Hirdetés
- Klaus Duran: RCS
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- sziku69: Szólánc.
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- A szovjet és orosz űrhajózás múltja XXIV. rész
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
"Tőke és szaktudás nélkül nehéz bármiből is profitot csinálni. Nincs új a nap alatt, szvsz."
2009-2010 körül szaktudás maximum felhasználói szintű számítógépismeret, tőke meg +5000 HUF az áramra. Ennyi kellett ahhoz, hogy ma milliárdos legyen az ember.
Erre lehet mondani (és ez igaz is), hogy akkor még nem volt értéke, ténylegesen csak játékpénz volt az egész. De ebben az az ironikus, hogy akiben kitartás volt és használta (tehát költötte is) a BTC-jét az gutaütést kapott, miközben a lusta egyszer user, aki bányászott pár hétig, hónapig, majd megunta, az pár év múlva (ha addig nem formázta le a vinyóját és nem törölte a wallet.dat-ot) úgy lett milliomos vagy milliárdos, hogy még annyit sem tett a Bitcoin népszerűségéért, mint John Smith amerikai lakos, aki megivott egy sört, amiért BTC-vel fizetett és rendelt a netről egy pár zoknit.
(#4871) Chal: "Profitálás lehet az is, hogy használod, vagy majd használni fogod, kényelmesebben, olcsóbban, gyorsabban mint egy bankszámlát/bankkártyát. Ja hogy ez neked nem elég? Hát arról a Bitocin nem tehet."
Már előre látom a gyermeki boldogságot azok arcán, akiknek majd a vezír bejelenti: Innentől BTC-ben is kérheti a 47000 forintos fizetését.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként ebben igazad van. Technológiai értelemben valóban profitál belőle az egész emberiség Bill Gates-től az etiópokig. De attól, hogy a valuta megváltozik, a szegény szegény marad, a gazdag pedig gazdag. A deflációs modell pedig csak egy lehetőséget teremt egy jobb gazdaságra. De ha az emberi mentalitás nem fog megváltozni, akkor ugyanaz lesz az eredménye, hogy a Bitcoin ledegradálódik résztartalékká, mint az arany, majd újra elkezdik fújni a hitellufit.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Kicombosította az M5-ös SoC-családot az Apple
- Melyik tápegységet vegyem?
- Asztalos klub
- Gitáros topic
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- A Bungie reagált a Marathon teszt kritikáira
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Bundle topik
- MWC 2026: Kezünkben a minden tekintetben európai okostelefon
- BIOS frissítés
- További aktív témák...
- iPhone 17 256 GB Sage - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Samsung Galaxy S25 Silver Shadow 128GB használt karcmentes gyári garancia 2028.12.19.-ig
- Apple iPhone XR 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone XR 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4270, 100% Akkumulátor
- Tekken 7 Playstation 4
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
