Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#49451) fateless válasza sunny1 (#49449) üzenetére


fateless
veterán

Magic 5 pro, 6pro, v2 is, többi Honort nem tudom

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#49452) blagolf válasza Viktor0610 (#49448) üzenetére


blagolf
senior tag

Engem azok érdekelnének. Egy 20 éves telefonnál felejtős a szabály. Valószínűleg kivitelezhetetlen is lenne felkutatni a szolgáltatót.

Üdv, Zoli

(#49453) Viktor0610 válasza blagolf (#49452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ettől még szabály. :K

Samsung Galaxy A54

(#49454) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok,

Abban kérnék segítséget, hogy s22 Ultra telefonon a Wolr és a Foodora alkalmazás közben ha ki van nyomva a kijelző, akkor sokszor olyan hiba megy, nem látják a pillanatnyi helyzetét, mintha ki lenne kapcsolva a helymeghatározás. A Waze megy, semmi baja és a szervízben mondták, hogy másnál is volt ez a hiba, alaplapcsere után sem szűnt meg.

Location tracking issue. Hi! You have set your availability to 'online', but we are not receiving location updates from your device. Open Wolt partner to resolve this issue.

Tudtok valami 5letet, hogy lehet-e valami energiatakarékos beállítás ennek az oka, hogy ahogy ki van nyomva a kijelző lekapcsolja a helymeghatározást? Valami a fejlesztői beállításokban, vagy valahol?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49455) efi99 válasza Winne (#49454) üzenetére


efi99
senior tag

Be van állítva az alkalmazáshoz, hogy a helyadatok "Mindig engedélyezett"?

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#49456) csaszi75 válasza Winne (#49454) üzenetére


csaszi75
senior tag

A Waze kikapcsolt kijelzővel bezáródik.

(#49457) Viktor0610 válasza csaszi75 (#49456) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont azt írta hogy nála a Waze jó, és a Wolt, Foodora meg nem. ;)

Samsung Galaxy A54

(#49458) Viktor0610 válasza Winne (#49454) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is arra tippelek, mint efi99, tehát nem fér hozzá az app mindig a helyhez, esetleg valami akkutakarékossági beállítás nem jó.

Samsung Galaxy A54

(#49459) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Hali.

RCS üzeneteknek, akár szöveges, akár média, van díjuk?
Ugye a mobilom automatikusan ezt használja, sosem gondolkodtam még el rajta, de most küldtem, fogadtam így több képet, ezért elgondolkodtam rajta, hogy ingyenes-e.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#49460) efi99 válasza AssAssynn (#49459) üzenetére


efi99
senior tag

Mivel a netet használja, kell lennie. Persze elég kis méretű, így talán fel sem tűnik, hogy fogy a keret. Ha vigasztal, az sms biztos drágább.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#49461) Winne válasza efi99 (#49455) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen.

@ #49456 csaszi75 : a Wazeben annyi volt a lényeg, hogy sosem volt baja a navinak mikor azzal mentem, az új gazdi meg futárkodik vele és ezt produkálja, de másnál is volt uez a szervíz szerint.

@ #49458 Viktor0610: holnap elhozza, megnézzük együtt, az always be van lőve, az energiagazdálkodását megpróbálom megkeresni. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49462) Viktor0610 válasza Winne (#49461) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kis segítség: Don't kill my app! / Samsung

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49463) Winne válasza Viktor0610 (#49462) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi ezt is, ez hasznos lehet. Átbogarásszuk.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#49464) blagolf


blagolf
senior tag

Sziasztok!
Xperia 1III telón meg lehet változtatni a Google Segéd gomb funkcióját? Ha igen, hol találom meg a menübe?
Köszi.

Üdv, Zoli

(#49465) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok.

Mik ezek a 3 hónapos korlátlan sim kártyák (15k.)? Pár piacos hírdetésbe láttam.
3 hónapig korlátlan hívás, net 15k.-ért. Utána meg 7k/hó.
Mi van, ha 3 hónap után eldobja valaki? Mi a csalás ebbe?

Live poor, die ritch.

(#49466) Viktor0610 válasza gyáliSanyi (#49465) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát hogy jó eséllyel tiltásra kerülnek a számok, mert az eredeti tulaj nem fizeti.
Ha szerencséd van, nem azonnal csereli lopás miatt a kártyát (ilyennel is találkoztam), hanem hagyja, hogy használd.
Bármelyik is, én messziről kerülném.

Samsung Galaxy A54

(#49467) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Hogy tudnék factory resetet csinálni úgy, hogy nem működik a teló kijelzője?

Gombokra reagál, de szervizbe nem akarom úgy leadni, hogy nincs visszaállítva.

Egy Sony xperia 10 iv az alany, de ez talán másodlagos.

Köszi előre is!

(#49468) csaszi75 válasza kerxy (#49467) üzenetére


csaszi75
senior tag

Ha rádugod valami külső kijelzőre? azon nem látni a menüt?

(#49469) quailstorm válasza kerxy (#49467) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha van internetkapcsolat hozzá, akkor a készülékkeresővel meg tudod tenni.

(#49470) csaszi75 válasza quailstorm (#49469) üzenetére


csaszi75
senior tag

Ez jó akkor, ha két eszközön is be van jelentkezve, s a másodikon is tudja jóváhagyni a belépést... attól függően, hogy mennyire figyel a biztonságra..

(#49471) Viktor0610 válasza csaszi75 (#49470) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy pl. bármilyen számítógépen. :K

Samsung Galaxy A54

(#49472) kerxy válasza csaszi75 (#49468) üzenetére


kerxy
senior tag

Köszi az ötleteket!

Sajnos olyan kábelem nincs, amivel ki tudom tenni a képet más eszközre, mivel a sima töltőkabele szerintem nem tud ilyet, bár abban sem vagyok biztos hogy a teló át tudja vinni a képet.

A készülékkereső is tök jó ötlet, laptopeól este megnézem, mert amúgy wifihez csatlakozva van az eszköz.

(#49473) quailstorm válasza kerxy (#49472) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Thunderboltos USB-C dokkoló, ami laptopokhoz is van, az jó szokott lenni. Hogy most konkrétan a tied megy-e vele, azt passzolom, nem biztos. De azért 2017 óta elég sok teló megy velük.

Ha WiFi-n van a telefon, akkor jó esélyed van hogy a készülékkereső működik.

(#49474) kerxy válasza quailstorm (#49473) üzenetére


kerxy
senior tag

Sajnos nem találta meg az eszközkereső. Az a baj hogy gomb kombinációkkal próbáltam resetelni és most ott áll hogy készülék pin kódot kér, amit ugye nem tudok megadni, valszeg ezért sem találja. Illetve azóta már 99%-ban pixeles a kijelző így végképp nem látok rajta semmit :)

(#49475) quailstorm válasza kerxy (#49474) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szívás, úgy még lehet a dokkolóhoz sem lenne hajlandó csatlakozni.

(#49476) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hali!

Samsung GT-N8020 tablethez ingyenes, működő firmware-t szeretnék feltenni, hol tudnám letölteni? Odin már várja.
A válaszokat előre is köszönöm!

Üdv.: Zsolt

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#49477) csaszi75 válasza Johnny001 (#49476) üzenetére


csaszi75
senior tag

Frija?

(#49478) Cblacksmithc


Cblacksmithc
junior tag

sziasztok.

teló leesett a hétvégén, tok és üvegfólia, tehát nulla sérülés. Kőre függőlegesen. Az üvegfólia alatt a sarkától pár miliméterre keletkezett légbuborék, amit nem tudok kisimítani. Valami segítség ? :U

:R

(#49479) csaszi75 válasza Cblacksmithc (#49478) üzenetére


csaszi75
senior tag

Másik fólia..

(#49480) Cblacksmithc válasza csaszi75 (#49479) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

a nagy l***t

több, mint 4k. volt

(#49481) efi99 válasza Cblacksmithc (#49480) üzenetére


efi99
senior tag

Akkor ezúttal egy olcsóbb :D

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#49482) Cblacksmithc válasza efi99 (#49481) üzenetére


Cblacksmithc
junior tag

szerintem marad ahogy most van :K

mondjuk azt gondoltam, hogy ha egy kicsit melegítem, akkor megigazíthatom, de nem kaptam rá megerősítést, így huss, marad minden

[ Szerkesztve ]

(#49483) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Van a feleségemnek egy Samsung A32 telefonja. Mostanában azt csinálja,hogy mind1 milyen okosórával van használva sokszor megszakad a BT kapcsolat az órával, okos karpánttal. Néha még akkor is amikor 1 méterre van a kettő egymástól. Eddig azt hittük,hogy az óra nem jó (Samsung watch Active 2). De most egy új Fit3-al is ugyan ezt csinálja. Szerintetek mi lehet a baj? Legújabb szoftver van a telefonon.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49484) Viktor0610 válasza AMD Power (#49483) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem kilövi a memóriából az appot.
Ezt nézzétek meg: Don't kill my app! / Samsung.

Samsung Galaxy A54

(#49485) AMD Power válasza Viktor0610 (#49484) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen ránézek. Érdekes,hogy nekem Samsung telefonom van hasonló órával és max csak akkor dobja le, ha nagyon messze került a telefon az órától.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49486) AMD Power válasza Viktor0610 (#49484) üzenetére


AMD Power
titán

Az app listán belül nekem melyik applikációt kéne megnézem? Melyik "foglalkozik" az órával? Wearable?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49487) Viktor0610 válasza AMD Power (#49486) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, jó eséllyel az lesz. :K

Samsung Galaxy A54

(#49488) AMD Power válasza Viktor0610 (#49487) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm!

Ha ez sem segít, akkor szerviz a telefon? Vagy először gyárizzam vissza és úgy megnézni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49489) AMD Power válasza Viktor0610 (#49484) üzenetére


AMD Power
titán

Megnéztem. Sajnos jól van beállitva az app. Mégis sokszor ledodja a telefon az órát. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49490) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni.
Vásároltam 2000 ft-ért egy galaxy s5 mobilt snapdragon 801 chipsettel. Teljesen korrekt állapotban van de van egy olyan érzésem ez az android egy moddolt rendszer.
Szeretnék rá a telepíteni egy teljesen gyári samsung rendszert.

Nagyon hálás lennék ha valaki elmagyaráznál hogy honnan kell letöltenem egy teljesen alap szoftvert és hogy mivel tudom rá telepíteni számítógépen keresztül.

Hálásan köszönöm aki időt szán rám :R

Üdv: tibi

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49491) AlyrArkhon válasza Enigma1945 (#49490) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

https://www.youtube.com/watch?v=ZSEFaZ-8_KM

Ezzel ismerkednék :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#49492) csaszi75 válasza Enigma1945 (#49490) üzenetére


csaszi75
senior tag

Ha most már moddolt a rendszer, akkor bukó, mivel a teló már érzékelni fogja, hogy rootolt, még akkor is, ha eredeti gyári szoftvert teszel vissza rá..
Amúgy Frija-val letöltöd, és Odin-nal felteszed a gyári szoftvert.
Meg a Galaxy S5 már elég régi, annak a legfrissebb verziójára sem fogod tudni letölteni a jó és hasznos programokat, mivel a régi Android verziót nem támogatják az új APP-ok.

[ Szerkesztve ]

(#49493) csaszi75 válasza AMD Power (#49483) üzenetére


csaszi75
senior tag

Reseteld le a beállításokat a telefonon.. (Beállítások, Általános kezelés, Visszaállítás, Wifi és BT visszaállítás) És mondjuk a legyen frissítve a teló és az óra is az elérhető legfrissebbre.. Órán a wifi legyen kikapcsolva..
Érdemes telefon specifikus fórumot keresni..Telefon restart 4-5 naponta kell.

[ Szerkesztve ]

(#49494) Enigma1945 válasza csaszi75 (#49492) üzenetére


Enigma1945
őstag

Szerinted azért vettem ezt a retro telefont hogy cod warzone-t toljak rajta? :DDD
Android 6 rendszeren eleg sok minden elfut, koztuk a telekom alkalmazas, messenger, viber. Eppen eleg otthonra, 2 ezer forintert. :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#49495) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Adott egy 3 napos Honor Magic 6 lite. Két napja azt csinálja hogy gondol egyet és belassul szaggat megáll 10 másodpercre. Megnyitott ablakok között lassan vált. Eközben a hátlap eléggé meleg de nem forró. Az újraindítás segít rajta de az a működés semmi esetre sem normális. Nem tudom számít e de a tik tok elindítása után kezdte ezt produkálni 2x is. Bár amikor ráindítottam mindkétszer már maga a tik tok is szaggatva indul és szaggatva is fut.

Köszi a segítséget

(#49496) Viktor0610 válasza lnk (#49495) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld ki, hogy eltávolítod a TikTokot, újraindítod a telót, majd használod pár napig.
Simán lehet, hogy a TikTok a háttérben dolgozik.

Samsung Galaxy A54

(#49497) AMD Power válasza csaszi75 (#49493) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen megnézem majd ezt is. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49498) Kenderice


Kenderice
senior tag

Sziasztok.
Lehet nem mobilos kérdés, de szerintem ide illik legjobban.
Adva van két darab tronsmart t7 Bluetooth hangszóró.
Nem találok sehol leírást arról, hogyan lehet TWS módban használni a kettőt.
Tudnátok segíteni, hogy kell aktiválni ezt?
Köszönöm.

(#49499) Viktor0610 válasza Kenderice (#49498) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A leírása szerint ( ;] ):
Csatlakoztasson 2 Tronsmart T7 hangszórót az erőteljes sztereó hangzás élvezetéhez. Kapcsolja be mindkét hangszórót. Győződjön meg arról, hogy mindkét hangszóró párosítási módba lépett.
Nyomja meg kétszer a „SoundPulse” gombot bármelyik hangszórón (Host Speaker), hogy belépjen a sztereó párosítási módba, a fehér jelzőfény lassan villog. (Nyomja meg kétszer a kilépéshez.)
Sikeres párosítás esetén a fogadó hangszóró fehér jelzőfénye égve marad, míg a másiké 3 másodpercig fehéren villog.

(Google Translate részben, szóval bocs, ha néhol nem a legmagyarosabb. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49500) Kenderice válasza Viktor0610 (#49499) üzenetére


Kenderice
senior tag

Próbáltam az EQ gombot így nyomni azon, amelyik nem volt Bluetoothon csatlakozva a telefonhoz, de semmi.
Vagy ehhez le kell csatlakoztatni a telefont az elsőről?
Update: így is megpróbáltam, de nem tudtam párosítani a kettőt.

[ Szerkesztve ]

(#49501) Viktor0610 válasza Kenderice (#49500) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Úgy értelmezem, hogy mindkét hangszórót párosítási módba teszed, majd az egyiken megnyomod ezt a gombot kétszer.

Ja, persze, ne legyen összekapcsolva mással közben!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49502) Kenderice válasza Viktor0610 (#49501) üzenetére


Kenderice
senior tag

OK, de hogy teszem párosítási módba ez előtt mindkettőt?

(#49503) Viktor0610 válasza Kenderice (#49502) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha jól értem, bekapcsolás után párosítás módba lép. Ha nem, akkor az előző szám ⏮️ és a következő szám ⏭️ gombokat nyomd egyszerre 2 másodpercig, hogy lecsatlakozzon a telefonról.
Ha ez sem segít, akkor a lejátszás/leállítás ▶️ gombot 8 másodpercig nyomvatartva resetelheted a hangszórót (ezután kikapcsol).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49504) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Szereztünk rokonnak egy Nokia 220 4G mobilt és szeretnék rá telepíteni pár egyszerű játékot. Egyet találomra letöltöttem de indításnál azt az üzenetet kapom, hogy nincs megfelelő jogosultságom az alkalmazás telepítéséhez.
Tud valaki megoldást?

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49505) quailstorm válasza PH-User (#49504) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az Unisoc Mocor RTOS nem támogat sem VXP sem J2ME alkalmazásokat, szóval tudtommal nem tudsz rá telepíteni semmit sem utólag.

(#49506) PH-User válasza quailstorm (#49505) üzenetére


PH-User
addikt

Köszi, ezek szerint sikerült pont egy ilyen modellt választanom... :U Öregebbet már nem akartam de abban azért bíztam, hogy nem okostelefon létére legalább a javás kis játékok futni fognak rajta. :(((

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#49507) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!

Aliexpresses felújított telefonokkal van valakinek tapasztalata, hogy milyenek? Vennék egy e52-t egyszer lehet: [link] :DDD

meg

(#49508) quailstorm válasza peugeotmate (#49507) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha nem zavar, hogy hamis a ház, akkor nyugodtan vegyed. Én eddig három alis telót vettem, ebből csak a SonyE Aino volt véleményes, az láthatóan több telefonból lett összerakva és a csúszkája nem is valami jó.

(#49509) csaszi75 válasza peugeotmate (#49507) üzenetére


csaszi75
senior tag

Pénzkidobásnak pont megfelel :) Zsákbamacska

(#49510) quailstorm válasza csaszi75 (#49509) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha rossz, akkor tud visszatérítést, vagy részleges visszatérítést kérni a vásárlóvédelem részeként.

[ Szerkesztve ]

(#49511) peugeotmate válasza quailstorm (#49508) üzenetére


peugeotmate
őstag

Úúú, egyik osztálytársamnak Ainoja volt anno. Nagyon szép telefon volt, főleg akkoriban. :)
Köszi a visszajelzést! Neked is + csaszi75! Sejtem hogy kicsit lutri, még nem határoztam el magam, kicsit érlelem a dolgot. Túl sok racionális oka nincs a beszerzésnek, csak egy mérföldkő volt akkoriban számomra az e52 valamennyire.

meg

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.