Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13953) 5150head válasza 5150head (#13950) üzenetére


5150head
senior tag

Érdekes, hogy miután kidob a game és újra elindítom felajánlja hogy elindul safe mode-ban. Ha arra nyomok, lehúzza a grafikai beállításokat és bedob a game-be, de ha visszaállítom akkor crashel... :F
Egy pár elvileg működő megoldást próbáltam amik fellelhetőek a neten, de egyik se működött nálam... :(

(#13954) lowzor válasza 5150head (#13953) üzenetére


lowzor
veterán

Milyen VGA-d van?

(#13955) Acheron válasza taknyí (#13952) üzenetére


Acheron
őstag

Négy mag kevés már ehhez a játékhoz, sokaknál jött elő hasonló problem, sajnos. Akármit mond a fejlesztő, bizony, hardver érzékeny a játék.

(#13956) Laraxior válasza Acheron (#13955) üzenetére


Laraxior
titán

Én valamelyik nap 23GB-ot láttam a ramból fogyasztani... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13957) lowzor válasza Acheron (#13955) üzenetére


lowzor
veterán

A 4 mag még elmegy, én 4C/4T-s procival játszom hibátlanul. A GTX 970 3,5 giga vram-ja viszont már lehet hogy kevés, ha a textúrát high-ra rakja, meg az árnyékok cache-elését bekapcsolja.

[ Szerkesztve ]

(#13958) Acheron válasza Laraxior (#13956) üzenetére


Acheron
őstag

Jah, ha van miből :D
Nem kell mindennek bedőlni, amit látsz :DDD
Nekem 16 GB RAM van, a játék kezdete óta talán 3 akadásom volt, nem gondolom, hogy a memória kezelés itt a szűk keresztmetszet :N (Hacsak nem 8 GB -al próbálkozik valaki - no, azt biztosan megeszi a játék pár másodperc alatt)
(#13957) lowzor: Nem sikerült még összerakni a postokból egy egyértelmű képet, mindenesetre két dolog szúrt szemet, ami sokaknál előjött, a 4 mag, és az alacsony VRAM. Ezek külön külön is tudnak problémaforrások lenni, együtt meg pláne.
Csak úgy: aki a Shipment -et keresi nagyon, próbálja ki a Cabin Fever módot - ott kicsi pályákra rak, jó eséllyel bejön a Shipment...

[ Szerkesztve ]

(#13959) lowzor válasza Acheron (#13958) üzenetére


lowzor
veterán

4 maggal csak olyan gond lehet, hogy akadozós vele a menü, meg nagyon leterheli, és böngészni mondjuk nagyon lassan lehet, ha fut a háttérben a játék.
Instabilitási gond nem nagyon lehet miatta, aki arra panaszkodott, annál más gond lehetett.
Ez a Dev Error 6036 tipikusan a VRAM elfogyás hibakódja.

(#13960) 5150head válasza 5150head (#13953) üzenetére


5150head
senior tag

Biztos nem a setuppal van a gond, mert a warzone ment fullon.
Amúgy 9600k meg gtx1060 6gb. 16gb ram
Ami érdekes, hogy safe mod-ban elindul a matchmaking. Ha utána kilépek és minden graf beállítás megmarad és normal módban indul a game akkor is bedob a game-be. Ha ekkor játék közben átvariálom a graph beállításokat akkor se történik semmi, fut rendesen. Ha ezután vége a meccsnek és ugyan ezekkel a beállításokkal indítok matchmakinget akkor megint errort dob. :U
Érdekes amúgy, hogy az ilyen free hétvégékkel akarják becsábítani a playereket és a warzone után el is gondolkodtam rajta hogy megveszem mert a gunplay tetszik, de így nehéz lesz a horogra akasztani az biztos... :(((

(#13961) Acheron válasza lowzor (#13959) üzenetére


Acheron
őstag

Meglehet, ilyen mélyen én nem néztem :R
Egy biztos, 6 magos proci, 16GB RAM és 8 GB VRAM mellett vidámam fut, nincs akadás, kilépkedés és hibaüzenet. Magyarán, a játék jó, nem ott van a bibi.

(#13963) n42


n42
tag

A mai nap ugye van egy free weakend, de az 5-ből az egyik pálya állandóan kidob dev error 6036 hibával. Ez meg mi a faszom? Néztem xt és olvastam fórumot, de azok a módszerek (installáld újra :D) nekem nem működnek, vkinek esetleg valami hasznos tipp?

oké, látom nem csak nálam jött elő. De könyörgöm, egy i7-6700k + 1660 ti videókarival ne legyen már gond, ha még leveszem a grafikát is szinte nullára...

[ Szerkesztve ]

(#13967) KaitouP válasza taknyí (#13965) üzenetére


KaitouP
veterán

1. Nem beszél hülyeséget.
2. Kulturált keretek között mindenki azt beszél, amit akar. A személyeskedés, a másoknak való beszólogatás és a túlzott, indokolatlan vulgáris szóhasználat viszont tiltott az ÁSZF alapján, és moderációt vonhat maga után.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13968) Dragon3000 válasza 5150head (#13960) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nálam ryzen 7 2700 4GHz-en 16GB ram és 1060 6GB gond nélkül megy a multi is. Experience-ben a játékon belüli réteg ki van kapcsolva? Windows a legfrissebb? Egyik haveromnak a windows frissítés után már nem dobálta ki a játék. Mondjuk az error alapján rá is lehet keresni, hogy mi is lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#13969) 5150head válasza Dragon3000 (#13968) üzenetére


5150head
senior tag

Ezt a játékon belüli réteget majd megnézem. Winem az friss.
Perszre rákerestem én is és 3-4 módszert megnéztem de egyik se használt. Próbáltam az nVidia Experience-el is optimalizálni hátha, de az se jött be.
Tuti valami game bug lesz, mert most emeltem game közben a felbontást meg a minőséget is, a többit nem állítgattam és nem dobált ki, valami beállítás lesz a ludas ami bugol. (shadow vagy ilyesmi) Próbálgatom még a dolgokat és meglátjuk. Egyelőre örülök hogy tudtam játszani.
Mindenkinek köszi aki próbál segíteni! :R Látom nem csak én közdük ilyen problémával. :U

(#13970) Acheron válasza KaitouP (#13967) üzenetére


Acheron
őstag

Szerintem engedd el, engem nem zavar, ignorálom az ilyesmit. Segíteni akartam, nem érti, nem baj :N Az eddig megélt évek alatt azt tanultam, hogy az idő mindenkinek kell, kinek több, kinek kevesebb. Ez van. :)

(#13971) lowzor válasza 5150head (#13969) üzenetére


lowzor
veterán

Mikor 1660 6G-vel nyomtam, akkor engem a cache spot/sun shadows miatt dobott ki ugyanezzel az error-al.

(#13972) tupacamaru válasza Acheron (#13961) üzenetére


tupacamaru
veterán

Akkor, nekem az előző gépen, X5670-24GB RAM-GTX1080, vígan elment, még lapozófájl se volt. Most cseréltem gépet, i5-9600K-16GB RAM-GTX1080, egy kört sem tudok lejátszani, mindenféle hibával kidobál( DirectX-pagefile). Ha nem lenne az ISLC, amit valaki linkelt egyszer :R , akkor már rég szétvágtam volna ezt a foshalmazt. Én nem tudom hogy ti hogy játszotok 16GB RAM-al. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13973) venom8888


venom8888
őstag

Meg kell erteni 4 mag 4 szal ehhez a jatekhoz keves, en is itt forumoztam hetekig,mert szopatott a game. Minimum kell neki 6 mag. De biztos ami biztos vettem egy 3700x et 8/16 al. Gondok fogalmat sem ismeri a jatek azota. Jah es 16Gb ramom van.

[ Szerkesztve ]

(#13974) craftsman01 válasza venom8888 (#13973) üzenetére


craftsman01
senior tag

A francokat, i3 8100-val tolom freesinc-es monitorral ami 45/ 75 között múködik szall levan korlátozva 75 fps-re a game de 65 alá nem megy. Simán játszok,sima multiba megvan az első három hely mindig, a warzonba sincs semmi gondom. Full hd közepes graff.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13975) craftsman01 válasza Laraxior (#13956) üzenetére


craftsman01
senior tag

Már le lett írva vagy 50- szer hogy lehet akár 64 Gb ramod akkor meg olyat fogsz látni , hogy 56-ot megeszik. Stimm?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13976) boogie84 válasza nanorambo (#13944) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem sem tetszett. Nálam is így viselkedett.

Mester urakat kérdezném: Marksman fegyvereket maxolgattam. EBR, MK2, Kar98 alap fegyverek meg vannak aranyban. SKS arany. Kérdés: miért nem adja meg a platinát, ha az alap fegyverek már meg vannak?Úgy tudom csak később érkezett a Crossbow. Tévednék?

(#13973) venom8888
Sajnos igen, ehhez már kevés a 4 mag.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13977) craftsman01 válasza tupacamaru (#13972) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha felveszel havernak megmutatom ,hogy játszok 16Gb rammal meg 4 magos proccal ja és csak kispisztollyal megyek. Nem akimbóval.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13978) nanorambo


nanorambo
őstag

Én lényegében ezért váltottam konzolra pc ről. Már ami a gaminget illeti).

Annyi féle hardver/szoftvervariáció van, hogy igazából csak a vêletlenen múlik kinek hogy működnek dolgok a gêpên. Játékok meg ugye sokkal jobban zabálják az erôforrást, úgy méginkább bezavar ha valami nem teljesen konzisztens.

Akkor telt be nálam teljesen a pohár, amikor ismerősöm 700. ért vett gépet. Minden alkatrész zsír új a szaküzletből. Összeraktuk, tökéletesen működött. Fél évre rá minden játêknak volt valami baja.

(#13979) omfgk válasza boogie84 (#13976) üzenetére


omfgk
addikt

A Marksman és Sniper kategória az szerintem közös.

Tehát a platinához kelleni fog a Dragunov, AX-50 és HDR is.

(#13981) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali...ez mi? Még nálam nem volt ilyen ... :Y

(#13982) Tomko78 válasza tupacamaru (#13972) üzenetére


Tomko78
őstag

Textúra resolution normálon van ? ;] ha highon próbáld normálon , ez az egy csuda dolgokra képes :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13983) BandiHUN válasza craftsman01 (#13977) üzenetére


BandiHUN
veterán

Teljesen jó a 4 magos proci+a 16 giga nálam is,pedig a 3570K se mai darab,meg az 1050TI is,és mégis órákat játszok egy beakadás nélkül.Egyedül a menü áll le,amikor lobbiba belép,3-4 másodpercre.Annyi hogy nem erőltetem a High textúrát,a többi fel van csavarva,Filmic AA,árnyékok,fények,a preload is be van kapcsolva,és simán megy 4 giga videomemóriával is,60-80 fps-em van helyzettől függően ígyis multiban,warzone-t nem játszok,mert nem vonz,de a ground war is jól fut.Memóriára meg ott az Empty Standby List Cleaner.Plusz a játék kapott egy saját 240-es SSD-t külön :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13984) dombi81 válasza #98320896 (#13980) üzenetére


dombi81
senior tag

Támogatja már az SLI-t ez a játék? Privátban küldj egy üzenetet légy szíves, mit produkál a két vga 1-hez képest! Köszönöm.

(#13985) boogie84 válasza omfgk (#13979) üzenetére


boogie84
veterán

Igazad van! Köszi! :D :O

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13986) oriic válasza dombi81 (#13984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN nem találtam infót neten arról, hogy működne már az SLI a játékban.

Live-Die-Respawn

(#13987) Blashe


Blashe
aktív tag

Pc-n játszok. Van nálam 2db C4. Van rá lehetőség, hogy egyesével robbantsam fel őket ? Az a bajom, hogy ha 2 van nálam, mind a kettőt el kell dobnom h robbantani tudjam.

(#13988) Acheron válasza Blashe (#13987) üzenetére


Acheron
őstag

Laby válaszolt erre, dupla F -el tudod egyesével robbantani.

A hitvitát lezárva, revideálom magam annyiban, hogy a megfogalmazás nem volt szerencsés, valóban nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy a négy mag kevés lenne a játékhoz, ellenben lehetnek esetek, ahol ez a szűk keresztmetszet. Akár itt a fórumon is többen erre vezették vissza a problémájukat - őket sem szeretném megkérdőjelezni. Részemről téma zárva, végül is nálam mindenféle akadás nélkül, megy a játék.

[ Szerkesztve ]

(#13990) BandiHUN válasza Acheron (#13988) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem egyszerűen a 4 maggal az a vízválasztó,hogy kell-e a High textúra és kész.Evidensen akinek jobb vidkarija van,az nem akar normalon játszani,viszont lásd nálam,egy 1050-1060 képes 60+ fps-re minden helyzetben(FullHD,60Hz moncsi),ha a többi oda van csavarva.Viszont azt meg megeteti a 4 mag is.Akinek meg ez fölötti videokártyája,4K-ja,144Hz-e van,oda 6-8 mag és kész.Csak sokszor nem derülnek ki az igények sem rendesen.
Nálam pl.nincs gamer csodamonitor,DE igény volt a nagy kép,így egy 35 colos gyönyörű képű Samsung Full HD okostévét vettem olcsón,jót,profi elektronika,Gamer mód,kicsi késleltetés,ironsighttel látok úgy,mint más 3.0x VLK-val :D Pörög is az SKS rendesen ;] Még a .357-be,amit most kezdtem,beletoltam nulláról 158 killt tegnap,pedig ritka fos a lassú vele a velocity,megüti a shotgun slug szintjét... :W FAL meg bursttel botrányos.9 fejest toltam le egymás után,kár,hogy az már kész,chrouch meg csupasz killek kellenek már csak. FR 5.56 recoilra gyúrva szintén sebészi pontosságú :D Pedig ezek sima 24 colon piszokul nem mentek.Low sens+nagy monitor :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#13991) KaitouP válasza Acheron (#13970) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem-nem, van egy határ, ami felett már nem kell és szabad eltűrni a dolgokat. Moderátori segítséggel, ahogy látható, meg lett oldva a probléma - innen is köszönet a moderátor kollégának a segítségért! :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13992) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Barátnőm eléggé rákapott warzonera, ezért elkezdtem gondolkodni, hogy tudnánk ketten játszani, mivel már adott egy db SSD, egy vinyó, egy FullHD monitor és egy egér. Viszont ezen cuccok összessége még édeskevés egy új PC-hez, még kb 200 000 Ft feletti összeget kéne rááldozni, amit kicsit sokallok ahhoz, hogy azt az átlag kb napi 1 órát lewarzone-ozza vele, ezen kívül nem lenne annyira használva.

Ezért is gondolkoztam el azon, hogy mi lenne ha PS4-et vennék, ami csak 125k (PS4 Pro) amihez nem kell PS Plus előfizetés Warzone esetén (ezért is nem Xbox vonalon gondolkodom) és elvileg kompatibilis bill+egérrel és már adott is hozzá egy 55" 4K TV. Ezen felül lehet én is használnám pl Gran Turismozásra a későbbiekben (GT2-vel éveket játszottam PS1-en), vagy tesómnak is jó lehetne különféle Assassin's Creed, Tomb Raider és egyéb kalandjátékokra.

De mivel utoljára konzolom egy PS1 volt 19 éve, mielőtt PC-re váltottam, ezért nem vagyok annyira tájékozott e téren, így a kérdésem:

Egy PS4 + bluetooth bill+egér kombóval mennyire könnyű az átállás PC-ről?

(#13993) KaitouP


KaitouP
veterán

Az Infinity Ward saját blogján, Community Update keretében közölte a játékot érintő nemrég bekövetkezett, és soron következő újdonságokat. Ilyen például a jövő héten visszatérő Shoot the Ship (24/7) közönségkedvenc playlist, melyben ezúttal Cranked és Grind játékmód is lesz. Szintén jövő héten jön az új master camo, ami az Obsidian névre hallgat. Továbbá egy érdekes mondatot is elhintettek a jövő héten érkező újdonságokkal kapcsolatban, ez pedig nem mást érint, mint a játék Gunsmith részét, úgy néz ki ugyanis, hogy a különböző tervrajzokból (blueprint) származó egyedi kiegészítőket ezentúl úgy kombinálhatjuk majd, ahogy csak szeretnénk. Korábban már rebesgették ezt, és bár egyelőre titokzatosak még a fejlesztők, jövő héten minden kiderül.

Korábban szó volt a következő frissítésről, mely április 28.-án érkezik, melyhez szükséges lesz letölteni manuálisan a szükséges frissítés csomagot, avagy ahogy a játékban megtaláljátok ezt, Data Pack-et! FONTOS: a letöltés mindenképpen szükséges ahhoz, hogy játszani tudjunk, a letöltés nem opcionális. A csomag mérete körülbelül 15 GB lesz PS4 és XBOX platformokon, PC-ről egyelőre nincs szó. Instrukciót a letöltés menetéhez itt olvashattok. A fejlesztők azt kérik, ha problémába futtok, jelezzétek az Activision Support Twitter oldalán.

Különböző bug javítások is jönnek természetesen a következő frissítésben, melynek listájából pár fontosabb változtatást emelnék ki:

- Módosul a kör méretezése és sebessége Warzone-ban
- Vega64 GPU-t használók sérült körvonalakat tapasztalhattak fegyver és karaktermodellek körül, ezt a hibát megszűntették
- Ezentúl nem látszik majd Alex "Hard Wired" skin-je thermal optikán keresztül, miközben a Cold Blooded perk használva van
- A további javítások listája itt olvasható.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13994) tupacamaru válasza #98320896 (#13980) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát nem tudom. :N

Tomko78: Teljesen mindegy hogy hova volt állítva, már az előjáték alatt kidobott, mindenféle hibával.

LorenzoHUN: Milyen TV-d van?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#13995) MaddeNNNN válasza geckowize (#13992) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

Aprorol a ps áráért osszeraksz simán egy több mint használható gépet. B350/B450 lap, r5 1600,2x8gb 3000mhz,rx 480/580 meg egy 450-es minőségi táp. De még ennél is olcsóbban össze lehet szedni, nyilván játékbeli fps kompromisszumokkal.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#13996) Laraxior


Laraxior
titán

Majdnem sikerült egyedül összekalapoznom az 1M-et... :D :C

Kipróbáltam a Riot és a P90 kombót... hát a városi részeken lehet vele aprítani :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13997) zoltannagy válasza KaitouP (#13993) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

"Az Infinity Ward saját blogján, Community Update keretében közölte a játékot érintő nemrég bekövetkezett, és soron következő újdonságokat. Ilyen például a jövő héten visszatérő Shoot the Ship (24/7) közönségkedvenc playlist, melyben ezúttal Cranked és Grind játékmód is lesz."

Na ezaz, jó hír köszi :DDD

(#13998) prokxy válasza Laraxior (#13996) üzenetére


prokxy
veterán

P90 nekem nem tetszik, inkább egy range-re kihegyezett MP7, ez kb. mindenhol megállja a helyét.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13999) dombi81 válasza prokxy (#13998) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha SMG-ről beszélgetünk, a nagyobb terjedelmű pályákat is beleértve, én szinte semmi különbséget nem vettem észre a P90, MP7 és MP5 vagy például a Bizon között. Egyedül az UZI talán ami kis pályákra való darálni, a többi mind ugyanolyan, amit beleképzelnek a játékosok, csak placebo.

(#14000) prokxy


prokxy
veterán

Miért rak össze a MM kínaiakkal? 49-5-tel végzett, kill chain neki végig, az anyjának a picsájáért nem otthon tolja ez a cicanadrágáruló?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.