Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78401) Jakuskacsa válasza mackosajt (#78400) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

most a pénz a legkevesebb, de ha futni hagyjuk, az meg lustaság! Nehogy már hagyjam, hogy csak úgy elsétáljon negyed misivel.. mert kb idáig ennyi a mi a lelkén szárad...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78402) hackeeeee válasza Habugi (#78389) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem azért fáj 3-4-5000 Ft kidobása a semmire. Sőt, ha úgy adódik, akkor 1-2 ezer is.

Ha Neked nem, az egyéni.

Arról már nem beszélve, hogy ha ténylegesen lehúzni akar, akkor nem is fog azzal foglalkozni, hogy Utánvét, akkor csak is kizárólag utalás játszik.

Hozzáteszem, sokat érsz az UV-vel, amikor mondjuk egy alaplap helyett kapsz a dobozban pl. egy bútorlapot, vagy egy darab téglát. És büszke lehetsz magadra, hogy vettél 40.000 Ft-ért 1 darab blokktéglát.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78403) #81556480 válasza hackeeeee (#78402) üzenetére


#81556480
törölt tag

(#78404) Habugi válasza hackeeeee (#78402) üzenetére


Habugi
addikt

Aztán mi fáj jobban KékÖrdög, 3-5k huf a semmire vagy 100k, most komolyan, tényleg írjam le negyedszer is ugyan azt? Egyáltalán miről beszélünk? Gondoljuk már végig, előre utalsz valakinek akiről azt sem tudod kinek a fia vagy borja 100k-t? Húhú.., Földbolygó, Kárpát medence, Magyarország 2015.., brékó-brékóóó. Mi mellett kardoskodsz? :D

"Arról már nem beszélve, hogy ha ténylegesen lehúzni akar, akkor nem is fog azzal foglalkozni, hogy Utánvét, akkor csak is kizárólag utalás játszik."

Na ennyi, pont innen lehet ezeket marha gyorsan felismerni, megjegyzem megint nem vágom hogy jön ide, írtam volna korábban is csak nem akartam a kacsacsőrű emlőst tovább torpedózni, nélkülem is van most elég baja.

Kereshetsz érveket reggeltől estig arra vonatkozólag hogy esetlegesen hogyan lehet pórul járni futárszolgálattal/utánvéttel (lassan jöhetsz azzal is hogy meteorhullás közepette viszi ki a futár és egy 2x2méteres kryptonite darab telibe veri a furgont amiben a cuccod van :DDD ), még ha találsz is két tucatot akkor sem egy dimenzió/súlycsoport azzal az ökörséggel/hibalehetőséggel szemben hogy kvázi tök ismeretlennek puszira/ígéretre elutalunk sok tízezret, ezen azért egyezzünk már ki jó? ;)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78405) hackeeeee válasza Habugi (#78404) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó.

Ettől függetlenül Én is szinte mindig csak előreutalás után postázok.

@Laci: Most volt nemrég egy hír arról, hogy valahol a gyereknek vettek egy PS4-et karácsonyra, bevásárlóközpontban, és egy fadoboz volt benne, egy érdekes rajzzal.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#78406) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Na asszonypajti már most szeret... nem haragszik már, ezért imádom! Nos, akkor ha már a magyar sírva vigad, igyunk meg egy sört, és most már tényleg elszeretném felejteni a dolgot, több is veszett már! Beszéljünk valami értelmesebbről.

Lacikám, amúgy mi is jártunk így még anno piacolós korszakból. A nyíregyházi nagypiacon vettek anyámék videólejátszót benne egy lefogatott téglával, csodálkoztak miért nem megy bele a kazetta, aztán hogy maradjak a téglánál, piros paprika helyett is vettek már téglaport :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78407) Habugi válasza hackeeeee (#78405) üzenetére


Habugi
addikt

Szerkesztetted de még megvolt. Oké nézd, mindenki magából indul ki, nyilván esetedben vagy esetemben mivel tudjuk magunkról/egymásról hogy nem rázzuk át sem a másikat sem senki mást nyilván járható út.

Azt nem szabad elfelejteni, hogy amennyiben ragaszkodsz ahhoz hogy előre utaljon valaki, vagy legalábbis csak "félig vagy erőszakos" ( :D :R ) mert tudod magadról hogy nem átrázni akarod nyilván megint csak nem igazán párhuzamra hozható a kacsacsőrű által leírt történettel. Egy röhej egyébként de előre utalnak neked, simán lemegy az üzlet, a vevőnél pozitív tapasztalatként elkönyvelődik a sztory és legközelebb erre fog rábaszni adott esetben amikor egy patkánnyal akad össze. Itt ugrik be az a rész amit Sasbá' taglalt hogy mit is kéne ezekkel csinálni.. :U

Proci ügyben is emlékezz vissza hogy helyből az utánvéttel indítottam és nem azért mert nem bíztam meg benned. :N
Ez egy ilyen tetves világ, adott esetben a veled való előreutalásos biznisz pozitív élményei után valaki nagyobb valószínűséggel fut bele az ilyen tetvek átveréseibe.

Nyilván ez is torpedózható de szerintem nincs túl sok különbség az puszira előreutalás és aközött, hogy az utcasarkon eléd ugrik egy muki, aki közli hogy ha adsz neki 100K-t akkor elmegy és 5perc múlva visszajön egy 150K-s mobiltelefonnal. Nálam ez ignore de befejezem mert túltárgyaltuk/dűlőre jutottunk, sry! :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78408) #81556480 válasza Habugi (#78407) üzenetére


#81556480
törölt tag

már réges régen túltárgyaltátok, de ti mindent túltárgyaltok. először van egy mondat, ami aztán hatványozódik aztán meg ugyanaz jön fokozva, meg fel habugenerátorozva :DD aztán már egy fél oldal szül ugyan arórl ami egy mondatba is belefér. aztán vége. inkább előszilveszterként toljatok be egy sört meg egy decit.

[ Szerkesztve ]

(#78409) Habugi válasza #81556480 (#78408) üzenetére


Habugi
addikt

Teeeee, "habugenerátorozva" mi?! :C

Tudod mit, tök igazad van. Egészségedre!

(#78410) jakusj:

Oda is egészség, egyébként ez jáúúú, lementettem, gyűjtöm ezeket a "custom" gifeket.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78410) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78411) Jakuskacsa válasza Habugi (#78409) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

igen, néha kell ilyen "custom" gif is, mert nem mindent lehet kifejezni ezekkel ami itt van a ph-n... ha kell dobok még fel párat!

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78412) CJ4567


CJ4567
veterán

Vigyázzunk, a LustaMacska majd szilveszter napján délután 4-5-kor tol be egy reggelt;]

No Sana No Life

(#78413) #81556480 válasza CJ4567 (#78412) üzenetére


#81556480
törölt tag

az a menő, nem vágod ?

(#78414) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag




A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78415) Jakuskacsa válasza #81556480 (#78413) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

így építette fel az image-t magáról, ha másképp lenne már nem is lenne macska

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78416) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#78415) üzenetére


CJ4567
veterán

Én is macska vagyok, mégse tudok annyit aludni :(

No Sana No Life

(#78417) DR|FTK|NG válasza CJ4567 (#78416) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mert még kicsi vagy. :D

[ Szerkesztve ]

(#78418) Habugi válasza CJ4567 (#78416) üzenetére


Habugi
addikt

Az emelt véralkohol szint nagyban elősegíti az álommanók és alvóidegek túlműködését, ha már ragaszkodsz az összehasonlításhoz.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#78419) CJ4567 válasza Habugi (#78418) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó, ez ütött :DDD

No Sana No Life

(#78420) Televan74 válasza Habugi (#78418) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam a hasam túltöltöttsége,arányban van az ágyban eltöltött órák számával. :DDD

Egy ilyen adag,3-4 óra délutáni szunyókálásnak felel meg....

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#78421) caindwan válasza Just_Reboot (#78371) üzenetére


caindwan
tag

:R

Akkor itt senki se játszik Clash of Clans-t??

(#78422) ViZion válasza caindwan (#78421) üzenetére


ViZion
félisten

Nem hiszem, az olyan homáros... ;] :DDD
Komolyan: az androidra van nem? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78423) Methionyl válasza ViZion (#78422) üzenetére


Methionyl
senior tag

meg Almára :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#78424) caindwan válasza ViZion (#78422) üzenetére


caindwan
tag

úgy ám! Az ormányod homáros ;] :P

(#78425) ViZion


ViZion
félisten

Jah, bedobtam az RGB ledsort is a gépbe, ejj, nagyon sukár. Minden féle színeket tud, sokat meg nem :DDD tud magától fadelni, villog vagy flashel, amit akarok. Jó vétel volt :K ...és fél év után be is raktam. :D

Videót kellene felrakni róla, de képzeljétek oda, lusta vagyok, megyek jáCCani. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78426) MrM94


MrM94
őstag

Van nálam egy elég régi lapos.
a Következő probléma adott.
Amit én másolok rá desktopról a lapos hdd jére nálam látszik nála nem ugyanígy vice versa.Valakinek valami 5let hogyan másoljak rá,úgy h lássa a laptop is? kb 200gb nyi adatot kéne visszamásoljak..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78427) mackosajt válasza MrM94 (#78426) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem csak parancsikont másolsz? :D

Total Commander?
Helyi háló?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#78428) ViZion válasza MrM94 (#78426) üzenetére


ViZion
félisten

Néhol kikapcsolják a mappák frissítését, amit explorer végez. Nyomj F5-öt a mappába, vagy az asztalon. Ha azután sem látszik, akkor chkdsk kellene, lehet hibás a vinyó vagy ilyesmi. Meg ugye linuxal lehet másolni rá, ott láthatod, h a HW vagy OS a hülye.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78429) MrM94 válasza mackosajt (#78427) üzenetére


MrM94
őstag

totalcmdvel is másoltam rá átrakom vissza a laposba a hdd-t és nem mutat semmit.

Konkrétan laposból HDD kiszed berak macska gépe.Másolok rá befejezi hdd vissza lapos. és nem lát rajta semmit.

Ha laposról kreálok 2 üres foldert hdd átrak macska gépe akkor nálam nem látszik.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78430) ViZion válasza MrM94 (#78429) üzenetére


ViZion
félisten

bitlocker vagy ilyesmi van? Jogosultságok? Milyen oprendszerek?

Próbáld a public folderbe másolni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78431) hackeeeee válasza MrM94 (#78429) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Checkdisk a laposban?

(adatvesztés lehetséges)

Véleményem szubjektív...

(#78432) MrM94 válasza ViZion (#78430) üzenetére


MrM94
őstag

Milyen public folder?
2 partíció van.Az egyiken a win8.1 van fenn. A másik picsaüres.
Nekem win10em van. Laplop 8.1 friss.
Nincsen semmi bitlocker tudtommal minden jogosultság van.

hackeee jó jó de akkor ha penről másolok miért marad meg?

A lapos HDD je IDE módban van...Egy intel centrinó tehát ez mindent elárul..Jön a srác mindjár külső hdd vel és megszűnik a szarakodás szerintem

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78433) Jakuskacsa válasza MrM94 (#78432) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ha pendriveról megmarad akkor miért nem arról másolod át?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78434) MrM94 válasza Jakuskacsa (#78433) üzenetére


MrM94
őstag

200 gigát 16 gigás pendriveról?Mazohista vagyok?
Eddig is úgy lőttem át a cuccokat a sajátgépre,hogy hdd laposból ki,sajátgépre rádug másol.
Most nem értem,hogy ez miért nem működik..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78435) ViZion válasza MrM94 (#78432) üzenetére


ViZion
félisten

Public folder a felhasználóknál van, oda lehet írni bárkinek, szal a jogosultság dolgok ki lennének zárva. Nah, ezekért mentek én linux alól. Amit az megcsinál, az meg van csinálva... :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78436) Jakuskacsa válasza MrM94 (#78434) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

winrar, 15 Gigás részek, aztán ott szétrak... szerintem átmegy 8-10 részletbe

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78437) MrM94 válasza Jakuskacsa (#78436) üzenetére


MrM94
őstag

Még a floppiknál csináltam ilyet,nem emlékszem már rá hogy hogyan kell.

ViZion.Jaja éni szeretem a linuxot az ezelőtti hpnál 8x fagyott le kb a live ubuntu. :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78438) stratova válasza mackosajt (#78400) üzenetére


stratova
veterán

Hmm interessant. Vmi őscsomagom van, hogy a bankközi GIRO átutalás nálam még ingyenes internetbankból?

(#78439) Beretvás válasza Jakuskacsa (#78436) üzenetére


Beretvás
addikt

mazo a macsek na..vagy csak szeret a bréééé rosz végén állni..:P ;]

(#78440) ViZion válasza MrM94 (#78437) üzenetére


ViZion
félisten

TC is tudja a darabolós tömörítést, Ubuntu Live ehh...
Xubuntu inkább, mondjuk én Peppermint-et használok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#78441) Jakuskacsa válasza stratova (#78438) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

mi az a giro?

Keresztapám: segítenénk mi neki, de ő is szeret szenvedni úgy látom. Már rég átmásolta volna pendriveról, ha nem itt szórakozik velünk, vagy épp ez alatt azt csinálja...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78442) Beretvás válasza Jakuskacsa (#78441) üzenetére


Beretvás
addikt

szoval mazo...... ;] ;] ;]

(#78443) Jakuskacsa válasza Beretvás (#78442) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

neki így macskasztikus az élet :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#78444) MrM94


MrM94
őstag

Kapjátok bé.
Pendriveozok :DDD
Csak ez a szutyok menjen már a picsbe el tőlem :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78445) Beretvás válasza MrM94 (#78444) üzenetére


Beretvás
addikt

öszintén átérzem.. nálam is van egy szutyok gép javitáson.... :K :W :W :W :W

(#78446) Pickit3 válasza caindwan (#78421) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Contest of champions-nal sem játszik senki rajtam kívül pedig az sokkal jobb játék. :P

(#78425) ViZion
Most 3.-dik éve 2méteres RGB ledszalagot rakok a karácsonyfára. Szerintem az jobb mint belegyömöszölni a gépbe, úgysem lesz gyorsabb, főleg a tied. ;]

Megjött a brocken!!! heppí! :DD

(#78447) hackeeeee válasza MrM94 (#78432) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jó kérdés.

Change user, or.. or..

Véleményem szubjektív...

(#78448) MrM94 válasza hackeeeee (#78447) üzenetére


MrM94
őstag

Passz.
Külső HDD-t hoztak csókolom másolok rá.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#78449) stratova válasza Jakuskacsa (#78441) üzenetére


stratova
veterán

A bankközi utalásokról

Ma jelenleg Magyarországon kétfajta belföldi utalási lehetőség van, a GIRO és a VIBER.

A Viber a Valósidejű Bruttó Elszámolási Rendszer rövidítése, lényege, hogy az adott megbízás legkésőbb perceken belül teljesül és jóvá is íródik. Ennek azonban elég húzós ára van, a VIBER utalások díját akár tízezrekben is mérhetik, ezért általában csak cégek használják és nagy összegű utalásoknál. Akit bővebben érdekel a rendszer leírása, olvassa el itt.

Gyakrabban használjuk a GIRO rendszert, vagy csúnyább nevén a Bankközi Klíring Rendszert.

A bankon belüli utalást átvezetésnek hívják (akár saját, akár idegen számlák között), bankon kívül pedig átutalásnak. Ez is lehet egyszeri, rendszeres, vagy csoportos (ami nem keverendő össze a csoportos beszedési megbízással).

Átutalásnál a bankok egymás között a GIRO-t használják. A nap végi összesítés után a bankok ezen a Klíring rendszeren keresztül utalják át a pénzt egymásnak. 2012 július egytől már naponta négyszer kell majd ezt megtenniük, azaz már nem másnapra kapjuk meg a pénzt, hanem akár órákon belül is.

(#78450) ViZion válasza Pickit3 (#78446) üzenetére


ViZion
félisten

Broki? De hát a gyintel gyári kúler hipperszupper, oda nem kell... ugye? ;]

Beraktam az RGB ledet, de csak vöröset kötöttem be... AMD 4EVER! ;]
Piros fény az nyugtat! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.