Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Dyingsoul válasza Tomko78 (#14050) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nekem is beadta shipmentet. :DDD 3x egymás után hardpoint volt, körönként 50-80 killem lett :)) Össze is jött az arany Aug és el is kezdtem a következő fegyót húzni.
Egyébként ebben a cabin fever módban már többször észrevettem hogy ha jön egy map, akkor azt többször egymás után beadja pedig ez nincs benne a leírásban.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14052) dombi81 válasza Dyingsoul (#14051) üzenetére


dombi81
senior tag

Igen, de ez igen nagy mák, hogy 3x egymás után shipmentet ad. :P

(#14053) Dyingsoul válasza Land (#14042) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az új fegyverekkel mi a helyzet egyébként? Ha bejön egy új fegyver azt is ki kell fullozni ahhoz, hogy megadja a damascust?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14054) Land válasza Dyingsoul (#14053) üzenetére


Land
veterán

Csak az alap fegyvereket kell.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14055) Dyingsoul válasza Land (#14054) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Remek, köszi! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14056) Blashe


Blashe
aktív tag

Kinek van problémája még rajtam kívül az internettel ? Digi internetem van konkrétan és warzone közben fogja magát és ledob a szerver. Egyenesen az asztalra dob ki a játék és azt látom, hogy nincs internet kapcsolatom. LAN kábellel csatlakozom az internetre. Körülbelül 30 másodpercre megy el a netem. Látom jobb oldalt alul a tálcán, hogy hol visszajön a net, hol elmegy. Másnak van ilyen gondja még rajtam kívül ?

(#14057) Dave567 válasza Blashe (#14056) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem van Digi is meg UPC is, csak a Latencyvel van gond.
Szerintem a szolgáltatód rosszalkodik, vagy húzd ki kicsit a modemet.

[ Szerkesztve ]

(#14058) Blashe válasza Dave567 (#14057) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ez lenne a problémám folyamatosan. Routeren semmi jel nem utal arra, hogy a nettel történne valami.

(#14059) Land válasza Blashe (#14058) üzenetére


Land
veterán

Ugyanez a hibakódom volt, de a netem nem ment el...
Americason nézted a játékot?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14060) hunace válasza Blashe (#14056) üzenetére


hunace
tag

Szia, engem hibaüzenettel dobál néha BLZBNTBGS000003F8 kóddal.
Kipróbáltam a pár javasolt de nincs változás. Illetve a Blizzard chat is néha megszűnik pedig kiváló a kapcsolatom.

(#14061) Blashe válasza Land (#14059) üzenetére


Blashe
aktív tag

Ha amcsi szerverre csatlakozok nem lesz nagy/nagyobb a latency-m ?

(#14062) hunace válasza Blashe (#14061) üzenetére


hunace
tag

Már hogyne lenne, ha csak nem költözöl oda :P
Próbáld ki a Google DNS beállítását , az többeknek javított a dolgon.

(#14063) Dragon3000 válasza Blashe (#14061) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha barátokkal játszol és rájuk csatlakozol, akkor is európai szerveren fogsz játszani, viszont, ha egyedül vagy, akkor persze nagyobb lesz a pinged.

(#14064) Dragon3000


Dragon3000
veterán

Van valami megoldás a grafikai beállítások megtartására? Esetleg van itt is egy cfg fájl, mint a régebbi codoknál, hogy írásvédetté tegyem? Mert elég zavaró, hogy kb minden harmadik belépésnél rakhatok vissza mindent maxra, mert elállítja ez a fos, ha nem veszem észre menüben és játék közben állítom vissza, akkor meg directx hibával kidob.

Keresgéltem, hogy van e, esetleg ez akarna az lenni? Ha írásvédetté teszem vajon problémázni fog miatta a kliens?
c:\Users\Dragon\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players\config.cfg

[ Szerkesztve ]

(#14065) s.bala31


s.bala31
őstag

Szerintetek előfordulhat az hogy visszavettek a Vtol Jet hatékonyságából, mert az utóbbi pár alkalommal nekem alig lőtt plusz killt. Vagy én vagyok béna/szerencsétlen hogy rossz helyre küldtem? :)

(#14066) atee válasza s.bala31 (#14065) üzenetére


atee
őstag

Pillanatok alatt kilövik. Ha értelmes a csapat.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14067) terratech válasza Blashe (#14056) üzenetére


terratech
csendes tag

Dettó. Ma egész délelőtt semmi gondom nem volt, játszottam vagy 15 kört , délután 4-tol lehetetlen, folyamatosan kidob az asztalra. Szintén digi..

(#14068) boogie84


boogie84
veterán

Létezik olyan oldal, ahol az összes embléma, calling card, skin össze van gyűjtve, hogy mi kell hozzá? Nyilván nem a fizetősekre gondolok, hanem ami a játékban elérhető alapból is.
Köszi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14069) Dragon3000 válasza terratech (#14067) üzenetére


Dragon3000
veterán

14-17ig játszottam minden gond nélkül, még kisebb is volt a pingem, mint eddig, szintén digi.

(#14070) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok, hol lehet a játékot legolcsóbban megvenni? PC-re? :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14071) Tomko78


Tomko78
őstag

Eddig azt hittem nincs nagyon csaló , de amit ez a csávó csinált ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14072) shotika válasza Tomko78 (#14071) üzenetére


shotika
őstag

Nem tudom a tied előzményét, de én múltkor 3 fejest lőttem egymás után csipával, és ugyanígy írta oda :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14073) Dragon3000 válasza shotika (#14072) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha megnézed nála 30 másodperc alatt 6 fejest írt a játék, azért ez nem ugyanaz, minthogy Te lősz 3 fejest sniperrel :D

[ Szerkesztve ]

(#14074) Tomko78 válasza shotika (#14072) üzenetére


Tomko78
őstag

Abból az 52 killböl amit lőtt vagy 48 fejes volt , lehet mázli volt nála , de szerintem inkább valami huncutság van benne ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14075) csƵ


csƵ
őstag

Mostanában nem kapok 75ms ping alatti szervereket.

(#14076) nincsnév007 válasza csƵ (#14075) üzenetére


nincsnév007
őstag

nálam is ilyen, és a karaketerem néha oda vissza ugrál

(#14077) LucentTwo


LucentTwo
tag

Első meccsem, hogy kifogtam egy csaló bandát. Nagyon élveztem az élményt köszönöm nekik. De legalább úgy csinálná, hogy ne legyen ennyire észrevehető, csak gratulálni tudok nekik. :)

(#14078) lowzor válasza LucentTwo (#14077) üzenetére


lowzor
veterán

Az a baj, hogy nagyon nehéz egyértelműen megállapítani, hogy csaló valaki, vagy csak az SBMM szopat-e.
Én október óta eddig 3 egyértelmű csalóval találkoztam, mindegyik Rust-on kempelt a toronyban LMG-vel, aimbot-al. A többi csak WH gyanús volt (de lehetett akár UAV, Advanced UAV, vagy csak a lépteimet hallották, és úgy tudtak előre becélozni).

(#14079) Acheron válasza lowzor (#14078) üzenetére


Acheron
őstag

Pont ezt akartam írni, az sbmm miatt ez nem ennyire egyértelmű. Vagy tényleg csalók közé teszi be az embert, vagy fél- (teljes) pro játékosok közé (őszintén, nem tudom, melyik az igaz), az egyszeri gémer (pl én) szempontjából kb ugyanaz az élmény: esik - kel (de inkább esik :DDD ) Azután jön megint a paradicsom 34 - 4 meccsekkel - utána ismét pokolra küld, eh, a fene ette volna meg, aki kitalálta... :(

(#14080) lowzor válasza Acheron (#14079) üzenetére


lowzor
veterán

Na igen...Amikor berak a prók közé, akkor egy tűzharcban kb feleszmélni sincs időm, már a földön vagyok.
Én is legszívesebben agyonütném, aki ezt belerakta a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#14081) nincsnév007 válasza lowzor (#14078) üzenetére


nincsnév007
őstag

mi az az sbmm?

(#14082) LucentTwo válasza Acheron (#14079) üzenetére


LucentTwo
tag

UAV és társai nélkül falon keresztül megölt (legalább 15-ször így) + minden fal/fedezék kijövetelkor egyből célon volt és sokszor már előbb lőtt mint meglátott. Volt mikor fal mögött mentem dead silence-el, killcam meg arról szólt, hogy végig követett és mikor megjelentem egyből lőtt.

Igen persze vannak iszonyat pro-k is, de ők nem ez a kategória. Ez tisztán látszódott, hogy nem tisztán skill-ból ilyen jók

(#14083) csƵ válasza nincsnév007 (#14081) üzenetére


csƵ
őstag

Skill based match making

(#14084) Pro!Petya válasza Acheron (#14079) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Vagy 6 - 7-es win streak után bedob 50-60as kezdőkkel úgy hogy az enemy majd fullos 155-es. Természetesen a frissek azt sem tudták merre vannak arcccal nem hogy mi az a HQ amivel csinálni kéne valamit, így hát egyértelmű volt a meccs kimenetele ...
:U
Ma volt , szóval már kb az 5. win után kezdtem várni ma milyen szinten fog kiszívatni az SBMM... hát így. :C
Minden nap megtud lepni :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14085) lowzor válasza LucentTwo (#14082) üzenetére


lowzor
veterán

Én is sokszor előbb bemérem vagy elkezdek lőni, mert látom UAV-on, hallom a lépteit, vagy a Snapshot Grenade megjeleníti. Szóval ezért mondom, hogy marha nehéz megmondani valakiről, hogy csaló, ha nem egyértelmű, mint mondjuk egy aimbot.

(#14086) Lomha 8V válasza Tomko78 (#14071) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ez melyik fegyver nálad?

(#14087) Acheron válasza LucentTwo (#14082) üzenetére


Acheron
őstag

Ha van róla felvételed, és egyértelműnek tűnik, jelentsd, mást nem tehetsz magadért és a játékos társakért. Én 99% -ban HC -n tolom, ott sajnos nincs ilyen (killcam) segítség. Van, hogy azt sem tudod, honnan kaptad az áldást - tizedszer respawn után. :(
(#14084) propetya85: Én már úgy vagyok vele, hogy amikor a szívó ág van, igyekszem a legkevesebb halállal túl lenni rajta (nemigen megy, mert szaladok a pofonokért :D ), utána úgyis jön a másik véglet, az amatőrök aprítása... A csapatmeccs meg idegenekkel mindig kérdéses, a legjobb szándék mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#14088) scabi78


scabi78
senior tag

hoppá

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#14089) Tomko78 válasza Lomha 8V (#14086) üzenetére


Tomko78
őstag

PP-19 Bizon

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#14090) Dave567 válasza Blashe (#14058) üzenetére


Dave567
addikt

Próbáld frissíteni a rendszert, vagy tényleg a routert húzd ki 10 percre, volt hasonló gondom, csak nem a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#14091) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Multi játékokban nem vagyok annyira (bf1,bf5,most cod) új de már nagyon unom hogy mindig magányosan kell játszanom,ezért is kérem a segítségeteket,hogy valaki magyarázza el nekem a pontos menetét ennek a hangalapú kommunikácónak.Tehát telepitve van a játék és a discord is.Bejelentkezek a játék ph--s szerverére a discordon és látom hogy éppen ki mit játszik.Hogy csatlakozom az egyik tagra?Ennyi nem elég kell a játékon belúl is csatlakozni?Akkor miért nem használjátok a játék beépített kommunikációját?Egy gyorstalpaló leírást nagyon megköszönnék!

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#14092) jozefgucci1 válasza szuk_jozsef (#14091) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amennyiben a Discord-on megvan kivel szeretnél játszani akkor belépsz hozzá egy szobába vagy behívod . Van direkt hívásra is lehetőség ami ugyan úgy működik mint egy rendes telefonhívás -jobb gomb emberünk nevére és hang hívás azt hiszem . Amennyiben van már megszokott társaság akkor érdemes a Blizard Social menüjében saját csoportot készíteni és ott kommunikálni , így nincs szükség külső alkalmazásra .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#14093) prokxy válasza szuk_jozsef (#14091) üzenetére


prokxy
veterán

Ha pedig más platformos ismerősökkel játszol, akkor ingame van voice chat és ott tudtok kommunikálni. Audio menüpont alatt opec mic vagy push to talk-ra állíthatod.

szerk: bárki mással is lehet értekezni, akinek be van kapcsolva. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14094) nanorambo válasza lowzor (#14080) üzenetére


nanorambo
őstag

Ugyan ez, baromira irritáló cucc. Két játékban úgy érzem magam, mint valami e-sportoló szuperember, utána jön három olyan játék, amiben megmozdulni nem tudok, és olyanokat látok killcamon hogy csak pislogok, ilyen reflexeket még az e-sportolók is megirigyelnének. (biztos nem csalt, mert nem crossplayezek, ps4-en tolom)
Nagy durván ergya az SBMM.

A hab a tortán, amikor az ellenséges csapat össze tagja ugyan abból a klánból van, az én csapatrom meg csak félig van feltöltve. Nagyon élvezetes, hogy még a spawnhelyről sem tudunk kimenni.

(#14095) Hege1234


Hege1234
addikt

hol és hogyan lehet jelnteni csalót?
én úgy gondoltam hogy killcamnél van valami gomb hozzá de nem találtam...

(#14096) Dragon3000 válasza Hege1234 (#14095) üzenetére


Dragon3000
veterán

Multiplayernél alapértelmezett esetben tab nyomva tartva, jobb vagy bal egérgomb, akkor megjelenik a kurzor és a játékos nevére jobb egérgomb aztán ott vannak a lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

(#14097) omfgk válasza nanorambo (#14094) üzenetére


omfgk
addikt

Remélem tudod ,hogy konzolon is lehet csalni...

Persze sokkal, de sokkal ritkább.
Nem aimbot, de különböző moddolások léteznek.

(#14098) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok, single player módban, hogy lehet kiküszöbölni, hogy ne akadjon meg kb 1 percenként több mint egy másodpercre?? Így nem lehet játszani. Core I5, 16G ram, Nvidia 2070 stb.. gép bőven elég lenne, köszönöm szépen ha van ötlet

[ Szerkesztve ]

(#14099) MaddeNNNN válasza pontyos (#14098) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Az az i5 milyen kihasznaltsaggal fut, meg mennyit tud mégis kipreselni a 2070-bol?

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#14100) Dragon3000 válasza pontyos (#14098) üzenetére


Dragon3000
veterán

Milyen i5, mert ez sem mindegy, ha minden mag maxon pörög, akkor kevés lesz a cpu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.