Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77861) macilaci78 válasza Magnum_ (#77859) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem így mondta az oktató és az ok az, hogy ezzel veszélyeztetem a forgalom többi résztvevőjét, amit nem szabad. És a mögötte lévő ideológia: vezessek úgy, hogy ne legyen rá szükség, például a teherautót úgy közelítsem meg, hogy a mögüle kiugró gyalogos is el tudjon menni.
Nyilván nem életszerű ennek alkalmazása, de senki soha a büdös életben nem vezet olyan szabályosan, mint vizsgabiztossal a hátsó ülésen.

bitpork: Szilágyénál mentem elsőre át, aki azért is hibapontot vont le nálam, mert sávváltásnál egy mögém besoroló Renault Master elé húztam be a kocsit a Temesvári krt-on. Vészfékezéstől kevesebbért is buktatott már vizsgázót.

Qru: Jaja, tükörért nekem is volt levonás. Majdnem beszóltam, hogy keveset figyelte, ahogy figyelem a tükröt. ;]

DeFranco: nem lehet, hogy csak a barázdáltra kitaposott nyomban ugrált a kerék?

Saint_: én is szoktam figyelni, mi több, pályán még szólni is szoktam, meg ne ijedjenek Szélvésztől. (motorosok jellemzően)

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.