Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) DrTechnoid válasza Dave567 (#15150) üzenetére


DrTechnoid
őstag

+1 , megőrülök ha kihagyják. WWII 2017-et is tolnám a mai napig, ha akkor beleteszik a Toujane-t multizni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15152) KaitouP válasza Dave567 (#15150) üzenetére


KaitouP
veterán

Egészen konkrétan fan favorite volt a Terminal mellett, attól függetlenül hogy te szeretted-e vagy sem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15153) dombi81 válasza KaitouP (#15152) üzenetére


dombi81
senior tag

Melyik "fan" favoritja? :DDD Maximum a készítőké. ;)

(#15154) nanorambo válasza KaitouP (#15149) üzenetére


nanorambo
őstag

Jó, hardhat megteszi highrise helyett, de egy favelát még nagyon hiányolok. Remélem valamelyik seasonben benne lesz :D
Meg egy wasteland. Ott tényleg előny volt a bokorruha.

(#15155) lowzor válasza dombi81 (#15153) üzenetére


lowzor
veterán

Hát az enyém biztos nem.
A Terminal körüli hype-ot soha nem értettem, a Hardhat-et meg egyenesen szarnak tartottam, mint a legtöbb MW3 mapot.

(#15156) KaitouP válasza dombi81 (#15153) üzenetére


KaitouP
veterán

Fan favorite, avagy közönségkedvenc, nyilván nem véletlenül tér vissza most, nagyon népszerű map volt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15157) Acheron válasza nanorambo (#15154) üzenetére


Acheron
őstag

Két véglet pálya pedig, szűk terek vs nyílt mezők, nagy távok. :) Mindkettőt szerettem, de a Wasteland volt, ahol megkedveltem és (valamennyire) megtanultam a sniper feelinget - no nem az egy helyben fekvősdi, hanem a terület védő, quick scope oldalát. M82 -vel (Barrett) imádtam ott játszani (hiányzik is nekem ebből a játékból az a fegyó (is), nagyon)
A Terminalt magam is szívesen látnám, MW2 -ben (és a ritkábban játszott MW3 -ban is) nagy kedvenc volt, akár rush, akár camp stílusban jól lehetett érvényesülni, a pálya részeitől függően.
(#15111) propetya85: Ez is egy lehetőség, hogy az újonnan érkezők okozzák a jelenséget. Egyelőre csak bosszant, de ha eléri az ingerküszöbömet, csinálok pár felvételt a meccsekről, hogy kielemezzem a miértet. Magánvélemény, de egyre inkább azt gondolom, hogy ez több, mint egyszerűen erősebb ellenfelek választása.

[ Szerkesztve ]

(#15158) csƵ


csƵ
őstag

Volt korábban szó a visszaszámlálás közbeni elfutás cheatről, akkor mondtam, hogy szerintem csak bug. Nos, tényleg az. Tegnap 5mp körül érkeztem a matchbe és eltudtam indulni, mikor a többiek még vártak. De jó fej voltam, mert megvártam őket.

(#15159) Acheron válasza csƵ (#15158) üzenetére


Acheron
őstag

Úgy néz ki, tévúton járnak a tisztelt fejlesztők. A mai mini frissítéssel HC alá jött egy mód "COD players only want one thing..." címmel. Valami 18 - as karikás dologra gyanakodva megnéztem, mi ez, de nem :( . A kedves fejlesztők szerint a Shipment az, amire mindenki vágyakozik. Nos, ezzel a lendülettel ki is kapcsoltam a választható módok közül. :U
A shoothouse -t nagyon sajnálom, az egy élhető pálya, hogy azt miért kellett kivenni a 24/7 - ből, nem értem.

(#15160) KaitouP válasza Acheron (#15159) üzenetére


KaitouP
veterán

Mit vártál? Mára-t meztelenül? ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15161) Acheron válasza KaitouP (#15160) üzenetére


Acheron
őstag

Most, hogy mondod... :D
Mindenesetre közelebb áll ahhoz what I want, mint a Shipment 10v10 ;]

[ Szerkesztve ]

(#15162) n42


n42
tag

Sziasztok, Warzone packets lost ügyben érdeklődnék, hogy senkinél se javult a helyzet, olvasott rá valaki valamilyen megoldást? Hetek óta 20-60% PL-om van és a fejlesztők nemhogy javítani, még megemlíteni se hajlandóak ezt a problémát.

(#15163) Xaels válasza n42 (#15162) üzenetére


Xaels
félisten

Ha fixen mindig ennyi a PL-od akkor lehet nem feltétlenül (csak) a játék a bűnös.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15164) stilo18 válasza Acheron (#15159) üzenetére


stilo18
addikt

Oda írták alsó sorba, hogy.... de undorító lesz :))

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15165) Dragon3000 válasza n42 (#15162) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nálam ilyen a nagy frissítés napján volt pár körig, azóta viszont nem volt vele bajom.

(#15166) FaTHI válasza Acheron (#15159) üzenetére


FaTHI
őstag

Mert a Shoothouse volt 24/7-ben ? Fasza lemaradtam.

(#15167) atee válasza FaTHI (#15166) üzenetére


atee
őstag

Shipmentel egy csomagban.
Nekem mondjuj egy rust/shoot 24/7 tetszene.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15168) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Srácok, akinek néhány perc után kiugrott a játék a win-be, talált bármiféle megoldást? Legutóbb jött 2-300 megás frissítés, után gyúrtam kb 3 órát a gamet hiba nélkül.. most pedig ismét kb 2 perc után kidob zéró üzenettel.... :(

(#15169) JSaN válasza Don.Corleone (#15168) üzenetére


JSaN
addikt

Szia
teljesen random, nincs megoldas, nekem is volt hogy hetekig jo volt, de most a heten negyon sok desconnect vagy DEV error volt, kb minden masodik meccs kozben. Van hogy folyamat szarakodik van hogy orakig birja hiba nelkul, ez ilyen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#15170) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ótvaros xar SBMM rendszer... rohadna le a keze aki kitalálta ezt a hulladékot!
:W :W :W :W
Lassan 3 órája csak és kizárólag ilyen és hasonló szar csapatokat kapok!

SBMM 0 , balance 0 , csapattársak 0 és így a játékélmény szintén 0
Csak gratulálni tudok ahhoz hogy egy játék amivel állítólag "60 millióan" játszanak az itt tart.
De a mainscreen bugot hogy mutassa az operátort azt nem tudják megcsinálni meg vagy ezer dolgot.
pl:. gránát eldobásánál végig megy az animáció közben megölnek , és baszik eldobni és stb stb stb

Az sem igaz hogy 13perces meccsből az utolsó 7 percet 4v6-ba kell lejátszanom már sokadik alkalommal.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15171) Don.Corleone válasza JSaN (#15169) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Király. :( Rettentően rossz.. semmi hibaüzenet csak random kiszór a windowsba, máskor meg tök jól megy.. néha már gondolom na 5-10 perce megy a game talán, erre kimerevedik a kép és kilép.. :(

(#15172) NY_A válasza Don.Corleone (#15171) üzenetére


NY_A
őstag

Nálam ugyan ez. Teljesen kiszámíthatatlan.

(#15173) Lomha 8V válasza Don.Corleone (#15171) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Keresd vissza az én megoldásomat és próbáld ki.

k3z3w: Te is.

[ Szerkesztve ]

(#15174) porse válasza Pro!Petya (#15170) üzenetére


porse
senior tag

Nálam is ugyan ez, utána fél órát tudok játszani 1es kd-val, majd fel nap szopás megint.

... szerintem.

(#15175) dombi81


dombi81
senior tag

Pedig mennyire egy jó kis játék lehetett ez volna nem? Ha nem volna ez a rengeteg katyvasz. SBMM rendszer, ezzel a kevés pályával is a folyamatos variálás, stb..
Maradtak volna a hagyományos felállásnál, olyan ez kicsit, mintha a saját rendszerüket tesztelnék. Na majd a következőben (mondogatjuk éve óta). :DDD

(#15176) atee válasza Pro!Petya (#15170) üzenetére


atee
őstag

Nem is lenne fele ennyi játékos se, ha nem lenne ingyen a warzone :). Na meg a sok kényszer homeoffice...
SBMM egy kuka. Nem lehet pályákra szűrni egy baromság! :(((
Nem beszélve a hónapok óta fennálló BLZBNTBGS000003F8 hibáról..
Vagy a mostanában sokakat random hiba üzenet nélkül kidob asztalra!
Lehetne még soroloni apróbb dolgokat, de biztos lesznek még meglepetések a jövőben :U

D-day 2002-01-04 01:54

(#15177) Don.Corleone válasza Lomha 8V (#15173) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

:R :R :R Kopp-kopp, de eddig szuper a módszered! :C

(#15178) s.bala31 válasza Pro!Petya (#15170) üzenetére


s.bala31
őstag

Nálam is hasonló a helyzet ma délután engem is szopó ágra tett. 1 győztes meccs után 4-5 totál esélytelen hentelés. Szinte mindenki a kd-re meg a killstreak-ekre megy csesznek a feladatokra és ez még ugye nem is a játék hibája. Nagyon felb*sztam most magam, még az uninstall is megfordult a fejemben. Nagyon ritka az olyan meccs amihez tegnap volt szerencsém dom-ban mindkét csapat úgy játszotta ahogy azt mindig is kéne fordulatos izgalmas, kiszámíthatatlan volt végig 200-199-re nyertünk. A végén nem volt anyázás hanem mindenki gratulált a másiknak hogy ez milyen kurva jó volt és ez az igazi Cod stb megjegyzések. Erre ma totál fos balance nélküli meccsek sora...

[ Szerkesztve ]

(#15179) KaitouP válasza dombi81 (#15175) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez a rész valóban egyfajta teszt a Call of Duty jövőjét nézve, ebben én is biztos vagyok.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15180) dombi81 válasza KaitouP (#15179) üzenetére


dombi81
senior tag

Biztosra vehetjük, igen. Csak kár, hogy közben megisszuk a levét.

[ Szerkesztve ]

(#15181) Pro!Petya válasza s.bala31 (#15178) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azokat a meccseket én is imádom amik ilyen szorosak!! :K
Akkor még ha kikapunk se érdekel mert legalább egy jót játszottunk, igaz ritka mint a fehér holló. Hetente jó ha egy ilyen meccsre futja ettől a rendszertől meg játékosbázisból.
A probléma annyi hogy 99%-ban meg nem a fenti eset van hanem orosz rulett és agyvérzés.
Nem zavarna ez az egész ha csak ritkán fordulna elő , de olyan szintű kontraszt van a meccseim között hogy már élvezhetetlen annak ellenére is ha nyerek.
Sőt abban is biztos vagyok ha csak random dobálna össze embereket már élvezhetőbbek lennének a meccsek!

Ma mikor nekiültem hogy na játszunk egy jót akkor 7 azaz 7db olyan vesztes meccsbe rakott ahol az enemy már majdnem meg is nyert. :(((

(#15176) atee

Nálam nincs már kifagyás egy ideje csak a black hole glitch ami kb 10-15 meccsenként jön és nem tudsz ellene mit csinálni. ma mondjuk 2x is csinálta egymás után.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15182) Trebron09 válasza Don.Corleone (#15168) üzenetére


Trebron09
őstag

Már eltelt jó pár hozzászólás hogy megírtam nekem -és itt másnak is- mi segített, keresd vissza. :K

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#15183) prokxy


prokxy
veterán

A napi küldik másnál is bugosak? Mert csak 3-at jelenít meg sokszor a 9-ből, vmikor megjavul, így sokszor esélyem nincs megcsinálni.
1st world problem tudom, de ha tetszik egy calling card, azt jó lenne megszerezni. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15184) lajosx


lajosx
őstag

A RENETTI pisztolynál ott egy Zöld kocka az attachments nél. Hogy tüntessem el? Mindent megnéztem,belelépve sehol sem jelzi csak fönnt az attacchments nél.Járt már így valaki? Amugy is már rég gold nekem az a fegyverver nem értem miért jelent meg ott ez a jelzés😏Köszönöm.

(#15185) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Egy Warzone elsö hely azért csak meglett :)) :C :C

(#15186) prokxy válasza lajosx (#15184) üzenetére


prokxy
veterán

Loadout képernyőn van vmi ilyesmi,hogy mark all as read, lent,ahol az options van, katt rá és problem solved. ;)
Nekem is ugyanúgy bent maradt a kis zöld kocka nemrég,ez megoldotta.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15187) Xaels válasza Sebibalu (#15185) üzenetére


Xaels
félisten

Grat.

Én ma pihit tartottam inkább mert tegnap nagyon felcseszett a sok RPG jani meg a Xim-esek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15188) dombi81 válasza prokxy (#15186) üzenetére


dombi81
senior tag

Amiről írsz az a : clear weapons new opció. Nincs ott semmilyen mark all as read.

(#15189) WaterWave válasza Xaels (#15187) üzenetére


WaterWave
veterán

Remélem kiveszik az rpg-t... vicc tényleg

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15190) lowzor válasza WaterWave (#15189) üzenetére


lowzor
veterán

Eddig azt hittem csak nekem van vele bajom. :D
Mert mindenki bevédte, mikor sírtam miatta.

[ Szerkesztve ]

(#15191) prokxy válasza dombi81 (#15188) üzenetére


prokxy
veterán

A gomb ugyanaz, csak nem emlékszem a pontos nevére,de megoldja. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15192) dombi81 válasza lowzor (#15190) üzenetére


dombi81
senior tag

Nincs ezen mit bevédeni, hasznos, ennyi. De ilyen alapon kivehetnék az AK-t is, mert egy jó fegyver. ;)

(#15193) lowzor válasza dombi81 (#15192) üzenetére


lowzor
veterán

Azért ne említsük már egy lapon a kettőt... :)
Az AK-hoz kell is valamennyi skill.

(#15194) nanorambo válasza lowzor (#15190) üzenetére


nanorambo
őstag

Én főként hc SD-t játszom, de egyre többen tolják only rpg-vel. De olyan szinten, hogy ha éppen három csapattársa van az ellenség mellett akkor is minden lelkiismeret nélkül elnyomja.
Azon már fel sem húzom magam amikor random belő vele egy ablakon és három embert leszed vele.
Rettentő noob dolog, de ősidők óta a cod része.

[ Szerkesztve ]

(#15195) csƵ


csƵ
őstag

Konzolosok! Aim assistból melyik a
legjobb? Mi a különbség a 3 között?

(#15196) TaRka94 válasza csƵ (#15195) üzenetére


TaRka94
senior tag

Fentről lefelé egyre erősebb azt hiszem a focusing a legerősebb, nekem standardon van de lehet lassan már kikapcsolom néha elkúrja ha két enemy megjelenik.

(#15197) Xaels válasza lowzor (#15190) üzenetére


Xaels
félisten

Warzone-ról van szó, ott 7db van 1 embernél, lőszeres dobozból 1 pillanat alatt újratöltöd. Tegnap nem győztem kerülgetni, Port-on vagy 5 suhant el mellettem, leraktam az egyik csávót de nem láttam rá utána és felhúzta magát és azzal a lendülettel persze RPG-vel ugrott rám és hiába raktam le megint de az RPG-t is benyeltem...

Sima multiban én is használtam az RPG-t, bedurrantottam vele a kempereknek meg SD-ben jó messziről kinyitni vele az ajtókat, meg kipucolja a proxikat/claymore-okat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15198) Xaels válasza csƵ (#15195) üzenetére


Xaels
félisten

[link] itt elmagyarázza melyik, hogy működik. A legjobb ha kikapcsolod és úgy gyakorolsz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15199) dombi81 válasza lowzor (#15193) üzenetére


dombi81
senior tag

Kb. ugyanannyi.

(#15200) lowzor válasza nanorambo (#15194) üzenetére


lowzor
veterán

A COD4-ben volt jó, abban nem egyenesen lőtte ki a rakétát.
Ott még gondoltak arra a fejlesztők, hogy túl OP lenne, ha pontosan lehetne vele lőni.
A Magnumot bezzeg nerfelték 1 nappal azután, hogy kimaxoltam.
Lehet az RPG-t is el kéne kezdenem, aztán nerfelnék is rögtön. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.