Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Laraxior válasza Xaels (#13597) üzenetére


Laraxior
titán

Ez hány kill után érhető el? Mert én még nem nagyon találkoztam vele :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13602) oriic válasza Laraxior (#13601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Attól függ milyen fegyvert használsz. Nem mindegyikre érhető el.

Live-Die-Respawn

(#13603) Laraxior válasza oriic (#13602) üzenetére


Laraxior
titán

Meg is van... Csak nem tudtam a nevet

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13604) birno válasza atee (#13595) üzenetére


birno
addikt

Lehet, a gond csak az, hogy ezek neznek ki a legjobban szerintem, viszont egyiket se lehet beszerezni.
Igy nezve meg azt lehet kerdezni, hogy ha en ugyanugy kifizettem a jatekot, akkor miert nem kaphatom meg azt amit mas igen?
Es meg nem is arrol beszelek, hogy ingyen, siman lehet erte tobbet kerni, mint amennyiert anno meg lehetett venni, csak legyen elerheto.
Az meg a te jutalmad, hogy regota jatszottal es olcsobban megusztad.

(#13605) atee válasza birno (#13604) üzenetére


atee
őstag

Komolyan számít ez, hogy milyen skin gyalogol veled szembe amíg vársz a lobbyban?
Van olyan amit nem tudok beszerezni mert még nem volt battlepassom. De kb. nem is érdekel. Pont azért lehet érdekes egyik vagy másik mert nem mindenkinek és vagy csak korlátozott ideig volt elérhető!

D-day 2002-01-04 01:54

(#13606) KaitouP válasza Xaels (#13597) üzenetére


KaitouP
veterán

Fő a feje? :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13607) birno válasza atee (#13605) üzenetére


birno
addikt

Sokat nem, persze, de azert van egy hangulata.
Az erteke, meg jobb ha nem idohoz, hanem teljesitmenyhez van kotve, az valoban ertek.

(#13608) Dave567 válasza omfgk (#13600) üzenetére


Dave567
addikt

Most kaptam meg, nem rossz ez naturba sem, csak jó legyen a Lagod, de mivel általában rossz, így ezzel is nehézkes lőni...

(#13609) Hzoltan969 válasza birno (#13607) üzenetére


Hzoltan969
tag

Felesleges ezen rugózni. Amit kifizettél, azért pontosan azt kapod, amit mindenki más. Akinek van S1-es skin-je, az kifizette az S1-es BP-t és játszott vele. Te nem.

(#13610) Land


Land
veterán

Jelenlegi játék módokban van olyan, amely kés vagy pajzs húzásra jó?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13611) Dave567


Dave567
addikt

Na 2 nap alatt 4 cheater, REMEK..

Arról miért nincs hír, hogy a Multiból mennyit Bannoltak???

(#13612) Laraxior


Laraxior
titán

Ma egész nap duplaXP van vagy mi? Minden második körben lép egy szintet...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13613) KaitouP válasza Laraxior (#13612) üzenetére


KaitouP
veterán

Már péntek óta, egész hétvégén, vagy kétszer híreztem róla itt a héten.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13614) Land válasza Land (#13610) üzenetére


Land
veterán

Már csak a pajzsra kellene help. :D
Gondolom only shipment megoldaná...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13615) mokus1


mokus1
addikt

Mit állítok rosszul be, fhd felbontas minden high de ocsmány a kép. Gtx960 egyébként.

(#13616) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok mi az a Bounty contact? Köszi

(#13617) birno válasza mokus1 (#13615) üzenetére


birno
addikt

Gtx960 van nekem is, sokat azert ne varj tole.
"Rendering resolution" 100-on van?
Nekem FHD, texture resolution high, rendering resolution 100, a tobbi legkisebben vagy disabled, igy turheto az fps 40-70 kozott es meg latni is valamit.

(#13618) Tomko78 válasza mokus1 (#13615) üzenetére


Tomko78
őstag

így lődd be akkor szép lesz ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13619) oriic válasza FaTHI (#13616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bounty contract. Warzone-ban a célkeresztes küldetés. Felveszed a földről, majd mutatja, hogy kit kell megölnöd. Ha te vagy bárki más a pályán kinyírja az ürgét, megkapod az érte járó pénzt, és ha volt hozzá challenge, akkor azt is.

Live-Die-Respawn

(#13620) FaTHI válasza oriic (#13619) üzenetére


FaTHI
őstag

ÁÁÁ én hülye tényleg köszi szépen.

(#13621) SZKEBE75 válasza Tomko78 (#13618) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Egy multi lövöldében a V-sync-et azért ne kapcsoltasd be csak hogy jobban nézzen ki.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#13622) Tomko78 válasza SZKEBE75 (#13621) üzenetére


Tomko78
őstag

de muszáj hogy 144 fps megálljon , most minek menjen 170-200 fpsel 144 hz mellet ? ;)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13623) KaitouP válasza Tomko78 (#13622) üzenetére


KaitouP
veterán

FPS limitet máshogy is be tudsz állítani.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13624) Tomko78 válasza KaitouP (#13623) üzenetére


Tomko78
őstag

Sajnos AMD RX 5700 XT nem lehet ;) mert ha a gameben lövőm be akkor 144 helyett 166 fps van v-sync off mellet , radeon chill mellett akad mint az állat , season pass 2 óta meg a msi AB+riva tuner páros se tudja :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13625) kovsol válasza Tomko78 (#13624) üzenetére


kovsol
titán

Frame limit az nem azért van ott mint beállítás?
szerk: jah, hogy már az is bugos valahol.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#13626) Laby


Laby
senior tag

Mil-Sim operátor-nál a British feloldásához mi kell?

"Put the Kibosh on terror with mil-sim's counter terrorist special firearms officer"

Mi a pék az a Kibosh?

(#13627) Tomko78 válasza kovsol (#13625) üzenetére


Tomko78
őstag

mert itt hiába belövőm 144 re a lelkem 165 megy :) , 100 vagy 110 fps felett elszabadul , ha belövőm 100 fpsre azt tartja de már 115 vagy 144 mellet 165 fps ugrik , tiszta bodogszág van :C De ez már a kezdetek óta , de ameddig nem jött a season pass 2 addig radeon chill illetve msi ab+riva tuner is tudta szabályozni , most már csak a v-sync ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13628) Wrathrash válasza Tomko78 (#13627) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

nálam újra mikrolagg mentes az AB+Riva Tuner FPS cap és szépen működik is,igaz Nvidia kártyával

(#13629) Tomko78 válasza Wrathrash (#13628) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem sem azzal volt a bajom hogy akadt , hanem hogy most már nem tudom szabályozni az fpst vele , ami a képen van piros nyíl azt ha 1080 ra állítottam szépen tartotta a 144 fps , v-sync nélkül , de a season pass 2 óta semmi se tudja szabályozni csak a v-sync

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13630) Wrathrash válasza Tomko78 (#13629) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

nálam az alapértelmezetten "0",a framerate limit pedig 141

így 141 a max fps vsync off-al

(#13631) lacy86


lacy86
addikt

Nalatok volt mar olyan hogy nem ugrott rank-ot egy meccs utan?
Konkretan most toltam 1-2 ora Plunder.
99-es voltam , mondom jatszok meg 1-et , hogy 100-as legyek :)
”Gyujtottem” is 55 ezer XP-t erre ua 99-es vagyok.
( nem mozdult semmit )

Ez bug lenne?

(#13632) Tomko78 válasza Wrathrash (#13630) üzenetére


Tomko78
őstag

ezt a képet a netről szedtem le mert most nincs fent , se a MSI AB se a riva tune , anno azért mondtam azért tudnak ezek a fejlesztők remekelni ami jó volt elcseszték , mint valami alkalmi munkások dolgoznának a frissítésen ;] Pedig nem 2006 van és ez nem is a Cod 2 :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13633) Vitee válasza Tomko78 (#13629) üzenetére


Vitee
aktív tag

Vagy használsz 19.12.1-es Adrenalin UI-t a legújabb display driverrel.
Így marad a Local FRTC, és nem kell külső program, se Vsync, a drivered pedig lehet a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#13634) Tomko78 válasza Vitee (#13633) üzenetére


Tomko78
őstag

Most a 20.4.1 drivert fel tettem bekapcsoltam a chillt meg a radeon bővített szinkronizálást és highon is vaj simán megy , tökön szúrom magam eddig meg nem engedte ezt a bővített szinkronizálást mert beakadt , és most tartja a 144 fpst , csak félek jön majd egy frissítés és megint elcseszi :(((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#13635) Vitee válasza Tomko78 (#13634) üzenetére


Vitee
aktív tag

Na örülök, hogy nálad értelmesen megy a chill, meg az enhanced sync, nálam valamelyik frissítésnél játszhatatlan volt, de a Rivatunert se szerette, úgy akadozott.
Aztán a "hibrid" driverrel megoldottam.

De tudod mikor volt vajsima a játék? Péntek reggel 8 órakor. Szerintem ennyire fluidnak soha nem láttam még, szóval szerintem nem a gépeinkben van a hiba, hanem a fostos szerverekben, mert este már játszhatatlan lagg volt, tegnap pedig teleportáltam egész este :D ;)

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#13636) csƵ


csƵ
őstag

Ahhoz képest, hogy tegnap még csak kérdezősködtem a kontrolleres irányításról, ma már 0.5K/D köröket mentem. Jó lesz ez, lehet dobom a k+m irányítást.
Valamilyen jó beállítás viszont jól jönne.
Konzolon marha jó ez a Costum game mode, sokat lehet szórakozni és gyakorolni a botok ellen, akár Split screenben is.

(#13637) prokxy válasza csƵ (#13636) üzenetére


prokxy
veterán

Ebben van 1-2 dolog, hátha segít: Warzone | 15 Secret Settings for Controller Players

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#13638) KaitouP válasza csƵ (#13636) üzenetére


KaitouP
veterán

Jó tanács, aztán megfogadod vagy nem: analóg stick-ekre érdemes ilyen kupakokat tenned, főleg magasítottat a célzára használt karra. Az enyém így néz ki:

Az oka az, hogy így hosszabb utat jár be a magasított kar, mely precízebb, pontosabb célzást tesz lehetővé. Rengeteg megoldás van, olcsóbbtól drágábbig, szolidabbtól csicsásabbig, de akár vehetsz kar szettet is, és kicserélheted a gyári karokat is.

Az in-game beállítás már inkább egyéni preferencia kérdése is, általánosan viszont igaz az, hogy minél nagyobb távolságú távcsövet használsz egy fegyveren, annál kisebbre érdemes venni az érzékenységet.

Én a következőképp használom:

Horizontal / vertical sensitivity: 7-7
ADS sensitivity multiplier (low zoom): 0.70
ADS sensitivity multiplier (high zoom): 0.55

Az Aim Response Curve-t kezdő kontrolleresként nem érdemes bántani, nekem "veteránként" meg az alap beállítás a legkényelmesebb. Button layout évek óta Tactical Flipped, a gyors slide-ért és hasalásért, plusz nekem PS4-en a kontrolleremhez van két extra gombom, de ez nagyon megosztó kiegészítő, szerencsére nekem kényelmes és hozzá is ad a játékomhoz, de sokaknak nem jön be.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13639) KaitouP


KaitouP
veterán

Magamnak nem vennék mert baromi széles, drága is, a minőségéről meg nem tudok semmit, de ha valaki játék közben Call of Duty-s egérpadon akarja használni az egerét, hát rajta: [link] :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13640) waT


waT
csendes tag

Találkoztatok már olyannal vagy létezhet olyan cheat, hogy valakire nem hat a kör/gáz/kék? Eddig a kb. 200 óra alatt amit beleraktunk a játékba soha nem találkoztunk ilyen kirívó esettel...
Meg volt az utolsó szűkülés, jó pozíció, kör széle már 2-3 szűkülés óta, folyamatosan tartva magunk mögé, a military base - quarry között a havas hegy lábánál, ahova csak úgy jöhetett mögém hogy ne vegyem észre ha az egész hegyoldalon átfutott vagy mögülem irdatlan messziről, de olyan távot amit kb két maszk se bírna ki. Semmit nem hallottam, kivégzett, majd visszafutott a gázba, ott várt legalább fél percet, nekem nem volt maszkom már, majd a gázból lelőtte a társaim..
Elismerem mindig ha jobb valaki nálam, van 21 winünk, de ez egészen hihetetlen volt. :F
sorry ha hosszú lett de úgy lesokkolt, hogy még ragelni se tudtunk! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13641) KaitouP válasza waT (#13640) üzenetére


KaitouP
veterán

Megesni megeshet, bár nem hallottam még ilyenről.
Én tegnap multiplayerben tapasztaltam furcsaságot, amit videóra is vettem. Ahogy a szokásos módon indul a meccs, beérkezünk a pályára, majd elkezd visszaszánolni az időzítő a meccs kezdetéig. Azt hiszem körülbelül 5 másodperc volt hátra, az egyik csapattárs gyerek már rohant a map közepe felé, bőven ott is volt mire elindulhatott mindenki. :W Holnap feldobom YT-rá megnézésre.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13642) waT válasza KaitouP (#13641) üzenetére


waT
csendes tag

Ez volt már nekem is, mármint,
hogy nekem engedte az idő előtti run-t, sőt egy társamnak is, tuti valami bug. :F

(#13643) terratech


terratech
csendes tag

Sziasztok.

Tegnap kipróbáltam a játékot és tetszik, viszont állandóan kidob server disconnect szöveggel és mellé egy hiba üzenettel. Másnak nincs ilyen problémája? Nem wifirol játszom.

(#13644) Corpuscle válasza KaitouP (#13641) üzenetére


Corpuscle
őstag

Egyszer én is belefutottam tegnap ilyenbe (Xbox).

(#13645) csƵ válasza KaitouP (#13641) üzenetére


csƵ
őstag

Szerintem ez nem csalás. Mi értelme lenne ilyen feltűnő cheatnek? Inkább bugra gyanakszom.

(#13646) pulffy


pulffy
őstag

PC-n csalók ide vagy oda, mi mostanság crossplayben nyomjuk. Két hétig nem nyertünk semmit, már eléggé frusztráltak voltunk . Aztán húsvétkor mondom ki kéne próbálni crossplayben, és egy hét alatt nyertünk is hatot. Persze csalókkal mi is belefutottunk, de nem sokszor. Warzone játékmód ről beszélek.

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#13647) Laby válasza Laby (#13626) üzenetére


Laby
senior tag

Valaki? :U :)

(#13648) oriic válasza Laby (#13626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battle Pass Tier 70 kell hozzá.

Live-Die-Respawn

(#13649) Corpuscle válasza Laby (#13647) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nyomj rá és látni fogod a feladatokat. Amit beírtál az nem maga az acsi.

(#13650) Xaels válasza KaitouP (#13641) üzenetére


Xaels
félisten

Haver meg eleve +1 armorral indult, már a repülőn be tudta rakni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.