mások,nem tudom,hogy éreznek rá,de mikor velem szemben jön pajzsos,és nincs semtexem,tuti leüt a f..ba,én meg valakire rámozdulnék 10-ből 9x 1mp alatt leszed valaki hátulról vagy oldalról...sose lesznek meg a dupla meg a triplakillek,pedig lassan már tényleg csak az,meg a bolt actionök maradnak+1-2 pisztoly.
Egyébként szemét húzás,hogy ha jön új fegyver valahova,és nincs kész a platina,akkor addig nem is lesz,még az új cucc is ki nem lesz aranyozva.Így jártam most a shotikkal,mikor jött az új,aznap lett meg a 725-re is a gold,erre csinálhattam azt is...BO4-ben csak a kezdőket kellett maxolni.Számszeríjtól is félek,még az van olyan a tacticalok közül,ami szenvedős,annak meg simán a launcherek mellett lett volna amúgyis a helye,vagy legalábbis másodlagosként,irtó lassú vele haladni alapesetben.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14840) DrTechnoid válasza BandiHUN (#14839) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Már a sniperek , félautómaták, shotik , AR-ek 80%-a arany, pisztolyok , SMG platina, kés pajzs, launcherek a habokban se :D Nem tudom hogy azokat meg lehet-e csinálni könnyedén a Shipment nélkül. Bár a pajzzsal ahogy láttam lehet trükközni azért más mapokon is.

Szerk :

úgy tudom hogy a Crossbow nem kell a platinához, a DLC fegyókat nem szokták belevonni. Bár lehet hogy ezen változtattak időközben.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14841) prokxy válasza DrTechnoid (#14840) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem 2 gold van, m4 és m13. Bár csak márc. végén vettem meg a játékot és több wz,mint multi. Mp7 megy most, közben az ax50-nel szenvedek. Ez utóbbi miatt tegnap tdmen repült a fejesem majdnem úgy mindennel együtt. Kdt leszarom, de süllyed rendesen miatta, agyvíz meg a magasban. Ezekre rá kell érezni,totál más játékstílusok, én meg ugye nem vagyok st0deh, h mindenki azonnal fekszik még ha mögöttem is van a csipától. Én misselek, akkor meg perec van...szóval grat, nekem ennyi türelmem nincs. :)

szerk: ötlet, hogy melyik módban a legegyszerűbb a sniper goldozása?
GW próbáltam, Downtown városrészen, 8 kill egész körben, mindenhonnan jött az áldás, killstreak-ek, pila-k, sniperek. Az nem volt buli.

szerk2: én egyébként úgy vagyok vele, mint a BF-ekben anno, a kedvenceket kimaxolom, gold, aztán a többit skippelem. Így van a kedvencekkel 10e+ killem BF-ben. Az, hogy váltogatom, olyanokkal megyek, ami nem tetszik (AK pl, meg vmi Burst-ös cucc), azokat nem fogom gold-ozni, talán ki sem maxolni. Emiatt lesz még az AX50, MP7, vmelyik shoti, bár kb nekem mind ugyanaz meg az SKS és a Renetti. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14842) TaRka94 válasza prokxy (#14841) üzenetére


TaRka94
senior tag

Az a fura eddigi codokban ak47 volt a kedvenc, itt meg néha alig tudok vele ölni:D

(#14843) omfgk válasza prokxy (#14841) üzenetére


omfgk
addikt

Ground War-ban Port és Zhokov mapokon a legkönnyebb AX-50-el aprítani. Kempelni kell keményen. Porton akár az E alatti spawn-ról is lehet darálni, az egyik daruról. Úgy hallottam ez egy jó hely. ;]
Zhokovon pedig D-ről C és E felé. Vagy C emeletről B/D/A.

Downtown alatt Tarvorskot érted? Na ott nem ajánlanám én sem. Sose megyek sniperrel ott.

---
Ground War neked nem fagy le kör végén amúgy? Játszhatatlan jelenleg nálam a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#14844) s.bala31 válasza prokxy (#14841) üzenetére


s.bala31
őstag

Nekem az AX50-el az Euphrates bridge-en megy a legjobban (dom, hq, hp módban mert akkor legalább mozognak a játékosok). Busz roncsok közül szoktam vele campelni. Ground Warban elég sokan használják, a nagy map és foglalós játékmenet miatt ott biztos jól lehet vele haladni.

(#14845) Dave567 válasza KaitouP (#14819) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi, ideg levezetés.

Meg ugye Most lehetett volna húzni mindent, csak jól meg szívatott a kedves társaság.

(#14846) atee válasza prokxy (#14841) üzenetére


atee
őstag

Pont ugyan ezek vannak goldban nálam is.
És nem is nagyon lesz több. Én szórakozni akarok és nem dolgozni! Olyan fegyverekkel jatszani amit nem kedvelek az inkabb szenvedés mint érdekes!
M13 a kedvenc. Azzal megyek és kész. Renetti mellette aztán ha összejön arra is a gold akkor jó, de külön nem fogok csak ezért erőszakosan topo killeket lőni! Ha pedig nagyon eredményorientált játékot akarok akkor M13/MP7 és hajrá :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#14847) prokxy válasza omfgk (#14843) üzenetére


prokxy
veterán

#14842) TaRka94: dettó, anno sokat AK-ztam, ez itt nekem nem fekszik.
#14843) omfgk: újfent köszönöm a tanácsot, megnézem mindenképp. :R Igen az a Tarvorskor volt.
#14844) s.bala31: ha látom, hogy az a map jön, akkor átvariálom gyorsan a killstreak-eket, mert általában összejön több vtol, chopper gunner, jó az a map nagyon csipázni. :) Csak ritkán adja be...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14848) prokxy válasza atee (#14846) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, M13 és MP7, utóbbi nagyon agilis cucc, imádom. BR-ben akkor szoktam hozni, ha a Loadout-ot lekérjük, majd esik is egy friendly egyből, rámegyünk és lesz ghost is meg 2 fő fegyver is. :)
Grauztam minap sokat és nekem nem jön be annyira, mint másoknak, rengetegen áradoznak róla, hogy csak úgy olvasztja a shield-et. Ugyanúgy specelni nem tudom, mert nekem kell az optika rá, én a gyárival messzire nem látok rendesen így sok a miss, szóval xrkII markolat helyett van rajta vmi canded hibrid.

omfgk: Mondjuk mehetnénk majd 1-2 kört együtt, akár ma este és megnézném a taktikát! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14850) omfgk válasza prokxy (#14847) üzenetére


omfgk
addikt

Nálad nem fagy meg a Ground War a legvégén a Scoreboard-on?

(#14848) : 1.2 update óta nekem szét lett cseszve a GW sajnos. Ha egyszer megjavul akkor megmutatom a tuti helyeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.