Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13502) kiserik válasza FaTHI (#13496) üzenetére


kiserik
senior tag

Amíg nálad van, addig halálkor veszítessz belőle, de beletartozik a megszerzett pénzbe. 2 féle módja van biztonságba helyezni: helikoptert hívni, kb mint a Divisionban, és kimenteni, vagy lufival felküldeni, amit venni, vagy találni lehet.

(#13504) prokxy válasza Laby (#13493) üzenetére


prokxy
veterán

Nice! :C
Most már össze tudom kötni a PH-s és a bntetes nicked! :D
Nagy mákod volt a végén, mikor megcsillant a csipa fegyónak az optikája, h nem fejbe kaptad.
M4 lett nekem a favorit, bár most Oden-t akarom kimaxolni a duplaxp napjaiban.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13505) prokxy válasza #98320896 (#13503) üzenetére


prokxy
veterán

Persze, csajoknak gyorsabban töltődik, mert nagyobb a tüdő! :D :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13506) stilo18 válasza lowzor (#13494) üzenetére


stilo18
addikt

Nálunk van egy srác, aki szokta mondani ne sima SD-t nyomjunk, mert nincs kihívás...
Mindig mondom neki várjunk 2-3 meccset és lesz.. Meg is érkezik időben a "megfelelő" team ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#13507) Laby válasza prokxy (#13504) üzenetére


Laby
senior tag

Igen, bár a hangároknál amikor szűkült azt jobban benéztem, az ott szerencsésebb volt talán. :D

(#13508) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,
Valaki játszik 1440p-ben GTX 1070-nel? Érdekelne milyen grafikai beállításokat használ, amivel többnyire konstans fps-sel megy a game.

75 Hz-et tud a freesync-es monitorom, próbálom belőni úgy a beállításokat, hogy ne legyen nagy fps drop, mégis leesik néha 50 körülre, ami elég zavaró, főleg BR-ben, mikor megy a nagy csinnadratta...

(#13509) FaTHI válasza kiserik (#13502) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszi ki is próbáltam kivittem egyedül 300ezer dolcsit és 2 duot is ellöttem. Jó móka, de randommal gázos.

(#13510) Laraxior


Laraxior
titán

Hogy tudom az ellenséget megjelölni? Mert a helyet azt oké "Alt"...de az enemyt istennek nem tudom :W

Fél gurigát berántottunk a csávóval :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13511) nepszter1


nepszter1
addikt

Az miért van hogy csak push to talk működik ? Ha sima open mic-re megyek nem érzékeli a mikrofonomat.

(#13512) prokxy válasza nepszter1 (#13511) üzenetére


prokxy
veterán

2x alt. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13513) prokxy válasza nepszter1 (#13511) üzenetére


prokxy
veterán

Van benne érzékenység módosítás, próbáld meg azt variálni. Ill. le is tudod tesztelni magadnak ingame.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13514) ЯΞD válasza prokxy (#13513) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Srácok C4-nél ha 2db-ot veszek fel. Majd jön a helyzet és dobok egyet hogy tudom azt detonálni? Mert robbantás helyet eldobja a másodikat is...

(#13515) laragirl83 válasza ЯΞD (#13514) üzenetére


laragirl83
őstag

F betűvel.

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13516) Laby válasza ЯΞD (#13514) üzenetére


Laby
senior tag

Dupla F

(#13517) Acheron válasza lowzor (#13494) üzenetére


Acheron
őstag

Detto, a tegnap este különösen szopóág volt, jó kis bemelegítő darálás után volt öt olyan meccsem egymás után, hogy azt sem tudtam, honnan jön az "áldás". :U Ráadásul megint "beszorult" egyféle játékmód (most épp Drop Zone). és mindig ugyanabba dobált be.
(#13495) nanorambo: Én többnyire nem hiszek az összeesküvés elméletekben, te tény,hogy nagyon sokszor úgy tűnik, lehetetlen helyeken spawnol újra az ember. Vagy rögtön kiszednek, vagy amerre elindulsz, ott nincs senki, de hátulról (valahonnan) lelőnek. HC -n ugye megnézni sem nagyon tudod, honnan. Még erősebb ellenfelek sem feltétlenül kellenek az esés - keléshez, ha perceken keresztül ilyen "ügyesen" pottyant be a rendszer a játékba.

(#13518) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hali most az armory- ból hogy lehet barakni a fegyót , vsgy azt magamnak kell összerakni? Köszi.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#13519) nanorambo válasza Acheron (#13517) üzenetére


nanorambo
őstag

Az nem összeesküvés elmélet, hogy figyeli a játék, hol töltesz sok időt a pályán, merre mész kezdéskor. Már a korábbi cod-ok is figyelték, még a hivatalos oldalra is felrakták a heatmapeket, és a "favorite path"-okat, hogy merre indulnak a playerek startkor. Persze ez természetes, az összes játék figyeli.
Az viszont nem biztos, hogy matchmakingben figyelembe veszi. Többektől hallottam hogy igen, de az persze nem hivatalos infó.

Én HC SD-t játszom (mindig azt játszottam codban). Egyfelől imádom, hogy minden kis mozzanat számít, de az új Modern Warfare-ban tényleg néha az az érzésem, mintha valami e-sport döntőjében lennék és három kör után frankón el kell mennem pihenni... Olyan szigorúan szedi össze az embereket az SBMM, hogy tényleg annyire kell koncentrálni, hogy már-már élvezhetetlen. És egyáltalán nem lenne baj, hogy vannak ilyen meccsek, az a sok, hogy már szinte csak ilyenek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#13520) prokxy válasza craftsman01 (#13518) üzenetére


prokxy
veterán

Ha van az armory-ban kapott blueprint-ed, akkor az edit loadout-ban a fegyvernél jobbra látszani fog. Az armory-ban kapott helyet a saját által összerakott, elmentett is.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13521) shotika


shotika
őstag

Na, egésznap szereltem, összeraktam az új gépet, és az első tesztmeccsen majdnem 20 killel meg döntöttem a saját rekordomat :D
Az új proci-alaplap-ram kombóval megszűnt az akadozgatás is a menüben, csak úgy siklik a cucc!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#13522) Dave567


Dave567
addikt

Drums magazine-t melyik fegyóra tudom rá rakni?

(#13523) SipiBcs válasza Dave567 (#13522) üzenetére


SipiBcs
őstag

Pl az ak47-re. Én azzal csináltam meg.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#13524) pulffy válasza Dave567 (#13522) üzenetére


pulffy
őstag

Vagy a kilo, az is nagyon adja, smgnél meg az aug :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#13525) Acheron válasza Dave567 (#13522) üzenetére


Acheron
őstag

AK47 -re, pl, az nagyon adja vele. FMJ -vel bármit (is) leszedsz a levegőből egy tárral, Shipmenten is hamarabb szednek ki, mintsem kifogyna, mióta megvan, csak azzal használom. :K

(#13526) lowzor válasza Acheron (#13525) üzenetére


lowzor
veterán

Viszont az ADS-t meg a movement speed-et sajnos bevágja a kukába.

(#13527) Acheron válasza lowzor (#13526) üzenetére


Acheron
őstag

Így igaz, nem is gyakran használom olyan pályán, ahol a gyors mozgás a lényeg, arra vannak más setupok. Közép- félhosszú távon viszont gyilkos :K
Más:
Nézegettem az Akimbo lehetőségeket, úgy látom, csak maroklőfegyvereknél elérhető. Mennyire használható, érdemes időt ölni a feloldásba?
Anno MW2 -ben a G18 Akimbo nagy kedvenc volt (tudom, sokak szerint noob fegyver, de nekem az M82 (aka Barrett) kiegészítőjeként működött, ahhoz nagyon illett) Innen kicsit hiányzik is (nekem) ez a két fegyó.

[ Szerkesztve ]

(#13528) lowzor válasza Acheron (#13527) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam az AK-nál a 23" RPK Barrel + Monolithic kombó gyilkos távolra. :)

(#13529) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13530) venom8888


venom8888
őstag

Az XP-t nem mindig adja hozza? Mert akkor baszhatom ha tripla XP is van, ha baszik hozza adni,csak minden 2. at

(#13531) zoltannagy válasza KaitouP (#13529) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

A Stir Crazybe, vajon mely mappok lesznek benne? :DDD

(#13532) KaitouP válasza zoltannagy (#13531) üzenetére


KaitouP
veterán

Nézd meg! Már elérhető a playlist. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13533) Acheron válasza lowzor (#13528) üzenetére


Acheron
őstag

Igen, a Monolithic még ad kicsit a távhoz, remekül lehet vele szemezgetni, használtam sokáig. A brake viszont picit pontosabbnak tűnik - ízlés kérdése :)
(#13529) GhostPetya: Meglehet, a hétvégén rápróbálok a WZ -ra. Most nézem, hogy a cimbik épp mind ott tolják. Eddig nem fogott meg a BR, a WZ -t viszont még nem próbáltam, hátha. Kap egy esélyt. :)

[ Szerkesztve ]

(#13534) blaca83


blaca83
őstag

Srácok!

Ground War-ban tudok valahogy Squad-ot váltani vagy valaki mellé belépni?

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#13535) zoltannagy válasza KaitouP (#13532) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Ja, nem tudtam hogy elérhető, sajna nem vagyok otthon, de akkor holnap megnézem :DD

(#13536) Cheesus


Cheesus
senior tag

Szerintetek a Ground War-t leszámítva hol lehet "legkönnyebben" megszerezni a Tactical Nuke-ot, és a vele járó emblémát? A legnagyobb killstreak-em eddig 15. az is HC-ban jött össe Rust-on, a toronyban kempelve :U És mint saját káromon megtanultam, Custom Game-be botok ellen nem számolja bele a statba.

https://www.twitch.tv/csehla

(#13537) laragirl83


laragirl83
őstag

Na most is sikerült nap első solo BR-ben egy igen érdekes halált halnom. Endgamehez közel, kör szélét játszva, 4 killel, full loadout (ok, selfrevi nem volt.) max armor cold blooded, ghost, erdős részen haladok fák alatt óvatosban, 1xcsak dirr-reccs, dead. Killcamet nézem, gyermekáldás 150-180 méterre előttem tetőn, néz egy irányba, majd hirtelen full balra húz, thermal scope (ami ugye nem emel ki perk miatt) HDR, és a lombkoronán keresztül ilyen távról instant HS. Okay. :(((

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#13539) Aventador91 válasza laragirl83 (#13537) üzenetére


Aventador91
őstag

nem újdonság :D
[link]
[link]

(#13540) Dave567 válasza SipiBcs (#13523) üzenetére


Dave567
addikt

(#13524) pulffy:
(#13525) Acheron :

Köszönöm!
Egy Küldihez kellett volna, de lekéstem róla, nagyon felcseszett tegnap a játék, így elengedtem.
Ez az Orbitális Lag különbség egyszerűen nem fekszik, most hogy behozták ezt az új kis pisztolyt, mindenki azzal megy.
Az nem baj, de mikor 3*hitelem UMP-vel, és ő egyet durrant a KP-val és össze estem, HC-ban, huhhh, le kell nyugodnom.

(#13541) Laraxior válasza laragirl83 (#13537) üzenetére


Laraxior
titán

Tegnap plunderben kiszedett ket marha. Visszaugrottam ugyanoda, autoval mentek tovabb a sracok. Rajuk lottem sniperrel, erre HS, kihullott az egyik az autóból, a masik kiszallt, azt is megtakartam.
Na ez biztosan nem az en tudasom mutatja ez a malőr kulonben vigan tovabbmentek volna. Szerencsefaktor?... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#13542) Dragon3000 válasza Laraxior (#13541) üzenetére


Dragon3000
veterán

Sok az idióta, kempelnek a reptér tetején, lelőnek, visszamegyek még mindig ott vannak, kiszedem az egyiket, közben a másik leszed, következőre mindkettőt megöltem. A lényeg, hogy se a cuccaim, se a pénzem nem szedték össze, így jól meg is szedtem magam és utána mentem a társamnak segíteni. Az ilyenek minek plundereznek?

(#13543) Lomha 8V válasza Laraxior (#13541) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha ez a térkép bal oldalán történt, a Storage Town melletti benzinkúton, akkor az a, két marha én voltam meg a haverom. :D

(#13544) kiserik válasza Dragon3000 (#13542) üzenetére


kiserik
senior tag

Mert ingyen van és lődözhetnek. Az eredmény nem érdekli őket, célozni, célon tartani meg nem tudnak.

(#13545) jegenye77


jegenye77
addikt

Mi ez a homár rendőr jelmez? :Y :C :DD
Már az a búvár ruha féle is vicces volt de ez! :Y
Amúgy elég jók ezek a színes maskarák. Tök könnyen észre lehet venni az ellent. Villognak a szép színekben.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13546) Dragon3000 válasza kiserik (#13544) üzenetére


Dragon3000
veterán

Arra ott a br rész, ott főként ez a lényeg, tudom, ott meg gyorsan gulag és meghalnak :D
Annyi ingyenes játék van, így tudnának maguknak válogatni, akkor ott vannak még azok, akik keresnek egy dobozt és azt kempelik be, hátha valaki oda megy :(((

(#13547) JSaN válasza jegenye77 (#13545) üzenetére


JSaN
addikt

En a fegyvereket birom ilyen teren, ott lapit a sarokban sniper hacukaban amiben nehez eszre venni. De kozben ott vilagit a kezeben a rozsaszin anime fegyverrel, orom az ilyet kiloni. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13549) Xaels válasza #98320896 (#13548) üzenetére


Xaels
félisten

Aki beül és végigkempeli az ritkán tud a végén nyerni mert kell a cucc (gázmaszk, lőszer, armor) és azok biuony hamar elfogynak. Ráadásul rengeteg egyéb dolog is van, ha beül és kap egy bounty-t a fejére úgy kipörkölik C4-gyel vagy rakétával, hogy pislogni sincs ideje. Annyi, hogy meg kell tanulni, hogy nem futkosik az ember ész nélkül a pusztában, odafigyel az apró részletekre mint a kitört ablakok, nyitott ajtók és boltok. A drón elől nem lehet elbújni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.