Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Laraxior


Laraxior
titán

...én meg azt kérdezném, hogy melyik a legegyszerűbben megszerezhető skin a katonámra? :D
Ne legyek már olyan snassz.. :B ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13852) prokxy válasza Laraxior (#13851) üzenetére


prokxy
veterán

Legegyszerűbb?
Ha van BP, akkor berakod azt és kész.
Ha nincs, akkor az operátoroknál vannak mission-ök és megnézed melyik számodra a legegyszerűbb. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13853) Laraxior válasza prokxy (#13852) üzenetére


Laraxior
titán

200-at adott ingyen csak. Többet nem szánok rá. :DDD
Megkeresem, köszi :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13854) FaTHI válasza Laraxior (#13853) üzenetére


FaTHI
őstag

Én sem akartam de végül megvettem a Battlepassos multit is :DDD .Amilyen gyenge lesz az idei eresztés örüök hogy ez is van, a BFV-lenne még de azt kifulloztam.

(#13855) Laraxior válasza FaTHI (#13854) üzenetére


Laraxior
titán

Nahigen, végülis az a 10EUR már nem oszt vagy szoroz, főleg ha így van lehetősége kipróbálni az embernek, ha már ideadták a Warzone-t ingyen.
Azóta nem is játszottam mással, se BF, se GTA... :DDD
Pedig annyira nem szokták adni a CoD-ok, túl pörgősek, lassú az agyam az ilyenhez.
De ez a WZ egész jó, főleg a plunder része. :K :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13856) boogie84 válasza zoltannagy (#13849) üzenetére


boogie84
veterán

Több mint egy hónapja itthon vagyok, volt időm játszani. Ha jövő héttől dolgozom, akkor viszont kb 0-ra redukálódik a szabadidő.

(#13850) prokxy
Erre nem tudok válaszolni. Sosem használtam. Egy lövés-egy hit-egy halálra mentem rá.
Játékbeli érdekesség, hogy volt mikor ugyan azzal a pisztollyal 1 és 2 hit kellett a gyilokhoz.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13857) KaitouP válasza Acheron (#13833) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor ugyancsak érdemes megszokni valóban a kontrollert, ha PS5-el tervezel folytatásként. :K De jó lesz, hidd el. Nem PC élmény irányításban, de ha képes vagy megszokni és megtanulni a kontrolleres játék vívmányait, akkor remek élményben lesz részed. Az új DualSense kontroller ráadásul egyéb extrákat is tartogat majd, ami talán az FPS játékok élményét is növeli majd.

Jobb híján én is használtam, de valljuk be, akkoriban nagyon gyér volt a fegyverbalansz, túl OP volt a G18 akimbo (is), és nem nagyon akartak vele csinálni semmit.

(#13834) semetka
Pedig már azon a kontrolleren is ravasz szerűek voltak az L3/R3 gombok (csak domború kialakítással a mostani homorú helyett).

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13858) Land


Land
veterán

Bug lennne, hogy Cabin Fever nem adja be Shipmentet? Már 1 órája vadászom nem sok sikerrel.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13859) FaTHI válasza Laraxior (#13855) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen nekem is soxor túl pörgös a multi, de átlag középmezőnyben kihozom a meccseket. Néha nagyon élvezetes, ha jó a csapat is, néha meg idegesitő. Hát ez van ezt kell szeretni.

(#13860) Laby válasza prokxy (#13850) üzenetére


Laby
senior tag

Fujjj ne már...Te is?! ;] :((

(#13861) zoltannagy válasza Land (#13858) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Tegnap nálam is így volt. Alig akarta beadni a Shipmentet.

(#13862) Land válasza zoltannagy (#13861) üzenetére


Land
veterán

Ez a Shield aranyozás őrjítő. Fogalmam sincs hol lesz meg, mert hc shipmenten is krva szar.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13863) zoltannagy válasza Land (#13862) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Elhiszem. Nekem a Longshot is az, mert az hiányzik mindig az M4-hez, de a Shoot House pályát mire beadja már elfogy a türelmem. A Gold RPG-hez is már nem kellene sok, de nem akarok idegösszeomlást kapni :D

(#13864) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

[Alaposan kiszúrnak a Call of Duty: Modern Warfare és Warzone potenciális csalóival ]
Mótvá?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13865) zoltannagy válasza kisza25 (#13864) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Akkor ha már egybe rakja őket a játék, sok csaló közül aki első lesz, "megkapja" a top csaló kategóriát, az is egy trófea neki biztos, ki a legnagyobb csíter :DDD

(#13866) Land válasza zoltannagy (#13863) üzenetére


Land
veterán

Idegösszeomlás alap sajnos aranyozásnál. Nekem csak a Shield utolsó camoja van hátra, ahol 3at kell ölni halál nélkül. Rengeteg 2 kill utáni halálom van és sokszor a csapattársam ölt meg ekkor...
Ha ezt megcsinálom meglesz a Damascus.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13867) prokxy válasza Laby (#13860) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem a Deagle a kedvenc, azt jó lenne használni is már és ez így eléggé annak tűnik.
357-et nem szeretem, ha op ha nem, igazából már csak az új dlc fegyó vagy a deadle lesz a kérdés. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13868) omfgk válasza prokxy (#13867) üzenetére


omfgk
addikt

Akimbo Deagle nagyon pontatlan.
Alapból a Deagle és a .357 Hip Fire Spread-je rosszabb mint a többi pisztolyé.
Akimbo esetén a Hip Fire Spread tovább romlik.

Így a dupla Deagle az tényleg nagyon közelre jó csak (6-8 méterig).

Akimbo Renetti Burst, vagy Akimbo .357 Snakeshot. Ez a kettő nagyon OP most.

[ Szerkesztve ]

(#13869) prokxy válasza omfgk (#13868) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor Renetti lesz. :) :R Bár még a kezemben nem volt szóval eltart egy ideig míg ez kimaxolódik.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13871) Lomha 8V válasza prokxy (#13869) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én pont most dolgozok a Renettin, 35-ös szinten van, de egy igazi kínszenvedés a sok assaultos ellen ezzel menni. De kitartok, mert ki kell próbálnom az Akimbo-t. :D

(#13872) Land válasza Lomha 8V (#13871) üzenetére


Land
veterán

Próbáltad HC-n? Ott hullanak pisztolytól is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13873) omfgk válasza #98320896 (#13870) üzenetére


omfgk
addikt

Renetti.
lvl 46 kell a Burst-höz.

(#13874) kisza25 válasza prokxy (#13867) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Jó lenne, ha discordon lennétek, mert így sose tudok rátok menni, meg kommunnikálni (hiába irogatsz a játék hevében meg aembhallom :B )

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13877) zoltannagy válasza #98320896 (#13876) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Többet ésszel mint erővel mi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13878) nincsnév007


nincsnév007
őstag

bugos regimentsből valahogy ki lehet lépni? full üres a felülete, de azt mutatja hogy happy hour active

(#13879) prokxy válasza kisza25 (#13874) üzenetére


prokxy
veterán

Többeknek nincs DC ilyen-olyan okok miatt, ingame voice-t használjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13880) kisza25 válasza prokxy (#13879) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ok, csak ha nem tudok rád csatlakozni, nem is tudok komunikálni, hogy rátok csatlakoznék :) már vagy 3-4x jártam így

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13881) prokxy válasza kisza25 (#13880) üzenetére


prokxy
veterán

Írj rám ott vagy messengeren, azt látom ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13882) G33Z@


G33Z@
tag

A neveket nézve egy pillanatra azt hittem a BF5 topikban vagyok :)) Sokan letesszük végleg hamarosan úgy látom. A BF vs CoD szócsaták is már rég értelmüket vesztették

(#13883) - = Zk = - válasza Dragon3000 (#13840) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez mükszik WZ-ban is?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13884) porse


porse
senior tag

link

Ez a skin él nektek PS en? Nekem nincs sehol, telepített addonok között se, meg a múltkori amiben volt egy óra az is eltűnt, annak nem tudom a nevét.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#13886) Laraxior válasza prokxy (#13881) üzenetére


Laraxior
titán

játszol?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13887) Hzoltan969 válasza prokxy (#13879) üzenetére


Hzoltan969
tag

Nem tudom milyen okok lehetnek azok lustaságon kívül. :)
Pénzbe nem kerül, macerával nem jár és szerintem sokkal használhatóbb, mint az ingame voice.

(#13888) kisza25 válasza prokxy (#13881) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ok :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13889) prokxy válasza Hzoltan969 (#13887) üzenetére


prokxy
veterán

Az pl. hogy páran konzolosok, ráadásul ez is, az is. :)

Lara: kb. fél 9-től vagyok.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13890) KaitouP válasza porse (#13884) üzenetére


KaitouP
veterán

Beaktiválva nálam megvannak a cuccok. Az első ilyen csomag eltűnt már a Store-ból, valószínűleg limitált idejű volt. [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13891) KaitouP


KaitouP
veterán

Újabb lehetőséget kaptok, már amennyiben egyáltalán nem, vagy csak a Warzone módot játszátok - a hétvégén tehát újra ingyenes Multiplayer hétvége!

Ezúttal ráadásul 5 pályát próbálhattok ki ingyen, ezek mindegyike talán az egyik legjobb térképet jelenti a játékban. Név szerint tehát:

- Hovec Sawmill
- Talsik Backlot
- Aniyah Incursion
- Hideout
- Shoot House

A Warzone only kliens elég a játékhoz, egyéb letöltés szükségtelen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13892) nanorambo


nanorambo
őstag

Nem igazán értem a marchmakinget... Nem sok értelmét látom az ilyennek:

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#13893) mate182


mate182
tag

Hát én kiszedtem a renetti burst-öt.

Hú b#&@ ..... Gyere le jó isten. Kegyetlen.

Per mare, per terram

(#13894) omfgk


omfgk
addikt

Közben egy kis hír a konkurenciától.

A BF5-öt gyakorlatilag most kaszálták el. Lesz még egy update és aztán annyi.

[ Szerkesztve ]

(#13895) Dave567 válasza boogie84 (#13846) üzenetére


Dave567
addikt

És szerinted érdekli, hogy veszít mikor 80/4.es vagy 10-es statja van??? :D
Pont lefogja szarni, hogy veszít...

(#13896) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap kíváncsiságból én is elővettem a .50 GS -t (aka Desert Eagle), régebben használgattam már, de leginkább AR -ekkel futok.
Nos, meglepően jól adta HC -n, egyrészt gyorsan lehet mozogni vele, másrészt fél pályától egy lövés - egy halál, döbbenetesen pontos és erős. Előtte kissé mínuszba ment a statom, de a kicsikével visszahúztam pozitívba - még a végén kedvet kapok kiaranyozni :) Azért akimbora aligha jó, ott nem lehet pontosan célozni, a tűzgyorsasága pedig nem az erőssége. Ellenben a fent említett Renettit ki kell próbálnom...

(#13897) Smish válasza Lomha 8V (#13799) üzenetére


Smish
tag

Ne nekem ez bevált.
Tegnap 20 meccs lement hiba nélkül, úgy hogy tényleg érdemes kipróbálni.
Kösz a Tippet Lomha!

(#13898) Lomha 8V válasza Smish (#13897) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nincs mit! Örülök, hogy tudtam segíteni. :)

(#13899) Land


Land
veterán

Hol a túróban lehet az öljek 3at halál nélkül küldetést megcsinálni a shieldhez? Idegösszeroppanás szélén állok már annyira nem sikerül. :O :W

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13900) zoltannagy válasza Land (#13899) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Azt csak a Shipmenten, ha beadja ugye ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.