Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77851) macilaci78 válasza Vasinger! (#77828) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Itt dolgozom mellette, a hátsó ablak arra néz.

Ori: +1

bitpork: ehun-e! Még a B-oszlop vonalában átkötjük egy piros spaniferrel amolyan táskafogantyúként és parkolás helyett viheti is magával a bányába. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77852) Qru válasza MurdR (#77842) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Thália??? :Y Akkor az ilyen lehet: [link]

#YTalert

Belejössz majd. Az elején én is tök béna voltam (mondjuk ez azóta se változott sokat :DDD).

#nincsbennetarcsi

(#77853) Siriusb válasza macilaci78 (#77851) üzenetére


Siriusb
veterán

És még a kocsi színe is passzol a megajándékozandó egyén személyiségéhez. :D

(#77854) Magnum_ válasza macilaci78 (#77847) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#77855) MurdR


MurdR
veterán

Remélem...

Volt egy csóka akit majdnem telibevertem az egyik kanyarba a biciklijével..
Kb 40-el mentem, amikor egyszer csak nagy ívben kikanyarodik elém egy alsóbb rendű útról, be is kellett satuznom.
Nem baj, megvolt az első kocsibólkiüvöltős anyázásom is. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77856) Qru válasza MurdR (#77855) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor túlestél a tűzkeresztségen is. :D

#nincsbennetarcsi

(#77857) bitpork válasza MurdR (#77855) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Vizsgán ilyet ne csinálj, mert könnyen a lehetőségbe kerül. Mármint a kiordibálást.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77858) macilaci78 válasza bitpork (#77857) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vizsgán a vészfékezésért is bukás jár. Utána már anyázhat.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77859) Magnum_ válasza MurdR (#77855) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerintem mar az is haladas, hogy nem a jardan verette, mint a legtobb bringas.

Macko: akkor is, ha ketseget kizaroan nem a vizsgazo tehet arrol, hogy veszfekeznie kell? Az jobb, ha nem fekez es vallalja a kovetkezmenyt?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77860) bitpork válasza macilaci78 (#77858) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem igaz, legalábbis amikor én vizsgáztam ez nem volt igaz. Egy gyalogos kilépett egy teherautó mögül és satuztam. A vizsgáztató annyit mondott h ő nem biztos h meg bírt volna állni. Meglett a vizsga.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77861) macilaci78 válasza Magnum_ (#77859) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem így mondta az oktató és az ok az, hogy ezzel veszélyeztetem a forgalom többi résztvevőjét, amit nem szabad. És a mögötte lévő ideológia: vezessek úgy, hogy ne legyen rá szükség, például a teherautót úgy közelítsem meg, hogy a mögüle kiugró gyalogos is el tudjon menni.
Nyilván nem életszerű ennek alkalmazása, de senki soha a büdös életben nem vezet olyan szabályosan, mint vizsgabiztossal a hátsó ülésen.

bitpork: Szilágyénál mentem elsőre át, aki azért is hibapontot vont le nálam, mert sávváltásnál egy mögém besoroló Renault Master elé húztam be a kocsit a Temesvári krt-on. Vészfékezéstől kevesebbért is buktatott már vizsgázót.

Qru: Jaja, tükörért nekem is volt levonás. Majdnem beszóltam, hogy keveset figyelte, ahogy figyelem a tükröt. ;]

DeFranco: nem lehet, hogy csak a barázdáltra kitaposott nyomban ugrált a kerék?

Saint_: én is szoktam figyelni, mi több, pályán még szólni is szoktam, meg ne ijedjenek Szélvésztől. (motorosok jellemzően)

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77862) Qru válasza macilaci78 (#77861) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én azért kaptam hibapontot anno mert szerintük keveset használtam a tükröt. Ha akar igazából kb bármibe bele tud kötni. :(

#nincsbennetarcsi

(#77863) DeFranco válasza Qru (#77862) üzenetére


DeFranco
nagyúr

közölnöd kellett volna, hogy ami mögötted van az nem érdekel :D

szombaton tolnom kellett nekem is egy satut a lurdynál de a saját hülyeségem miatt, benéztem a piros lámpát, úgy szóltak, hogy tán meg kéne állni... nem tetszett amit éreztem a kerekek felől, lehet hogy a meleg miatt, de csúszott-darált rendesen pedig nem is tapostam két lábbal a pedált.

(#77864) Magnum_ válasza Qru (#77862) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En is kaptam amugy ezert, holott en kelloen figyelem a tukrot, meg mar akkor is megtettem

I humbly and respectfully decline™

(#77865) macilaci78 válasza Qru (#77862) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sajnos lejárt a szerkesztési időm, így kénytelen vagyok külön megkérdezni, hogy tetszik-e, ahogy az előző hozzászólásomat megírtam? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77866) fant0mi válasza Qru (#77862) üzenetére


fant0mi
addikt

En hibapont nelkul mentem at a vizsgan. Szerintem azota sem vezettem olyan szabalyosan, mint akkor. :)

(#77867) bitpork válasza macilaci78 (#77861) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Minden vizsgaközpontnak megvan a maga Szilágyinéja. Ő egy ámokfutó hülye. Valószínűleg vele el sem indultunk volna, mert nem voltam hajlandó indítani a kocsit amíg a vizsgabiztos hátul be nem kötötte magát :DDD

DeF: aszfalton ez a jó idő szerintem jóval 40°C felett generál. Nyári gumma ide vagy oda, akkor is meglágyul eléggé. Ha nagy sebességnél nem ráz, akkor nincs ok foglalkozni vele. Szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77868) Magnum_ válasza bitpork (#77867) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem is nyikkant egyszer a hankook ventus2 a hetvegen, pedig tavolrol se volt veszfek. Max picit erosebb, amikor a Vacin bevillant a sarga, aztan nem volt kedvem visazavaltani es atcauszni.

I humbly and respectfully decline™

(#77869) Qru válasza DeFranco (#77863) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A vizsgabiztos is mögöttem ült, szóval lehet a szívére vette volna... :DDD

Nincs feltétlenül köze a pedálerőhöz. A tiédben is van vészfékasszisztens tehát ha nem nyomod tökig a pedált attól még teljes erővel fékez a gép.

mod:

Saint: Valamibe bele kell kötniük....

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77870) DeFranco válasza bitpork (#77867) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csütörtökön centríroztattam újra, mert a gumicserélő gumisom (a vidéki) a harmadik szezonban nem tudta a trökköt a géppel.

most éppen 0-10, 0-10, 0-15, 5-15-tel voltak elsúlyozva ahhoz képest, amit "itt" mért a gép. azóta jó. van pici rezonancia, de az kb. normális lévén nem linóleommal van behúzva a pálya.

@Qru: vészfékasszisztens? többet tudsz mint én... :D én nem tudok róla, hogy lenne benne.

[ Szerkesztve ]

(#77871) tomcsi23 válasza DeFranco (#77863) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ehhe, volt egy ilyen nekem is vasárnap kifelé a 6-oson, olyan 90-ről. Kitakarja a lámpát a növényzet elég rendesen. :U
Nem volt gond, kis nyikkanás, de megállt mint a szög, azt még abs se jelentkezett.
Ezért is jó, hogy minden szart lerögzítek, ha cuccolás van, ne mocorogjon. ;]

Qru, nemá, hogy 1-es (?) fókiban van vészfékasszisztens :F

Piggy: Nagykátára leérve alig bírtam a kezem a gumi felületén tartani, olyan meleg lett.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77872) Magnum_ válasza tomcsi23 (#77871) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem zorgott valami jobb oldalt a hetvegen. Mar az agybaj kerulgetett tudod (egSzer egy fransziaval ezt becoptam, 2x1napig tapogattuk a szervizben es szivacsoztuk ki a muanyagokat, iszonyat tre minoseg, sosetobbet franszia), mobdom TL-nek, h idegroham, azt mondja, csak a napszemuveget(!) Hagyta a jobb ajto fiokjaban(!). Utalom, ha barmit betesz oda, mindig bent hagy mindent.

I humbly and respectfully decline™

(#77873) tomcsi23 válasza Magnum_ (#77872) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kezdd el leszilózni az ilyen tárgyakat. :)

DeF, mennyi az a pici rezonancia? Sebességgel arányos ütemű?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77874) DeFranco válasza tomcsi23 (#77873) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hogy méred?

110-130 körül van, itt nyilván valamennyire arányos a sebességgel. nem tudom leírni, hogy mennyire erős, nem erős. amikor szar volt a centrír, akkor erős volt, de egy átlagos sofőrnek az sem tűnt volna fel, ezt meg szerintem ti sem szúrtátok volna ki. azért ez nem egy s merci.

lesz egy támasztóbak cserém, meg a jobb féltengely csapágyat is cserélni kellene, ha ezek megvannak és még mindig van valami, akkor lehet kutakodni, de egyelőre ez így rendben van, tudod ez a 90-95%-os jóságfok, aminél már kb. mindenki csak a fejét vakarja, hogy ok, de most akkor a fél autót ki lehetne cserélni és talán megtalálnánk az okát vagy nem.

(#77875) bitpork válasza Magnum_ (#77868) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szokj hozzá a friss német technikában még a varrógépmotor is olyan nyomatékot ad le, h Qru is csak kormiban talál :DDD

(#77871) tomcsi23 : meg is érdemled ha terhelés után simogatod a gumit. A féktárcsát nem akarod mégnyáni mikó szép meggy színe van?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77876) tomcsi23 válasza DeFranco (#77874) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kormányon érzed kézzel, vagy látszik is, hogy rázza?
Néhol tényleg érezni lehet, hogy milyen az aszfalt, de ha jó (jobb), akkor nincs folyamatos jelzés a kormányon, nagyobb tempón sem. Volt némi menet a héten, direkt figyeltem, de nálam szerencsére jól sikerült a centrír és azóta sem ráz. :)

Ismerős amit írsz, mármint Cartárstól, ott kb a hiba lokalizálása megy így, hogy mindent ki kell cserélni, mert nem találják.

Piggy: ott már azért nyugis a tempó, de a meleg miatt nem nagyon hűlt vissza, meleg volt, mindegy, gondolom bírja. Ilyen fékkel meg alap, hogy nem állunk le tartósan. Szóval, amikor annak igazán melege van, nem néztem még meg. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77877) DeFranco válasza bitpork (#77875) üzenetére


DeFranco
nagyúr

le kell hűteni egy vödör hideg vízzel ;]

@tomcsi23: a padlólemezen érezni, a kormányon nem. régen a kormányon is rezonált, de azt kicentrírozták, mint ahogy a padlólemezes nagy részét is.

[ Szerkesztve ]

(#77878) Qru válasza DeFranco (#77870) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah mk1, abban valóban nincs. Tomcsi tolja az okosságot.

mod:

macilaci78: Tökéletes, jár a piros pont. :C

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77879) bitpork válasza DeFranco (#77877) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Volt egy kollégám akivel helyszínre mentünk egy Citroen Jumperrel (a legnagyobb volt, magasított meg 7 méter hosszú). Sietni kellett mert - de ez mind1 is , csak sietni kellett. Én vezettem. Valahol a célállomásnál megálltunk, és Gábor kiszállt a fülkéből - lehet a kipattant jobb kifejezés - és közölte h nem vagyok normális és soha többé nem ül be mellém. Egy csokipapírral akarta megnézni milyen forró a féktárcsa, de az azonnal ráolvadt a vasra uh hazáig sokáig büdi volt :D
Az út eredménye meglett: 2 első tárcsa és pofák cseréje, jobb elől toronycsapágy csere. Nem bírta a két kerekezést a Jánoshalma feletti másodrendű utakon ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77880) Qru válasza Magnum_ (#77872) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77881) Magnum_ válasza bitpork (#77875) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Egyebkent viccen kivul jo nyomatek van benne a turbo miatt 2400-4000ig. Frankot tol.
Bar en nem kuzdok. En vonulok.

Amugy azt mondtam, hogy kimostam a motort faszan, ahogy mondtad?

Jah, nem te nondtad. Hanem Mūnēz

Qru: :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77882) Qru válasza bitpork (#77879) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

El se hiszem, hogy tudsz rendesen is közlekedni... Ezek szerint nem született tatter vagy. :D

#nincsbennetarcsi

(#77883) bitpork válasza Qru (#77882) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez nagyon régen volt (2006 előtt asszem) és akkor egy havi béremmel akartak megvágni mert tönkretettem a kocsit. De nem hagytam magam és szerencsére írásban volt az időpont amikor elengedtek és amire vissza kellett érni, uh igazam volt. Más kérdés h 2006ban - vélhetőleg nem ettől függetlenül - el kellett jönnöm onnan :)

Saint_ : Én motort mosni? Soha... :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77884) Magnum_ válasza bitpork (#77883) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Blokk teljesen kihutve, brigeciol befuj, rajtahagy par percet, motor beindit, gyorsan kimos esszel, motor picit meg jar, majd lekapcs, kitorolget, visszaindit, orul.

I humbly and respectfully decline™

(#77885) Magnum_


Magnum_
nagyúr

[link] hehe. Apam ehhez kepest kismiska.

I humbly and respectfully decline™

(#77886) Qru válasza Magnum_ (#77885) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálunk is vannak lelkes szomszédok, de hogy ez mire jó még nem sikerült megfejtenem:

#nincsbennetarcsi

(#77887) bitpork válasza Magnum_ (#77885) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)


Golf I eladó. Csak az egyes és rükverc volt használva.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77888) tomcsi23 válasza Qru (#77886) üzenetére


tomcsi23
veterán

Leginkább jég ellen-re tippelek. :)

Szent: jobb lett, hogy az akvárium motortér ki van mosva? Muti már, milyen lett. ;]

DeF: ja, ott jó sok játékkal lehet kisakkozni, hogy mi a probléma okozója.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77889) Qru válasza tomcsi23 (#77888) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig egy felhő sem volt az égen... De ebből legalább tudjuk, hogy nem céges autó. :D

mod:

Amúgy az üveg meg miért nem takarta le pl?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77890) Melack válasza bitpork (#77879) üzenetére


Melack
veterán

Jó, Jankovác felé tényleg frankó sokadrangú utak vannak. Én ott tanultam vezetni :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77891) tomcsi23 válasza Qru (#77889) üzenetére


tomcsi23
veterán

Talán mert azt viszonylag egyszerű cserélni, vagy elfogyott a védőcucc. Vagy menet közben is védve akar lenni és valahol ki akar látni. :D

Mod: lehet, hogy nincs felhő, de beharangozták, hogy jön a lehűlés, jégesővel. :F

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77892) Qru válasza tomcsi23 (#77891) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szélvédő csere azért elég durva beavatkozás de arra nincs önrész valószínűleg azért szarik rá.
Pedig lett volna elég anyag hogy azt is betakarja. Képen nem látszik de a mocitetőn lévő anyag 1/3-a vissza volt hajtva önmaga alá.

#nincsbennetarcsi

(#77893) fant0mi válasza Qru (#77886) üzenetére


fant0mi
addikt

Terkovet szallit. A ponyva a karcok ellen van.

(#77894) Qru válasza fant0mi (#77893) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Valid. :D

#nincsbennetarcsi

(#77895) izee


izee
senior tag

Keresek mini-displayport to dual DVI kabelt.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#77896) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Megérkezett a válogatott. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77897) Magnum_ válasza zsolti72837 (#77896) üzenetére


Magnum_
nagyúr

várható volt, hogy "aki elmegy, ugye hazatér" YTalert.

de amúgy ez most hírérték? no offense, tényleg csak kérdezem.

I humbly and respectfully decline™

(#77898) Ace owner


Ace owner
addikt

iPhone 6 64gb telenor függő 120.000.-
Xbox 360 4gb E garis alig használt tökéletes állapotban 35.000.-

Vásároljatok mert kell a pénz autóra :(

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#77899) Magnum_ válasza Ace owner (#77898) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hehe, ha játszanák, meg a csajom is, még meg is venném. de nem játszunk :(

I humbly and respectfully decline™

(#77900) macilaci78 válasza Magnum_ (#77897) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A portugál légierő megkímélte őket... :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.