Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78051) Magnum_ válasza DeFranco (#78049) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Csalad lent van Kecskemeten?

En multkor dicsertem az IC#1 classt

I humbly and respectfully decline™

(#78052) sutszi válasza Magnum_ (#78051) üzenetére


sutszi
veterán

Az tényleg jó. Csak 1 baj van vele. Ugyanannyi a menetideje mint a 2nd class-nak... Es az sem túl fényes általában.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#78053) Chaser válasza Melack (#78048) üzenetére


Chaser
titán

nekem nincs időm, energiám most keresgélni, de ha van valami érdekes lehet

DeFranco az is, épp az ahol élek, most pesti falu van tervben:) szoba átmenetileg kell valószínűleg, de még képlékeny

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78054) DeFranco válasza Melack (#78050) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja csak az az egy ora nem egy ora. oda is kell erni az allomasra, az allomastol is el kell jutni a mokahelyre, aztan ugyanez visszafele meg egyszer es akkor meg nem kestel es nem volt hohelyzet. videken laksz a nyugiban meg a jo levegon csak lofaszt nem latsz belole mert hajmalban mesz este josz, a hetvege meg elmegy azzal ami het kozben elmarad. gyerek meg majd felno valahogy. tenyleg fasza.

nem fogsz velem egyeterteni ertheto okokbol, nem is varom el, tudom hogy hoztatok egy dontest, tiszta sor, en mashogy latom.

elheto lenne ez is, ha szukseg volna ra valamiert, tobb kollegam is csinalja, en is csinalnam ha nem lenne mas megoldas de pont az ilyen tapasztalatok miatt nem valasztanam magamtol.

@Saint: nem, dolgom volt itthon azert ugrottam haza, es akkor mar itt aludtam. tudod, mamahotel, eled rakott vacsora es reggeli, megfozott kave, gyumolcsvalasztek, "magatol" szarazra torlodo kad. :D

1st class nem olyan nagy truvaj, amikor vasutas voltam alanyi jogon jart, ki is hasznaltam rendesen, sima jobbagy ic is vilagbajnok. elohutott teremkocsi, finom, moderalt klima, helyfoglalas, wifi, a jegyet meg megveszed az allomas fele a villamoson ket megallo kozott.

[ Szerkesztve ]

(#78055) Qru válasza DeFranco (#78054) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Orias +1. Utaltan Etyeken lakni pont ezert. Hajnalban kelek egy olyan dolog miatt amit nem tudok kielbezni mert csak aludni jartam oda. Mesze volt mindentol, Etyeken nincs semmi max ilyen helyi kesdobalok ahova joerzesu pogar be sem teszi a labat.
Es ezert keltem fel 6-kor hogy az M7 bevezeton uljek a dugoban, haza ugyanez. Koszi jo nekem a "szutykos" kulvarosi levego.

#nincsbennetarcsi

(#78056) zsolti72837 válasza oriic (#78031) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hollandiában is fizettek. :U

(#78032) Saint_ : :K

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#78057) föccer válasza hszilard666 (#78045) üzenetére


föccer
nagyúr

Reggelt!

Szilárd: Mekkora havi keretet szánsz az albira?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#78058) Magnum_ válasza DeFranco (#78054) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te voltal vasutas?
Te azert nem a postas-rendor-vasutas triumvirbe tartozol ikuilag.

Amugy jah, ez az elonye a mamahotelnek. Anit otthon automatice megcsinalok, azt otthon nem kell es mindig tele a huto. Mindig.

Qru: mennyi ideig birtad etyeken?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#78059) CoolBoy323 válasza hszilard666 (#78045) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Lehet h augusztustol tudok majd kiado lakast.

Ha talalok helyette masikat magamnak :)

(#78060) hszilard666 válasza föccer (#78057) üzenetére


hszilard666
veterán

60K ból szeretnék kint lenni mindennel.

CoolBoy:
Nem kell egésznlakás, csak szoba. Mint láthatod nem akarok rengeteget rászànni.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78061) CoolBoy323 válasza hszilard666 (#78060) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Masik szobat kiadod, es kevesebb lesz mint 60/kop

(#78062) Qru válasza Magnum_ (#78058) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az akkori csajomnál nyomtam, aztán szétment a buli elég hamar szóval szerencsére csak nagyon rövid ideig.

mod:

De ez 10+ éve volt. Jó rég... Azóta férjhez ment, kutyája lett, gyereke, stb.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78063) DeFranco válasza Magnum_ (#78058) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bocs, közeli hozzátartozóm volt, rosszul írtam.

amúgy ez a postás-rendőr-vasutas téma tök hülyeség.

(#78064) Mercutio_ válasza Qru (#78055) üzenetére


Mercutio_
félisten

Etyeken akkor még nem volt Borisz Haraszthy Vallejo meg Rókusfalvy? :U

Saint: Mindenki vasutasként kezdi, csak aztán tovébbképzi magát ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78065) Qru válasza Mercutio_ (#78064) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rókásfalvy volt, romlott salátát szolgáltak fel. Soha többet a közelébe se mentünk az éttermének. :K

#nincsbennetarcsi

(#78066) Mercutio_ válasza Qru (#78065) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nesze neked minőségi vendéglátás ;]

Ha már vendéglátás :Pozsonyi pikniken volt már valaki, milyen?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#78067) GabN73 válasza Melack (#78048) üzenetére


GabN73
addikt

Velem miért? Nekem van hol aludnom, van még 5 szabad szobám is.... :DDD ;]

Na jó, igazából csak egy fél, de úgy is költözök máshová :)

Szóval átadnám a helyem a részedre, ebben a nagyszerű threesomeban ... :)

(#78068) bitpork válasza DeFranco (#78049) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért nem autózol? Lehet még olcsóbb is lenne.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78069) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#78040) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nokia 7110. :R Töltő van hozzá? :K

bitpork: Ismered a viccet, nem? Az USAF C130-as tehergépét kíséri két F22-es vadászgép. A vadászgép pilótái heccelik a teherpilótát, mindenféle bravúros trükköket, bukfenceket, orsókat csinálnak. A teherpilóta megunja és:
- Na, ezt figyeljétek!
A vadászpilóták feszülten figyelik a tehergépet, de az semmit sem csinál, csak állandó sebességgel megy tök egyenesen előre.
- Na, milyen volt?
- Mi milyen volt, semmi sem történt... Mit csináltál?
- Felálltam, elmentem hátra, főztem egy kávét, brunzoltam, elszívtam egy cigiz és nyújtóztam egyet. ;]

Mindennek megvan az ekőnye és hátránya és mindenki tud a saját preferenciái szerint dönteni. Megszoktuk már, hogy ahogy a Te, úgy DeFranco döntései is bonyolult, szerteágazó és a többség által nehezen átlátható és felfogható preferenciarendszer eredményei. :R

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78070) DeFranco válasza bitpork (#78068) üzenetére


DeFranco
nagyúr

drágább és lassabb

(#78071) DeFranco válasza macilaci78 (#78069) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha neked az bonyolult és szerteágazó, hogy 5000 Ft autóval, 3000 Ft vonattal hazamenni, és ez vonattal oda-vissza ~3, míg autóval ~4 órát vesz igénybe, akkor nincs több kérdésem :)

(#78072) Chaser válasza DeFranco (#78071) üzenetére


Chaser
titán

és ha a vonat kopik azt nem a te pénztárcád bánja...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78073) DeFranco válasza Chaser (#78072) üzenetére


DeFranco
nagyúr

plusz az 5000 sem 5000 mert valahogy ki is kell jutni a pályára, hungária, dugóban, csúcsban, etc... :)

(#78074) Siriusb válasza DeFranco (#78071) üzenetére


Siriusb
veterán

Ha nem nagyon kell mászkálnod, csak a pályaudvar környékén, egyedül tényleg jobban megéri vonattal. Azonban ha egy vagy több távolabbi pontra is el kell jutnod, valószínűleg jobban jársz autóval, időben és pénzben is.

(#78075) macilaci78 válasza DeFranco (#78071) üzenetére


macilaci78
nagyúr

[sóhaj] Nem csak ez az egyetlen konkrét döntés az, ami az utolsó bekezdésem alapjául szolgált és amellett egyáltalán nem negatív kritika akart lenni. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78076) DeFranco válasza macilaci78 (#78075) üzenetére


DeFranco
nagyúr

amennyi él abban volt, annyi éllel spékeltem meg a döntés Magyarázatának számszaki levezetését :P

csak Tim82smiley-t tettem a végére (semmilyet) ;]

@Siriusb: persze. itt és most megérte. van autóm (szerencsére) fel tudok szállni a vonatra (szerencsére), esetileg tudok dönteni minden esetben (szerencsére) hogy épp mikor mivel kényelmesebb és rentábilisabb utazni. most a vonat nyert. ennyi. (szerencsére) nagyon komfortos utazási lehetőségek vannak ebben a viszonylatban.

@bitpork: szvissza ki fog gyünni, monami?

[ Szerkesztve ]

(#78077) bitpork válasza DeFranco (#78071) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

5k? És 4 óra? :Y Ha a pályamatrizsa is benne van akkor ok, de ennyit Teddy sem fogyaszt. cca 100km meg még pályán kívül sincs 4 óra - vagy nem otthon-otthon táv lenne csak?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#78078) Qru válasza Mercutio_ (#78066) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Saintet kérdezd az az ő felségterülete.

mod:

DeF: Igen, neked esetileg jobban megéri a vonat. Nekem a telekre pl már nem. Kocsival a bruttó menetidő 1:20, tömeggel meg nettó 2:45 (tehát az állomásra kijutás nincs benne).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78079) Chaser válasza DeFranco (#78073) üzenetére


Chaser
titán

pesti dugó poénos tud lenni:)

bitpork nyilván oda-vissza annyi mindkét verzió

szerk: az xtrail is simán megeszik 100km-en pályán is oda-vissza 6-7k körül és ez csak üzemanyag
tipikus pesti városi autó:D de megvan az oka mért azt vette a tulaj és nem kisebbet

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#78080) DeFranco válasza Qru (#78078) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen.

(#78081) Earl_Muttley válasza macilaci78 (#78069) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Van ám! :K :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#78082) Magnum_ válasza Mercutio_ (#78066) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pozsonyi piknik azert jo, mert oda ki tudnak menni fancyzni a helyi Zs-k, mint en :D
Amugy dragasag ofc, ha kajalni akarsz, vagy kezmuves szappant venni. Nem azert kell kimenni, hogy ott egyel, hacsak tenyleg nem szereted a hurkakolbaszt 2k-ert enni ilyen helyen. De ettol fuggetlenul kimegyek minden evben 1orara es orulok, hogy 1napig van ilyen, mert engen mar nem zavar a parkolasban, mert csak a radnoti utcaig terjed a jaszaitol.

I humbly and respectfully decline™

(#78083) rizso


rizso
addikt

Urak!

Morahalmon/kozeleben van valami, amit erdemes megnezni? Wellness/furdo pipa, minden mas otlet johet :R

De hogy az M5 milyen zsufolt bakker. Tegnap indultunk del korul, es kb olyan volt, mintha Balcsira mentunk volna pentek delutan. Hozzaszoktam a nyugis M6-hoz...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#78084) Qru válasza rizso (#78083) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

M5 szívás én is utálok azon járni. A másik kedvenc az M1. 1-1 egy sávot elfoglalnak a kamionok te meg tötyögsz a 90-el haladó kamiont 91-el előző Swiftes mögött. :W

#nincsbennetarcsi

(#78085) Magnum_ válasza Qru (#78084) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

Most penteken 2kor indulunk balatonra. Annyira kivancsi vagyok, hogy az lesz-e, mintha 5kor indulnank :D

I humbly and respectfully decline™

(#78086) lorcsi válasza rizso (#78083) üzenetére


lorcsi
veterán

pedig Kecskemét után egész szellős szokott lenni

(#78087) tomcsi23 válasza rizso (#78083) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jó kis tanyavilág van ott. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78088) Qru válasza Magnum_ (#78085) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Talán még megelőzöd a tömeget... Ha más nem, mész a leállósávon ahogy szoktunk. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#78089) GabN73


GabN73
addikt

Qru, dolgozol?

Jó ez a "tüntetés" :DDD

(#78090) rizso válasza Qru (#78084) üzenetére


rizso
addikt

No igen, nagyon sok totyogos is van. De az sem jobb, mikor a hulye barom latja, hogy nem tud 180-nal menni a belso savban, mert akik elotte mennek is csak 130-cal tudnak haladni, mert ilyen a forgalom, de o akkor is tajparaszt, es letolja a masikat. De Pesten a Hungarian is volt egy barom, megyek kulso savban, mellettem!! balra egy furgon, es egyszer csak jon at a savomba. Ha nem lassitok,huzodok le es engedem be, szegeny Fusi nagyon szarul festene most. Meg az volt a mazli, hogy a mogottem levo le volt maradva rendesen. Nezzen korul, tegye ki az iranyjelzot, es beengedem, de ez a leszoritom a masikat vezetesi stilus nem gyere be :(

lorcsi: utana valoban szellosebb volt, de meg nindig joval zsufoltabb volt az M6-nal.

tomcsi: igen, jo program ;] Amugy nagyon nem vagyok oda a pesti nyuzsiert, de Morahalom meg mar kb a masik veglet, itt meg tul nagy a nyugi.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#78091) Qru válasza GabN73 (#78089) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, most jöttem vissza az ebédből. Holnap?

mod:

rizso: Hát jah, mögöttem is villogott egy majom most az M3-on. Mondom kispajt nem azért nem megyek mert nem akarok hanem mert előttem előz a kalapos Swift 95-el. E36 BMW-s már refizett, indexelt táncolt a sávon belül... Suzka befejezi az előzést na ott akkor vissza 3-asba és parketta...
Aztán pár km-el feljebb utolért mikor visszavettem a tempóból, egy 318D volt. Azzal nem csoda, hogy nem tudta tartani a lépést. :DDD

Lehet a holtterében voltál. Bár attól még indexelhetett volna. :(

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#78092) GabN73 válasza Qru (#78091) üzenetére


GabN73
addikt

Kizárt, tudod...

Akkor lemaradtál az úriemberről. Mostanában mindig van itt egy, egy öreg hölgy társaságában aki "egyedül" tüntet... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78093) Qru válasza GabN73 (#78092) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah tényleg. :( Azért egy sörre jó vagy nálam. ;) Írj majd rám ha már tudod mikor érsz rá.

Ja ilyen nálunk is volt. Aztán pár hét után feladta.

#nincsbennetarcsi

(#78094) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#78081) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mikor jársz erre?
Kártyafüggetlen-?
Gondolom, a normál méretű SIM-kártyát eszi.

rizso: Ópusztaszeri Nemzeti Park, útban odafelé földieper és belőle készült lekvár Sándorfalván, Szegeden lehet csapni egy sétát, a Holt Maros partja Újszegeden könnyen lehet egy öt órás séta is, szépen rendben van tartva, de a másik irányban ott van egy szép új kerítés. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78095) hszilard666


hszilard666
veterán

Besírtok!
Ma 12:30 körül leadtam a CV met egy istyleban és most hívtak hogy holnap interview! :C
Jujjde happyvagyok!

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#78096) tomcsi23 válasza hszilard666 (#78095) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hohó, lesznek ingyen ájfónok. :C
Milyen poszt :F

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#78097) Magnum_ válasza tomcsi23 (#78096) üzenetére


Magnum_
nagyúr

store manager

Szili, drukkolok!

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#78098) macilaci78 válasza tomcsi23 (#78096) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lead egy CV-t és még aznap van reakció. Ez már önmagában nagy szó.

Szili, melyik üzlet? Lehet, itt leszel a közelben. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#78099) Qru válasza hszilard666 (#78095) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Zsír, egy fóliázásra akkor benézek majd. :K

#nincsbennetarcsi

(#78100) Magnum_ válasza Qru (#78099) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az alleeba? Kozelebb megoldod te a foliat. Pl nalam :D

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.