Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77801) Earl_Muttley válasza fant0mi (#77799) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Kossuth esetleg?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77802) oriic válasza fant0mi (#77799) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kossuth rádió:

Live-Die-Respawn

(#77803) fant0mi válasza oriic (#77802) üzenetére


fant0mi
addikt

Koszi mindannyiotoknak!
2G mobilnettel orulok ha bejon a ph. :)

(#77804) zsolti72837 válasza fant0mi (#77799) üzenetére


zsolti72837
őstag

Igen. :K
Kossuth

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77805) DeFranco válasza föccer (#77800) üzenetére


DeFranco
nagyúr

és szerinted? ;]

üdv. trololo

(#77806) föccer válasza DeFranco (#77805) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem sem találtam. :(

szerencsére mások igen :d

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77807) fant0mi válasza zsolti72837 (#77804) üzenetére


fant0mi
addikt

Az elsot a Kossuthon hallgattam. A masodik felidore hazaertem szerencsere.
A sorocske most pisszent. :)

(#77808) CoolBoy323 válasza fant0mi (#77807) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Erre kar volt a sort is pazarolni :(

(#77809) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#77808) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem vagyok hozzaerto. De nagyon kuzdottek. Tehat nem volt kar a sorert. A belgak meg kb EB gyoztesek, zsenialisak. Az, hogy az utolso 20percben kivegeztek, az egy dolog, szerencsere nem abbol kell megitelni a teljes meccset.
Most szepen, buszken hazajonnek, de azert titkon remelem, hogy holnaptol nem epul plusz 20stadion azert.

I humbly and respectfully decline™

(#77810) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#77809) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

En csak azt remelem, hogy ezutan nem kell a focimeccsek napjaira kulon BKV utvonalat terveznem :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77811) föccer válasza Magnum_ (#77809) üzenetére


föccer
nagyúr

Az elején történt kényszer csere megzavarta a társaságot, ami meg is bosszulta magát, ezt meg is törte az első félidőt. a második félidőben rendbe jött a társaság, de ekkor sem tudtuk megfogni a Belgákat, mert egy nagyságrenddel jobban játszottak.

Mindent összefoglalva, 2:1 vagy 3:1-es eredmény jobban szimbolizálta volna a meccset és a két csapatot.

És halkan megjegyzem, hogy kivülálloként, aki sosem követtem szorosan nyomon a focit, talán a Dárdai Pali volt hosszú idő után az első olyan szövetségi kapitány, aki mellett érdemben tudtak fejlődni a játékosok.

Engemet nagyon megleptek ezzel az összeszedett, pontos, jó játékkal. Emlékszem régebben közel sem voltak 90%-os passz pontosság, meg ilyen kapura rugási stat.

szép volt!!

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77812) fant0mi válasza föccer (#77811) üzenetére


fant0mi
addikt

+1
Osszessegeben szep volt, fiuk! Sot. Nagyon szep.
A belgak rettentoen jok, en azt sajnalom, hogy ilyen sok gollal kaptunk toluk ki.
Azt kell mondjam, hogy a valogatott eddigi szereplesenek legnagyobb erdemenek tartom, hogy kicsit osszerazta a tarsadalmat, felrazta az embereket. Meg a szomszed Mari neni is nezte a meccset es szoritott. Meg en is, holott nem is szeretem a focit.
Jo volt, szep volt, erre mar lehet epitkezni. Grat a fiuknak.

(#77813) macilaci78 válasza Magnum_ (#77809) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1, le a stadionokkal! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77814) Qru válasza Magnum_ (#77794) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt is kész a kocsimosás. Tiszta bogaras lett az orra de ez a bogároldó nagy találmány. :K

1:15 alatt értem haza, ha kész lesz a 21-es teljesen meg végre a k. korlát is kész lesz a pályán ez levihető 1:00-ra simán. 15 éve még 1:45, 10 éve még 1:30-as volt a szintidőm.

Ez a kikormolás tudom, hogy placebo de most hogy megjárattam eskü jobban húz. Főleg magas fokozatban alacsony fordulatról érzem/vizionálom. Pl 5.-ben 2000-ről ha nyomok egy parkettát jobban megy.

föccer: Ez hobbi, van aki pl olvas a kanapén mi kikapcsolódásként autót mosunk. Én se azért mosom le mindig mert olyan förtelmesen koszos, egyszerűen kikapcsol, szeretek vele szöszölni.

#nincsbennetarcsi

(#77815) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Morgika.

Jo es tartalmas, valamint kellemesen faraszto hetvege volt, de most var a melo. (Semmi motivacio)

Szep napot Nektek!

I humbly and respectfully decline™

(#77816) Mercutio_ válasza macilaci78 (#77813) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tartok tőle, hogy - bár ez a csapat megmutatta, hogy a hazai foci rákfenéje a kalap sz*r itthoni edzői gárda - ez az eredmény lesz az alibi további stadizóleumokhoz.

föccer: odatették magukat a fiúk :C , de ha rúgnak 1 gólt, akkor most 1:5 vagy 1:6 lenne a végeredmény.

'zen és nulla munkakedv.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77817) föccer válasza Mercutio_ (#77816) üzenetére


föccer
nagyúr

Jaja tiszta sor, a Belgák ott, akkor és úgy mentek át a Magyar csapaton, ahol, amikor és ahogy akartak. Így is kb Király Gabi bravuros teljesítménye volt, ami megmentett minket a 7-8 kapott góltól. A védelem kb semmit sem tudott tenni a Belgák kontra-futó játéka ellen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77818) zsolti72837 válasza fant0mi (#77807) üzenetére


zsolti72837
őstag

Na az jó.

(#77812) fant0mi: Erre a csapatra büszke lehet minden Magyar ember. :K

Most az egyik másik dolog, hogy kikaptunk, a belga válogatott ezen az ágon a döntőig simán elmehet. :K
A Magyar válogatott játszotta az EB eddig legjobb meccsét még a csoportkörben Portugália ellen.
16 kapura lövésünk volt a belgák ellen ami nem rossz arány. Ha valaki nézte tegnap a Horvát-Portugált ahol 90.perc alatt 0 kapura lövés volt az egész meccsen. Olyan az egész EB történetében nem volt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77819) Melack


Melack
veterán

Tim: jól működik, tök csendes lett. Lehet már volt vmi gondja egyébként is a ventinek?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77820) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ahogy elnézem itt mindenki látta a meccset rajtam kívül. :D

#nincsbennetarcsi

(#77821) DeFranco válasza Qru (#77820) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tízmillió futballszakértő országából tízmillió futballrajongó országa lettünk. :D

elmúlik ez is mint a csegevarás póló

(#77822) bandus válasza Magnum_ (#77815) üzenetére


bandus
veterán

morgentet.
én belefutottam ebbe: [link], lezárták az egész m1-et, szerencsére csak negyed órát álltam és le tudtam hajtani. de most már durva a dugó ott.

itt meg pont, hogy rengeteg motiváció van, egész hétvégén is kb. a munkán járt az agyam, egyre több meg jobb feladatot kapok, ami király. csak a több felelősségért nem jár több pénz se. holnap pihenős leszek, ami király :D persze nem erre számoltam, hogy így elcsesződik az idő...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77823) Tim82 válasza Qru (#77820) üzenetére


Tim82
nagyúr

Rosszul nézed.

Melack: nem tudom, de a csereventi sem vadonatúj, gépbontásból van. Hőfokokat majd nézzél valamilyen programmal azért, kíváncsi vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77824) oriic válasza Qru (#77820) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én nem, de nem is érdekelt.

Live-Die-Respawn

(#77825) Tim82 válasza oriic (#77824) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az új hipszter lvl 99 a "nem láttam egy meccset sem a 2016-os EB-ből". :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77826) Qru válasza Tim82 (#77823) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor most megnyugodtam.

Direkt úgy időzítettem a hazaindulást, hogy amikor kezdődik akkor érjem el kb a pályát. Bejött, sima utam volt haza. 1:15 alatt hazaértem ami jó a standard 1:30-as időmhöz képest.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#77827) Magnum_ válasza Qru (#77826) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hehe, valid otlet volt.
Azt nem tudom, hogy most is volt-e a krt-on rendbontas..

I humbly and respectfully decline™

(#77828) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Van itt valaki aki a Nádorliget lakóparkban lakik, vagy ismerős arrafelé? (Priviben is jöhet)

[ Szerkesztve ]

(#77829) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nászing.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77830) MurdR


MurdR
veterán

Első két óra vezetés letudva. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77831) Qru válasza MurdR (#77830) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hogy ment? Mindenki túlélte? Min tanulsz?

Saint: Kocsimosás közben még hallottam ahogy szénné aláznak minket (kutas gyerek pont ott izgult). Már amennyire a magasnyomású zajától hallottam... :D

#nincsbennetarcsi

(#77832) Siriusb válasza DeFranco (#77821) üzenetére


Siriusb
veterán

Mi az a futball? ;] Ha utálom a focit, akkor csak vízummal tartózkodhatok az országban? :D

(#77833) Magnum_ válasza Siriusb (#77832) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Se!!!!!

I humbly and respectfully decline™

(#77834) Melack válasza Vasinger! (#77828) üzenetére


Melack
veterán

Én annak a környékén dolgoztam, vagyis mellette. De macilaci78 lehet a te embered :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77835) Magnum_ válasza Melack (#77834) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te hol dolgoztal ott?

I humbly and respectfully decline™

(#77836) Siriusb válasza Magnum_ (#77833) üzenetére


Siriusb
veterán

Tehát hontalan vagyok. Menekültstátuszért kell folyamodnom. Ha jól tudom, osztrákoknál 2-3000 EUR/ hó a segély, ugye? Asszem' pakolok. :D

(#77837) Tim82 válasza Siriusb (#77836) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha a foci miatt menekülsz Magyarországról, akkor tulajdonképpen politikai menekült vagy? :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77838) Siriusb válasza Tim82 (#77837) üzenetére


Siriusb
veterán

Jelenleg igen, de lehet a jövőben ez már a rasszizmus kategóriába megy át. :D
Aki nem szereti a focit, a Marsról jött. Hmm, ahogy belenézek a tükörbe, elég kicsi vagyok és az arcom is zöld, ha a focira gondolok. :DD

(#77839) Magnum_ válasza Siriusb (#77836) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az allampolgarsagi torveny szerint a hontalansagot csokkenteni kell, es kedvezmenyesen kapsz magyar allampolgarsagot, ha hontalan vagy. Mi a bajod ezzel? Minek neked az osztrak/ausztral, netan kuwaiti allampolgarsag? :D

I humbly and respectfully decline™

(#77840) Melack válasza Magnum_ (#77835) üzenetére


Melack
veterán

Sykes

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77841) Siriusb válasza Magnum_ (#77839) üzenetére


Siriusb
veterán

Még én fizessek azért, hogy magyar lehessek???!!!! Inkább ne szavazhassak, csak lökjék a lóvét. ;) :P Sőt, kérek plusz €500-t az osztrákoktól, mert nem megyek ki hozzájuk, hanem maradok itthon. Nekem elég, ha utalnak. :D

(#77842) MurdR válasza Qru (#77831) üzenetére


MurdR
veterán

A kuplungra még rá kell éreznem, mert néha egy picit rajtahagyom vagy a kuplungon vagy a gázon a lábamat, de szerintem szerintem csak gyakorlás kérdése.

1.4es benzin-gázos rönótália.
Ha benne vagyok, akkor már nincs probléma, beszállás az nehézkes, amikor kiszállok az pedig konkrétan kandikamerába illő. :D
Az oktatómat idézvén: ,,nem kiszállsz a kocsiból, hanem leveszed magadról az autót.'' :D

Tényleg vicces, úgy tudok kiszállni abból a szappantartóból, hogy rákönyökölök a tetőre, kiemelem a bal kezemet, és szinte gugolva kimászok :DD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77843) Siriusb válasza MurdR (#77842) üzenetére


Siriusb
veterán

A Blöffből a Tyrone-féle jelenet jutott az eszembe. :D

[link] 40. másodperctől :D

[ Szerkesztve ]

(#77844) Melack válasza MurdR (#77842) üzenetére


Melack
veterán

ÉS aki utánad beül, nem érti, miért van a hátsó ülésen az első :D Grat, jó tanulást!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77845) fant0mi válasza MurdR (#77842) üzenetére


fant0mi
addikt

:DDD

(#77846) MurdR válasza Siriusb (#77843) üzenetére


MurdR
veterán

Tyrone az kb harmadakkora mint én :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#77847) macilaci78 válasza Mercutio_ (#77816) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az egyik belga partnertől kaptam ma egy mailt, hogy bocsi, hogy így elvertek minket, de nagyon jól játszottunk. :D
Na, kiadom magamból a dühömet és írok az egyik britt partnernek, hogy mizu? :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77848) bitpork válasza MurdR (#77842) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nyugi Tata! Lesz ez még rosszabb is. Máris elkezdjük a gyűjtést egy kispolákra amit a sikeres vizsgakor megkapsz a kollektívától :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#77849) Melack válasza bitpork (#77848) üzenetére


Melack
veterán

Jó, de legyen már kabrió :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#77850) Siriusb válasza MurdR (#77846) üzenetére


Siriusb
veterán

:))
Azért nézd meg a filmben, miként parkol a csávó, s mutasd be az oktatónak. ;)
Ha jól emlékszem a védekezésére: It was in a funny angle, amikor tök egyenesen tolatva belemegy a mögötte állóba. :D De ez a mondat mindent visz. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.