Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57601) caindwan válasza inspiroyhome (#57599) üzenetére


caindwan
tag

:(

Állatorvos tud a legjobban csalni.. a páciense nem panaszkodik :(((

(#57602) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Uraim, lebnne egy kérdésem hozzátok...
kaoptam egy egész jó ajánlatot
egy ilyen cpu
ez a lap
jelenleg a javítandó gépben egy msi lap van és abban egy athlon 7850 dual core cpu
összehasonlítás
azt tudom hogy ezek a cerkák nem nagy számok, de szerintem harmadik genesek és nem tudom hozzák e azt a teljesítményt mint az a jelenlegi amd :U
ebben ti vagytok a legjobbak és érdekelne a véleményetek, mert lassabb gépet nem szeretnék összerakni mint ami most van a kollegámanak
elöre is köszönöm a véleményetek :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57603) DR|FTK|NG válasza inspiroyhome (#57599) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Uhh, nem jó. :(
Ülsz tétlenül, nem tudsz segíteni, de közben a kutyus a kezeidben átszenved a túlvilágba. :((

Remélem(akkor is, ha csekély ennek az esélye), hogy valahogyan ki tud belőle lábadozni.
Egyébként mennyi idős, és milyen fajta?

(#57604) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#57602) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem eri meg. Gyenge es regi...1155-os platformot keres.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57605) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#57604) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés renddicsek, :R most agyalok hogy csak a lapot venném meg ami 6 ezer, és keresnék bele egy core 2 dout vagy valami normális procit :D
sajnos Apám, az ár szabja meg a határt :(

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57606) DR|FTK|NG válasza Lacielvtárs (#57605) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

6k azért a lapért? Kis szerencsével annyiért s1155-öst kapsz, amibe egy Cerka 7k. :K
Mondjuk a DDR3 RAM ára(4GB ~ 6-7k) is hozzájön, és az is, hogy SATA-s HDD kell(remélem, hogy a mostani is olyan). :D

(#57607) inspiroyhome válasza DR|FTK|NG (#57603) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

13-14 éves, tacskó. Már nagyon a végét járja, részleteket inkább nem mondanék, bár ha van itt olyan aki ért a kutyákhoz valamelyest, annak írnék PM-et.

állatmenhelyet felhívtuk, mert az van a közelben, hátha tudnak segíteni de az ő számuk meg nem kapcsolatható..

Egy másik felvette, elmondtam nekik hogy nincs pénzünk orvoshoz, mit tudnánk tenni, erre azt mondta hogy mi vigyük orvoshoz az önök kutyáját? nem tudunk segíteni és kinyomta...

Más: Kaptam 246 darab cégnevet, hogy keressek hozzájuk telefonszámot, képviselőt, meg emailt... Hétvégére kész kell lennie, de nem igazán haladtam vele..

[ Szerkesztve ]

(#57608) SP4C3 válasza inspiroyhome (#57607) üzenetére


SP4C3
veterán

Na láttam már pár beteg kutyát, és embert is. Írj nekem privátban. Elég /*ocsmány*/ dolgok tudnak ilyenkor menni. :/

Remélem helyrejön. :(((

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#57609) Lacielvtárs válasza DR|FTK|NG (#57606) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

a jelenlegi konfigban van egy hd 5770 egy sata hdd meg egy sata ssd-d :)
az nem lenne gond, de a ramot rá kell számolni mindenképp mert most van benne 2x2 GB ddr2 1066Mhz
azt nem cserélem le ha nem muszáj..
bár már magam sem tudom :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57610) mackosajt válasza inspiroyhome (#57607) üzenetére


mackosajt
addikt

Sajnos azt kell mondanom, hogy biza öreg a kis tacskó.

Első év kutyáknak elvileg 14 emberi évnek felel meg, többi évente 7 év.
Vagyis 91-98 év közötti a kutyus.

Orvosra nem hiszem, hogy érdemes költeni.
Nem tudom, mi a szabályos módja a testét leadni, eltemetni stb, de inkább sajnos arra készüljetek.

Bocsi.

Lacihordoelvtars, az a 775 lap hülyeség lenne.
Ha mégis 775, keress másik lapot, amiben azért több potenciál van, felénk egy srác meg E8400 -et hirdet hűtővel 6-ert.
De én is 1155-re koncentrálok harmadik gépnek.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57611) Beretvás válasza inspiroyhome (#57599) üzenetére


Beretvás
addikt

sajnálom, és átérzem...adjatok neki tejet, ha véletlen mérget evett az hejrehozza....ha nem issza meg akkor ki kell nyitnia száját és kicsit beleönteni..

(#57612) inspiroyhome válasza mackosajt (#57610) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Én is azon vagyok inkább, hogy altatás.

De off topikba rakom, de kelljen mindenkinek ezt olvasnia.

(#57613) Lacielvtárs válasza mackosajt (#57610) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értelek és köszönöm a te véleményed is nagyon :R
hát nagyon informálódom, mert azért akár mint nem fogok megvenni :)
dúrom az aprót, el sem tudjátok képzelni, mennyire :D
de a klíma segít hogy ne legyen melegem ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57614) Beretvás válasza Lacielvtárs (#57613) üzenetére


Beretvás
addikt

csalo :U :P

(#57615) Lacielvtárs válasza Beretvás (#57614) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

miért vagyok csaló? :U :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57616) norbert1998


norbert1998
veterán

szerváltam 100 euróért denon avr 1708-at :C

(#57617) SP4C3 válasza norbert1998 (#57616) üzenetére


SP4C3
veterán

Akkor az jó vételnek tűnik...

[link]

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#57618) caindwan


caindwan
tag

(#57619) Beretvás válasza Lacielvtárs (#57615) üzenetére


Beretvás
addikt

me légkondival nyomulsz.. :U

(#57620) DR|FTK|NG válasza caindwan (#57618) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán


(#57621) Lacielvtárs válasza Beretvás (#57619) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát gyere ugorj el errefelé és van hűtött kóla meg hűtött lakás, és akkor lehet pihegni egy kicsit :DD ;]

DR|FTK|NG: vajon melyik Macskára utalsz? :C :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57622) Beretvás válasza Lacielvtárs (#57621) üzenetére


Beretvás
addikt

áhh kolátol berozsdásodom...:P valamint a kocsi darabokban..:/

(#57623) Whysperer válasza MiklosSaS (#57583) üzenetére


Whysperer
addikt

Biztos is ,hogy igaza van... 4 más más krátya nem sem jó és úgy... ez a test akkor állná meg a helyét ,ha ezt a videóban lévő kártyákat beraknánk mondjuk hozzád vagy hozzám és ugyan ezt csinálná.. Akkor még el is hinném.
Laikusként ,ha elromlik a kártyád SAS vagy nem működik beleraksz egy másikat akkor sem és egy 3.-nál sem .. akkor biztos ,hogy vettél 3 szar kártyát? :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57624) Lacielvtárs válasza Beretvás (#57622) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

akkor valami ser féleség kellene?
de abból meg ha sokat iszik az ember, akkor nem talál haza ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57625) Beretvás válasza Lacielvtárs (#57624) üzenetére


Beretvás
addikt

anyi baj jegyen, de a ser az fél egészség..:P

más téma... : na van nekem ez a mocsok msi 760 gaming oc mocsok kártyája.... ami ijen piszok modon oc-s és mégis nekem kell a boost programját bekapcsolgatnom.... ez már idegeit.. na most tudom , hogy ottvan az AB de nekem ez a boost dolog baszottul nem fekszik.... amd nél efféle nem létezett...na most ha én megnézem , hogy menyi az oc orajele ha az oc programját aktiválom és ezt belövöm alapnak AB ben akkor a mocsokja még erre ráboostol...hogy érjem el hogy nekem ne kelljen álladoan majomkodnom a programmal és mégis oc orajelen menjen, valamint ne füstöljem el a kártyát? életet mentene a segitség szájbarágosan,, a kari életét me kibacom az ablakon...

[ Szerkesztve ]

(#57626) Lacielvtárs válasza Beretvás (#57625) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

...a tisztaság a másik fél egészség, és ezek fényében majd kicsattanunk az egészségtől :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57627) mackosajt válasza inspiroyhome (#57612) üzenetére


mackosajt
addikt

Megvallom őszintén, nem vagyok eutanázia hívő.
Tény, elaludni, csendben, szépen,biztos sokkal kegyesebb, de vegye el a foadmin az összes jogot, ne csak egy "szereleo".

Lacihordoelvtars, ne emlegesd a klímát! Tekintettel ránk. :)
Sör jöhet.

Tényleg, egy hét múlva ilyenkor épp a templomban leszünk, és hallgatjuk, ahogy sógornőm elkel.
Utána mit kéne inni? Sör, vagy bor?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57628) inspiroyhome válasza mackosajt (#57627) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Utolsó 2 órában már nem is mozgott, csak a szeme meg, meg a szája néha... Nem láttátok, de én láttam hogy milyen állapotban van, már nem lehetett segíteni rajta.

Kb fél órája el is aludt, csöndben, egyszer csak megállt.. Mondanom sem kell milyen a hangulat itthon.

Talán a legrosszabb hallgatni az 5 éves gyerek kérdéseit és megpróbálni válaszolni rá.

7 ezerért viszik el.

[ Szerkesztve ]

(#57629) Lacielvtárs válasza mackosajt (#57627) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem is emlegetem, nem mondtam semmit, és azt is csak halkan ;]
gyertek hűsölni, én várok mindenkit sok szerettel csapvízzel :D ;] :C

Misebort, szerintem :D

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57630) norbert1998


norbert1998
veterán

Szuper, a kurva szarszung megint alkotott :W maximum 5.1-es anyag megy ki ebből a szarból :W
úgyhogy b@szhatom a 7.1-es erősítőm :W

(#57631) Habugi


Habugi
addikt

Hűűű, ne mostanság akarjatok bringára ülni..! :N :DDD

Vazzeg majdnem meghaltam olyan meleg van, pedig csak a Jánoshegyi kilátóhoz/szerpentínen tekertem fel.

Ilyen időben vízparton kell tespedni.., Balaton előnyben, nagyobb fa árnyékában egy kiadós úszás után még vizesen amikor hiába a 35fok kicsit fázik az ember, persze csak addig amíg a hölgytársaság meg nem érkezik a büfétől egy adag hek + hideg sör társaságában.

Deneeeem, kocka vagyok és büszke vagyok rá pont.. :DD

Erre a hétvégére a Balatonom a Steam, hölgytársaság a szüleinél szóval marad az FX Off alias vagy a tőgyük vagy kofferük vállalhatatlan.. :P ;]
Pasztmek, ez nagyon kemény volt, szerintem még a tegnapi szilárd vacsorát is kiizzadtam magamból..

Human Revolution DC.., asszem megmentem Malikot, ne is akárhogy..! Kell az a pacifist achievement.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57632) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#57630) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

te Norbert úr? miről megy ki mi?
az erősítődhöz gartula :R
de mi a gond?
a gépedről HDMI-n kell kimennie 7.1nek :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57633) mackosajt válasza inspiroyhome (#57628) üzenetére


mackosajt
addikt

Aterzem.
Az elvitel díját "sokallom".
Hihetetlen.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57634) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#57628) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnalom. R.I.P. Tacsko kutyus.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57635) inspiroyhome válasza mackosajt (#57633) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

3 helyet kérdeztünk meg, ez volt a legolcsóbb megoldás. Volt még 12 és 16 ezres is.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#57636) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#57632) üzenetére


norbert1998
veterán

a gép máshol van, nem ott. az erősítőbe nem megy hdmi-n hang be, csak átengedi magán. (nem is értem akkor mi a faszért rakták bele :W mert mikor megvettük, rohadtul nem volt net, így meg nem is vettük volna meg, ha tudjuk :W :W ), mert optikán és koaxon csak sima 7.1 megy be, ilyen hd master paripapöcsök meg nem.

szarszung tv-ről megy az erősítő. vagy esetleg butadvd-kből.

(#57637) Whysperer válasza Habugi (#57631) üzenetére


Whysperer
addikt

+1111

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57638) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#57636) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jah értem, hát sajnos az optika nem tud többet ha jól tudom csak a dolby digitalt, meg a dts-t :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57639) Habugi válasza inspiroyhome (#57635) üzenetére


Habugi
addikt

Tök jó a hangulatom szóval nem igazán akartam postolni viszont látom a többiek is megteszik szóval.. :U

R.I.P., egy gondolatot engedj meg, ezek nem a szavak és betűk pillanatai amiket most átélsz.. :(
Ilyenkor család és mindazok akikkel együtt éltetek a kutyussal.

23éves voltam, amikor gyermekkorom legjobb barátja egy szintén 14. életévében levő Airedale terrier elkezdett nagyon betegeskedni.., költözés/szülői válás után voltunk fél évvel. Nehezen viselte a lakhelyváltást, ugyan Pestről Budára, több zöld, több kutya, több illat de nem az ő megszokott territóriuma volt már..

A tüdeje vizes volt már egy ideje, legalább másfél éve, adtuk neki mindig a párizsiba belegöngyölt vízhajtót (csak mert ha a kajájába/táljába tettük akkor kiszúrta az én ravasz öreg barátom.. ;] :C )
Nélküle fulladozott/hörgött és nagyon fel is puffadt a mellkasa..

Szóval egyik nap/reggel valami történt, ugyan már sokkal többet kellett kivinni sétálni mint korábban, nem tudta tartani a vizeletét/székletét, sejtettük hogy baj van.
Csak kóvájgott, mélabús volt, a társaságunkat sem kereste pedig bátran állíthatom ez az állat, névszerint Jerry a "Kutyám Jerry Lee" című film után.. emberibb volt mint a legtöbb ember!

Délután 2-3óra körül járhatott az idő, én épp egy kora esti számtech suliba készülődtem/indultam, utolsó "pisi" gondoltam kiviszem, a lépcsőházban az oldalára fordult, csak szuszogott, törökülésben leültem mellé és az ölembe tettema fejét, simogattam hogy tudja nincs egyedül, néha az orra elé raktam a kezem, érezze a szagomat is, ki tudja mennyi szaglása maradt. Hugom közben tolt egy pánik körtelefont a családnak, mire mindenki ideért nekem nyomás hatására már indulnom kellett suliba.. :(( :W

Fél 9 magasságában értem haza, Jerry sehol, nagyszobába belépve mindenki félreérthetetlen szemekkel nézett rám, a tálaló előtt (ahol a helye volt költözés óta..) csak a nyakörve volt, meg a kedvenc agyon csócsált tömör gumilabdája a pokrócára téve.
Édesapám ért ide utoljára, akkor én már a suliban voltam, a lányok elmondása alapján még megvárta őt, mert miután apám (az egykori falkavezér akivel az utóbbi hónapokban alig találkozott) megérkezett még felemelte a fejét, vakkantott párat, a farkát is megmozdította majd letette a fejét és pár másodpercen belül meghalt, nem.., nem elpusztult.., meghalt!

Szóval.., nézd a jó oldalát, legalább el tudtál búcsúzni tőle, ott voltál amikor elment, nekem sajnos ez kimaradt mert engedtem a családomat általánosságban 98%-ban jellemző ostobaságnak. Sosem bocsájtom meg magamnak..! :(((

Fórum off és gyászolj, kár bármit írni/mesélni olyanoknak akik nem ismerték, napokig a saját gondolataidat/érzéseidet sem fogod tisztán látni/érteni. Résztvétem!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57640) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#57638) üzenetére


norbert1998
veterán

igen, csakhogy ez nem 7.1. vagyis, elvileg az, de olyan film nincs is manapság, ami 7.1-es és nem dolby truehd vagy dtshd

nagynorbi: Requiescat is Pace

(#57641) mackosajt válasza Habugi (#57639) üzenetére


mackosajt
addikt

+1

Anno, az én szegény, öreg tacskó Morzsa kutyusom az öregség miatti butulas (13 év), és az abból adódó viselkedés által, a szintén majd 10 éve vele békés viszonyban elő németjuhasz Csöpi rossz pillanata miatt ment el.
Egyszerűen rosszkor volt rossz helyen. Csöpit Morzsa öregség miatt ismét megugatta, Csöpi csak egyet harapott, hogy arrébb tegye, de az a nyaka volt.
Morzsa többé nem mozdult. Eltort a nyaka, gyenge volt már a csontja.
Nagyszüleimnel voltak, mert mi panelben laktunk.
Akkoriban telefonunk még nem volt. Csak mikor hétvégén mentünk hozzájuk, akkor tudtam meg.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57642) Malibutomi válasza inspiroyhome (#57628) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Sajnalom haver :(
Gyerekkorom ota voltak kutyaink, tudom milyen erzes...

(#57643) mackosajt


mackosajt
addikt

4770-h97 kombora érdemes lenne nekem cserélni?
Asszem non-k, és asrock a lap.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57644) Beretvás


Beretvás
addikt

használ valaki Evga precisiont? mi a gyikom az az 1200 gpu clock? gpu-z ban 1165 nek irja a boostot meg a sima gpu-t 1100 nak..S:

(#57645) Habugi válasza mackosajt (#57643) üzenetére


Habugi
addikt

Személyes vélemény csak, de ha az egyszálas erőt hiányolod az elsőgenes FX-edből, esetleg "jobban" ki szeretnéd hajtatni a 290X-ed és a rákövetkező erősebb VGA-kat, akkor K-ban gondolkozz.

Tudom i7 szinten nem akkora dráma ha nem K-s, viszont Haswell, ha jól tévedek a non K-t már hiába teszed itt Z-be. Viszont..! Egy K-s i5 4.2-4.5 körül az baromira adná az érzést olyan játékban ahol a régi FX-ed nem adta/adja mert egy-két szálat használt csak.

Hamár i7 mert 8 szálról nem akarsz 4re visszaváltani (én spec tökéletesen megértem..), akkor jóöreg 3770 vagy 3770K, Z-s lappal, ergó kis tunning vagy nagy tunning de tunning mindenképp legyen hamár rápróbálsz a nagy kékshégre, kell az hiddel. Hamár "ugranál" és erre pénzt is áldozol, akkor ne a küszöböt ugord át ha van kerítés is. ;)
Esetleg kicsit több zsetonért Haswell/Refresh + Z.., de mindenképp K-s.

Szóval Haswell + H-s lap.. :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57646) mackosajt válasza Habugi (#57645) üzenetére


mackosajt
addikt

Anyagi oldalon várom a választ egy embertől.
Mert nem minden áron ugrok.
Ha annyi lenne a plusz, amiből harmadik gépet csinálok, akkor hagyom a faxba.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57647) Habugi válasza mackosajt (#57646) üzenetére


Habugi
addikt

Oké.., gondoltam de nem véletlenül írtam azt amit és úgy ahogy. :R

3770 / 3770K + Z. Olcsóbban kijössz és az idők során elnagyolt könnyzuhataggá avanzsált egyszálas erőből is jóval több lesz.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57648) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Nem is hoznám többet szóba, olvastam Habugi, és sajnálom.
Mindenkinek köszönöm a részvét nyilvánítást.

Húgomat nagyon megviselte, ráadásul hetedikén van a szülinapja, lehet veszek neki valami olcsóbb laptopot.

Más: Viszi rendesen a GTA online-t a gép, viszont a 4 mag szinte mindig 99-100-on van kihasználva, és sajnos ez nem elég neki, nem ritka hogy vezetés közben 15-20 fps-em van, néha meg 35-40. Interiorban 100+.
Azt mondták hogy nagyon szakaszosan megyek náluk, tehát mintha túl nagy lenne a ping, de a net is jó, meg azzal az átlag 30fps-el is szerintem normálisan kéne "streamelnie" a mozgásomat.

[ Szerkesztve ]

(#57649) CJ4567 válasza inspiroyhome (#57648) üzenetére


CJ4567
veterán

Próbáld ki azt hogy korlátozod az FPS-t 30-ra, majd szépen viszed fentebb amíg még smooth marad.

No Sana No Life

(#57650) SP4C3 válasza inspiroyhome (#57648) üzenetére


SP4C3
veterán

Gondolom win7?

Egy service-t le szoktak tiltani. Őőőő a valami "container" meg "log" van a nevében vagy a nevükben.
Megnézem később.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.