Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) prokxy


prokxy
veterán

Modern Warfare Season 4 Release Date, Maps, Operators & More

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13352) pulffy válasza laragirl83 (#13350) üzenetére


pulffy
őstag

Grat, az solo amúgy?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#13353) laragirl83 válasza pulffy (#13352) üzenetére


laragirl83
őstag

Trio

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13354) s.bala31 válasza omfgk (#13330) üzenetére


s.bala31
őstag

White Phosphorus-nak amúgy mi az értelme mert az szerintem a csapattársakat is szívatja, vagy tévedek?

(#13355) omfgk válasza s.bala31 (#13354) üzenetére


omfgk
addikt

Szerintem a csapattársak nem köhögnek tőle, csak szimplán nem látnak.
Sebzést tuti nem kapnak.

Thermal Scope és akkor még sniperrel is lehet közben lődözni, ha kell.

[ Szerkesztve ]

(#13356) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Solo warzone-bol kivettek a kamionokat/teherautokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13357) semetka válasza oriic (#13356) üzenetére


semetka
őstag

Szánalom ez az össze vissza változtatás.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13358) oriic válasza semetka (#13357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mondjuk pont jó döntés volt. Így legalább nem a no-skilles truck meta marad a végére.

Live-Die-Respawn

(#13359) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok,
az a kérdésem, hogy képet lehet menteni a COD-ban ? F12 vagy Printscreen? Ha igen, akkor melyik könyvtárba rakja? Vagy Paintbe be kell illeszteni ?
Van 8 win-em warzone-ba és a követ meg akarom örökíteni.

Számomra meg felháborító amit a trio Warzonnal csináltak.Én szeretném ha lenne Duo-ban is Warzone és persze nem csak shotgun+sniper fegyverekkel.

[ Szerkesztve ]

(#13360) semetka válasza oriic (#13358) üzenetére


semetka
őstag

Azért nem olyan nehéz az autósokat leszedni. RPG és kész. Sőt fegyóval is pikk-pakk kiszednek.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#13361) oriic válasza semetka (#13360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem az autókról van szó, hanem a kamionokról a játék végén. Többségnek akkor már nincs rakétája, gránátja, így ha sík a terep nagyon nehéz kiszedni azt a játékost, akik a teherautóban ül.

Live-Die-Respawn

(#13362) nanorambo


nanorambo
őstag

https://hu.ign.com/call-of-duty-warzone/57598/news/vilagrekord-szuletett-a-call-of-duty-warzone-ban-egy-jatekos-egymaga-nyirta-ki-a-resztvevok-negyedet

Szerintem ez már inkább kicsit beteges

(#13363) Xaels válasza oriic (#13361) üzenetére


Xaels
félisten

Igen a kamionból nehéz kilőni az embert, egyik nap Solo végén több percig próbált elcsapni egy, egy fát kerülgettem Farmlandon. Lőszerem alig, az is pisztolyban...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13364) laragirl83 válasza semetka (#13360) üzenetére


laragirl83
őstag

Hát nem tudom, én kamint RPG-vel 2x is tegnap telibe vertem, elpukkant rajta kb, ment tovább, játékosok meg max pajzs ment le, de még csak down se volt. C4 vagy claymore kell oda.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13365) Xaels válasza laragirl83 (#13364) üzenetére


Xaels
félisten

RPG buff in Warzone
RPGs have been one of the more controversial aspects of Warzone, as battle royale players have complained that they're too strong when it comes to destroying vehicles.

Infinity Ward seem to have taken this feedback into consideration, as now it takes two rockets to blow up SUVs, Armored Trucks, and Helicopters - the first shot simply disables the vehicles.

TheXclusiveAce did note that this change was actually implemented in the update that came right before the Season 3 patch. However, it was never announced in any of the notes, so it's still definitely worth a mention.
[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13366) KaitouP válasza semetka (#13357) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt úgy hívják hogy balancing, és egy folyamatosan bővülő, kiegészülő játék esetében a jelenség megléte inkább pozitívum, mint negatívum. (Fun fact: LoL -ban - bár más típusú játék - várhatsz balance-ot. Meg is lehet nézni a játékot.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13367) laragirl83 válasza Xaels (#13365) üzenetére


laragirl83
őstag

:R

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13368) etrop01


etrop01
tag

Olyan problémával találkozott már valaki, hogy játék alatt discordon beszélgetünk de a mondat vegeket kb nem lehet hallani. Mit érdemes megnézni, van egyáltalán rá orvosság vagy ez ilyen?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#13369) lowzor


lowzor
veterán

Bejövős ez a 10v10 Mosh Pit... :K

(#13370) oriic válasza etrop01 (#13368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Discordon hangerő csúszkákkal érdemes lehet játszani.

Live-Die-Respawn

(#13371) rolio1


rolio1
tag

Ha a gépen van a warzone, és megveszem a multit, akkor mennyi hely kell neki? 240-es ssd-re elfér vajon?

(#13372) lowzor válasza rolio1 (#13371) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam jelenleg 173 gigát foglal, de nyilván ez nőni fog a jövőben. Szerintem mehet a 240-esre.

(#13373) rolio1


rolio1
tag

Köszi.

Itt az aprón megvehetem? Nagyon dicsérik az eladót, van esetleg személyes tapasztalat?

(#13374) lowzor válasza rolio1 (#13373) üzenetére


lowzor
veterán

Én a Battle.net-ről való vételt preferálom, de ott most elég drága.
Ha dícsérik, akkor csak nem lesz gond. :D

(#13375) prokxy válasza rolio1 (#13373) üzenetére


prokxy
veterán

Óvatosan...van pár érdekes megoldás itt az aprón a COD-ra, új acc kell, orosz nyelv, stb. Volt aki már megszívta innen emiatt, de ha legál, akkor simán.

battle.net, amcsi régió és talán most olcsóbb is 25%-kal.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13376) boogie84 válasza rolio1 (#13373) üzenetére


boogie84
veterán

Innen tuti jó! [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13377) shotika


shotika
őstag

Na, megvettem az új tápot (Bios-t átnéztem stb), minden újra visszakötve, és továbbra is leáll a játék. A memóriák tuti jók, mert pár hónaposak és azelőtt is kivágott a játék. A videokari biztos jó, mert ennél komolyabb terhelésű játékot is elbír. A proci hőmérséklete terhelés alatt se megy az engedett értékek fölé.
Mivel a vinyót lehúztam múltkor, tehát az is működik. Az ssd-k jók, mert azok nem így vágnának le, hanem az egész gép kifagyna. Az egér és a billentyűzet is viszonylag új.

Most már csak az alaplap az egyetlen tényező, ami szóba jöhet, mert grátiszba kaptam annak idején, és nem működött rajta a lancsatlakozó, majd később a hangkártya csati is tönkrement - mindkettő esetében külső megoldást tudtam használni. Szóval valószínűleg az alaplapom "döglődik". Azért tettem idézőjelbe, mert ezek ellenére, továbbra is ez az egy olyan játék, ami ilyen jellegű hibákat generál, pedig én aztán fogyasztok mindenféle cuccot, elég nagy a merítés játékokból, amikkel már teszteltem a gépet.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13378) Xanax88 válasza shotika (#13377) üzenetére


Xanax88
tag

Hali!

Amerikai régiót próbáltad?

Ez az 1 volt aminek semmi értelmét nem láttam, de úgy néz ki nálam ez lett a tuti.

Nekem egyből megjavult a a tápom meg a mások szerint mókolt winem... 3 napja nem vágott ki. ;] :DD

Eddig csak erre nem próbáltam rá mert féltem a nagy pingtől, de 60 fölé egyszer sem ment, nagyrészt 30 és 50 közt mozog.
Eun sem voltak jobb értékeim.

Amúgy fura ez szerver váltogatás... ugyanúgy tudok eusokkal játszani és semmi hátrányát nem tapasztaltam eddig, kb. 20 meccs alatt.
Ráadásul ugyan úgy 90% ban olasz jellegű emberekkel dobál össze mint eddig.

[ Szerkesztve ]

Krisz

(#13379) lowzor válasza shotika (#13377) üzenetére


lowzor
veterán

Mondtam én, hogy nem táp a gond... :)
Szerintem az alaplapcsere sem oldja majd meg.
VGA csere talán, mert lehet hogy azzal akad össze (bár másnál hibátlan 1060-nal).
Lapozófájl nincs kikapcsolva esetleg?

(#13380) shotika válasza nanorambo (#13362) üzenetére


shotika
őstag

Ebben mi a beteges? Végignéztem, teljesen faszán játszott. Ismeri a fegyokat, a mapot, és tud koncentrálni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13381) prokxy


prokxy
veterán

2 kör 2 csaló, gg.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13382) nanorambo válasza shotika (#13380) üzenetére


nanorambo
őstag

Aki ennyire benne van egy játékban, annyit játszott vele, hogy így ismer mindent, az szerintem nem teljesen egészséges dolog.

(#13383) KaitouP


KaitouP
veterán

Mai híreink következnek, röviden:

Az Infinity Ward fejlesztője megerősítette, hogy már a játék leleplező előzetes videójában is szerepeltek a Modern Warfare Warzone játékmódjára utaló képsorok: [link]

Taylor Kurosaki, az Infinity Ward egyik fejlesztője egy Twitter-en erősítette meg egy ott feltett kérdésre, hogy a Warzone játékmódból már a legelső, májusi reveal trailer-ben is szerepeltek képkockák. A játékmód hivatalos bejelentése csak 2020 márciusában történt meg, ezidáig a mind a fejlesztőcsapat, mind az Activision mélyen hallgatott a játékmódról.

-----------------------------------------------------------------------

A Warzone fejlesztői konzisztensen szeretnék tartani a Buy Station árait a különböző játékmódokban, a felszedhető pénz mennyiségét pedig az aktuális játékosszámtól függőnek beállítani: [link]

A Raven Software egyik munkatársa, Amos Hodge Twitter-en válaszolt egy kérdésre, melyben elmondta, hogy azért szeretnék egységesnek megtartani a Buy Station árait a különböző játékmódokban, hogy a játékosoknak ne kelljen több, egyedien beállított árat fejben tartani. Továbbá megjegyezte, inkább keresik annak a lehetőségét, hogy a felszedhető pénz mennyiségét ahhoz állítsák be, hogy mennyi játékos gyűlt össze a játékban.

-----------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13384) shotika válasza lowzor (#13379) üzenetére


shotika
őstag

Azt már írtam, hogy a lapozófájlt se kapcsoltam ki. Ez egy pár napos szűz Windows (és nem visszaállítás, hanem rendes setup, usb-ről), még csak az se, hogy vmi elöregedett Nvidia driver lenne beleégve a rendszerbe a sok update után, vagy vmi Windows Update töredék régebbről.

Még ha leveszek minden beállítást minimumra, akkor is levág szó nélkül.

(#13378) Xanax88 : azt még nem, mindjárt rálesek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13385) Hege1234 válasza shotika (#13377) üzenetére


Hege1234
addikt

én is ezzel szenvedtem reggelig amivel te
(még a kampányt se tudtam tolni)
lekopogom de nekem most működik

sztem nem hardveres gondod lesz neked se

én ma reggel azt csináltam hogy az iobit unistallerr-el legyalultam a battle.net appot
és a MW-t is
plusz innen is töröltem a megmaradt dolgokat
ProgramData\Battle.net
ProgramData\Blizzard Entertainment
\Documents\Call of Duty Modern Warfare
Program Files (x86)\Call of Duty Modern Warfare

írtad hogy újrahúztad a win-t szóval a battle nálad maradhat is
csak a MW-t gyaluld le
(sok update jött mostanában hozzá sztem nálam ott akadt össze valami)

(#13386) shotika válasza nanorambo (#13382) üzenetére


shotika
őstag

Miért, aki meg jó teniszező, és sorra nyeri a meccseket, mert van tehetsége, van akarata, ismeri a pályát, a labdát, a játékot, az se teljesen egészséges?
Neki ez a hobbija, ezt élvezi, ebben fejlődik és ebben jó, streamerként pedig még pénzt is keres vele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13387) shotika válasza Hege1234 (#13385) üzenetére


shotika
őstag

Ezeket mind megcsináltam régebben is, általában egy darabig működnek, majd jön egy update a készítőktől és hazavágja az egészet. Én ebbe untam bele múltkor, és jeleztem is, hogy még egyszer vagyok hajlandó újra letölteni a játékot, amit meg is tettem. Ami azt illeti, 2x is, mert a Win újratelepítés miatt megint le kellett. És aznap miután felraktam, még csak az se lehetett, hogy össze akadt volna valamivel a játék, mert még update sem jött ki hozzá. Gondolom a készítők nem szívesen fizetnének nekem, ha az újratelepítések miatt hamarabb elhasználódna az ssd-m (mondjuk ezt rájuk bizonyítani is szép feladat lenne...).

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13388) Dave567


Dave567
addikt

Jó sok patch, de a szerverek a régiek, sokat javítottak rajta....

(#13389) spanglee001 válasza shotika (#13377) üzenetére


spanglee001
addikt

azt elmondanád, hogy melyik a komolyabb terhelésű játék? mert nálam ez volt az amiatt a gépet kellett fejleszteni, minden más hibátlanul futott.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#13390) Hege1234 válasza shotika (#13387) üzenetére


Hege1234
addikt

megértem..
én is voltam annak a határán hogy kaszálom a játékot

ha hibás lenne az alaplapod akkor nem a játékból vágna ki hanem a biosba
vagy megfagyna a játék úgy hogy még a feladatkezelőt se érnéd el
vagy csak simán power off lenne

(#13391) omfgk válasza prokxy (#13381) üzenetére


omfgk
addikt

160+ pingesek és Ground War-ban?

[ Szerkesztve ]

(#13392) shotika válasza Hege1234 (#13390) üzenetére


shotika
őstag

Jogos. Bár ennek ellenére még is azt kapom a fejemhez, hogy vacak összetákolt rendszerem van... Mondjuk egyszer a napokban úgy fagyott ki a játék, hogy konkrétan az egész gépet befagyasztotta.

Kipróbáltam a szerverátállítást: amerika - 2 meccs fasza, kilépek, európa bepipa, első meccs felénél ledob..

(#13389) spanglee001: Pl a Battlefield 5, Borderlands 3, Red Dead 2, ráadásul ezeket nem lowra állítva játszom, és még fizika is van bennük. Vagy legalábbis több, mint ebben, mert az hogy egy dobozt odébb lehet lőni, ezt már a 2007-es részben is meg lehetett csinálni.
Ez a játék továbbra is a túlkoros Quake engine szénné szedett változata, a shaderek tartják össze, a CoD szinte mindig is ilyen volt.

Itt van a régi tápom:

És íme az új:

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13393) prokxy válasza omfgk (#13391) üzenetére


prokxy
veterán

Nem, KC az egyik 10v10 a másik. Tudod mi volt a fura? Hogy közel féltávnál eltűnt mindkettő... utána már nem volt gond. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13394) dombi81 válasza shotika (#13392) üzenetére


dombi81
senior tag

Sajnálom, hogy nem a táp okozta ezt a problémát, főleg mivel az újra beruháztál. Rosszul viszont nem jártál a cserével, ez biztos. Az alaplap váltás szinte 99,9%, hogy nem változtatna ugyanúgy semmin, hacsak nincs gond a PCIE aljzattal, nem tudom, csak gondolkodom, el tudom képzelni mennyire idegesítő lehet a probléma. Anno engem GTX 980 sli-vel dobált ki mindenféle indok nélkül a Ghosts, váltottam 980 ti-re, úgy minden rendben ment, ott viszont foghatjuk a nem megfelelő SLI VGA driver támogatottságra. Nincs hardver tuning, táp cserélve.. Kábeleid a gépben nincsenek megtörve véletlenül, melyek a HDD/SSD-re vannak kötve? Azokat cserélted?

[ Szerkesztve ]

(#13395) spanglee001 válasza shotika (#13392) üzenetére


spanglee001
addikt

na a fennt említtetek nálam is hibátlanul futottak, csak a cod akasztotta meg a gépet, de nagyon i5 7600k 100on pörgött nem bírta ez van.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#13396) lacy86


lacy86
addikt

Plunder-be vagy BR-be tudok “jobban” rank-ot novelni?

(#13397) Laraxior válasza lacy86 (#13396) üzenetére


Laraxior
titán

Az a plunder jo nyugis...
Itt jegyzem meg expékként, hogy az a leveles teszta... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13398) nepszter1


nepszter1
addikt

Az miért van hogy csak push to talk működik ? Ha sima open mic-re megyek nem érzékeli a mikrofonomat.

(#13399) shotika válasza dombi81 (#13394) üzenetére


shotika
őstag

Nekem ez a mocsok gyanús most:

Ez a kis kékes zöld cucc az én kis hangkártyám. És hát nem igazán szereti, ha külön intelmeim ellenére egy bizonyos családtag itt takarít, mert unatkozik. Az idők folyamán e hatás miatt elég érzékennyé vált, kissé lötyög és az egér kábele mindig hozzáért játék közben. Most átvariáltam ott a kábelezést, és nem akad bele. 2 meccs lement nagyjából low-med beállításokkal, aztán rávágtam a stressztesztet a cuccra, pár dolgot direkt játék közben állítgattam, feljebb vettem, és egyelőre úgy néz ki, az egér kábele baszkurálta a hangot (eddig is elment néha, de játékfagyást még sose okozott), és ez a zseniálisan megírt játék úgy néz ki, allergiás erre az eseményláncra, amit egy kidobással hálál meg.

Mindenesetre (nagyjából 1 óra stressz tesztt után hiba mentes) úgy döntöttem, hogy mégis itt az ideje egy kis fejlesztésnek, szóval rendelek egy új alaplapot, procit és hozzá DDR4-es ramokat, aztán megba***k mindenkit, és egy magyar játékos lesz a következő, aki rekordot fog dönteni ebben a szemét játékban :D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13400) shotika válasza spanglee001 (#13395) üzenetére


shotika
őstag

Sejtettem, hogy tulajdonképpen bármilyen játékot írhatok, már előre megvan a válaszod :D . Azért az i5 7600k egy elég erős proci, az enyém majdnem 8 éves (i5 3550)...
Engem egész addig nem érdekel hány százalékon pörög valami, amíg faszán megy.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.