Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Acheron válasza BandiHUN (#14839) üzenetére


Acheron
őstag

Ez tényleg így működik? Én úgy tudtam, csak a kezdőjáték fegyói kellenek a platinához egy fegyvercsoporton belül. Igaz, én csak az AR -ket "platiníroztam" még S1 előtt, azóta nem foglalkoztam vele, így akár így is lehet. De akkor szívás, mert SMG -ből lassan a basic sorozat mindegyike arany lesz - folytathatom az azóta érkezettekkel, ha platinát szeretnék? Marksman -nál pedig pl a nyílpuskával? Szép. Mindegy, nemsokára kiderül.
Hmm, most visszanéztem egy kicsit, mert rémlett valami ezzel kapcsolatban. Februárban még biztosan nem így volt, a RAM érkezése után fejeztem be az utolsó alap fegyver aranyozását, és megadta a platinát, a RAM már nem kellett hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#14902) DrTechnoid válasza KaitouP (#14883) üzenetére


DrTechnoid
őstag

De jó, egy délután alatt lassan lassan megvan az arany kés.A pajzs szintúgy , majdnem fullos. Szerintem reggelig eresztem neki most. :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14903) KaitouP


KaitouP
veterán

Minden idők legtöbbet eladott Call of Duty játéka lett a Modern Warfare, továbbá az Activision Blizzard 2020 első negyedévében 956 millió dollár bevétellel gazdagodott - csak mikrotranzakciókból. A Warzone elérte a 60 millió játékost is. Még több itt: [link]

Az idei Call of Duty játékot is szeretnék megjelentetni a világjárvány ellenére: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14904) KaitouP válasza KaitouP (#14903) üzenetére


KaitouP
veterán

További információk, bejelentések az Activision-től:

- A harmadik szezon a játék legjátszottabb szezonja, ami a játékosok megnövekedett érdeklődésében mutatkozik meg (Személyes megjegyzés: ez nem a jelenleg futó szezon minőségének, hanem inkább a járvány okozta helyzetnek köszönhető, miszerint nagyon sokan most nem, vagy kevesebbet dolgoznak)

- A Warzone-nak köszönhetően többen ugrottak bele a szériában PC-n, mint a korábban tapasztaltak esetében. A játék ingyenes mivolta miatt új földrajzi területeken is elkezdtek játszani a játékkal

- A Modern Warfare rendelkezik a valaha volt legmagasabb játékosszámmal a széria történetében, megelőzve olyan kult és klasszikus részeket is, mint a CoD 2 és 4

- Az Activision azt állítja az idén megjelenő új CoD játékról, hogy már most nagyon jól néz ki, és hogy úton van az idei évi megjelenéshez

- Új tartalmak jönnek ebben a negyedévben

- A Warzone fontos darabjává vált a franchise-nak. Továbbá sokkal magasabb azoknak a játékosoknak a száma akik a Warzone kipróbálása után még ették a teljes Modern Warfare játékot, mint ahogy arra számítottak. További érdekes tartalommal tervezik bővíteni az ingyenes játékot, és azt mondják, pozitívan járult hozzá az idei eladásokhoz

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14905) KaitouP válasza KaitouP (#14904) üzenetére


KaitouP
veterán

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14906) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Bundle csomag.

[link]

Live-Die-Respawn

(#14907) DrTechnoid válasza KaitouP (#14904) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Egy Terminal remake epic lenne.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14908) nanorambo válasza KaitouP (#14904) üzenetére


nanorambo
őstag

Örülök, hogy ilyen siker lett, mert akkor megtartják ezt az üzleti modellt. Sokkal egészségesebb ez. Ingyen folyamatos tartalom és tényleg csak az extra kozmetikai cuccokért kell fizetni. A warzone is elég ütős lett és full ingyenes. A konkurrncia bemutatta, hogy kell ezt a "live service"-t rosszul csinálni. A cod bemutatta hogy kell jól. (Jo még ott van a siege, ami szintén nagyon jó).

DrTechnoid: én egy favelát várok nagyon meg a highrise-ot (volt valami pletyka, hogy lesz mindkettő)

[ Szerkesztve ]

(#14909) lowzor


lowzor
veterán

.50GS Akimbo-t hogy érdemes belőni?
Bár így is nagyot szakított Shipment-en. :D

(#14910) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Ejj de jó,hogy mégsem lett igazam,és lett kárpótlás :D Bár a dupla xp már csak pajzsra,sniperre kell.Durva,hogy még csak most goldoztam ki az M4-et :DDD De VÉGRE.Nem tudom,miért,de nekem még HC-n se ment úgy,mint bármi egyéb mással,mostanra maradt a full kiegmentes kill+chrouch+reload,hát komolyan vért izzadtam.Nagyon elcseszték ezt a fegyót,2-3 találatra se kill,lelőttek mindennel kábé szemből.Pedig jó fegyó volt,mostanra se nem erős,se nem pontos.Mumusom volt a P90-nel együtt valamiért.Na mindegy,kész,P90 is,holnap meglesz az obsidian RPG is,128/150 :DDDShoothouse-t kár,hogy kivették...a longshot miatt.Grau 5.56-ot tegnapelőtt ott húztam ki majdnem nulláról goldra egy nap alatt,az nagyon megtetszett.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14911) Dave567 válasza nanorambo (#14908) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, csak a szerverek nem bírják, kezdenek füstölni...

Persze tudom, ennyi pénzből nem telik rá, se az Anti cheatre, persze kell a plusz pénz.

(#14912) boogie84 válasza BandiHUN (#14910) üzenetére


boogie84
veterán

Van 24/7 Shipment! Hajrá! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14913) BandiHUN válasza boogie84 (#14912) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jaja,most azt is toltam,de az M4 longshotok miatt kellett más is,emiatt volt jobb a Shoot the Ship,mert 1 fegyó be,és végig lehetett vinni a Shipment-Shoot house kombóval.De végül pár kör után bedobta HQ Backlotot,ott 17 longshot kellett,kis gonoszként thermallal sikerült betolni mindet,de az objektíva pontot hagyjuk inkább :B Még egy VTOL is összejött.
Pajzsal nem tudom,mit kezdjek,bot vagyok hozzá.6 cucc gold kell még a damascusig,de szerintem a pajzsra rátöltök annyit,mint a többi 5-re.Ha meglesz az RPG,befejezem már valahogy azt a kábé 20 földi streak killt valahogy JOKR-re is,az is mumus,kill már rég nem kell/shipment spawn is más,alig lehet multikillezni,nem vittem.Repülő streakra is ideg,hogy az elsőt mindig eltéríti csalival.RPG-vel meg 1 tár lőszer+2 rakéta,és letudva,azért megy a célzás RPG-vel :D Shoothouse-on is szeretem,hogy nem kérdés,kié az első kill,csak az,hogy mennyi :DDD Legjobb eddig a kezdésből 5 kill a 2 raksival,ami volt...Szerintem valami azt súgja,a hétvégén sokan emlegették a családfát ;]

Nagyon durva,de ~2200 killel átvette az RPG a legtöbb killes fegyverben a vezetést...és még benne sincs,hány streak bánta.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14914) BandiHUN válasza Dave567 (#14911) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem fognak nagyon anticheatelni.Egyszerűen mert azok is fizetnek,és kell a több jó játékos látszata is.A balansz miatt nélkülük sokkal több lenne a nem kiugró egyenmeccs,de mindenkinek kell a kihívás és a dicsőség is,attól függően,hogy ellene vagy mellette megy a cheater.Mármint gondolok a nem durvákra,hanem mondjuk a csak WH.Más persze,aki meglövi Shipmenten a 110-6ot csak fegyóból szinte,mert az már más kategória,de azt ki is rakják valószínű.Én legalábbis egyszer report helyett véletlen felvettem egy még nem is ilyen durvát barátnak,2 nap múlva eltűnt,és a statja is nullázva,szóval valami történik.És tapasztalat alapján másokkal is ez van,én legalábbis azt látom így,HC-n,warzone mentesen,hogy bukkannak fel profi emberek pár napig...de eltűnnek.BO4-ben csomó emberről tudtam,hogy lesz nemulass,ha megláttam,semmi nem történt.Itt ez most más.
Egyébként a matchmaking is hibás.Rengetegszer van,hogy 2-3 1 alatti kör után lövök 1-2 kör akár 5 felettit is(nem shipment),aztán megint mintha elfelejtenék lőni.Plusz eleve más maga az eredmény is,ki milyen szinten van.Nem mindegy,hogy valaki pl.155-ösként beesik egy szedett-vetett társaságba 90-120asokból,vagy bedobja egy full 155ös 2 klános "warba" szinte mindig.A vége pedig hasonló,csak nem mindegy milyen szinten.Kellene itt is valami rangrendszer,ami mutatja,hogy ki milyen szintű körben olyan,amilyen,sok más játékban ez megoldott,itt is kellene valami támpont.
Lásd a sok Youtube,Twitch videót,ahol szinte botok ellen Istenek az emberek.Jaa,hogy egyik se szól pl.egy 6fős premade elleni körről? :DDD
Én ha meglátok valami Twitch,Youtube vagy Live nevű emberkét,még rá is szoktam szállni...Mondjuk általában nem is nehéz,mert 1-1 sémát játszanak,ami kitanulható,aztán 2-3 kivégzés után elgondolkodnak ezen.Persze csak ha belefér,azért nem áldozom be ezért a kört,objektívát,de adott esetben előnyben részesítem.Épp úgy,mint a kempereket.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14915) KaitouP válasza nanorambo (#14908) üzenetére


KaitouP
veterán

Highrise nem, de Hardhat jön majd később:

Más: így szerezd meg az Anime Skin és az Iskra Operator csomagot: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14916) oriic válasza KaitouP (#14915) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bundle glitch mar nem mukodik elvileg.

Live-Die-Respawn

(#14917) csƵ


csƵ
őstag

Tegnap 8 éves rokon sráccal nyomtunk egy TDM-et split screenben kontrollerrel.
Tök jónak éreztem magam, nem rántottam el a célkeresztet méterekre a célponttól, lett is egy 38/24-es statom. Mikor ránéztem a kissrácéra (64/17), szomorúan konstatáltam, hogy még sokat kell vele gyakorolnom. :D

(#14918) Rinkasime válasza csƵ (#14917) üzenetére


Rinkasime
tag

Loool :D

(#14919) prokxy válasza lowzor (#14909) üzenetére


prokxy
veterán

Én ma tervezem kihúzni maxra, aztán meglátom melyiket aranyozom, ezt vagy a Renettit. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14920) lowzor válasza prokxy (#14919) üzenetére


lowzor
veterán

Én azért ezt húztam először, mert már el volt kezdve.
Ez is nagyon OP Akimbo-ban. :K
A Magnumot meg a Renettit is megcsinálom, ha már dupla xp meg only Shipment van. :)

(#14921) prokxy válasza lowzor (#14920) üzenetére


prokxy
veterán

Azt olvastam vhol, hogy hipfire-ben ezt a sorrend: Renetti, Deagle, 357. Viszont damage-ben nem tudom, talán 357, Renetti, Deagle. Most, hogy mondod, a 357-est is kihúzom akkor azt eldöntöm! :D
szerk: nekem a "nyomom a jobb klikket is lövéshez" dolog még nem mindig megy, főleg, ha meglepnek vhonnan! :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14922) lowzor válasza prokxy (#14921) üzenetére


lowzor
veterán

Hip Fire-ben ez a sorrend. :K
Damage-ben elvileg a Magnum a legjobb a Snake Shot-al, utána a Desert Eagle, aztán a Renetti.
De a Desert Eagle-el is folyamatosan osztom a One Shot, One Kill-eket.

[ Szerkesztve ]

(#14923) zoltannagy válasza lowzor (#14920) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Én most a Renettit húzom jó, de a Magnummal mint ha jobban lehetne darálni :D Ott szinte tényleg mindig 1 lövés és kész de ezt a Renettinél ugye nem mondható el (nyilván nem egy kategória tudom).

(#14924) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Ez volt már?
Modern Warfare & Warzone Update Removes Helicopters in Battle Royale – May 5 Patch NotesBy Dan Cotton - 14 hours ago :D

(#14925) WaterWave válasza zoltannagy (#14924) üzenetére


WaterWave
veterán

Igen, éjszaka játszottunk, és akkor már nem volt...
Örülök is neki és nem is, De inkább örülök.

Rakétavetőt is ki lehetne szedni. Teljesen értelmetlen.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14926) -FLY-> válasza zoltannagy (#14924) üzenetére


-FLY->
őstag

Szerintem felesleges lépés volt, taktikát lehetett építeni rá, viszont papírból volt és a benne ülők könnyű célpontok voltak. Sokszor tanácstalanul állok a döntéseik előtt, kapkodnak, nagyon ütni akarják a vasat... Quad-os hitboxon gondolom nem igazítottak, hogy szemből is le lehessen lőni az embert. Hihetetlen gázolások vannak...

(#14927) Hege1234 válasza oriic (#14916) üzenetére


Hege1234
addikt

amúgy miért is kell egy bundle-hoz glitch?
kivették és még úgy is beszerezhető volt?

(#14928) oriic válasza Hege1234 (#14927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem volt elerheto, de vki talalt modot arra h megveheto legyen.

Live-Die-Respawn

(#14929) n42


n42
tag

Sziasztok, Warzoneban továbbra is normális,, h baromi magas a packets lost? Kb egy hete így játszhatatlan a játék... A ping kb jó, 40-50 között mozog, de simán van 50-70% PL-em minden meccsen.

(#14930) KaitouP válasza oriic (#14916) üzenetére


KaitouP
veterán

Na akkor majd ha hivatalosan elérhető lesz... :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14931) prokxy válasza lowzor (#14922) üzenetére


prokxy
veterán

A Snake shot mikor lesz nerfelve? Vmit mintha írtak volna róla, vagy csak "1x vmikor?" :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14932) Laraxior


Laraxior
titán

Renettivel kell valami extrát csinálni, vagy elég ha csak gyűjtöm vele a pontokat a plundernél? Mert ölni nem igazán szeretnék pisztollyal, de ha már kettő van belőle akkor nagyobb eséllyel megyek az ellenre :B :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#14933) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Mivel mostanában elég sok magyart látok HC HQ-n , érdekelne hogy mégis mi a bánatért jönnek fel faxt verni, mikor az obj közelébe se mennek és szokásosan az utolsó két helyen tanyáznak ilyen 1-2 ezer ponttal?
:W
Komolyan kérdezem , mert nagyon érdekelne hogy mégis aki ezt a módót jön fel játszani és mellette semmit de az égvilágon semmit nem csinál az miért erőlteti az obj alapú módókat azt is HC -n.
Semmi gond,...már lassan kezdek rájönni hogy ha honfitárs a csapatban akkor ki kell lépni gyorsan. :D
3. meccsem ment el zsinórba ilyen szerencsétlenek miatt
(remélem itt fent vagytok , direkt nem írok neveket mert vagy random 5-öt is beírhatnék az elmúlt 1 órából , de gondolom válaszra úgyse számítsak...)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14934) atee válasza n42 (#14929) üzenetére


atee
őstag

Nálamnis sajnos. Játszhatatlan így!

D-day 2002-01-04 01:54

(#14935) DrTechnoid válasza Pro!Petya (#14933) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ez egyébként totálisan érthetetlen számomra is, ha valaki csak a killre megy egy HQ-n is annak valami gond van a fejében, mert most pl ott a lehetőség és ragadja meg az alkalmat , válasszon HC Shipment 24/7-et aztán ott öldökölhet , akár 2szer 3szor többet mint egy nagyobb mapon.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14936) kiserik válasza Laraxior (#14932) üzenetére


kiserik
senior tag

Előbb elég, ha csak húzod Plunderben, de aztán ölni is kell vele. Ha csak a Warzone van meg, akkor vagy ügyesnek kell lenni pisztollyal, vagy várni kell free hétvégére a gyilkolós résszel.

(#14937) lowzor válasza prokxy (#14931) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem amikor az RPG, soha.

(#14938) Pro!Petya válasza DrTechnoid (#14935) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én csak arra tudok gondolni jóhiszeműen hogy random dob ezeknek módot és nem tudják mi a dörgés.... , bár az hogy rendre 130-155-es szintűek csinálják még jobban felkúr.

Egyedül azt értem miért HC-n játszanak!
Könyebb killt szerezni, csak azt felejtik el hogy halni is, így nem csoda hogy általában az ilyenek 3-4X többet halnak mint ölnek így hát ki lehet matekozni hogy egy ilyen mennyit tud "hozzátenni" a meccshez.
Sok esetben még nem is lenne probléma azzal ha valaki ennyire agyhalott, csak legalább ne feedelnék xarrá az enemyt..... , komolyan akkor azt mondom hogy még van esély nyerni de így kb lehetetlen.
Konkrétan letestelek mikor start után 2-3 percre már hallom hogy chopper ,wheelson, vtol stb stb aztán ránézek a statokra és értelmet nyer minden :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14939) nanorambo válasza Pro!Petya (#14933) üzenetére


nanorambo
őstag

Én azt szeretem, amikor SD-re jönnek fegyvert húzni... Amikor csak késsel/gránáttal/a pályához teljesen hasznalhatatlan fegyvertartozékokkal jön ráadásul a bombával sem foglalkozik. Ha nalunk van ilyen ember az bőven mínusz egynek számít. Full nullás stat, sok halál, és csak rohangál. :W
Nem egyszer és nem kétszer volt. Egyiktől meg is kérdezték a chatben, higy nem akar e valami értelmes dolgot csinalni, azt valaszolta hogy most ezzel kell a kill.
Cuccot szintezni feljön egy köralapú, egy életes játékmódba...

[ Szerkesztve ]

(#14940) Pro!Petya válasza nanorambo (#14939) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jah ismerős... :DDD
Nem is csodálkozom mikor chatbe megkérdezem h mégis mit csinál akkor beírják hogy damascus > objective , jah meg a kedvencem mikor könyörögnek 3as killért a shieldesek és a többi :C
Szóval én akinél meglátom a damascust és nem ügyes, ellenben egy kalap szr, ott akkor már tudom hogy a haverokkal hozták össze vagy kuncsorgások árán. Mivel egy jó 3-5 órás etap alatt ha nincs 4-5 ilyen szerencsétlen akkor egy sem.
Nekem kb ennyit jelent a damascus ha meglátom valakinél. :D
(jah meg hogy hány embernek kúrta el a meccsét emiatt) :K

Persze játszottam már olyannal is aki kimondottan ügyes volt damascus skinnel csak az kb a 100-ból 1 ember.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14941) Xaels válasza Pro!Petya (#14933) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem fegyvert húznak

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14942) DrTechnoid válasza Xaels (#14941) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Akkor ott van a fent említett HC Shipment 24/7. Menjenek oda.Ott lehet szinte mindent . A pajzsot tegnap este húztam fullosra 1 nap alatt onnan hogy fél év alatt 15 killem volt vele tegnap estig. Az egyetlen amit ott nem tudsz az a sniper longshot meg a javelin / JOKR szinte lehetetlen elsütni a kis táv meg a folyamatos aktivítás miatt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14943) jozefgucci1 válasza Pro!Petya (#14933) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez nagyon egyszerű dolog. Azért jönnek oda mert azokra vadásznak akik mennének csinálni az adott feladatot és a HQ-n egy pont köré mennek az emberek viszonylag jól behatárolható útvonalakon és szépen lehet TDM-et játszani .A legtöbb map sajnos HQ-ra alkalmatlan , mert ha nem TDM megy akkor levárnak jobb esetben fél úton a HQ felé , amíg talán egy szerencsétlen befoglalja .Van az a map pl ahol egy nagy kupolás épület van középen ( GW map is ) és ott pl Dominationban ha megvan a B az épületben akkor a két oldalsó bejáraton C felé simán lehet lőni őket kifelé kezdőről és nem fordít a rendszer másik spawn-ra , tehát bukó az ellenfélnek .Szerintem a régi Cod4-es mapokon is szűkítettek kicsit nem elég szellősek . Úgy van lehetőség ha hatan mentek be és akkor az ilyen kis TDM-es majmokat szét lehet szivatni . Ki is szoktak lépni . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#14944) FaTHI


FaTHI
őstag

Megint Dupla XP-van? Miért?

(#14945) KaitouP válasza FaTHI (#14944) üzenetére


KaitouP
veterán

Csak a tegnap délutáni / esti hozzászólásomat kellene megkeresned.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14946) oriic válasza FaTHI (#14944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#14947) lacy86


lacy86
addikt

Hol tudom aktivalni vagy elerni azt a funkciot , hogy amikor lövöm az enemyt akkor “szines a lövedék.”

(#14948) FaTHI válasza oriic (#14946) üzenetére


FaTHI
őstag

Akkor noob shipment 24/7 indul :DDD

(#14949) oriic válasza lacy86 (#14947) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tracer rifle kell hozzá, bundle csomagokból.

Live-Die-Respawn

(#14950) prokxy válasza oriic (#14949) üzenetére


prokxy
veterán

Nemrég kerestem ezt én is és nem lehet pl. csak ezt megvenni, úgy értem pl. az M13-amra rárakni, mert fegyverhez tartozik. :/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.