Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) zoltannagy válasza lowzor (#15200) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

(#15202) Hzoltan969 válasza prokxy (#15183) üzenetére


Hzoltan969
tag

Nálam is ezt csinálja. Egy játék újraindítás után mindig rendbejön.

(#15203) nanorambo


nanorambo
őstag

Megint remekelt a matchmaking... Fullos klan ellen bedobott. Olyan szinten szétgyaláztak minket, hogy sajnalom hogy nem vettem fel. Feldobtam volna yt-ra hogy mekkora röhej az egész rendszer.. Az eddigi legunbalancoltabb játék volt. Ennek konkrétan semmi értelme nincs így.
Bocs, kisírtam magam.

[ Szerkesztve ]

(#15204) Pro!Petya válasza nanorambo (#15203) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sokan így vagyunk ezzel ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15205) voyi


voyi
aktív tag

Sziasztok!

G-Sync monitorom van, es nemtudom segogyse eltuntetni a "G-SYNC ON" szurke feliratot, ami vegig ott van a jatek alatt.

Tudna nekem valaki segiteni hogy lehet eltunteni?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#15206) pendre54 válasza voyi (#15205) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Itt vedd ki a pipát:

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15207) BandiHUN válasza nanorambo (#15203) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is remekeltem,egymás után 87:37 és 2:22 :DDD Még egy aimbotost is beadott,német vinnyogó hülyegyerek(amúgyis sok vartyogás volt),záró moziban pisztollyal 9 kill,állva ide-oda ugró pisztollyal...de ez az egy volt szerencsére a hétvégén.6 gold,platina a shotikra és az smg-kre végre,így már ezek is kész az LMG-k és a raksik után,így már 4 osztály platina,AR-ből még 2 van,most jönnek a nemszeretem fegyók(1 lövetű felhúzós izékék,mint a Kar98,sniperek,bár a Dragunov már gold),de a végén elhiszem,hogy lesz damascus :DDD
De amire pajzssal képes vagyok,az vicc.Más repül és gyors vele,még semtex-el se lehet ledobni.Mi a titka a pajzsnak?Double time+Death silence vagy milyen perkek a jók,stb?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15208) Cheesus válasza BandiHUN (#15207) üzenetére


Cheesus
senior tag

Pajzsra ha jól emlészem én ezeket használtam: E.O.D: gyorsabb mozgás miatt, Ghost, illetve Battle Hardened, ha ki akarnak flashelni.
Én most direkt a szar fegyókat goldoztam ki, így megvan az összes shoti, kés, pajzs, illetve most a raketták pörögnek az AR fegyók mellett.

https://www.twitch.tv/csehla

(#15209) prokxy válasza lowzor (#15200) üzenetére


prokxy
veterán

A Magnum kicsit lett nerfelve, de még így is igen OP. 2 BR-t mentem egyik este, mind2x azzal öltek meg úgy, hogy esélyem nem volt ellene, max egy c4-gyel. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15210) voyi válasza pendre54 (#15206) üzenetére


voyi
aktív tag

Ezer kosz :R

Amugy szivesen jatszanek magyarokkal, ha van kedvetek felvenni baratnak, Anakin#2882 a battletag-om. Jelenlegi statisztikam:

Illetve ha jol kijovunk egymassal es jol jatszik a brigad, akar klanhoz is szivesen csatlakoznek.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#15211) prokxy


prokxy
veterán

Ez milyen játékmódban a legegyszerűbb és milyen launcherrel?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15212) prokxy válasza prokxy (#15211) üzenetére


prokxy
veterán

GW-on PILA! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15213) Laraxior


Laraxior
titán

Mivel csináltok videot a játék közben? Volt régebben videorögzítőm, de jó lenne modernizálódni. Mondjuk nekem elég a sima 1080p@60Hz-hez, szóval 60FPS-el elég ha fel tudok venni. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15214) oriic válasza Laraxior (#15213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GeForce Experience.

Live-Die-Respawn

(#15215) prokxy válasza Laraxior (#15213) üzenetére


prokxy
veterán

NV GE, csak arra figyelj, hogy a temp állományok winyón legyenek. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15216) Laraxior válasza prokxy (#15215) üzenetére


Laraxior
titán

Nincs winyom igazából amire telepíthetnék. :B
De van külön SSD amire tudok rögzíteni. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15217) prokxy válasza Laraxior (#15216) üzenetére


prokxy
veterán

Jaja, csak a shadowplay szétcseszi az ssd-t hosszú távon, iszonyat adatot tud ez generálni, nekem egy 1 hónapos evo-t 98%-ra nyomott le a rengeteg írás miatt. Szóval az utólag X perc mentése részt így állítsd be.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15218) Laraxior válasza prokxy (#15217) üzenetére


Laraxior
titán

...és vagdalni, meg butítani mivel? régen volt a moviemaker a windowsban, de szerintem már nem is létezik :DDD
Valami egyszerűbb elég... :B :R

SLUG mennyire használható a puskán? Vagy inkább a sima lőszer :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15219) Laby válasza prokxy (#15217) üzenetére


Laby
senior tag

Egyszer már kérdeztem, de nem jött rá megoldás most viszont ez a téma, úgyhogy hátha. :) Nem tudjátok hogy Geforce Experience-ben hogyan lehet úgy beállítani a felvételt, hogy csak a játék hangereje legyen a videóban, a discord beszélgetés ne?!

(#15220) WaterWave


WaterWave
veterán

Egy trio win... 11.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15221) pendre54


pendre54
addikt

Nem épp élet-halál kérdés :D , de egy tegnapi szóló warzone meccs kapcsán csak piszkálja a csőröm egy dolog. Ugye az ember nyugdíjasként, már ne ugrabugráljon össze-vissza, hanem szép komótosan, kerülve a konfliktusokat igyekezzen eljutni a végjátékba. ;]
Ez nekem tegnap, ebben az ominózus játékban nem jött össze, mert csak 52-dik lettem :

Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy megnéztem a kör győztesét, és ezt látom:

Na most, ezt egy szóló körben, hogy a rákban lehet abszolválni, hogy 0 killel nyer valaki?
Én is voltam már úgy párszor, hogy eljutottam az első 4-5-be, csatározás nélkül, de a végjátékban ez már kikerülhetetlen.
Kár, hogy nincs videó a meccsekről, mert nagyon megnézném a végét.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15222) Laby válasza pendre54 (#15221) üzenetére


Laby
senior tag

Valószínűleg beragadt a füstbe a 2. és nem csatáztak csak meghalt, mert rosszul helyezkedett. Amúgy szerintem ultra menő 0 kill-el nyerni. :D

(#15223) Laraxior válasza pendre54 (#15221) üzenetére


Laraxior
titán

Nyertem én is úgy már, hogy csak egy helyben lapultam, épp mozdulni készültem, lőttek körülöttem, de nekem is haladnom kellett a gáz miatt.
Aztán egyszer csak jött a helikopter.
Pontosabban csak ez az egy győzelmem volt eddig :DDD (Írtam ezt korábban is)
A többiek lelövöldözték egymást, vagy legalábbis annyira leamortizálták, hogy a gáz hamar kinyírta őket. :D
Előfordul az ilyen... :K

(#15222) Laby: Dehogy menő... anno egy csomót linkeltem a BF5 topikba, hogy 1-2 killel nyertem a Firestormot... lehurrogtak. Pedig az sem TDM, nem az nyer akinek a legtöbb killje van, hanem aki jól helyezkedik, jókor van jó helyen :K
Mondjuk nekem is jobban tetszik ez a stratégia :K :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15224) Laby válasza Laraxior (#15223) üzenetére


Laby
senior tag

Én is vadászni járok Warzone-ban, sosem tudok megülni a seggemen, még ha király helyen vagyok akkor sem. Aki ilyen 1-2 kill-el nyer az gagyi szerintem :D , na de konkrétan 0 kill-el megnyerni az szórakoztató. ;]

(#15225) Dave567


Dave567
addikt

Ez a játék, kész, játszhatatlan....

(#15226) Xaels válasza Laby (#15224) üzenetére


Xaels
félisten

Mi általában folyamatosan mozgásban vagyunk, csináljuk a contract-okat is, de előfordul, hogy 30+ killel csak 14-15. helyen végzünk, a következőben meg 3.-ok vagyunk 3 killel mert úgy alakul a játék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15227) Laraxior válasza Dave567 (#15225) üzenetére


Laraxior
titán

Nem mered letörölni.... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15228) s.bala31 válasza Laraxior (#15218) üzenetére


s.bala31
őstag

Több fórumon is ezt ajánlották videoszerkesztésre [link] DavinciResolve. Ritkán használtam de nem bonyolult, sok effekt meg mindenféle szirszar van benne. :)

(#15229) Laraxior válasza s.bala31 (#15228) üzenetére


Laraxior
titán

A SonyVegas ~100MB, ez meg 2.5GB... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15230) shotika válasza Laraxior (#15218) üzenetére


shotika
őstag

Most is van a Windowsnak Movie Makere - teljesen véletlenül találtam rá a Windowsban múltkor. Startmenü - fényképek - és felül az 5. opció a videoszerkesztő. Egy cod video vágására tök jó.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#15231) KaitouP válasza s.bala31 (#15228) üzenetére


KaitouP
veterán

Sokkal inkább (Sony) Vegas, ami már nem a Sony-é hanem a MAGIX-é, vagy Adobe Premiere Pro. Mindkettő professzionális, főleg az utóbbi, tehát kell gyakorlat hozzá és türelem a megtanulásukhoz, de van egy rahedli tutorial YT-n, amivel lehet tanulni, és 1000x igényesebb videót csinálni. Minden más igazából nagyon basic, vagy használhatatlan vacak.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15232) lajosx válasza prokxy (#15186) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen😊már az agyamra ment az a zöld kocka de végre eltünt😁 :R

(#15233) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Balance téren már sokadszorra tapasztalom ha erős a csapatom és durván nyerésre állunk és abból kilépnek 2-en akkor a rendszer meg sem próbálja kiegészíteni a miénket.
15 perces meccs ebből legalább az utolsó ~7 perc 2 emberes hátránnyal.
(Különben kb 8 perc alatt lezongoráztuk volna őket mivel foglalásuk sem volt addig.)
Ennyit is ér az egész "SBMM" ha alapból ilyen volumenu skill különbséggel kreál meccset.

(jah és már 1,54 a win ratio ;] 1300win/845 loss ) Baszott lassan nő :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15234) Dave567 válasza Pro!Petya (#15233) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem 855/1050 ;]

(#15235) s.bala31 válasza KaitouP (#15231) üzenetére


s.bala31
őstag

A Resolve ingyenes.

(#15236) KaitouP válasza s.bala31 (#15235) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, és pont ezért butább, gyengébb program. Persze van olyan helyzet ahova egy ilyen program is elég, de úgy gondolom, hogy egy kellően igényes fragmovie elkészítéséhez minimum az általam említett két program, hogy látványos összeállítást lehessen csinálni, és ne csak random snittek egymás után való illesztését nézzük. Na de elég volt az OFF, térjünk vissza a topik témájához.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15237) Pro!Petya válasza Dave567 (#15234) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ehh .... :DDD biztos nem annyi, csak felcserélted :D

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15238) gjung44


gjung44
tag

az elöbb 54dik killje voltam valakinek soloban (warzone) :F

(#15239) Lomha 8V válasza gjung44 (#15238) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Gondolom plunderben. Én nem tartom magam valami nagy játékosnak, de egy jobb meccsen nekem is megvan a 25. Simán elhiszem, hogy egy vérprofi hozza az 50-et csuklóból.

(#15240) prokxy válasza Lomha 8V (#15239) üzenetére


prokxy
veterán

25? wow, az úgy komoly.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15241) Laby válasza Lomha 8V (#15239) üzenetére


Laby
senior tag

Mivel Solo-t írt ezért nem lehetett Plunder-ben. Ott azért jóval könnyebben lehet ölni megállás nélkül.

Battle Royale-ban az 54. kill azért már elég vaddisznónak számít szerintem. :D
Most ebben az új módban, amikor boldog-boldogtalan jön vissza halál után azért lehet gyűjteni a kill-ket.

Én 24 öléses győzelmet hoztam tegnap, az még elég messze van az 54-től, de hogyha hozzá többször visszaszállt akit megölt, meg jobb játékos is azért, mint én akkor elképzelhetőnek tartom, de ahhoz nagyon össze kell jönnie mindennek.

(#15242) Laraxior


Laraxior
titán

A rekord is akörül van... 50+ kill... :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15243) prokxy válasza Laby (#15241) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem vagyok nagy BR-es, tegnap 5 killem lett és 2. lettem. 10+ killem sosem volt még, csak plunerben. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15244) prokxy


prokxy
veterán

Volt már ebben a GW módban valaha kiegyenlített kör? :W
Kb 10 meccset játszottam le, de mindegyikben alázás volt a másik fél felé.
Enemy apjafasza incoming, 5 kill 20+ halál, ebből talán 1x ölt meg kézi fegyver. Kezdem a HDR gold-ozását hanyagolni, mert repül vmi lassan. Kibebaszottul idegesítő ez az egész már.
Egyszerűen vmi Bridge mapon kívül esélytelen sniperezni. Azt úgy felejtsük el, hogy stodeh-ként vagy egy épp pubertáskorú tiniként toljam, akinek meccs előtt visszaírt tinderen egy 2 szemű csaj és 3 hétig pörög miatta...emiatt gondoltam a GW módra, ott lesz longshot, meg minden követelmény a goldhoz, de hát esélytelennek látom a dolgot.

Szerk: shipmentem nagyon jól haladtam vele, de ez az új felosztás katasztrófa. Egyik körben 3+os KD, másikban 0.6. Mert folyamat úgy rak le, hogy meg sem tudok mozdulni. DC-n fent voltunk és a 9. spawnkillnél kiléptem, egyszerűen éreztem hogy a hajam pár szálából elszáll a szín és lelki szemeimmel láttam a G910-es billem darabokban a kukában.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15245) Scholes9 válasza prokxy (#15244) üzenetére


Scholes9
nagyúr

“akinek meccs előtt visszaírt tinderen egy 2 szemű csaj és 3 hétig pörög miatta”
:C :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15246) s.bala31 válasza prokxy (#15244) üzenetére


s.bala31
őstag

Én az AX-50-et szeretném aranyozni , még mounting killből kell pár meg a bizbasz nélküli killek kellenek. Az Euphrates bridgen voltak jó körök meg a Sawmillen ahol összejött vele néha egy-egy killstreak. GW-ben mindig kiszedtek pár lövés után ha snipereztem, persze biztos én választottam forgalmas vagy túl nyilvános helyeket :)

[ Szerkesztve ]

(#15247) nanorambo


nanorambo
őstag

Mostanában mintha nem töltené fel a csapatokat. Meccs kezdetekor 6v6 volt, második kör utan a csapatom fele kilépett és végig így mentünk. Másik játékban ugyan ez csak az ellenfél cspatával. Nem túl izgalamas, ha az egyik csapat fele hiányzik. És egyaltalán nem töltötte fel a hianyzó embereket.

(#15248) Lomha 8V válasza Laby (#15241) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jah bocsánat, félreolvastam. Meg a saját agyam is átver, mert általában egyedül Plunderezek, így nekem az is solo. :D

(#15249) prokxy válasza s.bala31 (#15246) üzenetére


prokxy
veterán

AX-50-et kezdtem el én is goldozni, de Warzone-ban a HDR sokkal jobb. Pedig nagyon az AX mellett voltam...talán close range-re jobb az AX, de javarészt ha csipázok, akkor BR v Plunder.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15250) Tomko78


Tomko78
őstag

Most nekem tűnik úgy , hogy butítottak a grafikán most high meg minden maxon van és nézem a régi képeket most olyan mint a régi normál beállítás :F lehet azért van az hogy most maxon is ilyen 7.1 gb vga ramot használ a régi 7.8-8 gb helyett

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.