Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57151) Balathruin válasza MiklosSaS (#57149) üzenetére


Balathruin
veterán

Quake 3?

(#57152) mackosajt válasza Habugi (#57123) üzenetére


mackosajt
addikt

kész a realbench, mindjárt megpróbálom feltenni a gyenge eredményt

A másik nekem állandóan hibaüzenetet dob a futtatásra nyomva.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57153) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#57137) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem ez így igaz, akkor termékregisztráció lenne az ha jól gondolom, ugye? :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#57154) Habugi válasza CJ4567 (#57150) üzenetére


Habugi
addikt

Az kb VGA teszt lenne, nem több de ha van kedved shimán.

(#57151) Balathruin:

HŰŰŰŰŰŰŰŰ!!

Ha railt vagy raksit veszek kézbeeeee.. ;] :C :C

(#57152) mackosajt:

.NET-re allergén, HWBoton olvastam pár panaszt ezzel kapcsolatban.

Realbench egyáltalán nem rossz! :N

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57155) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#57153) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57156) mackosajt válasza Habugi (#57154) üzenetére


mackosajt
addikt

kb. lesz.rom, ha panaszkodik.

Nekem mennek a dolgaim, nem nagyon fogom kergetni a hiba okát.
Nem egy erős a realbench eredmény, de ennyi. Jah, bocs, 4,3 NiggaHertzen ment.
De menne 4,4-en is, csak inkább lentebb vettem feszt+frekit, hogy ne legyen szauna a nyár. :D

Pont felb@sz eléggé, hogy mi lehet a cégnél, meg miért nem jött még ma sem a következő biztosítós zseton, mehetek-e hó végén végre dolgozni júliusban, és a leginkább, hogy a fiaim gépén a kib@szott Spore miért halt le?
Tegnap hülyéskedni kezdett, ma meg meg se nyikkan.
Ezzel idegelnek a fiaim. Már lenyaltam, újra raktam, drivert frissítettem... ugyanúgy sz@r.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57157) Balathruin válasza mackosajt (#57156) üzenetére


Balathruin
veterán

Nincs túl jó kedved. Ittál te eleget?

(#57158) CJ4567 válasza Habugi (#57154) üzenetére


CJ4567
veterán

Én mindjárt lefuttatom, csak a felbontás és grafikai eltérésekből lenne baj.

1360x768 max grafika? Vagy low(:DDD)?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#57159) mackosajt válasza Balathruin (#57157) üzenetére


mackosajt
addikt

Ma még nem.

Jah, és hogy kerek legyen, anyám netes melóban megtalált valami zsetonos nyanyát, aki utalt neki 200k feletti összeget, hogy töltse fel a saját payeer (nem paypal, neeeem, ez valami fax cég, de ezen keresztül megy a netes munka ki-befizetés), persze pont most, pont ma nem akar működni az sem.

azzal is sikerült elb@szni vagy 2 órát az életemből, hogy próbáltam neki segíteni, mert most fosik, hogy ha nem tudja áttenni a nyanyának, akkor hogy a faxba küldi vissza?
Nehogy baja legyen belőle stb.

AMúgy tegnap qrva finom francia bort ittam, vagy 5 decit, ma magyart fogok, vagy sört.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57160) Habugi válasza mackosajt (#57156) üzenetére


Habugi
addikt

Semmi gond nincs azzal az eredménnyel, elsőgenes FX, nem is koppra húzva, ráadásul ahogy elnézem energiatakarékos funkció is működik egy vagy több.

Megmentesz egy csomó ökomókust, az OpenCL-ed pedig még ilyen órajel mellett is jobb mint nekem a húzott 280X-el, a Multitask/Encode is rendben van.

Minden más általad említettre meg ott az asztalcsapkodás persze úgy hogy a fiaid ne lássák. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57161) CJ4567


CJ4567
veterán

[link]

No Sana No Life

(#57162) mackosajt válasza mackosajt (#57159) üzenetére


mackosajt
addikt

kicsit félbe maradt a sztori, szóval töltse fel a 200+ zsetont a sajátjára, onnan tegye át a nyanyának.
Na már a feltöltés se akar menni. Valami gebasz van a rendszerben....

Hablaty, jól látod.
Ha nem kell, ne tekerjenek a mókusok. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57163) norbert1998 válasza Habugi (#57148) üzenetére


norbert1998
veterán

Nekem szerinted miért nem megy 1100 felett stabilan? Kevés a vrm neki? mert fesz és power limit adva van neki, de kifagy a driver (aka túl sok a tuning neki). Én 1400-on akarom futtatni ;]

sasuram: nekem ma nem jó. tiszta holt vagyok. talán ha egy bő órával korábban tudunk kezdeni...

(#57164) Beretvás


Beretvás
addikt

szép estét..

helyzetállás?

(#57165) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ez most azt jelenti hogy a laposomban baCCodik a HDD ? Repul vissza gariba ha igen.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57166) hackeeeee válasza Beretvás (#57164) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megy az ON-olás.

Véleményem szubjektív...

(#57167) Habugi válasza MiklosSaS (#57165) üzenetére


Habugi
addikt

Ez csak azt mutatja, hogy adott futó alkalmazások miből mennyit terhelnek, mennyit használnak a CPU/RAM/HDD trióból. Illetve ha bonyolítanak net forgalmat, mennyit.

Semmi ilyesmi. :N

(#57161) CJ4567:

Lé tolom majd én is!

(#57163) norbert1998:

Ahány chip annyi féle, kézben kéne legyen hogy kicsit megmasszírozhassam.. :D

1400hoz egyébként folyékony nitrogén.., voltak régen cudarabb minőségű 7970 Ghz edisönök amik BIOS mókolással/moddolással mentek 1300at is, a rebrand óta nem tudok ilysmiről.

C3 egyébként sztem leghamarabb holnap, részemről legalábbis, viszont holnap "korántól".. :DDD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57168) MiklosSaS válasza Habugi (#57167) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen am, de semmi adat nem megyen. Sot, meg a netrol is "levettem", akkor meg mi a fasz hasznalja 100 %-on? Az asztali gepen alig van 1-3 % ....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57169) Popes válasza MiklosSaS (#57168) üzenetére


Popes
őstag

Erőforrás-figyelő megmondja rögtön.

Deus ex machina

(#57170) Habugi válasza MiklosSaS (#57168) üzenetére


Habugi
addikt

Vírus, vagy bármilyen softveres hiba.

Most érted, nézd meg jobbszélen ott a csúszka, sokkal több futó alkalmazásod van sem mint amennyi a képen látható.

Amúgy az ilyen beépített Winfos feladatkezelőktől engem a víz kiver, ezer éve a ProcessExplorert használom: [link]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57171) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na igen, csak az a baj hogy ha osszeadok mindent az eroforras figyelobol akkor olyan 2 % a terheles. Minden olyen 0.1 vagy 0.2 %.

Lehet valami szoftveres marhasag.....qrva Asus. Megyen egy reinstall vagy gyari beallitas... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57172) norbert1998 válasza Habugi (#57167) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyetértek, a játékkal és a vga-val is. sajna ez ilyen marad. ráadásul instabil ezen a feszen, ugyhogy csökkentenem kéne rajta. bár ez dual bios-os. meglesem majd, mit tud a másik állásban.

Sas:
Nem biztos, hogy HDD. Lehet, hogy szoftverbug, vagy csak simán agyonvissza van szórva minden azon a lemezen. Töredezettségmentesítés, optimalizáls?

(#57173) Habugi válasza MiklosSaS (#57171) üzenetére


Habugi
addikt

Pusztán érdekesség képpen, lassan másfél éves Win7 64 Ultimate, csak mert szóba került a futó folyamatok száma/process explorer.

----> [link]

A lényeg alul van..
Nyugodtan le lehet tépni a fejem és bele lehet h*nyni a tüdőmbe de a VGA driver és egyéb softveres problémák elkerülésének kulcsa kb ennyi, karbantartott Winfos.
48db futó háttérfolyamat/alkalmazás, bő 5 óra használat után. Karbantartott registry, automatikus indítás n' shit.

Nem personal anal intruding dedikálva csak érdekesség.. :B

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57174) norbert1998


norbert1998
veterán

Pabu gaGyintele mellett ;] Csak az FX :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#57175) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#57171) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kerekítettek az értékek? Másra nem tudok tippelni. :U

(#57176) norbert1998


norbert1998
veterán

minden gyintel szarr! ;]

(#57177) V!ck válasza norbert1998 (#57176) üzenetére


V!ck
aktív tag

Oszt' kihajcsae? :DDD

Energiatakarékossági beállításoknál állíja kend teljesítménycentrikusra, mer elég ergya a 4 threads eredmény :)
Toljad neki megin' és lásd, meg lesz táltosodva a paripa :R

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#57178) inspiroyhome válasza MiklosSaS (#57171) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Többek között ezért nem használok Windows 8-at, vagy 8.1-et.
Nálam is állandóan ugyan ezt csinálta, talán még ebben a témában is írtam róla, hogy ha kedve szottyant, 100%-on pörgette a lemezt, hiába volt i5-öm, olyan lassú volt mint egy több éves laptop.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#57179) Balathruin válasza norbert1998 (#57174) üzenetére


Balathruin
veterán

Várj, hány fokos is volt? :U Falból mennyit evett? :U

(#57180) norbert1998 válasza Balathruin (#57179) üzenetére


norbert1998
veterán

Ha érdekel, nem volt meleg. Tudod, macho és xilence venti rajta. target 45 (vagy 55? a legkisebb, az a lényeg) hőmérséklet mellett is halk volt.

falból mennyit evett? első 2 mp a linktől.

(#57181) Whysperer


Whysperer
addikt

[link] Zen-t akaroooook. :)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#57182) Popes


Popes
őstag

Jelentkezzen aki nem mosott kezet mielőtt rosszalkodott! ;]

+1 Nicki estére.

Deus ex machina

(#57183) norbert1998


norbert1998
veterán

Igazad volt, V!ck! :C

Pabu van még kérdésed, feltevésed? ;]
Gondolom a rog tesztet se ártana újra tolni, igaz?

(#57184) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ezt lattatok mar? [link]

(#57185) inspiroyhome válasza Malibutomi (#57184) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

TheManwithafan 1 napja
Imagine if you were on the moon, with that camera, and you zoomed down onto Earth. What would you see?
Válasz · 84

Válaszok elrejtése

Anthony Rodemus 1 napja
+TheManwithafan The Earth.
Válasz · 176

;] ;] ;] Nem semmi zoom, meg hogy milyen kevés volt ahhoz képest a rázkódás.

Ezt a Nicki Minajt valahogy nem tudom szeretni, annyira műanyag az egész nő... Van formája, de az is műanyag. Ám a felette lévő már inkább.. :)

[ Szerkesztve ]

(#57186) norbert1998 válasza inspiroyhome (#57185) üzenetére


norbert1998
veterán

Állványon van. És nem teszkóson. Hanem pl azon a 80 ezer forintos állványon, amit 20 euróért vettünk xD
kicsit akciós volt :D

de nagyon durva

ez lényegében mindent elmond arról a műanyagpics@ról :K [link]

[ Szerkesztve ]

(#57187) Habugi válasza Popes (#57182) üzenetére


Habugi
addikt

Az első kép 5csillagos, a dumád mellé.., az is! ;] :C

A második.., belémfolytotta a szót meg kb minden mást is, jhúúúj, bottal nem piszkálnám meg, nagyon ordas. :U
Nem tudom mivel van felfújva a segge de nagyon durva! :Y

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57188) norbert1998 válasza Habugi (#57187) üzenetére


norbert1998
veterán

szilikonnal. má azt is úgy csinállyák, mint a melleket meg a szájokot.

(#57189) V!ck válasza Habugi (#57187) üzenetére


V!ck
aktív tag

Nem a segge van felfújva, hanem a többi leszívva :) igazából lényegtelen, akkor is műanyag...

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#57190) DR|FTK|NG válasza Balathruin (#57179) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Ez alapján sok és sokat: [link]
Mostanában nem tudok linkelgetni. :(

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#57191) CJ4567 válasza MiklosSaS (#57171) üzenetére


CJ4567
veterán

Rakd fel a Win10-et, én is fontolgatom csak mindent rakjak újra... Bár ha angolra átrakom a Windowsom akkor lehet megengedi hogy minden appom megmaradjon.

No Sana No Life

(#57192) Popes válasza Habugi (#57187) üzenetére


Popes
őstag

Nicki Minaj nekem se a kedvencem, "sőt" de elég nagy a rajongótábora ezért gondoltam "hátha" tetszik itt valakinek. Ha nem hát nem. ;] De legalább kiderült hogy kinek-mi.(bár én szívesen betettem volna még egy csontosabbat is aki nem lök le az ágyból reggelre a nagy hátsójával :PNa majd legközebb )

Deus ex machina

(#57193) hackeeeee válasza CJ4567 (#57191) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És, azt ne felejtsétek el, hogy ugyan úgy béta marad a win a megjelenés után is. :)

Véleményem szubjektív...

(#57194) mackosajt válasza Popes (#57192) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkora rajongói tábora van, mint a segge?

Amúgy szerintem gusztustalan, de lehet Sasssssnak ilyesmi jön be. Ha nem tévedek, bár ez lehet már neki is sokkkk..

Jó gyerek vagyok:
Srác érdeklődik a 7770 felől, telefonon.
Mondom kaptam már vicces ajánlatokat, de megbeszélhetjük.
Közben kiderült, hogy szemetel a kártyája, és azelőtt akar másikat, mielőtt amaz megdöglik.
Végül elfogadható ajánlatot tett, én meg ajánlottam neki ati012-t, aki a 7970-emet javította, hogy ha a haldokló kártyát akarja, javítani ott egy szaki.

Hétvégéig eldönti, eljön-e a 7770-ért, vagy nem.

Most megyek még sétálok egyet nejemmel.

ui: Olyan jól vagyok, hogy ha az elmúlt napok miatt nem lesz 4. akkor soha...

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#57195) Habugi


Habugi
addikt

Az már nem is popó vagy segg ami neki van, potroh!!!

Esetleg tojások vannak benne vagy a franc tudja, lehet éppen ikreket hord ki akik a 3-4. hónapban vannak.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#57196) CJ4567 válasza hackeeeee (#57193) üzenetére


CJ4567
veterán

Véglegest megkapod egy buildként, de folyamatosan kapod a kötelező frissítéseket(Slow és Fast ringben is) hogy érvényes maradjon a Wined. Tehát lényegében lehet eredeti Wined csak az új frissítéseket sokkal hamarabb kötelezően megkapod. Én fontolgatom.

No Sana No Life

(#57197) MiklosSaS válasza Habugi (#57195) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo azt gyomoszolni

@csoccsfejek, ma este zsukazunk?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#57198) Balathruin válasza norbert1998 (#57180) üzenetére


Balathruin
veterán

Ja bocs, neked 2x akkora hűtő kell ugyan ahhoz a hőfokhoz. :C Felpörgetni a ventit? :U 700-at forog és soha nem megy feljebb. :N
Akkor téged ne érdekeljen mennyit eszik.

Kérdés? Alaplapod mikor fog elégni? ;]

(#57199) DR|FTK|NG válasza Balathruin (#57198) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Most:

:DDD

(#57200) norbert1998 válasza Balathruin (#57198) üzenetére


norbert1998
veterán

Miért vagy ilyen illútióromnoló? :P
Vagy nem tetszik, hgy a 30 ezres ajemdé gyorsabb, mint a gyinteled? ;]
egyébként meg elég szrreális azt állítani, hogy egy apró kis lófing hűtővel hűtöda gyintelt úgy, mint azt én teszem a zájemdével. Akkor minek vannak nagyobb hűtők intelre, ha, bebből kiindulva, feleslegesek? Minek van a víz, a bazi nagy nocuta? Miért? Annyit azért ne akarjunk a tuningra kenni.

Mikor felgyujtom :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.