Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77101) GabN73 válasza hszilard666 (#77099) üzenetére


GabN73
addikt

Blaha CBA-ban meg 100 forint (+betétdíj) az üveges Ászok..... :DDD

Csak ott tényleg annyiért van kiírva. :)

[ Szerkesztve ]

(#77102) hszilard666 válasza bandus (#77100) üzenetére


hszilard666
veterán

Csak kifele esett le hogy mennyit fizettem, azt hittem hogy kis üveg piát vettem :D de nem. Szóval náluk van a baki.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77103) bandus válasza hszilard666 (#77102) üzenetére


bandus
veterán

látom nem érted a kérdés lényegét :)

igazából ezért tart itt ez az ország, mert ha valakinek az ilyen nyerészkedések természetesek lesznek kicsibe', az majd nem fogja érteni miért baj az unokatesó bankján keresztül a haverokat pénzelni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77104) GabN73 válasza bandus (#77103) üzenetére


GabN73
addikt

Szerintem az egyáltalán nem baj :DDD :DDD

;]

(#77105) hszilard666 válasza bandus (#77103) üzenetére


hszilard666
veterán

Neee csináld már! :DDD A kettő között hatalmas difi van :)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77106) macilaci78 válasza bandus (#77103) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te nem érted. A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadnak el. :o

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77107) bandus válasza hszilard666 (#77105) üzenetére


bandus
veterán

nem, nincsen. csak a lehetőségeitek mások, mivel te egyelőre kishal vagy. de aki 2k huf-ért képes eljátszani a becsületét, az többért sem lesz rest, ha lehetősége lesz rá.

a probléma ott van, hogy ezt természetesnek veszed, valamiért úgy gondolod ha más hibájából jól jársz az a tiéd, megdolgoztál érte, neked ez jár. ahogy jár a bkv is például, pedig azért is fizetni kell. de amíg megmagyarázod magadnak, hogy ez a helyes, addig nincs mit tenni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77108) Tim82 válasza bandus (#77103) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na várj, hidd el, pontosan fogja majd érteni pár év múlva, SPAR pénztárosi karrierjének kiteljesedésekor - amikor majd az ő fizetéséből vonják le a kassza-beli hiányt. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77109) GabN73 válasza bandus (#77107) üzenetére


GabN73
addikt

Ne, ne neveld már a strómanokat át! Ritka jó strómant találni, ne, kérlek ne cs*sz el szegény kölyköt, később még szükség lehet rá! :DDD

(#77110) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Túl van ez egy picit lihegve. Lehet, hogy a veszteségeket is ugyanilyen emelt fővel, büszkén viseli. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77111) hszilard666 válasza bandus (#77107) üzenetére


hszilard666
veterán

No offense, de veled valami nincs rendben. Te fejből tudod hogy én mit magyaráztam be magamnak hazafele? Segítek egy picit: semmit. Elfogadtam a szituációt, és örültem neki. Valószínüleg a pénztárgép volt a rossz mert a blokkon is a 3K huf volt rajta.

De látom személyes sértésnek veszed hogy kiskoromban potyáztam. Mesélj kedves mastersargent supersargent, te mit tettél volna a helyemben? Megsúgom bérletre akkoriban nem jutott pénz. Kívülről szemlélve a dolgokat könnyű ítélkezni ha valaki újgazdag családból jön, nektek itt ez nagyon nagyon jól megy.

Mod:
Kinek nem inge...

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77112) Mercutio_ válasza hszilard666 (#77111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kikérem magamnak!
Nekem már a ük-ük-ük-nagyapám is gazdag volt!

f*szt :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77113) Spet válasza bandus (#77107) üzenetére


Spet
addikt

Várjunk csak árjunk. Barátnőmmel sétáltunk Kossuth téren vissza a metróhoz. A járdán egy étterem elött volt 3500Ft elszorva, amin már több ember is átlépett (és nema zsebükből hullott ki). Felvettük körülnéztünk, hátha valakit hiányolja, senki nem rohant érte (pedig még épp akkor ment el arra két szolgálatis is). Metró bejárat elött egy külföldi pali idegesen kutatja a földet és közben vakarja a fejét. Rögtön leesett a tantusz, hogy az övé, visszadtuk.

DE tételezzük fel, ha nem találkozunk vele, akkor én lettem volna kötsög népművészeti motívumokkal díszített ivásra is alkalmas folyadékot tartalmazó tárgy, hogy elteszem?

Pár napra később ruhaboltban meg a csaj mondja, hogy alacsonyabb áron volt a ruha, mint a cimkén, mert a rendszerben elirták, és mosolyogva eladta nekünk, mi meg kifizettük. Na itt akkor ki a hibás?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77114) Tim82 válasza Spet (#77113) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindkét szituációd akkor lenne hasonlítható iszilardéhoz szerintem, ha a tisztelt már-nem-fiatalkorú fórumtársnak azért eszébe jutott volna rákérdezni a pénztárnál (vagy akár utólag visszakanyarodva), hogy "ez valóban ennyi?". Tehát legalább meglett volna az "effort to make it right".

Engem leginkább az zavar a történetben, hogy egyáltalán nem biztos, hogy pénztárhiba/rendszerhiba és ha nem az, akkor bizony a pénztáros vagy a vonalkódos címkét felnyaló/a hozzátartozó adatokat berögzítő bolti alkalmazott fizetéséből fogják levonni a boltot ért veszteséget. Mindenki hibázhat, csak nem igazán tisztességes dolog mások hibájával visszaélni.

Ha már parallel szitu, akkor kb. az lenne, mint amikor a MediaMarktnál rendszerhiba miatt mondjuk 100 Ft-os áron jelenik meg a honlapon egy táblagép, a sok khm... árfürkész meg ugyan tudja, hogy rendszerhiba és nem fogják megkapni a valóságban azt a tabletet 100 Ft-ért, de azért bepróbálkoznak a rendeléssel, mert valami majd csak leesik - MM bocsánatkérés utalvánnyal, fogyasztóvédelem majd esetleg nekik ítél kárpótlást stb. Aztán heteken megy a hőzöngés Homáron, meg gyakran itt is, külön topikokat nyitva az MM "szemétségének".

Ez sem teljesen jó párhuzamnak, aláírom.

Mellesleg iszilardban még látjuk azt, hogy nevelhető lenne, próbáljuk jó útra terelgetni (bár mint látod, GabN73-nak így jó, ahogy van). :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77115) Spet válasza Tim82 (#77114) üzenetére


Spet
addikt

Ellenpélda a vonalkódos címkét felnyaló/a hozzátartozó adatokat berögzítő bolti alkalmazott esetére:

Madarasban volt akciózva tej (nem, nem a szinezett 0,1%-os víz), papíron, illetve cimkén is a boltban. Pénztárnál viszont a nem akciós ár működött, amin volt 120Ft difi. Jóapám észrevette szólt is még fizetés elött, hogy was is das, nem úgy van az, lessék meg. Igaza volt vevőszolgálatnál visszakaptuk a különbözetet, "és majd küldünk valakit, hogy javítsa a dolgot" mondatot. Na de ellehet képzelni mennyit keresett ezen egy nap az üzlet (hisz aki már otthon veszi észre nem biztos, hogy visszamegy).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77116) Tim82 válasza Spet (#77115) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha úgy gondolod, hogy az, hogy más helyzetben másvalaki élt vissza/járt jól egy hibát kihasználva, felhatalmaz téged, hogy adott esetben te is visszaélj ilyen helyzettel, vagy legalábbis bocsánatos bűnné teszi, akkor azt hiszem, alapvetően máshogy látjuk a világot.

7: én is így szoktam.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77117) 7 válasza Tim82 (#77114) üzenetére


7
addikt

Peldanak ott van a sajatom is:
Amikor meg surun fizettem keszpenzzel, nem egyszer szamolta el a penztaros a visszajarot (volt, hogy tobbet kaptam vissza mint amit fizettem, mert elnezte a cimletet). Amikor eszrevettem, szoltam. Akkor is, ha az en javamra tevedett.

[ Szerkesztve ]

(#77118) Spet válasza Tim82 (#77116) üzenetére


Spet
addikt

Elbeszéltünk egymás mellet. Nem ezt akartam kifejezni, hogy ha engem átvágnak, akkor ilyen esetben én is megtehetem, hanem, hogy szolgáltatói oldalról is van ilyen. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#77119) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Senki nem ert semmit, de mindenki ert mindent.

I humbly and respectfully decline™

(#77120) macilaci78 válasza Magnum_ (#77119) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem értem, csak azt, hogy nem értem. Érted? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77121) Tim82 válasza Spet (#77118) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77122) bandus válasza hszilard666 (#77111) üzenetére


bandus
veterán

igazából amit még erre írni tudnék, azt már Tim leírta. onnantól kezdve, hogy nem érted mi a baj a viselkedéseddel teljesen felesleges róla beszélgetnünk :)

amúgy el nem fogok hinni mit tettem/teszek ha nincsen jegyem: sétálok. mert a bkv nem ingyenes szolgáltatás, nem jár. nem, akkor sem jár, ha nincs pénzed.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77123) hszilard666 válasza bandus (#77122) üzenetére


hszilard666
veterán

Rendben, erre nem írok semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77124) föccer válasza bandus (#77122) üzenetére


föccer
nagyúr

Orulok, hogy axert vannak meg a vilagon ilyen gondolkodasu emberek.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77125) Magnum_ válasza bandus (#77122) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En egyebkent rosszul is ereznem magam blicceles kozben, de mivel kerulom a bkv-t, setalni meg szeretek, igy problem solved :D

I humbly and respectfully decline™

(#77126) Earl_Muttley válasza bandus (#77122) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Igazából bliccmenkedni meg se éri, a legolcsóbb helyszíni is jobban romba dönti a költségvetést mint a 3500 ft-os (diák) bérlet. A legnagyobb szarban (mert volt nekünk is, és van véleményem csak nem mondom) is az volt az első, hogy meglegyen... De amikor nem volt, én is a napi 2x4km sétákat letoltam, és sokszor még jól is esett, így bérlettel is rászoktam a vége fele :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77127) MurdR


MurdR
veterán

Meg ne blicceljetek mer éhenhalok :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77128) Earl_Muttley válasza MurdR (#77127) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Majd táskákkal táplálkozol... :D

Defcsi: :C :C :C :DD :DD Erősen felnyeritettem :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77129) DeFranco válasza MurdR (#77127) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ahhoz jó sokáig kellene bliccelni höhöhöhö ;]

(#77130) Magnum_ válasza DeFranco (#77129) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez most tényleg egész vicces volt.

irány a balaton!

I humbly and respectfully decline™

(#77131) Ace owner válasza DeFranco (#77129) üzenetére


Ace owner
addikt

Savage

Galaxy Fold 4

(#77132) hszilard666 válasza MurdR (#77127) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem kávézóban bányászol? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77133) Mercutio_ válasza Magnum_ (#77125) üzenetére


Mercutio_
félisten

Belvárosban élve, lakva és dolgozva én is szeretnék :D (és ezzel nem a bliccelőknek adok igazat, remélem ez evidens)

szili: Nem, ő bányában nyit KV-zót!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77134) MurdR válasza hszilard666 (#77132) üzenetére


MurdR
veterán

De, a StarBucksban szolgálok fel kávét, és a kuncsaftok poharára ráírom a nevüket meg egy smileyt. ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77135) fant0mi válasza Magnum_ (#77130) üzenetére


fant0mi
addikt

Legjobb sebesseg 110 volt az M7-en egy oraja kb. Volt hogy be is allt, egy gumibelso volt a kulso savban kinyulva. Most indul csak igazan meg a forgalom.

(#77136) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Úgy látom coolboy -nak új telója van ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77137) macilaci78 válasza MurdR (#77127) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha senki soha nem bliccelne, neked nem lenne munkád. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77138) föccer válasza hszilard666 (#77132) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem, ott vadászni szoktunk. ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77139) MurdR válasza macilaci78 (#77137) üzenetére


MurdR
veterán

Semmi közöm a bliccelőkhöz :U

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77140) macilaci78 válasza MurdR (#77139) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azoknak sincs, akikhez közöd van?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77141) Magnum_ válasza fant0mi (#77135) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Fasa. Ez van. Mar dugo :(

I humbly and respectfully decline™

(#77142) rizso válasza macilaci78 (#77106) üzenetére


rizso
addikt

Ez kurva jó volt :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#77143) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

TELC B2 nyelvvizsga -> pipa :D

90% írásbeli, 87% szóbeli :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77144) hszilard666 válasza föccer (#77138) üzenetére


hszilard666
veterán

Az jó! Biztos sok golddiggert lehet lőni! ;]

MurdR:
Az jó!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77145) DeFranco válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szívből gratulálok, szép eredmény

gondolom páran már elmondták, hogy miért nem felsőfokúra mentél akkor már ha ennyire tudod :D

(tudtál valamit hasznosítani a beszélgetésünkből? komolyan kérdem, nem azt várom, hogy udvariaskodj, tényleg kíváncsi vagyok)

(#77146) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szép eredmény, szép...
Vajon öt év múlva is le tudsz majd vizsgázni? Tartsd sziten és ne csak idegen nyelvű filmek, sorozatok nézésével, hanem mondjuk BBC híradó, külföldi újságok, egy-egy regény olvasásával. Idővel mellé fog jönni a szaknyelv is. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77147) föccer válasza hszilard666 (#77144) üzenetére


föccer
nagyúr

Áh, ezek még annyit sem érnek, hogy egy kávét fizessen nekik az ember.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77148) Earl_Muttley válasza macilaci78 (#77146) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Köszönöm!! :R
Regényeket alapból angolul szoktam, ameddig nem olyan jó a fordítás hogy magyarul is "élvezhető legyen".

DeF: A panaszlevélnél konkrétan a te módszeredet követtem,és be is jött! :) Köszi!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77149) fant0mi válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


fant0mi
addikt

Grat!
Nekem kimaradt 7 ev, amig nem hasznaltam nagyon a nyelvet. Most mar 2 eve kell a nemet es az angol is (nem kell profi szinten, csak h megertsem meg megertessem magam, meg csak irasban), bele kellett szokni, nehezen ment eloszor. Kozel sem vagyok meg most sem azon a szinten, mikor nyelvvizsgaztam. Sajnos voltam olyan hulye, hogy hagytam elkopni a tudast. :(

(#77150) hszilard666 válasza föccer (#77147) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát nem tudom. Mikor utoljára voltam starbucksban elég jó hölgyekmvoltak ott. :K (moszkva)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.