Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78201) Tim82 válasza Chaser (#78180) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ugyanezen khm... érvelés alapján az említett haverod sem férfi, csak valami (°!°) lóg a lábai között, ami viszketett neki. ;)

GabN73: nyugtass meg, hogy azért leesett, hogy nem igazán erről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#78202) GabN73 válasza Tim82 (#78201) üzenetére


GabN73
addikt

[link]

Zsutubalert.

(#78203) Tim82 válasza GabN73 (#78202) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudtam, csak nem sejtettem, oké? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#78204) Ace owner


Ace owner
addikt

Gyuros topicba full kezdo kerdesekkel merjek benezni? Vagy tipik ph mentalitas uralkodik ott is es aki most kezdene le kell hurrogni..

Galaxy Fold 4

(#78205) Magnum_ válasza Ace owner (#78204) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mit akarnal kerdezni, amit nem tudsz?
Amugy en tuti nem mennek oda.
Magat a konditermet is aze' nem szeretem, mert ha vekony vagy, akkor ciki vagy. Ugy kell szuletni, hogy mar szurod magad es fel van fujva a Zizom.

I humbly and respectfully decline™

(#78206) Qru válasza Ace owner (#78204) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azt a tirpák bandát. Párszor beleolvastam anno... Nos a sztereotípiák nem alaptalanok.

#nincsbennetarcsi

(#78207) macilaci78 válasza Ace owner (#78204) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, unhatták a kezdők kérdéseit és ezért csináltak egy téma összefoglalót.
De nagyon bátortalan vagy, ha még ezt sem nézted meg. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78208) GabN73 válasza Magnum_ (#78205) üzenetére


GabN73
addikt

"mert ha vekony vagy, akkor ciki vagy"

Aztán villantasz egy kis paraszterőt, belenyomsz nagyobb súlyokba, aztán máris megy a csodálkodás... ;]
Amúgy viccet félretéve nem mindenhol van ez, én jártam anno egy pár hónapot műtét előtt, tök rendesek voltak, meg segítőkészek. (mondjuk nem egyedül jártam)
De én se csípem amúgy, nehéz megtalálni az aranyközéputat jelentő helyet, vagy mész a drága "sznob", helyre, vagy mész az olcsó helyre biztiőrök közé.... ;]

(#78209) MurdR válasza Magnum_ (#78205) üzenetére


MurdR
veterán

Magat a konditermet is aze' nem szeretem, mert ha vekony vagy, akkor ciki vagy. Ugy kell szuletni, hogy mar szurod magad es fel van fujva a Zizom.

Na ez azért nem így van. Én GildaMaxba jártam több hónapot is, eleinte nekem is szar érzés volt megjelenni ott a sok lufi között, de idővel rá kellett jönnöm, hogy pont fordítva van a helyzet.
Senki sem fog lenézni amiatt mert vékony vagy dagadt vagy, mert Te igen is ott vagy, és tenni akarsz ellene. Soha nem volt olyan, hogy ha valakitől segítséget kértem, akkor ne jött volna oda amíg fekvenyomtam párat. És annál sznob hely nincs szerintem.
Ha látják rajtad az akaratot és az elszántságot, akkor egy rossz szót sem fog senki hozzád szólni.
Sőt, ha valamit rosszul csinált valaki, akkor szóltak, hogy hogyan kell rendesen pl.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#78210) Ace owner válasza macilaci78 (#78207) üzenetére


Ace owner
addikt

Még a topicot se mertem megkeresni :(

Helyet lehet tudok majd free of charge, nem nagy szám, de kezdetnek megfelel.

Muszáj összeszednem magam hogy ismét szingli vagyok. Ex tl meg jól felhízlalt aztán itthagyott :((

Galaxy Fold 4

(#78211) MurdR válasza Ace owner (#78210) üzenetére


MurdR
veterán

Nocsak, már több mint 47kg vagy? :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#78212) hszilard666


hszilard666
veterán

Interview done!
Besírtak tőlem az istyle ososk, következő tali a cégvezetővel lesz! :C

Szent:
Igazából csak beszéltettek magamról a cégről az apple ről, különböző gépekről, és amikor elmondtam amit tudok, mondták hogy nincs több kérdésük! :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78213) Magnum_ válasza hszilard666 (#78212) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mi volt a feladat?

I humbly and respectfully decline™

(#78214) bandus válasza hszilard666 (#78212) üzenetére


bandus
veterán

lehet nem kellett volna az extra csípős meg extra hagyma a reggeli gyrosba ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#78215) Tim82 válasza Magnum_ (#78213) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cseréljen RAM-ot a legfrissebb MacBook Air-ben. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#78216) Ace owner válasza MurdR (#78211) üzenetére


Ace owner
addikt

74.. Legalább 5 kilót felszedtem mióta ezzel a döggel vagyok, meg étteremben dolgozom. :( Undorodom a pocakomtól. srsly.

Galaxy Fold 4

(#78217) hszilard666 válasza Tim82 (#78215) üzenetére


hszilard666
veterán

Elővettem a vésőt meg a kalapácsot és elvégeztem a melót! ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78218) Tim82 válasza hszilard666 (#78217) üzenetére


Tim82
nagyúr

És el is indult utána az a Mac? ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#78219) Magnum_ válasza Tim82 (#78215) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

Szili: amugy osx-et jol ismered?
Hol is voltal interjun? Holnap handrassal dumazol? :-))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#78220) hszilard666 válasza Magnum_ (#78219) üzenetére


hszilard666
veterán

Persze!
2012 óta mac a dailydriverem! A mammutban, nem holnap de valszeg vele, igen!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78221) Ace owner válasza Magnum_ (#78219) üzenetére


Ace owner
addikt

Az még egy beképzelt forma.. Egyszer volt a hegyen. ofc nem jattolt. ;]

Szili: Mondd neki hogy ültetett autóval jársz és büszke vagy rá. Tuti megkapod a melót ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#78222) hszilard666 válasza Ace owner (#78221) üzenetére


hszilard666
veterán

Biztos vagyok benne! Meg majd lobogtatom az androidos telómat a PCmel együtt! ;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78223) GabN73 válasza hszilard666 (#78220) üzenetére


GabN73
addikt

Ha vele, akkor b*zd pofán helyettem is :)

Nem csípem a palit :N

(#78224) Ace owner


Ace owner
addikt

Ezt mindenbizonnyal sokan megtapasztaltatok de a fiatalabb nemzedek szamara hasznos lehet.
Sose segitsegek a parotoknak elore jutni az eletben. Ne cseszegessetek hogy menjen, csinalja, tanuljon kepezze magat mert verszemet kap es a vegen kidob a csaba. Ne adjatok neki onbizalmat ha nem muszaj.. Maradjon csak a kis megrekedt nyomorult eleteben.

Advice of the day rovatunkat hallottak.

Galaxy Fold 4

(#78225) bandus válasza Ace owner (#78224) üzenetére


bandus
veterán

azért remélem te is érzed, hogy ez milyen szintű tanács, csk úgy süt a sértettség. te is biztosan egy megrekedt, nyomorult életet élő nőre vágysz, ugye?

dontworry, majd elmúlik, de az ilyesmire felesleges az internet tárhelyét pazarolni :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#78226) Magnum_ válasza Ace owner (#78224) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem ezt beszeltuk tegnap.... :(

Gabn: egy poszt-ket zseni tanacs. Van meg?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#78227) GabN73 válasza Ace owner (#78224) üzenetére


GabN73
addikt

Meh, látom még részedről nem lezárt a dolog, ma dobj be egy Jacket, menj oda a legközelebbi csajbandához, és szedd fel a legjobb picsát. :))

Vagy nyisd meg a Tindert, első matchel (lehetőleg ne szili legyen az) gó ágy... Küljd egy snapet róla exnek (ha g*ciláda vagy) oszt' csók.

(#78228) GabN73 válasza Magnum_ (#78226) üzenetére


GabN73
addikt

ÓÓÓÓ termérdek, mint láthatod ma a f*szom kivan módban vagyok :))

(#78229) Chaser válasza Ace owner (#78224) üzenetére


Chaser
titán

csúnyán mondva kihasznált, nem fejlődtél vele kb az lehetett
én minden bnőmet biztattam meg segítettem neki, egy se dobott ki, és ez elég tirpák volt de bocs, ezért van a sok lelki sérült csaj, ami senkinek nem jó
itt jön be a rib@nc kérdés, mert van amelyik elismeri mit csinál, de van olyan aki természetesnek állítja be, az úgy frankó h random ismeretlenek leqrják

fentebbire: az a haverom elismeri magáról h beteg, sőt, nagyon beteg...na ez a nem mindegy:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78230) Qru válasza GabN73 (#78228) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig törsz felfelé mint a talajvíz... Mi baj, mesélj?!

#nincsbennetarcsi

(#78231) GabN73 válasza Qru (#78230) üzenetére


GabN73
addikt

Az hogy nem válaszolsz a PÜ-kre ;]

(#78232) Ace owner


Ace owner
addikt

Jogos jogos amit mondtok tenyleg sertettnek erzem magam.
Saint: Erdekes amikor jovok megyek csinalok valamit semmi gond de amikor egy pillanatra van idom gondolkozni maris baj van.. Az a baj hogy maga a szerelem resze nagyon hianyzik es igazabol ezt szeretnem most is a legjobban. Mindegy ez van. Most osszeszedem magam es legalabb javitok a statisztikamon.
Igazabol az kurt fel leginkabb hogy egyik nap meg tervezgetjuk a nyarat meg teljesen jol elvagyunk egymassal a masikban meg out of nowhere nekem ido kell meg magammal szeretnek foglalkozni.. Na tenyleg mindegy elhittem shit happens gotta move on..

Galaxy Fold 4

(#78233) Qru válasza GabN73 (#78231) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jóvanna, már válaszoltam.

mod:

Ace owner: A nőügyek topikban van a szakrendelés itt csak sürgősségi ellátás van.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78234) Ace owner válasza Qru (#78233) üzenetére


Ace owner
addikt

haziorvos felirta a szokasos italmennyiseget meg ki kell valtanom:)

annyira meg nem vagyok ketsegbeesett hogy oda mereszkedjek. :/

Galaxy Fold 4

(#78235) Qru válasza Ace owner (#78234) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az ital nem megoldás hidd el, próbáltam. :DDD

Örülök neki, akkor nincs komoly baj. Csak röhögni járok oda read onlyba.
Bár föccernek ma majdnem válaszoltam ott...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78236) Ace owner válasza Qru (#78235) üzenetére


Ace owner
addikt

Ma mondjuk nem iszom holnap melo.. majd hetvegen ^^

Galaxy Fold 4

(#78237) GabN73 válasza Ace owner (#78232) üzenetére


GabN73
addikt

Nem g*ciségből most tényleg, csak szimplán érdekel, hogy a szülei még együtt vannak vagy már elváltak?
Általánosító statisztikát vezetek az ilyenekről... :)

(#78238) Qru válasza Ace owner (#78236) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Éltes koromra való tekintettel már én se nagyon vállalok hétköznap fellépést. Régen sokat hakniztam/tunk. Saint tudna mesélni róla... De úriember így nem fog. :D

Ehh, boldog békeidők...

mod:

GabN73: Egy sörben fogadok, hogy elváltak. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78239) 7 válasza GabN73 (#78223) üzenetére


7
addikt

"Nem csípem a palit"
Andrasnak hivjak :P

[ Szerkesztve ]

(#78240) GabN73 válasza 7 (#78239) üzenetére


GabN73
addikt

[link] ?

Dzsutuballert.

(#78241) Ace owner válasza GabN73 (#78237) üzenetére


Ace owner
addikt

Természetesen elváltak. Apuka sem foglalkozott vele egy időben, akkor nagyi nevelte, most apuval él (nyílván 24 éves meglett nőről beszélünk fenntartja magát) és anyuval is tartja már a kapcsolatot évek óta. Voltak bajok.. Mindenféle komplexus, önértékelési probléma hegyek.. Plusz az előző exei kb kiöltek belőle minden érzelmet, nagyon nehezen nyílt meg nekem is, már amennyire sikerült egyáltalán.
Előző exem is elvált volt, sőt édesanyja elhunyt még régebben. Mégsem volt ennyire defektes érzelmileg. Érdekes dolgok ezek.. :(

Galaxy Fold 4

(#78242) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

MurdR! Amikor mondtad, hogy szabályosan leveszed magadról a Thaliat, nem túloztál... :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#78243) macilaci78 válasza Ace owner (#78241) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha már töprengsz, azon gondolkodj, hogy bármit másképp csinálnál-e? Illetve hogy amit csináltál, az rossz volt-e, illetve rosszul volt-e kivitelezve? Nekem is volt egy komoly mélyzuhanásom, ami addig tartott, amíg rá nem jöttem, hogy nem voltam hibás, egyszerűen csak nem én kellettem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78244) GabN73 válasza Ace owner (#78241) üzenetére


GabN73
addikt

Volt rá egy sanda gyanúm :N

Én exem is eljátszotta ugyan ezt (meg 1-2 alakuló csaj is), majd pár hónappal később bepróbálkozott, de újra csak dobott... :U

Utánam lévő "komoly" kapcsolatával is eljátszotta(épp eljátsza), mentek a képek ezerrel, meg dúl a láv, fél évegyüttcsöpögés, majd hirtelen minden kép eltűnt, hónapokkal később meg már újraegyütt ... :DDD

Szivolák ezek, adni kell hámhuszat, aztán továbbállni, elfelejteni őket a fenébe.

Én ezért be is vezettem a nem csak ágypozítív lányoknál, hogy első randin irányított erős kérdés megy arra hogy mi a szitu a szülőkkel... :U

macilaci78-nál pedig ott a hatalmas pont :R

[ Szerkesztve ]

(#78245) Ace owner válasza macilaci78 (#78243) üzenetére


Ace owner
addikt

Túlságosan beleszerettem ez volt az egyetlen hiba amit elkövettem :) Az elejétől fogva elbaszott volt az egész.

Galaxy Fold 4

(#78246) oriic válasza Qru (#78235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oda különben is csak olyanok járhatnak akiknek 9+-os csajai vannak, és maguk is úgy néznek ki mint a félistenek. Ha meg esetleg egy 6-os csaj tetszik akkor már igénytelen vagy, és amúgy is fúúj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#78247) macilaci78 válasza GabN73 (#78244) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is megtanultam, hogy nem rabolom a más saját időmet. Volt olyan csaj, első tali, egy kávézó. És elkezdi előadni magát, meg az igényeit. Gyorsan leállítottam, hogy ez részemről nem randi, csak arra szánom, hogy eldöntsem, el akarom-e hívni randira. Megfagyott a levegő, gyors befejeztük a fogyasztást, fizettem az ő részét is, aztán Isten megáldjon, szebb jövőt.

Van az a csaj, aki bárkinek szétteszi a lábát, a másik véglet, aki meg már attól nagyra tartja magát, hogy luk van a lába között... A majd meglátjuk típusú csajokból hamar elegem lett, olyat meg nehéz találni, aki tud és akar is tenni egy közös kapcsolatért. Márpedig szándék és motiváció nélkül elkezdeni is kár. :(

Ace owner: te meg ne fogd vissza magad, amit adsz, azt önzetlenül és a viszonzás igénye nélkül tedd, így legfeljebb csak a lányban csalódsz, nem magadban. Lesz olyan, aki ezt meg fogja tudni becsülni. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78248) MurdR válasza Earl_Muttley (#78242) üzenetére


MurdR
veterán

Mindig bevisz arra felétek, mert ott sok a jobbkezes utca, meg lehet kanyarogni. Rámkiabálhattál volna, hátha elkezdek integetni és átmegyek valakin :D

Ma amúgy nem ment annyira jól, kétszer le is fulladtam. Meleg volt, hisztis voltam, nem tudtam koncentrálni sem... Na majd legközelebb. Ma egészen a Borárosig bejöttünk. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#78249) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Tim! nezd mit kaptam :C

I humbly and respectfully decline™

(#78250) bitpork válasza Magnum_ (#78249) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Milyen jó ez a darab plexi amin keresztül lehet csavarhúzó pineket fotózni! :R De tényleg , most irigyellek :P

Ace : elég komoly sokk ez neked, mert ahogy olvasom félig angol anyanyelvű lettél. ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.