Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) ßrainiac válasza Xanax88 (#13195) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ha server disconnectet kapsz, nalam ugyanaz volt. Vettem egy routert, amit beraktam a szolgaltatoi utan, azt pedig bridge modba raktam.

Tenyleg ritka fos ez a jatek a blizzarddal egyutt. Evekig 0 bajom volt, csak a COD szivatott meg igy.

Szoval a fentit javaslom, en egy TP link archer C80-at vettem amugy. Azota (nyilvan) a wifi is izmosabb lett :)

Tomko78: nalam a nehany jatekora utani beakadasokra ugy tunik, a ket cache beallitas kikapcsolasa hozott gyogyirt. Azota lenyomtam 2 full estet es 0 akadas volt.

[ Szerkesztve ]

(#13252) - = Zk = - válasza BandiHUN (#13247) üzenetére


- = Zk = -
félisten

32gb nem elég egy gépbe?!
és ugye 1-2 érdekesen megírt gém miatt, NEM lehet kikapcsolni a lapozófájlt, annak ellenére, hogy.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13253) Vitee válasza BandiHUN (#13247) üzenetére


Vitee
aktív tag

Neked hogyan van beállítva? Nekem egy pár órás játék alatt volt, hogy 120 alkalommal is ürítette a standby memoryt :D
Mennyire állítottad a limiteket?

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#13254) Laraxior válasza - = Zk = - (#13252) üzenetére


Laraxior
titán

Annyinak azért elégnek kell lennie, még annak ellenére is, hogy ebben a játékban gyakran látok 17GB feletti használatot, persze alatta megy a monitorozás, böngésző, stb...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13255) Tomko78 válasza ßrainiac (#13251) üzenetére


Tomko78
őstag

Ez épp olyan mint 1080p elég a 6 GB vga na persze ;] amikor highon 7.5-7.8 GB zabál vga memóriából Cod MW alatt , míg normálon elvan 4-4.4 GB vga rammal , nesze neked 8 GB vga :DDD egy Cod igaz mit várunk , kiadunk érte apró pénzt és szívat minket rendesen , főleg ha jön valami javítás , még egy virág boltitól még el is tűrném de egy 19 ezer ft occo gametöl már nem , és nehogy valaki írja nem kötelező játszani vele ;]

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13256) - = Zk = - válasza Laraxior (#13254) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lehet ez a baj... elindítottam a progit, és közli velem, a 26,6GB-ból csak a fele elérhető... ha jól értelmezem.... pedig csak 1 gémet futtattam vagy 40-45percig...
kezdem nemérteni a progit...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13257) lowzor válasza Tomko78 (#13255) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam a 4 gigás VGA elég a high-hoz. :)
Párszor le lett már írva, hogy nem annyi kell neki, amennyit kiír, csak teleszemeteli az egész VRAM-ot.

[ Szerkesztve ]

(#13258) Dragon3000 válasza Tomko78 (#13255) üzenetére


Dragon3000
veterán

El kellene ezt már engedni, ha a játéknak 1080p full grafikához elég a 6GB vram, de neked 8-12GB-os vga-d van, akkor elfog menni 6GB fölé, mert van, akkor minek törölje a nem kellő dolgokat, majd ha kell szabad ram, akkor tisztit. Nekem 6GB-os a vga-mon 2560x1080 normál és high beállítások mellett gond nélkül megy a játék 5,7GB vram használat mellett. Vram ügyileg menne úgyis, ha minden highon lenne, de zavar, hogy akkor már 60 alatt van az fps, ennyit bír az 1060 :D

[ Szerkesztve ]

(#13259) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv a lassan betöltődő textúrák miatt mit állítsak,hogy gyorsabban töltsön be. Pl a házak.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13260) Hege1234 válasza BandiHUN (#13247) üzenetére


Hege1234
addikt

kérhetek egy printscreent a beállításodról?

(#13261) - = Zk = - válasza Hege1234 (#13260) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én is arra várok :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13262) prokxy


prokxy
veterán

Az normális ebbe a qrva játékban, hogy egyszer jó körök vannak, lehet foglalni, ölni, máskor meg a killfeed-en csak a piros öli a kéket, zöldet??? enemy vtol, enemy chopper, enemy apjukf@sza...ilyen nincs, ez tuti nem véletlen. :(((

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13263) atee válasza prokxy (#13262) üzenetére


atee
őstag

Nekem is furcsa, hogy simán tolok 29/9 es köröket, de akár a fordítottját is. Érdekes lenne ha ennyit romlanék vagy javulnék 1-1 kör után.

D-day 2002-01-04 01:54

(#13264) - = Zk = - válasza prokxy (#13262) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fentebb írták, hogy a "egyszer fent-egyszer lent" elvet körönként csinálja a gém.. nemtudom ,ebből mi igaz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13265) Tomko78 válasza atee (#13263) üzenetére


Tomko78
őstag

Mivel minden kör után új lobbyt keres , így ha jó kört toltál akkor keményebb ellenfeleket kapsz ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13266) tévelygő válasza tocsek18 (#13248) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Nyisd le az advanced fület és ott állítsd be az alap felbontásod. Utána lehet a render csuszkával fel-le játszani ha akarsz.

Sony RX 10

(#13267) lowzor válasza atee (#13263) üzenetére


lowzor
veterán

Feljebb beszéltünk róla, ez a skill based matchmaking.

(#13268) omfgk válasza atee (#13263) üzenetére


omfgk
addikt

Skill Based Matchmaking

(#13269) - = Zk = - válasza lowzor (#13267) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez igaz lehet warzonre-ra is?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13270) pulffy válasza - = Zk = - (#13269) üzenetére


pulffy
őstag

Nem, Warzonban LBMM van...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#13271) atee válasza lowzor (#13267) üzenetére


atee
őstag

Addig nincs vele baj amíg jellemzően jobb köröket játszom :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#13272) lowzor válasza atee (#13271) üzenetére


lowzor
veterán

Addig nincs, de azokból van kevesebb.

(#13273) atee válasza lowzor (#13272) üzenetére


atee
őstag

Nagyban függ ez attól is, hogy melyik pálya. Van ahol még sose toltam pluszos kört. Illetve, hogy milyen loadout van bent. Sokszor szórakozom is és csak azért se váltok mp7 re ami nekem talán a leginkább fekszik mostanában.

D-day 2002-01-04 01:54

(#13274) Dave567 válasza prokxy (#13262) üzenetére


Dave567
addikt

Új motort, gamet meg miegymást akartak a játékosok, meg kapták....

(#13275) Pro!Petya válasza Vitee (#13253) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Erre én is kiváncsi lennék!! :K ((#13247) LorenzoHUN)
Nálam is 3-4 óra alatt kb 50-60X ürít.... :(((
/1440p felbontás minden high./ avg ~120-130fps
------------------------------------------------------------------------------------------------

Más:
Kipróbáltam 1080p full low-ba mert látom sokaknál ez a módi még RTX-es csúcskarikkal is.
Basszus hát valami iszonyat mennyire szarul néz ki , amúgy sem egy bfv kinézetre.... de még ezt is lerontani ... ?! :DDD
Értem én hogy "kompetitív" meg miazanyja de ennyit megér az a plusz fps hogy ettől lesz mindenki Shroud?

(#13262) prokxy

Majd megszokod! ;]
Itt már nincs olyan mint BFV-ben hogy kibéreljük az állandó Top3-at egész este :DDD
Pár jó kör után úgy is $zopóágra rak akármit is csinálsz, és pontosan úgy ahogy írod esni kelni fogsz.
Személyszerint én utálom ezt a SBMM "rendszert" , de ez van.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#13276) n42


n42
tag

Sziasztok,
Azt szeretné kérdezni, hogy az mennyi gyakori hiba hogy a játék egyszerűen kifagy? A mai nap játék közben is kétszer teljesen megfagyott, de a másik hiba az, hogy nem tölt be a pálya, csak hallgatom a madárcsicsergést töltőképernyő előtt...? Ez a hiba eddig az első naptól előfordul, s azóta már volt is W10 újratelepítés is...

(#13277) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13278) bebi998 válasza KaitouP (#13277) üzenetére


bebi998
csendes tag

:))

Legyen neked szerencses!

(#13279) shotika


shotika
őstag

Végre sikerült fagyás nélkül játszanom X órát, meg is lett az első Win a pénzesben!

Illetve egy igazi kis vérbeli szoros Domination meccs:

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13280) - = Zk = - válasza pulffy (#13270) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tessék?! :U :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13281) pulffy válasza - = Zk = - (#13280) üzenetére


pulffy
őstag

Lucky Based Matchmaking ;]

Apropó lucky... Ma meglett az első solo winem, 10 kill no death :B volt boldottá

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#13282) laragirl83


laragirl83
őstag

Volt egy 160megás quick update ezt hol írja h mit matekoltak?

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13283) omfgk válasza KaitouP (#13277) üzenetére


omfgk
addikt

Remélem nem csak a Warzone-os cheatereket gyomlálgatják kifele.

Ground War-ban az elmúlt 1 hét alatt kb 15 cheatert reportoltam.

(#13284) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Sziasztok.
Nekem is gáz van a grafikai beállításokkal.
Akármit csinálok, az fps beesik 10-re és konkrétan megakad a játék single-ben és multiban is 10 másodpercenként. Már új vga driver telepítés, reinstall game volt de nem javult. Már indítottam min. grafikán is de ugyanez.
Csinált olyat, hogy betöltés után a teljes pálya pink neon kék lila és hasonlóan fura színekkel volt tele. Utoljára ilyet vagy 10 éve láttam amikor fos volt a vga-m.
Valakinek ötlet esetleg?
Továbbá ha full screen-re állítom a megjelenítést, akkor tálcára teszi a játékot.
Így most full screen borderless-en van. Nem értem, de már lesül az agyam.

(#13285) prokxy válasza omfgk (#13283) üzenetére


prokxy
veterán

Én viszonylag kevesen GW-ozom, inkább KC-zok és TDM, de a GW-ban több szuperhero-val találkoztam, mint a másik 2-ben együtt...ez most vagy véletlen vagy az a mód jobban vonzza őket.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13286) omfgk válasza prokxy (#13285) üzenetére


omfgk
addikt

Már egy 100-as ping limit is javítana a helyzeten amúgy... Ami a játékélményt is javítaná mindenkinek a szerveren.

A cheaterek legalább kétharmada a már megszokott 170-190-es szinten mozog. Ázsiai régió.

Amúgy igen, a redditet követve úgy tűnik ,hogy a Ground War mód elég közkedvelt a csalók között.

[ Szerkesztve ]

(#13287) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Plunderben koma 1.360.000-at csinált, 43 killel és egyszer sem láttuk meghalni. Itt már engedélyeztem magamnak egy szemöldök emelést. :D

(#13288) Laraxior válasza prokxy (#13285) üzenetére


Laraxior
titán

Ráérsz? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13289) prokxy válasza Laraxior (#13288) üzenetére


prokxy
veterán

Mit szeretnél? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13290) prokxy válasza Lomha 8V (#13287) üzenetére


prokxy
veterán

Én ilyen kirívó esettel még nem találkoztam Plunderben, de BR-ben sem. Vannak érdekességek, de amikor 2x megyek be egy ajtón, mert egy lag visszadob vagy áthajtok egy kapun a teherkocsival majd észreveszem, h a falban vagyok, többiek meg röhögnek voice-on és a jogsimat szapulják, szóval bármi lehet. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13291) s.bala31 válasza Tomko78 (#13265) üzenetére


s.bala31
őstag

Vagy gyengébb csapattársakat dob melléd. Volt egy 6 körös győztes szériám utána elkezdett "kompenzálni" és jött egy szintén 6 körös vesztes pedig ott voltam általában az első 3-ban. A másik hogy mostanában belefutok hogy egy komplett klán az ellenfél és természetesen ez általában vesztes meccseket eredményez mivel gondolom náluk megy közben a kommunikáció. Ezzel nem is lenne baj de a meccs végén jön egy kis pöcs közülük és bepötyögi "EZ" mikor kb 20-30 ponttal győztek (pl ezek [link] ). Vagyis az ilyen meccsek nem éppen a fair küzdelemről szólnak amikor az ilyen klántársak ellenfelei random játékosok.

(#13292) Chris1983107


Chris1983107
tag

Kicsit "megnyugodtam", hogy a fentebbi sorokat olvastam. Amióta megy a season 3 kb. 4-5 alkalom volt már, hogy le akartam törölni a játékot. Ugyanezen problémák miatt amiket fentebb olvastam. Klánok együtt darálnak, azonnali random fejlövéssel halok, míg én előtte egy komplett tárat engedek beléjük stb. stb..

(#13293) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben - új playlist-ek és Double XP event: [link]

Továbbá is érdekesség Reddit-ről, a Modern Warfare széria összes AK puskája, hanggal, összehasonlítva: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13294) Corpuscle válasza KaitouP (#13293) üzenetére


Corpuscle
őstag

Tegnap már találkoztam lvl 155-ös játékossal.

(#13295) KaitouP válasza Corpuscle (#13294) üzenetére


KaitouP
veterán

Vannak akik 24/7 tolják a játékot.. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13296) lowzor válasza Corpuscle (#13294) üzenetére


lowzor
veterán

Én még egyszer sem értem el a 155-öt, talán 152 volt a legmagasabb.
Nem értem minek resetelik amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#13297) Corpuscle válasza lowzor (#13296) üzenetére


Corpuscle
őstag

Talán így azt gondolja a játékos, hogy kevésbé marad le. Egy új szezon kezdetével pedig újra “felzárkózott” a többiekhez, mindenki egyenlő.

(#13298) L4ck091


L4ck091
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Tegnap este letöltöttem a Warzone-t, kaptam is a fejeseket 5 percenként :D
Ma is elkezdtem játszani vele, de minden meccsből kidob. Feladatkezelő szerint 100%-on használja a processzort, lentebb vettem a grafikát, de az sem segített.
Konfigom a minimumnál jobb, úgyhogy nem értem a dolgot - I5 4460, 2x8 gb kingston hyperx, gtx 970 (4 gb), win 10 64 bit.

Van esetleg valami megoldás, vagy ne erőltessem a játékot?

Köszi előre is! ;)

(#13299) spanglee001 válasza L4ck091 (#13298) üzenetére


spanglee001
addikt

i5 7600k-val is 100on ment a proci groundwar játszhatatlan volt, a kissebb mapokon 95% körül mozgott éppen játszató volt, így muszály volt ugradelnem. és a mikroakadásokra a 32gb ram volt a megoldás többeknél. 1060 6gb is csak az éppenhogy kategória, de egyelőre nem tudni mi lesz, így halasztom a 2070et :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#13300) prokxy válasza Corpuscle (#13297) üzenetére


prokxy
veterán

107 vagyok és csak esténként tolom, annyi, hogy figyelek a klános duplaxp-s 1 órára és akkorra időzítem a kész mission-öket, napi, heti. A héten meglesz a 155, ha így halad, főleg a 17-én induló 2xp miatt.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.