Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77151) föccer válasza hszilard666 (#77150) üzenetére


föccer
nagyúr

Starbucks nem túl nagy durranás, úgy általában. Gyakorlatilag a kávézók mcdonaldsja.

Aki egy kávé mellé lelültetés után szétteszi a lábát, nos, azzal én inkább nem szeretnék kikezdeni.

Apropó, talival mi lett végül, melyik nap?

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77152) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77153) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Jófogáson hol tudom a hirdetést jelenteni?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77154) Qru válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Grat! :C

#nincsbennetarcsi

(#77155) oriic válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gratulálok.

Live-Die-Respawn

(#77156) Tim82


Tim82
nagyúr

Mivel többek között mindenhez is értetek, ezért az alábbiakban kérnék inputot.

Lassan nálam is érik egy telefonváltás. A Lumia 820-am W10Mo-val nem az igazi, WP8.1-re visszaállásnak nincs értelme a támogatás lassú megszűnése miatt, ráadásul a második akkuját fogyasztja és ezzel sem húz ki még light használattal sem egy napot.

Nem meglepő módon azon gondolkodom, hogy vissza kellene térni Android-vonalra. A keretem max. 30-40k, de inkább 30 alatt lesz rá.

Amit én szeretnék:
- 4,3"-nagyon max 5" körüli méret között
- 2 GB RAM, legalább 16 GB tárhely
- dual band wifi
- legalább 720p felbontású IPS vagy AMOLED kijelző (én az utóbbit szeretem inkább)
- húzzon ki egy napot az akku
- rendelkezzen jó CyanogenMod támogatással
- tudjon OTG-t

Ami jó lenne, de nem létfontosságú:
- LTE (van LTE-képes mobilnet hotspot-om)
- NFC, Qi
- micro SD
- 802.11ac-képes wifi
- elfogadható DAC (ezt mondjuk az OTG kiváltja már lassan külső DAC-kal).

Ami nem kell:
- nem kell új telefonnak lennie, nekem bőven jók a 2-3-4 éves modellek is
- nem kell dual SIM
- bizalmatlan vagyok a kínai telefonokkal szemben (még a "nagy" márkákkal szemben is, engem mondjuk nem a SAR értékek aggasztanak, hanem inkább a kis "hazatelefonálós" meglepik elrejtve a firmware-ben stb.)

Amik eddig szimpatikusak és többé-kevésbé rendben vannak a fenti szempontok alapján:
- Samsung Galaxy S4
- Motorola Moto X (XT1052 - ha valaki lát valahol egy kijelzőtörött példányt, jelezze :) )
- Sony Xperia Z1 Compact

Futottak még:
- Google Nexus 4 (Nexus 5 időtállóbb lenne, de kívül van a kereten)

Egyéb tippek? :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77157) DeFranco válasza föccer (#77151) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem kedd nem jó, egyébként rugalmas vagyok.

(#77158) hszilard666 válasza föccer (#77151) üzenetére


hszilard666
veterán

Tinderen összejött egy csaj pár hónapja, starbucksban volt az első tali, másnap pedig egy subway+ mozi és meg is adta magát. Azóta nem kerestem és ő sem engem :D

Nekem a hétfő para, de aztán bármikor oksa! :K

DeF:
Szerda?

Többiek? Szerda? Meg amúgy hova is megyünk? :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77159) sutszi válasza Tim82 (#77156) üzenetére


sutszi
veterán

Olvasva a hozzászólásod felmerült bennem egy kérdés. Ha CM támogatott készüléket keresel akkor miért kizáró ok a kínai telefon? Ott cseréled a kernelt meg a ROM-ot is. Ezen felül nincs benne más, vagy pont erre céloztál, hogy van? (Kínai telefon alatt most nem a nagyon dzsiunkát gondolom...hanem azért az ismertebb márkákat. )

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#77160) zsolti72837 válasza Earl_Muttley (#77143) üzenetére


zsolti72837
őstag

Grat. :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77161) Tim82 válasza sutszi (#77159) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem tudom, de nem vállalom be, hogy esetleg mégis. Könnyen lehet, hogy irracionális a bizalmatlanságom velük szemben, de akkor sem szeretnék kínai telefont.

Gondoltam amúgy Xiaomi Mi3-ra, Mi4-re, de elvetettem, mint lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77162) sutszi válasza Tim82 (#77161) üzenetére


sutszi
veterán

Szerintem a Moto X és a Z1 Compact is jó... Nekem mindkettő szimpatikus volt korábban. Kb bármelyiket választod jól jársz. A szoftver miatt talán a Moto X felé húz a mérleg nálam...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#77163) Qru válasza hszilard666 (#77158) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Tinder ilyen, ott 90%-ban csak TF-ek vannak...

#nincsbennetarcsi

(#77164) Tim82 válasza sutszi (#77162) üzenetére


Tim82
nagyúr

Na ja, abból mondjuk pont jó lenne egy fekete és törött kijelzős XT1052. Ugyanis van elfekvőben cserekijelzőm. :)

Persze abból is van refurbished példány 103 USD-ért AliExpress-en - most már csak be kellene oda regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77165) GabN73 válasza Qru (#77163) üzenetére


GabN73
addikt

Csak nem meccselsz' velük.... :DDD

(#77166) Ace owner válasza Tim82 (#77164) üzenetére


Ace owner
addikt

Én ex X-emmel mi lett végül? Ha gondolod eladhatom az le g2-t mert használatba vettem a zajjfont végül ..
39ert vettem annyiért tovább adom. Új kijelző gariba cserélt talán meg garis is hó végéig. Hivatalosan függetlenítve telenoros volt.

Galaxy Fold 4

(#77167) Tim82 válasza Ace owner (#77166) üzenetére


Tim82
nagyúr

G2 nem tetszik. :N Ráadásul túl nagy is, nekem túl van a kezelhető, elfogadható telefonméreten. A Galaxy S4 mérete a maximum.

Az X-edbe úgy bele vannak gyógyulva a csavarok, hogy kb. lehetetlen kiszedni őket az alaplap elpusztítása nélkül.

Ezért is van Moto X-hez egy használatlan cserekijelzőm...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77168) werszomjas válasza Tim82 (#77156) üzenetére


werszomjas
őstag

OTG-t nem tudom, tudja-e, de én egy Nexus 4-et vennék (nekem volt, szerettem) nálad miért futottak még?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#77169) Tim82 válasza werszomjas (#77168) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs LTE, nincs AC-s wifi (a többinél van).

OTG-t tudtommal tudja. De elvileg kamerában is rosszabb a többi opciónál.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77170) tomcsi23 válasza Magnum_ (#77130) üzenetére


tomcsi23
veterán

Legalább a talin is megjelensz? :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77171) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sikerült csúcsot dönteni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77174) föccer válasza Mercutio_ (#77171) üzenetére


föccer
nagyúr

Munkaido?

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77175) Mercutio_ válasza föccer (#77174) üzenetére


Mercutio_
félisten

Anno megmondta a főnököm: nincs munkaidő. Csak munka van :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77176) föccer válasza Mercutio_ (#77175) üzenetére


föccer
nagyúr

Annyi. :D

Nalunk meg rugalmas a munkaido. Eleg sokat lehet rajta nyujtani.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77177) Mercutio_ válasza föccer (#77176) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez még a debreceni főnök volt. Ja,nálunk is rugalmas, 3-5 között haza is megy az irodaház dolgozóinak 90%-a másik 8% 6-ig...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77178) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggelt!
Akkor mikor és hol lesz a köz(topik) népi tivornya?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77179) Mercutio_ válasza hszilard666 (#77178) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem péntek már jó :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77180) hszilard666 válasza Mercutio_ (#77179) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem is! :K
Többiek?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77181) föccer


föccer
nagyúr

Szigethalmi vadaspark nagyon jo, mindenkinek ajanlom! :K

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77182) Tim82 válasza hszilard666 (#77180) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te menj pénteken, mi megyünk valamikor hétfő-kedd-szerda magasságában, ahogy eddig is szó volt róla.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77183) hszilard666 válasza Tim82 (#77182) üzenetére


hszilard666
veterán

Köszi nagyon kedves vagy :U nekem minden nap jó kivéve hétfő.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77184) Tim82 válasza hszilard666 (#77183) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár napja nagyjából körvonalazódott, hogy a többségnek a hét első fele jó. Szóval én vagyok a bunkó, mert nem emlékszel vagy nem vagy hajlandó visszaolvasni. Oké. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77185) hszilard666 válasza Tim82 (#77184) üzenetére


hszilard666
veterán

Jah, ok bocsesz :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77186) Tim82


Tim82
nagyúr

Mostmár lesz farka Roachnak!

És akkor már nem Keszegnek, hanem Csótánynak fogja Geralt hívni a lovát. (No pun intended.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77187) Mercutio_ válasza hszilard666 (#77180) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor nekem mégse :DDD

Buxus hirtelen lett nyár... Saint nem tudom hogy bírja a balcsin a terhelést :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77188) DeFranco


DeFranco
nagyúr

decathlon kör letudva, póló, eldobós cipő, rövidnadrág, úszónadrág, Elnök úrnak teniszlabda beszerezve.

jókörvót

hosszú nadrágot nem kaptam, azzal lenne teljes a lista.

(#77189) hszilard666 válasza Mercutio_ (#77187) üzenetére


hszilard666
veterán

Most miért bántol baCCki? :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77190) hszilard666


hszilard666
veterán

Sírokkkk :DDD [link] phalert

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77191) CoolBoy323 válasza hszilard666 (#77190) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez BETEG egy leny :Y

(#77192) oriic válasza hszilard666 (#77190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látom megtaláltad a Gigabyte-os arcot. :D Jobb később mint soha. :DDD

Live-Die-Respawn

(#77193) Tim82 válasza oriic (#77192) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért, felmelegítve már nem jó poén? :DDD (Ez nem Szili napja itt, akárhogy is nézem. ;] )

*
Na, már csak cirka 4,5 óra van hátra a melóból. Ennek örömére Emperort hallgatok.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77194) Tim82 válasza Tim82 (#77193) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ja, lemaradt, dzsutúbalert, nem munkahely- és nem családbarát zene.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77195) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Nézegetem a Sierra alkatrészeket... (szóbeli előtt nem egész 2 nappal... :U)

Szerintetek javítóelemeket (küszöb, ívek) érdemes úgy megvennni, hogy ki tudja mikor lesznek felrakva? Hogy-hol lehet ezeket tárolni úgy, hogy ne sérüljenek?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#77196) hszilard666 válasza Earl_Muttley (#77195) üzenetére


hszilard666
veterán

Az megvan hogy az új macOS--t is sierrának hívják? :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77197) DeFranco válasza Earl_Muttley (#77195) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szép sorban. elsőautós öreg hiba, hogy nekiesel, és nekifutásból rálocsolsz minden pénzt egyből. szokjatok először össze, csináld meg első körben ami a menetbiztonságot garantálja (fék-futóművek) aztán az üzembiztonságot (hogy elindulj és meg is érkezz, meg vissza is gyere) és aztán ha ezek készen vannak, utána egy jó időre a többi, mert különben lehetnek meglepik.

(#77198) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szeretném megszüntetni az OTP-s számlámat, ki mit ajánlana helyette mint új bank?

Live-Die-Respawn

(#77199) fant0mi válasza oriic (#77198) üzenetére


fant0mi
addikt

Szerintem válassz a szokásaidnak megfelelőt. Én ennek segítségével váltottam anno. [link]

(#77200) Earl_Muttley válasza DeFranco (#77197) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Tudom, és teljesen igazad is van! :R A fékek jók, a futómű jövő héten kap egy beállítást, mert jobbra húz.

Csupán ismerős most tudná fél áron meghozni nekem ezeket a cuccokat, és ~30 helyett a 15-16 kicsit jobban tetszik :) (2 küszöb, hátsó ívek)

Nyári projektnek ezt szeretném, mert aztán majd gyűjtenék a téli Linglongokra ;] (természetesen szar vicc, rendes gumi lesz rajta)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.