Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77251) bandus válasza föccer (#77250) üzenetére


bandus
veterán

ebben nem értek egyet. mondjuk a legutóbbi hölgynél tényleg elég koszos volt a kocsi (de dzsuvásnak nem mondanám), de előző kedves hetente (volt hogy kétszer) takaríttatta a kocsiját, bármikor megehettél volna róla egy 3 fogásos ebédmenüt :K szóval ez csúnya általánosítás.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77252) Spet válasza föccer (#77250) üzenetére


Spet
addikt

Külföldre, ment átmenetileg, és hogy is mondjam, a több napig érlelt állatszőr szag nem a legjobb dolog. Baj, hogy ő úgy gondolja, ő sz@rta a spanyol viaszt. Tartottam is magam türelemmel 2 hónapig, de hogy nő létére, ilyen alap dolog nem megy (de a lakásást kinyalja minden nap), már szót érett nálam (főleg úgy, hogy nem az övé a kocsi).

De mondjátok meg ha paraszt fődmívesnek tartotok nem sértődök meg. (BKV-vel járok Lumiát használok, és orosz karórát hordok :DDD )

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77253) DeFranco válasza Spet (#77252) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon egyszerű:

a) eset: szólsz, hogy még egy lövésed van, ha legközelebb nem patika tisztán adod vissza, akkor ennyi volt, hívhatsz taxit nyilván elmagyarázva, hogy neked az autó tisztasága fontos, mert pápát szállítasz vele, ég a pofád a stopposok előtt, allergiás vagy a szőrre, ocd-s vagy, az autóban élsz, mindig kiesik a kezedből a hot dog de te szeretnéd megenni még, stb.
b) eset: szólsz, hogy ennyi volt, hívhatsz taxit

nyilván a kibicnek semmi sem drága, nem ismerem a viszonyokat, nem tudom, hogy ki kivel van, ki kinek és mennyivel tartozik, milyenek a relációk és kié az autó, csak beleszóltam mert volt 2 percem a sörrel kevert trónok harca és a fogmosás között. én nem szaroznék, nem is szoktam, egyértelmű viszonyok, tisztázott feltételek, 3 csapás szabály, aki annyiból nem ért, annak úgy is mindegy. tény, hogy a defrancofanclub.hu még szabad domain :D

kemény vagyok az okocimtól úgy látszik...

ja, porki, szereztem okocimot. barnát is. csincsin.

[ Szerkesztve ]

(#77254) Mercutio_ válasza DeFranco (#77253) üzenetére


Mercutio_
félisten

Iszol mint az állat, aztán posztolsz össze-vissza :DDD

Tim82: nyaljálsót :P

fant0mi: Kösz a tippet, de ha ilyen egyszerű lenne a menüje ennek a mocsoknak nem kérdeztem volna. A topicjában egyszer kérdeztem hol lehet beállítani, hogy az sms app melyik sim-ről küldje az üzenetet, nem tudták :DDD a gyári (?) appot pedig csak a tárcsázóból (hívás infó, ott van sms ikon) érem el és csak adott személynél aktíválódik, menügombra nem reagál, "cancel" gombra kilép, így abbannem tudok semmit állítani, pedig ott kiválaszthatom, hogy melyik sim-ről küldje, de egyikről se megy el, csak látszólag :O

Arra tippeltem, hogy a beállítások / msim settings-ben az egyes simekre nyomva megjelenő menüben az APN-adatoknál (T-Mobile H, T-Mobile NET és T-Mobile MMS van) kellene valamit beállítani, de hogy mit :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77255) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Ebreszto hetalvok!!

(#77256) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hos vagyok. Bejottem a banyaba tok betegen.

I humbly and respectfully decline™

(#77257) Tim82 válasza CoolBoy323 (#77255) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne zajongj, hadd forduljak a másik oldalamra. A mai nap nekem szabadnap. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77258) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggelt!
Már bent a suliban. A vizsgákra készülődök. Drukkoljatok banyeg :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77259) CoolBoy323 válasza Tim82 (#77257) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem is majdnem kenyszerszabi lett... Inkabb kerestem melot, csutortoktol jovo pentekig ha minden igaz szabin leszek.

Hajra Szilardka!

Hajra Saint ;)

[ Szerkesztve ]

(#77260) Tim82 válasza CoolBoy323 (#77259) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondtam én olyat, hogy nekem kényszerszabi? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77261) CoolBoy323 válasza Tim82 (#77260) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Es meg ilyenkor is kotekedik...

Akkor vond le az "is" szot az ugatasombol :P ;]

(#77262) DeFranco válasza Mercutio_ (#77254) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt elfelejtettem odaírni, hogy egy sört ittam :D szóval nem attól voltam bátor :)

(#77263) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jo reggelt. Rovid volt ez az egy het szabi.

Live-Die-Respawn

(#77264) Baaraanz válasza Magnum_ (#77249) üzenetére


Baaraanz
tag

Haha ez jó volt! Nevettem!

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#77265) MurdR


MurdR
veterán

reggelt'

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77266) bandus válasza Magnum_ (#77256) üzenetére


bandus
veterán

ilyenkor másik h-betűs szó jut eszembe :D miafenének? szerintem egy munkahely sem ér annyit, hogy ott szenvedj betegen.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77267) hszilard666


hszilard666
veterán

Bejöttem hogy megmondják hogy holnap vizsgázom :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77268) Melack válasza bandus (#77266) üzenetére


Melack
veterán

Hisztis? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77269) Spet válasza hszilard666 (#77267) üzenetére


Spet
addikt

Nem akartál önkéntesen elsőnek menni? :P Vagy ez nálatok nem játszik?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77270) hszilard666 válasza Spet (#77269) üzenetére


hszilard666
veterán

Predesztinált sorrend van, de legalább van még egy napom tanulni.:K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77271) Spet válasza hszilard666 (#77270) üzenetére


Spet
addikt

Erre szokták mondani kinél, mi működik (jómagam vizsgák elött egy nappal, max. egy kis segédletet firkantottam aztán hawaii, mielött jobban rástesszeltem egyes tárgyaknál). :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77272) Qru válasza bandus (#77240) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

M5-öt utálom, ott sok helyen mérnek... szerencsére már nem járok arra mióta nincs kecsói érdekeltségem. De hétvégén az M6-on is trafiztak pedig ott nem szoktak. És mostanában az M3-ason is e4lég sűrűn. Múlt hétvégn 4 helyen is mértek, pedig még Nyíregy előtt lejöttem a pályáról... :(

mod:

Saint: Hát a csajok bementek a vízbe mondták, hogy jó... de ugye nőnek csak akkor hiszünk ha ló legel a sírján vágod... ;] Így meg is úsztam a megfázást. :C

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77273) tomcsi23 válasza Qru (#77272) üzenetére


tomcsi23
veterán

Eh, na majd figyelek akkor. :)
Irány Sárospatak.

Jóreggelt, jóGDP-t. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77274) Magnum_ válasza Qru (#77272) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En amugy sokazor taliztam mar trafival M6-on, volt, hogy mar reggel 4.30-kor kint allt a 3labu droid.

I humbly and respectfully decline™

(#77275) Qru válasza tomcsi23 (#77273) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem lett most sem semmi a vasalásból. :( De odafelé a 62-esen mentünk na ott volt ám mókafaktor, jó kis dimbes-dombos kanyargós út sok-sok körforgóval. :C
Igaz fel kellett hívnom a vezérgépet, vegyen vissza mert nyeleznem kell, hogy tudjam tartani a lépést. Erre visszaszólt, hogy pedig 4000-nél elváltogat. :DDD :W

mod:

Saint: Jah most pl az egyik felüljáróról lőtték a népet. Bezzeg az M7-esen nem mértek. Igaz 50-60-al gurultunk kilómétereken át olyan dugó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77276) macilaci78 válasza Spet (#77252) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még egy megoldási ötlet, ha már dáma az illető. Ajánlj egy autókozmetikát egy jó nevű kozmetikus-fodrász közelében, hogy amíg magát rendbe vágja a kocsi visszaadása előtt, addig a kocsit a tündökléséhez méltó állapotba hozzák, ne kelljen szégyenkeznie vele. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77277) Qru válasza Spet (#77252) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én megelőzöm ezt a problémát azzal, hogy nem adom kölcsön. :D

Haver egyszer mondta, hogy kéne neki kölcsön a kocsim. Mondom jó, nekem meg kéne kölcsön a nőd egy éjszakára... Vette a lapot és soha többet nem kérte el.

#nincsbennetarcsi

(#77278) tomcsi23 válasza Qru (#77275) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát nem, hétalvók! :D
Na majd a környéken, valamikor. :)

Amúgy visszafele láttam is a másik oldalon totyogó tömeget, de szerencsére én tudtam tolni.
Ja meg ahogy ki akartam fordulni sóstótól az m7 felhajtóra, egy hasonló fehér bubu kanyarodott le. Vissza is tolattam, de valami 60-as fószer ült benne a mamával. Oké, valami csajokat említettél, de ennyit azért nem változhattál. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77279) Magnum_ válasza Qru (#77277) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hehe, ez jo. Nekem is ezt kellett volna elloni a cabrios gyereknel.

Vasarnap M7-en 2helyen is mertek a rengeteg Vedan tul.... persze nem volt para, ugye tegnap fogyasztat neztem

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77280) Qru válasza tomcsi23 (#77278) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

M6 fele hozott a Waze aztán csak Fehérvárnál kunkorodtunk fel az M7-re. Szóval a dugó felét mi is "élvezhettük".

Elég sok fehér stinkeye van, meg még szürkét és feketét is szoktam látni belőle a városban.

Jah az nem én voltam akkor, noha birom az értett nőket de az már túl van azon... :D

Saint: Láttam fb-on, hogy bemákolta a címét. :D

#nincsbennetarcsi

(#77281) Spet válasza macilaci78 (#77276) üzenetére


Spet
addikt

Dáma? Majdnem kiestem a munkaritmusomból :DDD

Mind1 kiosztott, hogy semmi közöm hozzá, és tiltott Messengeren (felnőtt ember, lol). Bár igaz, mikor nála voltunk kiutazásban, akkor is már párszol belül szakadt a cérna, de akkor tartottam magamat (nem akartam még x nap hotelösszeget kifizetni). (mellesleg mielött mindenki azt hinné leparasztoztam egy nőt(néha kételkedek benne), annyit irtam, hogy paraszt dolog volta kocsit dzsuvásan visszaadni).

Qru Már azt gondoltam belement a dologba :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77282) Magnum_ válasza Qru (#77280) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Eredmenyhirdetes elott kerte, h beszeljek az egyik -kisbaratunk-bizo.taggal. kihivtam, mondta, hogy para. Mondom, legyen mar kettes. Ok. Kettes. Szted megkoszonte? :DDD
De azota megen hivott, hogy kene valami... :U

I humbly and respectfully decline™

(#77283) dptrsk


dptrsk
addikt

sziasztok!

Eddig csak olvasója voltam a fórumnak.

Szeretnélek megkérdezni titeket, hogy Óbudán tudtok-e ajánlani laptop szervizt, ami megbízható?
Ismerősöm lánya leverte a laptopot, s nagyon fontos adatok vannak rajta.
Megnézem előtte, de ha nem sikerül kinyerni az adatokat szerviz lesz belőle.
Hova lehet vinni, ahol azonnal(vagy a lehető leghamarabb megcsinálják)?

Jelenleg úton van ide a gép.

Elvileg bekapcsol kiírja, hogy automatikus javítás, majd elmegy a kép(háttérvilágítás van, de más nem jelenik meg).

(#77284) macilaci78 válasza Spet (#77281) üzenetére


macilaci78
nagyúr

tiltott Messengeren -, it's a lucky day. :K

pietrasko: Nem hiszem, hogy erre szerviz kell. Legrosszabb esetben kiveszed a HDD-t belőle, beteszed egy gépbe, vagy USB-rackbe és mentesz róla mindent, ami nem a Windows, Program Files. Ha ez neked nem megy, akkor ne is tökölj sokat vele, mert minden egyes áram alatt töltött perc csökkenti a hatékony megoldásra használható időt. Liksoft a téma tudora, de van szaktopik is, ahol már előre kérdezősködhetsz.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77285) Melack


Melack
veterán

Vkinek nincs elfekvő gumiabroncsa? Virágláda lenne belőle, nem menne fel kocsira :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77286) Qru válasza Spet (#77281) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos nem. :((( :DDD

Saint: Sztem engedd el a kezét... :U

mod:

Melack: Van, 13"-os méretben 4 db. Eljössz érte viheted.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77287) macilaci78 válasza Melack (#77285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet, hogy gumiszerviz ingyen is ad, vagy TSZ-ek...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77288) Spet válasza Melack (#77285) üzenetére


Spet
addikt

Mellettünk van a gumis lovas pótkocsija amibe gyűjti (11 ker). Este 10 után, szerintem ha akarsz lekaphatsz róla párat (leglább nem a mi utánfutónkba hullik bele), vagy ha akarod udvariasan megkérdezed, hogy vihetsz-e.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77289) dptrsk válasza macilaci78 (#77284) üzenetére


dptrsk
addikt

köszönöm.
Megnézem azt a topikot is.

(#77290) JanR válasza dptrsk (#77289) üzenetére


JanR
addikt

Ha tenyleg csak a HDD-rol kell lerantani az adatokat, akkor szivesen segitek. Obudan lakom :)

(#77291) DeFranco


DeFranco
nagyúr

egy lakás ára egy évesen. beázik b+

kösz szépen.

de amúgy jó autó, csak kicsit szokni kell, hogy nem vált, meg kicsit nyikorog.

az enyém is kicsit nyikorog (12 évesen) de ha felhangosítom a rádiót, akkor nem hallani. oh wait...

[ Szerkesztve ]

(#77292) Magnum_ válasza DeFranco (#77291) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Jah, neztem.
Kivancsi lennek, hogy egyedi-e a hiba, vagy tenyleg ennyire szar minden idok egyik legjobb autotipusa.

Mert pl amit Qru hajt -es az nincs kimelve- nagyon baba, es a regebbiek ks tankok.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77293) Tim82


Tim82
nagyúr

Németországból várok egy csomagot (eBay), május 25-én vettem meg, május 27-én adták fel. Nem kaptam meg máig, tegnap este ráírtam az eladóra, hogy utána tudna-e nézni. Ma délelőtt megküldte a csomagazonosítót, ezek szerint a drága Magyar Posta területileg illetékes szervezeti egysége, a 100-as posta 05.31-06.15. között magánál tartotta (értesítés nuku), majd visszaküldték Németországba.

Vajon kit kell megfojtanom a 100-as postán ahhoz, hogy rendeltetésszerűen tegyék a dolgukat és ha jön egy csomagom, arról értesítsenek, hogy átvehető? Átlag két-három naponta járok be oda, feladni, más csomagot átvenni, csekket befizetni stb.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77294) DeFranco válasza Magnum_ (#77292) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kalap szar az összes új autó, minél drágább, annál inkább. nyomni kell minden új funkciót, se idő se pénz kitesztelni, a lélek tartja össze az egészet elektromosan és szoftveresen úgy ahogy, full kamikaze módban tervezik őket, és bangladesben rakja össze anulu három banánért, úgy ahogy. jürgen fuchs meg szarik a tqm-re mert büntetésből küldték a gyarmatokra igazgatni, és már amúgy is a két év múlva esedékes modell megy minden skype értekezleten, már a jövő évi is le van szarva.

(#77295) lorcsi válasza Tim82 (#77293) üzenetére


lorcsi
veterán

bazz beszarás..
dettó ugyanezt hallgattam végig a múlt héten a postán (szeged)
annyi kül. hogy nem német ebay-es csomi, hanem egy erkölcsi bizit nem volt képes a posta a postafiókban hagyni :W
egyetemista diák srác volt a károsult :(

összeteszem a 2 kezem, hogy nekünk nagyon jófej a postáunk :R

(#77296) GabN73 válasza lorcsi (#77295) üzenetére


GabN73
addikt

Jó hogy szólsz, még van egy köröm nekem is a postával (sőt, lehet hogy 2), mivel nekem se hagytak értesítőt pont ezügyben.

(#77297) DeFranco válasza Tim82 (#77293) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tegyél hivatalos panaszt. akkor legalább esély van arra, hogy kiderül a vezetők számára, hogy valaki valamit nagyon elkefélt és rájuk tudnak koppintani.

sokszor ennyi hiányzik ahhoz, hogy egy vezető képben legyen és oda tudjon hatni, mert ha csak a beosztottak tájékoztatják, nyilván minden szuperzöld.

levelet szépen szerényen és tisztelettel, de határozottan remekbe szab, postán (kunc) felad, vezető kezébe sk. és fejleményt vár. nyugodtan beleírhatod azt is, hogy az, hogy téged több alkalommal nem értesítettek, és nem tudtad átvenni a terméket, neked jelentős anyagi hátrányokkal jár, a kiesett idő és az újabb szállítási költség miatt, amit nem áll módodban felvállalni a posta hibája miatt. van rá esély, hogy kompenzálnak.

persze az is lehet, hogy kapsz három sort, hogy te vótá' a hunyó és nem tüntették fel az irányítószámot nyomtatott betűvel, de egy levelet megér. sokszor ennyi hiányzik.

úgy is szabadnapos vagy, ráérsz ;]

(#77298) Earl_Muttley válasza Tim82 (#77293) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ismerosomnek szoktam modellvasutas cuccokat intezni de olyan jo 80-100ezres nagysagrendben, ebayrol. Multkor 2 csomag, mindketto trackinggel, stb.
Be is futnak a hatarhoz, egyszer csak 17tracken irjak, hogy visszakuldes alatt a felado orszagba, sikertelen kezbesites miatt. Gyors telefon, mint kiderult nem volt reggel 9kor otthon az illeto, es emiatt ok nem is postara adtak le, mondvan EMS...
A vege az lett, hogy elvileg a visszakuldos kontenerbol szedtek ki... Nekem meg mostanaban a kici kinai comagockak nem ernek ide (sinceritys se, meg 2 fulhallgato, rakat tok, stb.) massal is elofordul? Idaig szo szerint mindent megkaptam es krvagyorsan, de a memoriakartyam konkretan masfel honapja, a resendem meg 2-3 hete bszik jonni...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77299) macilaci78 válasza Tim82 (#77293) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem csak a postán szarnak a dolgokra, futárcéget is tudok említeni a 20-1.500 kg mezőnyből. :(

Ja, hogy a posta a lábtörlőre dobta be az ebay-ről rendelt SATA Raid kártyát is... :W
Hogy hiába van rajta a telefonszámom is a csomagom, azok az állatok a Szemere útra kézbesítik a Szerémi út helyett, csodálkoznak, hogy nem vagyok ott, nem is hallottak sem rólam, sem a cégről, de a telefonszámot lusta felhívni a kézbesítő?
Hogy kézbesítést kísérel meg, de menjek már le a 7 számtól a 29 elő, mert ő ott van...
Hogy a 117-es postához tartozom, de a csomagjaim felét rendre egy másikon kell átvegyem, de volt, hogy ott 2 hét után tudták kiadni, mert akkorra lett meg.
Volt, amit sikerült belepréselnie a postaládába, mert hajlott a boríték tartalma. Persze, ettől sérült is.

Nem a dolgozót nézem le, amikor azt mondom, hülye postás, hanem a hozzáállását. Minden munkát lehet jól is végezni.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77300) DeFranco válasza Earl_Muttley (#77298) üzenetére


DeFranco
nagyúr

sinceritytől most kaptam pendájt, írtam is hogy rekordidő alatt (6 nap inkluzív hétvége) ideért.

lopnak nálatok a polgárjenőben.

hivatalos rivallót javaslok itt is.

@lorcsi: yepp, használtban meg ez van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.