Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) FaTHI


FaTHI
őstag

Befagy az elején nálatok?

(#14602) MaddeNNNN válasza Laby (#14600) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Nekem eddig patchről patchre változott, hogy kidob-e hibaüzenet nélkül az asztalra. Most úgy néz ki már 3 patch óta ez megoldódott. Helyette jön ez...

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#14603) szuk_jozsef válasza szuk_jozsef (#14574) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Csak nem sikerült megoldanom hogy kapcsolgatás nélkül tudjak játszani codot a fejhallgatón és mondjuk játék után a youtubot hangfalon keresztül hallgassam.Az alkalmazásoknál beállítottam a codnak a fejhallgatót a játék elinditása után pedig csak félsiker van, az aláfestő zene a fejhallgatón megy míg az effektek a hangszórókon :Y .Ti hogy csináljátok?kapcsolgatjátok a vezérlöpultban a lejátszóeszközöket vagy van erre egy spéci program vagy bugos ez a játék.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#14604) Laraxior válasza szuk_jozsef (#14603) üzenetére


Laraxior
titán

Két kattintás... nem kell oda vezérlőpult. Legalábbis én így csinálom.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14605) Vitee válasza ADAM1337 (#14589) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nálam is ez van, de nekem sokkal régebb óta...ma 3 meccs legvégén dobott ki dev errorral.
Így semmit nem is kaptam a körök végén.
Nekem Ryzen5 3600, 5700XT.

Sebibalu: nálam se oké valami, ma nagyon sokszor kivágott...

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#14606) ADAM1337 válasza Vitee (#14605) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Marha jó pont játszani akartunk egyet de hát így.
Nekem 3-4 menet volt ma de semmi gond. :U

(#14607) Cheesus


Cheesus
senior tag

Amugy van arra bármi mód, hogy a Battle Pass kiadásban szereplő 3 operatort megszerezzük valahogy a játék ujravetele nélkül?

https://www.twitch.tv/csehla

(#14608) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

3kört mentem, minden kör végén erroral kidob

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#14609) Laraxior válasza kisza25 (#14608) üzenetére


Laraxior
titán

Az tök normális... De azonfelül nincs különösebb baj. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14610) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Sziasztok,

Tapasztalt már valaki laggolást warzone-ban? Először az internetre gyanakodtam de minden más játékkal normális a kapcsolat. Valamiért a keddi update óta mindig találkozok ezzel a hibával.

(#14611) WaterWave válasza JenciHUN (#14610) üzenetére


WaterWave
veterán

Van olyan szerver, ami játszhatatlan a laggtól

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14612) JenciHUN válasza WaterWave (#14611) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Erre is gyanakodtam, de azért 5-ből 5 meccsen úgy, hogy ismerősnek semmi féle laggolás nem volt, így ezt elvetettem.

(#14613) Vitee válasza JenciHUN (#14612) üzenetére


Vitee
aktív tag

Nekem nagyon sokszor szinte játszhatatlanul akad a Warzone, a többiek pedig azt mondják, hogy nekik hibátlan... Van, hogy nekem perfect, nekik pedig akad, vagy kidobálja őket.
Szarok a szerverek, egyszer hátha gatyába rázzák :(
Kora reggel szoktak jobbak lenni a szerverek, akkor elég fluid a játékmenet. Aztán ott vannak azok, akik nem érzékelnek soha semmi bajt, vagy észre sem veszik a lagokat.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#14614) atee válasza JenciHUN (#14610) üzenetére


atee
őstag

Szinte mindig. Már inkább nem is játszom csak a normál játékkal. Pedig a plundert nagyon szerettem.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14615) csƵ


csƵ
őstag

Óràk óta nem tudok multizni. (Xbox)

(#14616) Laby válasza csƵ (#14615) üzenetére


Laby
senior tag

PC-n én sem. Barátom meg ki-be lépked és simán beengedi mindig, engem egyszer sem engedett órák óta.

update: most beengedett 184. kísérletre. :)

[ Szerkesztve ]

(#14617) KaitouP


KaitouP
veterán

Aktívan vizsgálják azt a problémát, melynek következtében bizonyos játékosok indokolatlanul hosszú várakozási időt tapasztalnak a játékba kerülésig.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14619) Dave567 válasza KaitouP (#14617) üzenetére


Dave567
addikt

Én meg indokolatlanul hazavágnám az egész céget, a csicska szervereivel együtt...

(#14620) Laby válasza Laby (#14616) üzenetére


Laby
senior tag

Update 2.0: Egy meccs, utána 15 perc lobby várakozás, majd server disconnect és nem enged vissza. Mára ennyi, jó nagyot játszottunk... :(

(#14621) Tomassy00 válasza Dave567 (#14619) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Pedig már milyen régóta gondok vannak náluk szerverek terén, és még máig nem kezdtek vele semmit. De csak azt sem lehet mondani hogy kis semmi cégecske hogy ne lenne rá forrás... Majd lehet jövő ilyenkor normálisan játszható lesz, ha szerencsénk van :U

(#14622) Dave567 válasza Tomassy00 (#14621) üzenetére


Dave567
addikt

Pontosan, most letámasztottam az új LMG-et a falra, 4* telibe küldtem a csókát, 1-et lőtt halott voltam, és az egész enemy pisztollyal ment, 1 lövés 1killel.

(#14623) Tomassy00 válasza Dave567 (#14622) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Igen, a csalók meg hab a tortán "Jo habos lesz ez a torta is " :R

(#14624) KaitouP


KaitouP
veterán

Ha játszotok a Call of Duty: Mobile játékkal, megkapjátok a Modern Warfare-hez (ingyenes Warzone játékosok is) a képen látható órát:

Annyit kell csak tenni, hogy össze kell kapcsolni a Call of Duty: Mobile account-ot a Modern Warfare-ben használt Call of Duty account-al. Aki nem rendelkezik Call of Duty account-al, itt regisztálhat: [link]

Az óra a Watch menüben lesz megtalálható, de legyetek türelemmel, 72 órát is igénybe vehet, amíg felbukkan.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14625) nanorambo


nanorambo
őstag

Semmiért nem ad xp-t a játék. Gondolom a szerverhibak miatt. Másfél órája tolom és most vettem észre. Fantasztikus. Az meg már csak a ráadás, hofy dupla xp hétvégén csinálja.

(#14626) omfgk válasza nanorambo (#14625) üzenetére


omfgk
addikt

Activisionnek sikerült totál taccsra tennie a játékát egyetlen update-el...
Ground War például gyakorlatilag megszűnt.

6v6 az nagyjából oké.

(#14627) Dragon3000 válasza nanorambo (#14625) üzenetére


Dragon3000
veterán

Hajnalban játszottam haverokkal, nálunk is ezt csinálta, aztán pár match után megadott mindent. Persze ettől még lehet, hogy most porul jártál.

(#14628) Trebron09


Trebron09
őstag

Jól megcsinálták... :C menet közben kivág az asztalra hibaüzenet nélkül, utána lépek be 6068 hiba ( előtte sosem volt) most meg ez:

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#14629) lacy86


lacy86
addikt

Lehet noob kerdes de Plunderbe most dupla XP alatt megéri hasznalni a Mo’Money perket? :)

(#14630) Evil Snowman válasza KaitouP (#14597) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nyomnam, ha elszámolná az XPket de nem. 4 meccs óta nem adja hozzá.

(#14631) Laraxior


Laraxior
titán

Meddig lesz duplaXP? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14632) lacy86 válasza Evil Snowman (#14630) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt tapasztaltam En is
pedig most 59000XP nyereseg volt Plunderben
remelem utolag elszamolja 😡😡😡

(#14633) Acheron válasza Trebron09 (#14628) üzenetére


Acheron
őstag

Kíváncsiságból benéztem, dettó ugyanez. Remélem, játékidőre helyreáll a rend (általában éjfél körül van időm leülni, mikor a család végre elcsendesedik. Addigra többnyire Vérpistikééket is ágyba inti anyu, úgyhogy normálisabb meccsekre van kilátás)
Off, de rendes topikja még nincs: Az MW2CR igazán jó eddig, roppant élvezetes újra játszani friss köntösben a játékot. Szép a grafika, durván látványosak pl a légicsapás robbanásai, és a zenék, hát azt nagyon jó újra hallani. Megbolondítottam magamnak a játékot azzal, hogy eldöntöttem, kontrollerrel viszem végig (PC -n) - pelenkás kezdőként érzem magam néha, de totál kihívás így leszedni az elleneket - nem csak egyszerű hentelés, igazán élvezetes ez az új "cselendzs" :D Aztán a végére meglátom, van -e (számomra) jövő a kontrollerben, vagy maradok az egér-biil kombónál.
Jah, csak margóra: az eddigiek alapján ez az aim -assist sz@rt sem ér, pont ugyanúgy telibe kell lőnöm az ellent, mint egérrel, hogy kifeküdjön. Méghogy aimbot, pfff :N .
Azért a 2019 -et továbbra is a jó kis G502 -vel aprítom, a fenti módon nem kicsit nulláznám a KD arányt egy nap alatt :D

(#14634) s.bala31 válasza KaitouP (#14617) üzenetére


s.bala31
őstag

Ez örvendetes, mert percekig kell várnom mire talál valamit. Shoot the ship módban valamivel jobb a helyzet.

(#14635) b.


b.
félisten

egész nap nem tudtam játszani PC-n A következő a hibaüzenet :

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14636) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Valahol valamibe nagyon belenyúltak ezek :DDD

(#14637) s.bala31 válasza b. (#14635) üzenetére


s.bala31
őstag

Ezt délelőtt én is megkaptam, de később beengedett, csak éppen alig talált szervert. Volt hogy 10 perc malmozás után megúntam és inkább kiléptem. Remélem holnapra javítják.

[ Szerkesztve ]

(#14638) Wans válasza zoltannagy (#14596) üzenetére


Wans
aktív tag

Az ellenfélnek kell a füstben lennie. Csak meccs közben nem írja, hogy mennyit öltél meg úgy, hogy az ellen a füstben volt. 15 meccsen keresztül, mint a bolond csak dobálgattam a füst gnade-eket.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#14639) pulffy válasza Evil Snowman (#14630) üzenetére


pulffy
őstag

PS4 én is ugyan ez, hol beadja hol nem.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14640) DrTechnoid válasza pulffy (#14639) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Shoothouse beadta mindet, Shipment semmit. A Model 668-as shotival kellett 20 kill dailybe, de valahogy a nagy lövöldözés közepette feltűnt hogy nem ugrik fel semmilyen infó, nem adja az új festéseket se, majd a végén a menübe lépéskor ott volt hogy 0/20-at öltem vele :DDD Mondom mivan , akkor egy próba Shoothouse-on, és ott meglett minden gond nélkül.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14642) Kobe


Kobe
veterán

Erosen gondolkozom hogy a game megy a lecsoba
Csak a warzone reszet tolom, de az alap 90gb letoltes +30gb patch majd meg 9gb patchet nonszensznek tartom, foleg hogy patchrol patchre csak jatszhatatlanabb..... Nekem tegnap pl shadereket es texturakat nem toltott be, volt hogy a repulo helyett mar a bevezeto vidiben is 4 ember ult a levegoben...... Es 180gbnal 1 palyarol beszelunk.... Nonszensz

(#14643) Xaels válasza #98320896 (#14641) üzenetére


Xaels
félisten

Van egy csomó közepes pálya a 6v6 multiban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14644) DonMedve válasza Kobe (#14642) üzenetére


DonMedve
addikt

Hát már én is kezdem megbánni, hogy megvettem, pedig még nem is játszottam/játszhattam vele. :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#14646) zoltannagy válasza Wans (#14638) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Okés, köszi. Már a fele megvan :D
Elég hosszadalmas még Shipmenten is füstben szaladgálni..

[ Szerkesztve ]

(#14648) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A múltkori kártyás témához. Fájlok között ott van már a bunker nyitás animációja.

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#14649) malystryx


malystryx
senior tag

Hát srácok nekem ez az új LMG megszerzése lehetetlen. Egyetlen egyszer sem sikerült, pedig elég sok meccsen próbálkoztam. Azt amúgy nem értem, hogy ez minek a hibája, hogy elvileg a LMG nagyobbat kéne sebezzen és erősebbnek kellene lennie mint egy SMG vagy AR. Mégis 10-ből 8x előfordult hogy ADS-ben a mellkasra célozva 4-5-öt beleküldtem a játékosba, majd ledarált a fenébe. Miután átállítottam cod4-es sebzésindikátorra, nekem az összes találat a "pattogó" hangot be is adta. A killcam szemszögéből is ez történt, a csávó bekapta a lövedéket és rám emelte a fegyóját, majd ledarált. Ez nekem egy komplett baromság, akkor minek van LMG a játékban ha ilyen gyenge. Ha meg a netes delay-el van a gond, akkor nincs ötletem és nem szóltam, de ez akkor is egy baromság, szóval feladtam ezt a fegyót.
Más. Tegnap HC-ra áttérve a TDM-et nekem se akarta beadni, viszont áttettük HQ-ra és Kill Confirmed-re, folyamatosan tudtunk vele játszani. Ha esetleg valakinek ez megfele, talán még ma is jó lesz. :)

(#14650) prokxy


prokxy
veterán

A MM-re és voice hibára kb. mikor várható a javítás? Ezen 2 miatt kb játszhatatlan lett nekünk. :(

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.