Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79351) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#79350) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C

hackeeeee: fene tudja, most vittem ki melóhelyen a szemetet, és már van vagy 6-7 cm vastag hó, úgy hogy olvad is :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79352) V!ck válasza MiklosSaS (#79349) üzenetére


V!ck
aktív tag

Sasbá!

Csak kiváncsi vagyok a véleményedre...
Elégedett vagyok a gépemmel, de nem tudok megülni a seggemen. Te lecserélnéd a lapom és a procim egy 2600K-ra valami jóféle lappal? Szerintem nem kéne túl sokat rádobnom egy használt-használt cserére...
Megérné? Végülis meg, csak a gáz az, hogy mi van ha betojik az alaplap... ahogy néztem, sehol sincs már új lap hozzá, max H61-es Asrock meg Asus, de ne viccelődjünk már...

Szóval szerinted? :R
Egyébként mennyit megyen egészséges tuninggal a 2600K? 4,4-4,6?

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#79353) Methionyl válasza V!ck (#79352) üzenetére


Methionyl
senior tag

Olyan embertől kérdezed, akinek a válaszát mindenki tudja ;]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79354) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

:W :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79355) Methionyl válasza Lacielvtárs (#79354) üzenetére


Methionyl
senior tag

:D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79356) V!ck válasza Methionyl (#79353) üzenetére


V!ck
aktív tag

Ez így oké, ezt vágom :DDD de ő viszonylag objektív is tud lenni és ez miatt írtam le az 1151-es alaplapok nemlétezését... de szerintem ez miatt nem hiszem, hogy fogok váltani... Haswellre/Skylake-re meg nem tervezek beruházni... egyébként is ZEN lesz majd, ha kijön :B

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#79357) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#79346) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már hihetőbb.. jó az idő odalent.. eldöntöttem, hogy ma már nem megyek sheová. :D

Véleményem szubjektív...

(#79358) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

Kaphatnék egy kis okítást erről , mert nem értek valamit.

Lényeg,hogy akarok egy tabletet mert 3-4 óra vezetek/nap. Erre szeretnék egy Zbrush-t telepíteni és a Wacom rajzpadomat. ,hogy rajzolhassak akármerre megyek.

Na most a System req-néla cpu oké a vga oké,de RAM min: 4GB Recommended : 8-16.

Na most nézegetem a tableteket és mindegyik 1-2 GB ram . - Memória 2GB RAM / 32GB ROM és micro sd-vel bővíthető. Na most itt a tablet esetében a Read Only memory is rendszerként szolgál vagy,hogy van ez?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79359) MiklosSaS válasza V!ck (#79352) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nezd, a 4.4 GHz-en jaro 8320-tol meg a visszafogott 3.5 GHz-es 2600K is erosebb, jatekokban jobb. A mostani VGA-dra eleg az FX is, annyiban ereznel valtozast hogy joval kisebb lenne a frame time-od.

Altalaban a 2600K siman megyen 4.4 - 4.5 GHz-et, a jobb peldanyok tudtak a 4.8-at stabilan. 4.8 GHz-en kb ott vagy ahol a skylake 3.8-3.9 GHz-en c/c-ban, ami buntet kemenyen.
Visszont a platform mar regi, 5 eves...regebbi mint a kislapat.. Maga a Z68/P68 is mar veteran, ezert en mar nam ruhaznak be. Max egy jo Z77-es alaplap + 2600K/3770K.

En inkabb sporolnek egy kicsit es beruhaznek aprorol de garival egy 4790K + MSI Z97 Gaming 5 kombora, brutalisan eros, 4.6 GHz-en hasit...nincs a vilagon az az FX ami megkornyekezne, nem zabal mint a diszno, azon orajelen meg huteni is lehet rendesen. Kiforrot platform ami az elkovetkezo 3-4 evben siman fogja allni a sarat. Szerintem e volna erdembeli elorelepes...a skylake-rol nem mondok semmit mert az most nem koltseghatekony...igaz az alapalpok egy arban vannak, a ddr4 is lassan annyi lesz mint a ddr3.

Barhogyan is dontesz lesz erobeli kulonbseg, akar egy 4.5 Ghz-re huzott 2600K-val egy rendes Z77-es lapban.

Csak egy teszt..igen Vantage, sokan nem birjak mert regi...de akkor is az egyik legjobb teszt ami kimutatja a kihajcsa es nemhajcsaki temat. Ugye a GTX 780 es a 7970 Ghz (1.15 GHz) kozott van olyan 25-30 % kulonbseg ha rendesen meghuzom a 780-at, a tesztben latszik hogy majdnem semmi kulonbseg a pontszamok kozott. De amikor beraktam a 4.4 GHz-en jaro 3770K-t a Graphics Score 35K-rol 45K-ra ugrott...ugyanazal a kartyaval.

(#79353) Methionyl:: ha tudsz mutatni teszteket az ellenkezojevel akkor semmi perc alatt toroltettem ez a hozzaszolast.

(#79358) Whysperer: vezetes kozben nem lenne jobb a te es a tobbiek erdekeben ha az utat figyelned? Vagy szamit az a par vonal amit meg tudnal huzzni e jelzolampanal allva?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79360) otto14 válasza Whysperer (#79358) üzenetére


otto14
senior tag

A ROM -ban ez nem read only, hibásan terjedt el az elnevezése adatokat tárolhatsz (írás, olvasás) (képek, zenék, OS, stb.)
Őőő..
... A ROMban egyik partícíón van a rendszer, másik partíción az adataid
Valami ilyensmi jó lehet neked De vezetés közben én hanyagolnám a rajzolgatást :U

[ Szerkesztve ]

asd

(#79361) inspiroyhome válasza Whysperer (#79358) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Abban az ákategóriában szerintem felejtős. Főleg hogy a 2gb ramból valójában 1gb-ot tudsz használni

(#79362) Methionyl válasza MiklosSaS (#79359) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nem mutatok mivel nincs értelme ezt fitogtatni, hisz magam is már rég rájöttem hogy sajnos játékoknál igen csak számit a c/c teljesitményt és még ha cserélne is a min. Fps is növekedne.
Ahogy leírtad, a mostani VGAhoz eleg az fx-e es ha még elégedett is vele csak rajta van a bizsera akkor váltson hisz rosszabb nem lesz, csak megéri-e a pénzt

Avagy téged idézzelek: "De ha viszket, akkor azt vakargatni kell, kemenyen " ;]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79363) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#79359) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Talaltam egy tesztet 2600K 4.6 GHz VS 8350 4.6 GHz / 7870CF, itt is jol latszik azonos orajelen melyik mennyit tud kipreselni a kartyakbol.

Itt pedig megdontom azt a mitologiat is hogy ha egy kartya rendesen ki van hajtva egy FX-el, akkor ugyanaz a kartya egy joval erosebb processzoral tobb pontot kap a taesztben. 4 GHz-es FX-6100 kontra 4.64 GHz-es 2600K egy HD 7770 tarsasagaban.

Ezzel ki is meritettem a temat. Ez van, tetszik vagy...csillamponikat nem fogok etetni....

(#79362) Methionyl :: ott a pont. Teljes mertekben ugy van!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79364) Whysperer válasza otto14 (#79360) üzenetére


Whysperer
addikt

Neem vezetés közben rajzolnék 8)

hanem vezetés közben GPS menne róla meg zene stb. UPC mobil net korlátlan 98%ban Vodafone lefedettség és abba menne. szóval GPS netről zene hangos könyv stb menni róla .. Esetleg oktató tutorial .. Nyelv leson. Ki szeretném használni azt a Napi 3-4 óra időmet hasznosabban is mint csak a vezetés és a minősíthetlenül ócska rádió hallgatása.

zbrusholás meg arra lenne,hogy vannak óráim mikro van 1-2 órám ,d enem otthon. otthon semmi időm nincsen ezekre.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79365) Whysperer válasza Whysperer (#79364) üzenetére


Whysperer
addikt

(#79358) Whysperer: vezetes kozben nem lenne jobb a te es a tobbiek erdekeben ha az utat figyelned? Vagy szamit az a par vonal amit meg tudnal huzzni e jelzolampanal allva?

Mind modntam nem vezetés közbe rajzolnék. CSak ugye nincsen olyan hosszú karom ,hogy 125kmről irányítsam az otthon i gépemet é smikro távol vagoyk van 1-2 órám rajzolásra itt bent is.

Úton hang anyagot hallgatnék és GPs-re használnám.

Lehet így jött le az írásomból bár nem úgy akartma megfogalmazni,hogy segítsetek már memória ügyben ,hogy tudjak vezetés közben rajzolni. 33 leszek 18 éves korom ót avezetek intenzíven baleset mentesen. Hülye nem vagoyk azért ;)

De amúgy szeretem itt ,hogy mindig egy adott témánál a témára reagál mindenki. ( köszi aki meg is tette a téma reakciót) Páran állandóan mást emelnek ki a mondatokból és arra reagálnak ;)

Memória kérdésből ejutottunk a ne rajzól út közbére. ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79366) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, visszatoltam a crimson-t, viszont ezzel ugyan úgy előjön, hogy néha csak úgy villan egyet a kép.. Viszont muszáj volt, mert 15.11.1 bétával összeomlott a flash. :(

Véleményem szubjektív...

(#79367) Televan74 válasza hackeeeee (#79366) üzenetére


Televan74
nagyúr

Két szék közé a pad alá estél. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#79368) hackeeeee válasza Televan74 (#79367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah. Hát ez van.

Most direkt nincs OC sem, csak egy kis plusz fesz+50% powerlimit.

Véleményem szubjektív...

(#79369) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Szep napot! Ezt a locspocs időt...hetfőn azt hittem odafagyok a kormanyhoz, ma meg uszni lehet mindenhol...meg a nap is dereng

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#79370) Whysperer válasza hackeeeee (#79366) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem vágom ezt a crimson-t nekem meg olyat csinálni,hogy pl WOW full screen window-ba van és ha benen vagoyk akkro 20 fps,ha alt tabolok akkor is ott vna a háttérben és a többiek varázsolnak és látom meg minden, de 50-60 ,)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79371) CJ4567 válasza Whysperer (#79370) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam a Dirt Rally csinál ilyet, fullscreenben 20-25FPS, VGA 30-40%(CPU limit is van), de alt tabnál háttérben megy a játék, 40FPS, VGA pörög.

No Sana No Life

(#79372) hackeeeee válasza Whysperer (#79370) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ilyet még nem tapasztaltam, csak egyedül ezt, amit mondtam.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#79373) norbert1998


norbert1998
veterán

Hat ez szép... Most eszegetem. Nem kéne mi? :DDD

(#79374) MrM94 válasza norbert1998 (#79373) üzenetére


MrM94
őstag

Húpasztmek milyen fasza képet csinál az Überalles G2őd kamerája :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#79375) Malibutomi válasza MiklosSaS (#79349) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Itt 8 fok van, reggel vokt egy rovid zapor, azota napsutes :)

(#79376) hackeeeee válasza norbert1998 (#79373) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebben legalább nincs fagyanta.

Véleményem szubjektív...

(#79377) Habugi válasza norbert1998 (#79373) üzenetére


Habugi
addikt

Ebből betolsz napi egy zacskót és mire eljön az idei karácsony fényesebb leszel mint az aktuális karácsonyfa. :K

Viccet félretéve, ha ropi akkor számomra az egy és egyetlen:

Egy ropi mind fölött! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#79378) norbert1998 válasza MrM94 (#79374) üzenetére


norbert1998
veterán

Ne tűnjön fel hogy a trágya feltöltés miatt minimális minőségben fotóztam, meg az hogy cm12.1 van rajta, ami instant huzzapicsabaaszovegeddelruhesmacska! ,de ha nem ertened, segítek. Aosp romon minden telefonnak szar a kamerája. Olyan mintha driver nélkül hasznalad a vga-d.

Szóval nem nyavog, kussol melyeket. ;]

(#79379) MrM94 válasza norbert1998 (#79378) üzenetére


MrM94
őstag

AMD cucc van benne hogy két órát kell mellébeszélni hogy miért szar a kamera minősége? :DDD :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#79380) norbert1998 válasza MrM94 (#79379) üzenetére


norbert1998
veterán

Menj be a tppikjaba és nézz ott képeket ha érdekel. Én leszarom a kamerát, így nem érdekel ha aosp rommal trágya az. Mellesleg annyira így sem trágya.

(#79381) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nehéz nap a mai....de a legfontosabb projektbe vagok bele amit eddig valaha csináltam. Lesz pár álmatlan éjszakam...de ha minden jól megy akkor szép szeletet fogok szakitani:)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79382) norbert1998


norbert1998
veterán

Egyébként mondtam, hogy a kis törött kínai füles meg lett csinálva, és így cirka 10 órásan (ebből 7 az este bejáratás volt) jobb hangja van már, mint a Piston 3-nak? 1000 forintért? ne röhögtessetek már, ez kurvajó volt! :C
Tekintvén, hogy az az ezres nem is egy ezres volt meg, nos...

Egy baja van: driver flex. Azaz a membrán mozog, mikor beteszed a füledbe, mert teljessen zárt az egész. Ennek ellenére, szerintem előbb lesz más baja, mint egy szétcsezsett tekercs miatti halál :K
(Igen, fából van és igen, harisnyázott a kábel.

[ Szerkesztve ]

(#79383) Whysperer válasza CJ4567 (#79371) üzenetére


Whysperer
addikt

Ugyan ez.Ez kész. Telejsen ugyan ez.

hackeeeee : Én értem csak teljesen elbaszarintotta a játékomat. Eddi ghibátlanul ment -. most meg 25-40 főnél játszhatalan.

Arról nem is beszélve,hogy a VGA-m meg Ordít mint a sakál. telejsítménye meg sehol. pedig lazán ment eddig. Már bánom ,hogy felraktam azt a xar-t. 8) pl.: ,h a afan speedet akarnám állítnai nem is reagál rá szóval Káosz a köbön. 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79384) mackosajt válasza norbert1998 (#79378) üzenetére


mackosajt
addikt

Nekem telefonról is, mikor feltöltök egy nagyfelbontású képet, bepipálom a konvertálás jpg-re mezőt, és nem nyávog a méret miatt a fórum. Így gyakorlatilag eddig bármilyen felbontást sikerült feltöltenem a ph-ra.

Más:
Mondom ki szeretném majd mosni a NOVA radit, mert vízzel már kiöblítettem (használt cucc), első blikkre olyan mértékű kosz jött ki, hogy pislogtam. Lyukakon benézve még mindig látszik lerakódás.

Bementem boltba, mondom veszek valami jó cuccot erre.
Van sósav, de az kb. 5-10%-os, illetve nem szerencsés, 600 Ft 1 liter. Nem vesszük meg.
Van ecetes vízköoldó, 5-10%-os, na ez jó lenne, de 300-500 Ft/liter... mondom nyátok ...csája, ez híg fos.

Élelmiszer részleg, 20%-os ecet, 1 liter 170 Ft.

Na ennyit a speciális szerekről.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79385) norbert1998 válasza mackosajt (#79384) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem arról beszélek, hanem a 0.5 Mbit-es feltöltési sebességre és arra, hogy a net feltöltéskor totál meghal itthon.

(#79386) V!ck válasza MiklosSaS (#79359) üzenetére


V!ck
aktív tag

Koszi!
Vonz a dolog, de inkabb megulok a seggemen... megvarom a zent, max ha aranyaiban sokkal gyengebb lesz mint az epp aktualis i7, akkor i7 lesz es par evig nem fogok foglalkozni vele. Az en tarcamhoz most epp draga egy haswell vagy skylake...

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#79387) mackosajt válasza norbert1998 (#79385) üzenetére


mackosajt
addikt

Mert 2-5 Mbyte képet feltölteni a mai világban rendkívül sok időbe telik 0,5 Mbittel.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79388) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Nos... megtalálták az illetőt, aki átvert sok embert köztük engem is a ph-n... az egyik fórumtárs most irt őt 168e ft-vel húzta be... ült már ezelőtt is... kíváncsi vagyok mi lesz belőle, vajon visszakapom a lovettát, vagy bacchatom, mert nincs semmilye...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#79389) MiklosSaS válasza V!ck (#79386) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó döntés. A zenre én is kiváncsi vagyok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79390) Whysperer válasza V!ck (#79386) üzenetére


Whysperer
addikt

Ha nem veszed meg soha nem leszel boldog. ;) Viszont,ha AMD-vel szomorú maradsz, soha nem lesz jó semmire,de még mindig vehetsz Nutella-t. Nutella az izmos király! 8)

Amúgy ugyna oylan gépünk van. Én most tökr ehappy vagoyk vele.. Úgy szoktam játszani ,ho gyközbe rá van kötve a 7870-re a 49 colos 4k-s TV és FULL HD filmezik rajt a apárom állandóan. Közben Én játszom.

40-60 Fpsem van igaz,de az a csori 7870 hibája sajnos 8) de mondjuk multiba 40 Fps ultran élsimítások nélkül 40 fős raiden.

Amikkel játszom . WOW/SC2/Storm/BF4 - ezek mendegélnek. 8) Az a fránya 7870 nem bírja már csórikám. 8)

Már most félek a új WOW kiegtől még cska Beta és biztos javítanak rajta, de egyedül nem raidben GTX 970 ultra settingsnél 50 FPS 8) .HAHA

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79391) CJ4567 válasza Whysperer (#79383) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor nem vagyok egyedül. De én csak Dirt Rallyban vettem észre, bár ott a legnagyobb a CPU limitem(GTAV-n kívül, oda a C2D édeskevés) ;] Másik drivert nem is próbáltam még, hiányozna a GPU skálázás.

Egyszer úgy kipróbálnám a duál monitort :O

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#79392) Whysperer válasza CJ4567 (#79391) üzenetére


Whysperer
addikt

Soha ne akard.. asszon ymindi gazon akar majd TV-i 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79393) otto14


otto14
senior tag

Inkább nem firtatom az erkölcsi szabályokat, aki kéri, megy privibe, és nem nő :)

[ Szerkesztve ]

asd

(#79394) norbert1998 válasza mackosajt (#79387) üzenetére


norbert1998
veterán

(#79395) Pickit3 válasza CJ4567 (#79391) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Húzzad még egy kicsit, majcsak kihajcsa. ;]

(#79396) caindwan válasza Mahrenburg (#79335) üzenetére


caindwan
tag

(#79365) Whysperer: Azért jutunk el A pontból B-be mert ez egy off-topic :U

@Északi-Bika: Na és tuc-tuc-ot hallgatsz rajta, vagy pl. szimfonikus zenekart? Mert nagyon nem mindegy, mihez mérten jó :N

@Kakaska: Jöhet! :K

(#79397) MiklosSaS válasza Whysperer (#79390) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem. A helyzet a következõ:

Ha nincs elég pénz skylake-re vagy legalább haswellre akkor maradjon az FX-el mert elég annak a 380-ak. Aztán ha lesz gyorsabb VGA akkor lehet gondolkodni Zen-ben vagy az aktuális Intel platformon.

@Kakaska: jöhet nekem is.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79398) V!ck válasza Whysperer (#79390) üzenetére


V!ck
aktív tag

Boldog vagyok én ezzel a géppel is, FX-hez képest halk és hűvös és megy is, nem egy éhes kocka... minden gyors és frankó amit használok, csak hiányzik az hogy bütykölgetek, cserélgetek, összehasonlítok, kipróbálok... de pénzzel ezt már nem tudom finanszírozni, jó ideje nem számtechboltban dolgozom, szóval nagykeráron sem tudok már vásárolni és eladnom is nehezebb a cuccaimat... :/

(#79397) miklosss2012: Gyorsabb vga? Most vettem! :DDD dehogy lesz gyorsabb vga... egyébként is árérzékeny vagyok vga terén, max 50k... jó, most épp 58k volt, de na... procinál meg alaplapnál az más, ott szeretem ha izmosabb....

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#79399) Methionyl válasza V!ck (#79398) üzenetére


Methionyl
senior tag

Ha nyernél a lottón, hetente lenne új konfigod, egésznap csak menne a bizsera :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79400) MiklosSaS válasza V!ck (#79398) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor maradj FX vonalon egyenlõre, annak a kártyának elég az FX.

Ha gépet szeretné buzerálni dobj össze médiaPC-nek hulladékokból egy celeron/sempron/core2duo gépet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.