Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77051) zsolti72837 válasza CoolBoy323 (#77046) üzenetére


zsolti72837
őstag

Elvileg azt akarják, hogy ezentúl a web böngészőt ne lehessen használni telón.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77052) Tim82 válasza sutszi (#77050) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sima 8 GB-os class 10-es Toshiba microSD, semmi gond nincs vele. Ha a pontos típus érdekel, elővakarhatom holnap délelőtt az eBay-es hirdetést, abban asszem le van írva.

OSMC fut róla, médialejátszónak használom vele a RaspPit.

CrystalDiskkel nem néztem sajna. :N

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77053) GabN73 válasza zsolti72837 (#77051) üzenetére


GabN73
addikt

Nem csak a beszélgetős részét nem lehet majd telefonon böngészőből?

(#77054) sutszi válasza Tim82 (#77052) üzenetére


sutszi
veterán

A 8GB meg a C10 elég info. De azért köszi. :)

Nemsokára esedékes lesz a rendelés, de nem jutottam dűlőre a témában még.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#77055) Magnum_ válasza Tim82 (#77052) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez? én ilyet rendeltem TL-nek (magamnak meg ugyanez, 16-ba')

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77056) DeFranco válasza Tim82 (#77048) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azért kína az kína, nagy illúzióim nincsenek, lehet tényleg eredeti és hibátlan, de benne van, hogy nem az és tönkremegy. bár valószínűbb, hogy eredeti, és frankó. pótolhatatlan adatot nem tartok rajta, kb. soha nem használom, biztonsági tartaléknak kell, hogy legyen nálam valami.

@Saint_: transcend ez is.

(#77057) Tim82 válasza Magnum_ (#77055) üzenetére


Tim82
nagyúr

Valószínűleg igen, de munkahelyi gépről nem fogok saját eBay-fiókba belépni (megtehetném, de elveim vannak :) ), tableten meg macerás az Androidos eBay-appból kikeresni. :)

DeFranco: sincerityről valamiért bennem olyan kép alakult ki, hogy angolos iskolázottságú hongkongi cégvezető. :D

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77058) Magnum_ válasza Tim82 (#77057) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudom, azert linkeltem ;)
Vettem a lapot, hogy nem otthon vagy, segito szandek you know.

Def: en szep feketet vettem arany szinu felirattal, ami sukar es kupakkal es nem kicsusztathato nyelvvel.

De egy haveromnal van, aki bszik visszaadni. Szal lehet, hogy lesz uj rendelesem.

I humbly and respectfully decline™

(#77059) CoolBoy323 válasza zsolti72837 (#77051) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az uzeneteket mar nem lehet hasznalni. Csak a MIUI gyari bongeszojevel desktop modban.

Ha nem lehet majd bongeszni sem telorol, akkor nem fogom hasznalni. Nem vagyok hajlando semmilyen FB appot feltenni a telomra.

X@rjanak sunt, mocskos tetu banda!!!

(#77060) DeFranco válasza Magnum_ (#77058) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nálam fehér a trend. meglátod a sukár fehér k'árcórámat lehidalsz :D kupakos pendájt meg nem veszek.

@Tim82: lehet, nem tudom, nincs információm. bár ahogy néztem, annyira nem volt olcsó, aquában 2,2k ugyanez, én 1,8k-ért vettem. ha leveszed az artisjus sarcot kb. ugyanott vagy.

[ Szerkesztve ]

(#77061) Tim82 válasza Magnum_ (#77058) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez már centivágás, 22:00-kor vált az éjszakás kolléga. 16:00 óta egyszál magamban ücsörgök az ügyfélszolgálaton, szerencsére hívás nem volt sok, az elektronikus csatornákon beérkező ügyfélproblémákat meg Shift + Delete-tel elolvastam továbbítottam és/vagy megválaszoltam.

DeFranco: a hongkongi székhely tuti, valamikor évekkel ezelőtt még kikereste valaki az eBay-es topikból a "hongkongi céginfóból" a céget és valóban rendes, bejegyzett biznisz Sincerity, Calvin [eszembenemjutókínaivezetéknév] cégvezetővel.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77062) Magnum_ válasza DeFranco (#77060) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kepet, azonnal!
Mi a baj a kupakkal? Szerintem bizronsagosabb konstruki.

Dedelgettem olyan almokat ora ugyben, hogy egy megkimelt Omega Seamaster 300M (tudod, pierce brosnan's choice from 1995) majd osszel (hasznaltan ofc), de tekintettel arra, hogy az audi arabol lett szignifikansan magasabb erteku (es jobb) autom, igy ezt az almot atstrukturaltam a a 35-40. Szuletesnapomra azzal, hogy addigra befutott munkavallalo leszek fasza bonusszal (hehe), de kineztem szingapuri baratainknal egy szep szajkot, amire ugyan a bobban riszalo golddiggerek nem buknak, de aze' nem rossz. Es 120dodo.

Cool, az Isten aldjon meg. Aki nem hasznal fcukbookot, az nem is letezik. (Hozzateszem, en aztan alig hasznalok, de van)

Tim: befut a panasz, tovabbitd a panaszkezelesre, stb?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77063) DeFranco válasza Tim82 (#77061) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Calvin Choi
Suite C, 57/F, Tower 2
28 Siu Sai Wan Road
Chai Wan, Hong Kong

(#77064) föccer


föccer
nagyúr

Nemrégiben értem haza. most, hogy leültem érzem igazán, hogy fáradt vagyok a hétre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77065) Magnum_ válasza föccer (#77064) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pedig holnap meg nap lesz. En 3ig iroda, aztan go to TL-ert es elottem lesz a penteki csucs balaton fele + 170km.

I humbly and respectfully decline™

(#77066) Tim82 válasza DeFranco (#77063) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jepp. De még talán fotó is volt Mr. Choi-ról a "hongkongi céginfóban" stb.

Saint_: nem egészen, gyakorlatban mi vagyunk a pankez is. A "hivatalos" egy szál panaszkezelő itt dolgozik 08-16 óra között kb. 3 méterre az én asztalomtól.

De valami ilyesmi az elv, aztán a társosztály(ok)tól kapott infó alapján mi válaszoljuk meg az ügyfélrinyát.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77067) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#77062) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Napi 5x se nezem, az is 10 sec/alkalom.

Ezetul akkor csak heti 1x fogom nezni... megleszek nelkule :P

(#77068) zsolti72837 válasza GabN73 (#77053) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja lehet, hogy csak azt. :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#77069) Magnum_ válasza Tim82 (#77066) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pontosan igy ment ez a regi helyemen is, CC forward to complaint handling, oszt en begyujtottem az inputot, megvalaszoltam es persze 'kivizsgaltam' a hibat es nagyon felhivtam a tarsosztalyt, hogy tartozkodjon a phassagtol. Aztan masnap egyel tobb ugyanolyan panasz jott. Ennyi.
Najo, azert mast is csinaltam. Pl jartam PBT-re, meg MNB-hez. Az hianyzik.
Ellenben most -nem vicc-minden fuckin napra jut egy fontoskodo meetingem, van, hogy ketto, es a 90%-nak tenyleg semmi ertelme.
Viszont -talan epp ezert- nagyon rugalmas celkituzest kaptam (pont a het elejen, ez a bonusz alapja ugye), ami tul.kepp semmilyen terhet nem tesz ram (ilyen van benne, hogy napi jogi tamogatas kollegaknak, meg csokkentsem a peres allomanyt, de az ugye leirassal is megteheto :D), szal azert ez respekt. Csaxaralove

Amugy mennek hozzatok erre a pozira. Csak mondom.

Cool: en se nezem 5x. Instara amugy elobb felmegyek

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77070) Mercutio_ válasza föccer (#77064) üzenetére


Mercutio_
félisten

Most ültem a kékhernyóra :((( szerk és a xiamiau fülesem is megmonódott :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77071) DeFranco válasza Mercutio_ (#77070) üzenetére


DeFranco
nagyúr

engem 7-kor kidobott a rendszer, onnantól nincs hálózati elérés, tehát munka sem. pedig igény lett vóna rá.

(#77072) föccer válasza Magnum_ (#77069) üzenetére


föccer
nagyúr

8 éve eltörölték nálunk a bónusz rendszert, persze az anyacég főnökségének nem. Tavaly azt mondták, hogy biztosítanak nekünk 5M keretet erre a célra, ami náluk azt jelenti, hogy engedélyezik, hogy saját forrásból költséggazdálkodjuk ki. Amikor ezt előadta a főnök, jót röhögtem rajta és visszakérdeztem, hogy ugye a negatív merleget ugye továbbra sem elfogadható, mert hogy pénzünk nem lesz rá az biztos.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77073) föccer válasza Mercutio_ (#77070) üzenetére


föccer
nagyúr

Üdv a klubban. Gondolom te sem délután 2-kor kezdtél

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#77074) Magnum_ válasza föccer (#77072) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nalunk muszaj a bonusz. De amugy kb 1havira jon ki. (+van 13.havi) Mert szar a fizu. Najo, a szakertoknek K jo, de ahhoz bandusnak kell lenni es nincs sok, mancika viszont rengeteg van, azok meg betanitott munkasok. Az a par konkurencia, ami van, elvitt mar jo par embert tobb loveert.

Tim: az meg mimaradt, hogy a helyi panaszkezelesi vezetovel mar osszeugrottam parszor, mert nem tudja, mi a dolga. Bar ez itt kb default. Es ugye sajnos nalam sok panasz kot ki.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77075) bandus válasza Magnum_ (#77074) üzenetére


bandus
veterán

az elozo helyemen sem panaszkodtam, de azert kvajo nem volt a fizu :) itt a bonusz 20% es annak ellenere ki szoktak fizetni, hogy eddig nem volt cash pozitive eve a cegnek :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77076) Magnum_ válasza bandus (#77075) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Itt a szakertoke 7szamjegyu br, de azt behozzak a csinovnyikok (like me) beren. Btw en is szakerto vagyok, csak ebben a bizniszben nem (sem) ismerik el a munkassagot (amugy latvanyosan szarnak a compliance-re, amit nem tudok megerteni)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77077) macilaci78 válasza Magnum_ (#77062) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aki nem hasznal fcukbookot, az nem is letezik. - van, de másfél éve be se léptem, tudod. Akkor de jure létezem, de facto nem?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77078) DeFranco válasza macilaci78 (#77077) üzenetére


DeFranco
nagyúr

létezel, csak nem vagy valaki

(#77079) Magnum_ válasza macilaci78 (#77077) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudom, persze. Te megteheted. Bar ha igazan meno lennel, akkor valaki menedzselne az oldalad mint XY-nak Zzs :D

I humbly and respectfully decline™

(#77080) Mercutio_ válasza Magnum_ (#77076) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még mindig jobb mintha 1/2 év után kib*nák őket, mert eredményesek :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77081) macilaci78 válasza Magnum_ (#77079) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amennyire foglalkozok vele, lehet, már menedzseli.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77082) Tim82 válasza Magnum_ (#77069) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amugy mennek hozzatok erre a pozira. Csak mondom.

Két nap alatt sikítófrászt kapnál az ügyfelektől, akik telefonon hívnak minket + valószínűleg érezhetően kevesebbet keresnél, mint most. :)

Nekem mondjuk laza, feszítettebb munkatempóhoz szoktam.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#77083) Magnum_ válasza Tim82 (#77082) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Hidd el, biztos nem lenne kevesebb, mint itt. Komolyan mondom. Egyebkent tenyleg unom a behajtast, fogyasztovedelem, adatvedelem es compliance fele huz a szivem. Ha ceges kornyezetben kell dolgozni. Most epp. Najo, egy ideje. Meg van egy B tervem, ami A lenne, ha nem lenne pofatlanul keves penz benne.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77084) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#77083) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jaja, ne aruld a tested, abbol nem elnel meg ;]

(#77085) Magnum_ válasza CoolBoy323 (#77084) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pont, hogy abból K jól megélnék ;] az a C terv....

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#77086) DeFranco válasza Magnum_ (#77085) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt, hogy mi vagy, akkor ezennel tisztáztuk, már csak az árról vitatkozunk. ;]

(#77087) macilaci78 válasza Magnum_ (#77085) üzenetére


macilaci78
nagyúr

De ne kilóra, azzal szarul járnál. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#77088) Magnum_ válasza DeFranco (#77086) üzenetére


Magnum_
nagyúr

íímennyit érek neked? :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#77089) werszomjas


werszomjas
őstag

pacsi az Il Treno-nak.

rendeltem kaját, hús+köret+ írták, hogy adnak hozzá savanyúságot, király.

megjött a kaja, savanyúság lemaradt :(

minden rendelés után küld automatice az il treno elégedettségi kérdőívet, ott azért beírtam, hogy elmaradt a savanyú, de túléltem :)

erre most jön a mail, szánják bánják, nekik nagyon fontos, hogy én elégedett legyek, így kövi rendelésnél egy Svájci palacsinta ajándék .

1. nem gondoltam, hogy olvassák ezeket
2. lesz*hatták volna

így kell szolgáltatni :R

----------------------------------------

fityisz a Copy General-nak

még hétfőn Saint_ előtt nyomtattam ott, 14 db tervrajzot PDF-ben (A2 és A1 méretben)
ár:
nyomtatás költsége: 3500 huf
fájlmegnyitási (vagy mi?) alapdíj: 3500ft :Y
gépi hajtogatás: 3000 ft

Annyiba kerül a fájlmegnyitás mint maga a nyomtatás, hajtogatást is elfelejtették mondani, hogy aranyáron megy. 7000-et elkértek a semmire-. lmegyek fájlmegnyitónak.

üdv

(#77090) GabN73 válasza Mercutio_ (#77070) üzenetére


GabN73
addikt

Amit tőled vettem anno pisti 2-t, még vígan szól. :K Pedig sokat van fülben, zsebben, mindenhol.... :C

(#77091) Mercutio_ válasza GabN73 (#77090) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem ennek se lenne baja, ha nem ezt használom futáshoz is :B most vettem egy Panasonic sportfülest így a következő már ezt a fajta terhelést megússza.

'zen & GDPipik!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#77092) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Az egyik kollegano stilusaban kivanok nektek 'jo reggelt kedveskáim'-ot!

I humbly and respectfully decline™

(#77093) hszilard666


hszilard666
veterán

Reggelt!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77094) tomcsi23 válasza Magnum_ (#77092) üzenetére


tomcsi23
veterán

Fotó?

Reggelt!
Péntek, ójee. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#77095) Magnum_ válasza tomcsi23 (#77094) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem akarsz te rola fotot... :D

I humbly and respectfully decline™

(#77096) Qru válasza sketchifun (#77040) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem is fogja tudni ha nincs rajta pénz. A roaming költség egy részét ugyanis tőle vonnák le, de ha nincs a karin lóvé nincs miből...

#nincsbennetarcsi

(#77097) bandus válasza werszomjas (#77089) üzenetére


bandus
veterán

copy general nagy gci cég :D amíg nem dolgoztam januárban kénytelen voltam szkennelni náluk. a színes szkennelésért többet számolnak fel mint a ff szkennelésért :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77098) Magnum_ válasza bandus (#77097) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En csak ugye 1-1oldalt nyomtatok ott, ha SOS es ejjel-nappali.

I humbly and respectfully decline™

(#77099) hszilard666


hszilard666
veterán

Közérdekű!

Mammut sparban bugosak a pénztárképek, jameson-t vettem 3k/ üveg ért, pedig 5500 van kiírva árnak. Nem tudom hogy mást is olcsóbban adnak e.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#77100) bandus válasza hszilard666 (#77099) üzenetére


bandus
veterán

kitalálom, nem szóltál érte, ugye? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.