Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77201) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Sörözés:

Ha nem az időponthoz képest másnap kerülök szóbelin sorra, akkor mindenképp szeretnék csatlakozni, feltéve ha szívesen láttok... :R

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77202) JanR


JanR
addikt

Srácok/Lányok!

Valakinek nincs olyan két oldalas csavarja, amit a corsair kompakt vízhűtőihez adnak? Intel lefogatóhoz kellene, eltört az egyik menete és nem tudom semmivel kiváltani..

Köszi előre is :R

(#77203) MurdR válasza oriic (#77198) üzenetére


MurdR
veterán

Én meg a Budapest Bankomat szerettem volna megszüntetni hogy átmenjek az OTP-hez... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77204) pcgamer01 válasza pcgamer01 (#76984) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Szoval a történelem kivételével minden hármas lett. Töri kettő. Végre tul vagyok rajta. :))

Samsung Galaxy S10+

(#77205) CoolBoy323 válasza Earl_Muttley (#77201) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nekem nem jó a sörözés jövőhéten, csak szerdáig vagyok pesten

(#77206) hszilard666 válasza pcgamer01 (#77204) üzenetére


hszilard666
veterán

Grat!
Én hétfőn vagy kedden leszek, remélem a kettes meglesz mindenből :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77207) pcgamer01 válasza hszilard666 (#77206) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Kitartás, meglesz az, ha eleget készültél. :D

Samsung Galaxy S10+

(#77208) Earl_Muttley válasza hszilard666 (#77206) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hétfő-kedd-szerda...és alig bírok rá tanulni (pedig nagyon próbálom, az elmúlt 1 hétben napi 4-6 óra, előtte is minden nap átnéztem, most félórás pihenőkkel, és tényleg kb. csak az ajtóig mentem le...). Még jó, hogy az írásbeliket meghúztam...

#paraon

Igen, előfordulhat, hogy más ügyekkel is foglalkozom, kocsi, sörözés, stb. mert különben meghülyülnék...

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77209) hszilard666 válasza Earl_Muttley (#77208) üzenetére


hszilard666
veterán

Same here.

Reggeltet!
Töri tételekre fel! :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77210) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt. 5 nap ágyban fetrengés után (láz, stb) irány a bánya. :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77211) föccer válasza MurdR (#77210) üzenetére


föccer
nagyúr

Kávé? Bent leszel központban, vagy jár-kelsz a vonalon? Most zsír jó lenne, ha le tudnál jönni kökire, egyébként is lenne ott dolgom. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77212) Earl_Muttley válasza hszilard666 (#77209) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én ma még mindent átnézek... Többi évfolyam szerint meg kell szólalni és onnantól ha nagyon béna vagy is áteresztenek (mondjuk a tételek 80%-át jobban tudom ennél, párnál érzem azt, hogy ha ezt vagy azt húzom, már kérem is a pótot)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77213) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Minden erettsegizonek ES azt kovetoen tovabbtanulonak mondom (aki nem tanul tovabb, azt nem erinti): az erettsegi vizsga picsafust. Ezt en mar akkor is ereztem. Elmegy a user tovabntanulni, egy kollokviumra (nem szigorlat) tobbet kell tanulni, mint a teljes erettsegi cumora. Szoval stay cool.

I humbly and respectfully decline™

(#77214) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#77213) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

right said, man :R :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77215) Tim82 válasza JanR (#77202) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha egy fotót feltennél vagy linkelnél egy ilyen csavarról, akkor könnyebb dolgunk lenne. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77216) JanR válasza Tim82 (#77215) üzenetére


JanR
addikt

Pontos méreteket sajnos nem tudok, mert nem ír a könyve.. 3 csavarral nem merem használni a gépet.
Jó lenne, ha valakinek lenne egy ilyen.

(#77217) föccer válasza Magnum_ (#77213) üzenetére


föccer
nagyúr

Arrol nem is beszelve, hogy felsooktatasban az egysegnyi ido alatt leadott tananyag tobbszorose a gimnaziumokban/ kozepiskolaban leadott anyagnak. Nincs szajbaragos 5* elmodjuk ugyan azt a peldat szitu.

A tanar felvetit a falra az anyagot es jo esetben ertelmesen elmomdja azt. Rosszabb esetben firkal a tablara is motyog valamit az orra alatt, kvazi teljesen hasznalhayaytlan az eloadas, szoval autodidakta modon kell utana jarni es megtanulni a dolgokat. Mindezt tucatnyi targybol parhuzamosan, muszaki iranyultsagu karokon eleg sok beadando mellett. Szoval aki rinyal az erettsegitol, hogy jajj mennyit kell tanulni, es ennek ellenerei.is 2-es 3-as, az kb felejtse.el, hogy normalis diplomaert induljon.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77218) MurdR válasza föccer (#77211) üzenetére


MurdR
veterán

Done. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77219) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mobilos szakik, annak mi lehet az oka, hogy látszólag elküldésre kerül az SMS, de a címzett nem kapja meg? :Y
Reboot volt, handcent SMS kommenteket olvasva a neten a beépített droidost is próbáltam azzal se :(
Utoljára hétfő amikor még biztos ment :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77220) fant0mi válasza Mercutio_ (#77219) üzenetére


fant0mi
addikt

Ugyanaz a SIM masik keszulekben?
Uzenetkozpont csak jol van beallitva, ha nem nyultal bele.

(#77221) Tim82 válasza JanR (#77216) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megnézem az itthoni csavarokat, hogy van-e hasonló, de nem fűzök hozzá nagy reményeket.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77222) MurdR válasza Mercutio_ (#77219) üzenetére


MurdR
veterán

Milyen? Ugye androidos?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77223) macilaci78 válasza JanR (#77216) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy menetes szár és néhány csavarany a megfelelő méretben. XI. kerületben a Lágymányosi utcából nyíló kis utcában van egy jó csavarbolt, de bárhol máshol is nézhetsz. A 3 meglévőből viszel egyet mintának.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77224) Tim82 válasza MurdR (#77222) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azon van beépített droidos?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77225) MurdR válasza Tim82 (#77224) üzenetére


MurdR
veterán

Nem tudom miről beszélsz

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77226) Tim82 válasza MurdR (#77225) üzenetére


Tim82
nagyúr

Túlkapáááás.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77227) MurdR válasza Tim82 (#77226) üzenetére


MurdR
veterán

;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77228) oriic válasza Mercutio_ (#77219) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából én arra tippelek, hogy valahogy elállítódott az üzenetközpont száma, azt érdemes lehet megnézni. Mondanám hogy a Handcenttel van gond (én is azt használom), de írtad hogy a gyárival sem megy. Esetleg azt még megpróbálhatnád, hogy handcentet törlöd, majd telefon restart. Ha utána sem megy, akkor egy másik készülékében is ki kellene próbálni a kártyát.

Live-Die-Respawn

(#77229) hszilard666


hszilard666
veterán

Biznisztájm!
Eladó sony PSP GO! A legjobb marokkonzol evör! Makulátlan, első tulaj vagyok, keveset használt!
Jár mellé egy caselogic táska is. 16giga belső memóriával rendelkezik, mennek rajta a nemhivatalos szoftverek is. A legjobb címek psp re jöttek, másra nem! Pölö:
God of war: chains of olympus, god of war: ghost of sparta, metal gear solid, motorstorm arctic edge, GTA liberty city, GTA vice city. Lehet rá ps1 emulátort telepíteni, és garantált a retró élmény! :K
Bármi kérdés jöhet PÜ!
Topiktagoknak jár a házhozszállítás!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77230) Mercutio_ válasza oriic (#77228) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyanús, hogy csak 1 ideje nem megy el az sms, üzenetközpont jellemzőit hol tudom vajon beállítani/megnézni? (ZTE V5-öm van):R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77231) zsolti72837 válasza hszilard666 (#77229) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Cseréled is?

:R

MÁS:

Valakinek esetleg valami?

Topicklakóknak kedvezmény. (PM) CSERE VAN.

[link]
[link]

(#77233) iszilard: Rendben. :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77232) Tim82 válasza Mercutio_ (#77230) üzenetére


Tim82
nagyúr

Beállításokon belül. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77233) hszilard666 válasza zsolti72837 (#77231) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77234) fant0mi válasza Mercutio_ (#77230) üzenetére


fant0mi
addikt

Elvileg bemesz ahol az smseid vannak, ott settings vagy a gomb ami felhozza a helyi menut. Ott szoktak lenni az sms kozpont beallitasok.

(#77235) Earl_Muttley válasza hszilard666 (#77233) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Üzleti Etikett - Első lecke: Kedves visszautasítás ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77236) hszilard666 válasza Earl_Muttley (#77235) üzenetére


hszilard666
veterán

Jah lefelejtettem a réspékt számjlit :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77237) JanR válasza Tim82 (#77221) üzenetére


JanR
addikt

Köszi, de közben sikerült szereznem, igy kapásból 2 db-t is beraktároztam :DDD

(#77238) Qru válasza GabN73 (#77165) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sajnos nem. :D

#nincsbennetarcsi

(#77239) Tim82 válasza JanR (#77237) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, akkor nem túrom fel a készletet. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77240) bandus


bandus
veterán

ma ismeretlen terepen jártam, ez a rohad m5 meg tele volt méréssel, és itt ráadásul nem is voltak előtte figyelmeztető táblák, mint az m1-en. bár a sebességet megúsztam szerencsére, viszont egyszer megnéztem a telefonomra jött üzeneteket (szinte sosem szoktam) és pont belefutottam egy felüljárón leskelődő védába. bekapcsolták ezekben végül a mobilozás figyelő funkcijót? bár nem tudom azt látják-e ha kb a kormánynál tartottam. telefonálni amúgy is van kihangosítóm. és ha már lebuktam mennyi dollártól kell megszabadulnom?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77241) föccer válasza bandus (#77240) üzenetére


föccer
nagyúr

Elvileg mobilozást nem figyeltetik a fix trafikkal.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77242) DeFranco válasza bandus (#77240) üzenetére


DeFranco
nagyúr

elveszik az autódat, és öt évig nem költözhetsz budára. ez van. ;]

(#77243) Magnum_ válasza bandus (#77240) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is hívtam Qrut pénteken, hogy nem a véda, hanem a hídon lévő manuális 3lábú csekkolja-e a mobilozást (amúgy pont Qru üzenetét olvastam, hogy bafná meg :D), de mobillal - még - nincs para. de ne mobilozzá vezetés közben. tudom, nekem sem kellene.

Balatont kipróbáltam, meg is fáztam, most az életemért küzdök.
Balaton felvidék Nemzeti Park csodás, de még csak egy részét néztem meg (Fekete István emlékhely). Persze bejutni a töltésen normál autóval nem ajánlott (de saját autó a kötelező), anyukáméval mentem, azt kevésbé sajnáljuk, de azon az úton még azt is sajnáltam. Még a nyáron meg fogom látogatni a bivaly-rezervátumot is.
more infos: bfnp.hu - highly recommended.

Def: :D amugy a kitiltás egy büntetési nem és adott településről, vagy az ország meghatározott részéről egy személy kitiltható :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77244) föccer válasza Magnum_ (#77243) üzenetére


föccer
nagyúr

most az életemért küzdök

37,4°C ? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77245) Magnum_ válasza föccer (#77244) üzenetére


Magnum_
nagyúr

I humbly and respectfully decline™

(#77246) bandus válasza DeFranco (#77242) üzenetére


bandus
veterán

áhh baszki, ezen akkorát nevetem :D megnyerted a jogot, hogy előkereshesd a múltkori hsz-t, amelyben meg egy sütit nyertél ;]

amúgy persze, nem szabad, én is utálom, de muszáj volt egy kis kommunikáció, mert ma volt egy laza orosháza oda-vissza utam (~520 km) és már nagyon untam magam a kocsiban. viszont szép 5,5-ös fogyasztást hozott, kb fele-fele lehetett az autópálya-főút.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77247) Magnum_ válasza bandus (#77246) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Most én is néztem a fogyasztást, nem szoktam. Héviz-Bp 5.9lityóra jött ki, persze nem toltam halálba, tempomat 130, klíma. és Hévizen volt a tankolás, itt újra megtankoltam, 3.800,- Ft-ért ment bele benga (325,- Ft/L). a vonat drágább baszki.

I humbly and respectfully decline™

(#77248) Spet


Spet
addikt

Etikett kérdés így késő estére:

Ha kölcsön van adva családon belül a gépjármű, és úgy van vissza adva mintha kutya szájából lenne kihúzva, akkor paraszt az ember, hogy megszólja, hogy te baszki ha már a négylábúakat szállítod, akkor takarítsd ki az 5 éves szőrmennyiséget, mert gusztustalan, illetve a keze sem törik re? Nem saját autó, de miután én takarítottam ki, mert baromira nem volt gusztusom másodjára így beleülni (még ha egy viharvert suzuki), felment a pumpa és szóltam még kulturáltan (ha paraszt jobbágy földműves szó elhangzott az még kultúrába belefér [full tirpák nő] esetén)?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77249) Magnum_ válasza Spet (#77248) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csaladi ugyekben Baranz az illetekes

I humbly and respectfully decline™

(#77250) föccer válasza Spet (#77248) üzenetére


föccer
nagyúr

A nők magasan tojnak a kocsik kinézetére és ha megszólod őket, akkor zokon veszik.

Elég lett volna közölni vele, hogy legyen szíves kitakarítani, mert nem így kapta meg. Ha nem tesz neki eleget, akkor megmondod neki, hogy többé nem kapja meg, ne is kérje.

A többi csak feleslges energia pazarlás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.