Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79701) Televan74 válasza norbert1998 (#79697) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem mindegy mivel játszol.

A 15.12 nem volt rossz,csak nálam Witcher3 alatt voltak textúra hibák.Amivel én játszom,ott még a 15.11 vagy a 15.11.1 catalyst verzió eddig a legjobb.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#79702) Methionyl válasza Televan74 (#79695) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nálam olyat csinál, ha alapon van, ha húzva van a vga, és még a 60 fps közelébe sincs, nincs meg a 100% gpu kihasználtság az adott gpu órajellel. állandoan váltakozik mind2..néha 60 megvan, aztán beesik 30ra.. :W(witcher)
3x annyit babrálom hogy működjön egy játék (gta-val is sz0ptam..) mint amennyit játszok

más: Holnap jön a hűtő, adnak hozzá pasztát de van itthon MX-4. melyiket használjam?

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79703) norbert1998


norbert1998
veterán

Damn :W

Másnál is bugos a Fink's Sloughterhouse?
Nagyban vagyok, survive round four, meg is van, várom a továbblépést, semmi. :( Ot futkosok már fél órája, de egy árva lélek nem jelent meg. És nem tudom elhagyni a pályát, nem fogjaa gamma, hogy kinyírtam mindenkit. Rákerestem a neten, sokaknak volt ez gondja... Négy évvel ezelőtt!
Most akkor wut? 4 év alatt nem tudták kijavítani?

(#79704) CJ4567 válasza Televan74 (#79695) üzenetére


CJ4567
veterán

Crimsonban másnál is csak optimalizált tesszelláció van? Elvileg Catában van csúszka arra hogy mennyire tesszellálhasson a játék. Crysis 2-re kéne, mert ugye a város alatti víz is tesszellált és ráadásul minden túltesszellált.

No Sana No Life

(#79705) MiklosSaS válasza hackeeeee (#79699) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Aham.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79706) hackeeeee válasza MiklosSaS (#79705) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

nVidia után szabadon.. Nem értem a hisztistinédzsermegnyilvánulást.

Véleményem szubjektív...

(#79707) MiklosSaS válasza hackeeeee (#79706) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hisztizett valaki itt? :F

(#79708) SP4C3: erdekesen alakulnak a dolgok, anno mig Radeonom volt a betaval nem voltak gondjaim. Most ezzel a Crimson driverrel csak a problemakrol olvasok.

Ket Fm2/FM2+ APU utan merem allitani hogy az AM1 az egyik legstabilabb platform.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79708) SP4C3 válasza MiklosSaS (#79696) üzenetére


SP4C3
veterán

Naja. Mindíg is sz@r volt a cata. Maga a driver jó, csak a control center a kaksi, crimson nálam egyenlőre beta-ban elérhető, de összef*ssa magát. :W

AM1-es platformomon lazán települt. Lehet, hogy hozna teljesítmény "növekedést" ha régebbi driver-vel próbálkoznék? :F

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#79709) CJ4567 válasza SP4C3 (#79708) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam jó a Crimson, egy szál gond se. Pedig csak nem is a leg újabb, béta

No Sana No Life

(#79710) SP4C3 válasza CJ4567 (#79709) üzenetére


SP4C3
veterán

Szebb maga a felület, de A4 4000-hez csak béta van (egyenlőre).

Csak nem értem, akkor AMD miért ígér javításokat és teljesítmény javulást crimson-val.

[ Szerkesztve ]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#79711) CJ4567 válasza SP4C3 (#79710) üzenetére


CJ4567
veterán

6770-hez is csak béta van, nem lesz újabb már se a 6770-hez, se az A4-hez. Az Audihoz lesz;]

No Sana No Life

(#79712) MiklosSaS válasza SP4C3 (#79710) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mert jól hangzik, meg jó marketing alapnak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79713) SP4C3 válasza MiklosSaS (#79712) üzenetére


SP4C3
veterán

Akkor is semmi különlegeset nem észleltem, azon kívül, hogy más a kezelőfelület. :W
Hát igen... a marketing nem a barátod. :B

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#79714) CJ4567 válasza SP4C3 (#79713) üzenetére


CJ4567
veterán

GPU skálázás DSubon is kikapcsolható.

No Sana No Life

(#79715) Habugi válasza CJ4567 (#79709) üzenetére


Habugi
addikt

Ugyan ez..

15.12 előtti béta Crimson, annyira nincs vele gond hogy még a 15.12-t sem próbáltam ki, nem hogy a 16.1-et.

Gyorsult, a külön játékprofilokat rohadtul szeretem & ShaderCache On nyammm.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#79716) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jó reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79717) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na mivan? Mindenki szabadnapos ma?!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79718) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#79717) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó napot, meló meló meló :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79719) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#79718) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rohadt hétfõ.....de birom utálni:(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79720) Whysperer válasza MiklosSaS (#79719) üzenetére


Whysperer
addikt

Én nekem Holiday hét mert holnap van a szülinapom aztán . dolgozom ,de a szerdát kikértem magamnak.

Oda mentme és azt mondtam. KIKÉREM MAGAMANAK! .. A Szerdát 8) ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79721) Whysperer


Whysperer
addikt

Ennek ,de örülök. ( amúgy akkroa baromságnak tartom ezt midnenből 500 db-t. Egy termelési kapacitás terhelés és elpazarolt energia. Kettő: iszonyatos elpazarolt alapanyag szerintem.) kellene egy APU kategória. egy alsó VGA egy közepes meg egy high end. Egyszerűbb lenne választani is és nem mindenki jár fel hozzátok kérdést feltenni mint Én példul,hogy melyiket vegyem vagy ne vegyem.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79722) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó reggelt! Szeretem a hétfőt,új hét,új dolgok. :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#79723) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Szep napot... a karacsonyi szünet utan ez a hetvege semmit sem ert, olyan gyorsan elment, h eszre sem vettem... vagy csak en ereztem igy? Hetvegen kocsiműszakiztatas, megint egy rakat penz :W

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#79724) mackosajt


mackosajt
addikt

Kering a kazán szekunder hőcserélőben a forró ecetes víz.

De jó, hogy a géphez vett wilo szivattyú még megvan. :)

Jött ki egy halom dzsuva. Mivel egész jó az idő, még hagyom hatni az ecetet.

Az nem árt, ha többet jár benne.

Csak pH papír nincs itthon, pedig jó lenne látni, van-e még ereje.
Mondjuk ecet még van.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#79725) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ilyen zsufolt napom is regen volt.....delutan meg rohanni kell anyosert meg aposert, mert felnek vonatozni...nehogy valaki ellopja oket :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79726) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#79725) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát én is ezt mondom a mai napomra, és még a főnököm fiának a gépét is újra kellett telepítenem...
két monitor van melóhelyemen, ma az egyiken ment a munka a másikon meg a telepítés :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79727) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#79726) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertekezlet, aztan megint ertekezlet...es a valtozatossag kedveert most jottem ki a harmadik kisebb ertekezletrol... :W

Annyi a papir munkam hogy siman be tudnam temetni a Volvot a parkoloban vele... :O

Ilyen nem bannam ha kirugnanak :K

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79728) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#79727) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem szabad ilyet kívánni, nehogy önmegvalósító jóslat legyen :DDD
de kitartást, lassan múlik és fogy azt a sok meló :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79729) norbert1998


norbert1998
veterán

Mikor benézek a hűtőbe és látod hogy csak ez a... Lotty van :O

(#79730) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#79728) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79731) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

(#79732) caindwan


caindwan
tag

Nem volt valami nagy termés ma :C

Hétfő. Végre otthon, esik eső, nincs túl hideg. 2 hónap és írásbeli érettségi.. Gyorsan repül az idő

(#79733) Habugi válasza caindwan (#79732) üzenetére


Habugi
addikt

"Gyorsan repül az idő"

Még nem is tudod mennyire.., mire észbe kapsz már kopaszodó középkorú leszel aki tepsiseggű milfeket hajkurászik! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#79734) hszilard666 válasza caindwan (#79732) üzenetére


hszilard666
veterán

Írásbeli? LófaCC! Az egyetlen dolog amitől parázok az a töri szóbeli :O Utálom azt a tárgyat és ha valami olyat kapok amiről nem tudok semmit, akkor rábaCCtam :O

Holnap megyek az új fotósbatyumért, akkora hogy majdnem nem fér bele a bagaboo táskámba :DDD Cserébe vizont védi a cuccaimat mint egy hímes tojást! ;] Ráadásul fillérben szerzem meg 5K egy 30Ks tatyóért, rohadt brutál! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#79735) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Őőőő..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#79736) Methionyl válasza caindwan (#79732) üzenetére


Methionyl
senior tag

Sok sikert, easy lesz ne aggódj :K

Habugi:Enyhe célzás.. ;]

btw megjött a hűtőm, 1.2Kg :C , sztem a fél estém rá megy majd a bencheléssel, tuningal..

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#79737) caindwan válasza Habugi (#79733) üzenetére


caindwan
tag

Te már észbe kaptál? ;]

@Iszilard: Jobban parázok a szóbelitől :DDD Írásbeli csak a matek amitől, a többi az pite. :K Ha töriből kéne éretségiznem, ott bukna meg az érettségim :W :W

@Methionyl: :R
A helyzet szomorúja hogy holnapra 5 tételt kéne bevágnom magyarból, javítani kellene.. NIncs kedv hozzá!

@hackeeeeeeeeeeeeeee: Ez, miez? :F

(#79738) MiklosSaS válasza Habugi (#79733) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fölkeltél? TrolllFace:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79739) Stepo válasza caindwan (#79737) üzenetére


Stepo
aktív tag

Nekem még lenne hozzá kedvem is... de olyan szinten fáradt vagyok,hogy alig bírom elolvasni az itteni postokat is... :DDD

(#79735) hackeeeee Hmmm... nem rossz,lehet erre kellene felhasználnom majd a felesleges NZXT és Arctic ventijeimet? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79740) caindwan válasza hackeeeee (#79735) üzenetére


caindwan
tag

Homemade facecooler? :DDD

@Stepo: Nekem még lenne hozzá kedvem is.. :Y :C Aludd ki magad ;) :DDD

(#79741) Lacielvtárs válasza Habugi (#79733) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát akkor lőném magam fejbe nagyanyám hónaljmankótartó pöckével ;]
már ha rám esetleg valaha is igaz lenne, az amiről írtál :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79742) Lacielvtárs válasza hackeeeee (#79735) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ez valami helikobakter és/vagy drónr? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79743) Whysperer válasza Lacielvtárs (#79742) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez 1-1-ben az Avataros Helicopter [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#79744) Habugi válasza caindwan (#79737) üzenetére


Habugi
addikt

Sosem fogok! :N ;]

(#79741) Lacielvtars:

ElvtársUram.., hónaljmankótartópöcök ?! :DD :))

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#79745) Lacielvtárs válasza Habugi (#79744) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

próbáltam cifrázni, mint ahogy Kend' szokta ;]
csak az enyimnek, így visszaolvasva nem sok értelme volt :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79746) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Hali ALL! Nos, az elmúlt napokban sokat gondolkodtam, és igazából arra jutottam, hogy 2 dologra van gépem, egy mert játszom, kettő: mert netezem/torrent/film... a netezés, film, torrent -hez kicsit túlzás a gép, helyette gondolkoztam valami Mini PC, barebone PC-n, lehetőleg nagy vinyóval, hdmi- kimenettel, akár használtan is! Játékra meg szeretnék egy xbox one-t kinecttel, vagy egy PS4-et (ehhez van valami kinnect szerűség???). Már meguntam ezt az állandó fejlesztgetést, meg pénzdobálást... Nos, amiben segítség kellene, az az, hogy mini pc-ben mit nézzek, mi az a minimum cpu amin tölteni, filmezni lehet, ill. az is kérdés lenne, hogy ps4, vagy xbox a jobb választás szerintetek? xbox 360 -om volt sokáig, nyáron adtuk el mert csak porosodott.... főképp azért, mert már az új játékok "gagyin" futottak, vagy nem is léteztek rá. Ha esetleg nem boltba venném őket mi a fontos mit nézzek meg rajtuk? A vinyóval szereltek úgy is funkcionálnak mint a régi xbox 360 nál, hogy tört játékot is lehet rá telepíteni? Köszi, bárki is tud segíteni!

ja még valami... a gépem ha valakit érdekel, akár szállításban is tudok segíteni, főleg pest irányába.... még irányárat nem tudok, majd kigondolom....

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#79747) Habugi válasza Lacielvtárs (#79745) üzenetére


Habugi
addikt

Szerintem zsír lett, ment a listára a zsírgörénysörény mellé! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#79748) Lacielvtárs válasza Habugi (#79747) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, no az sem piskóta :DD
lehet kérni az idézet listáról egy két szösszenetet? már hogy fejlődjek egy kicsit én is mert kezd fogyni a szótáram :D
pedig az én megnyilvánulásaim az ész nélküli élet egyszerű tudományai :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#79749) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#79746) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Skylake pentium vagy haswell i3. Én inkább a haswell i3-at választanám egy fapados mITX lappal, 8 giga ddr3, egy olcsó 120-as ssd.

Vagy ha jó a mATX platform akkor esetleg egy AMD APU..A8 vagy valami hasonló.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#79750) Habugi válasza Lacielvtárs (#79748) üzenetére


Habugi
addikt

Neeeem kérem szépen, az a lista velem jön majd a sírba! :DDD ;]

"pedig az én megnyilvánulásaim az ész nélküli élet egyszerű tudományai "

Nem tudom elvtársUram honnan veszi, hogy nem ugyan abból a kútból merítjük az "ihletet" ?! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.