Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) Stepo válasza #81556480 (#36194) üzenetére


Stepo
aktív tag

18

(#36202) ViZion válasza =HG= (#36195) üzenetére


ViZion
félisten

Háát barátom szerintem kb. 2 hónapot "elcsúszott" a kalendárium. Lehet itt butítani a népet, h ez nem a globális felmelegedés, meg semmi ilyesmi. Lehet nekem mondani, h ez ciklikusan ismétlődik amúgy is, mint a jégkorszakok jöttek-mentek... Viszont ehhez sokan nem tudnak alkalmazkodni, még embereknek is nehéz. Az enyhe telekkel jönnek délről a fura, ismeretlen kártevők, amikre nem vagyunk felkészülve. Szal. minimum egy "bazmeg" szintű felhívást intéznék az emberekhez, ha én lennék valami nagy tudós. Bár azt is leszarják, senki nem kap a fejéhez, kína meg a többi feltörekvő iparosodó állam meg pont le is szarja a környezetvédelmet... Mi lesz itt 10 év múlva? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36203) #81556480 válasza Stepo (#36201) üzenetére


#81556480
törölt tag

+ 10

(#36204) MrM94 válasza #81556480 (#36203) üzenetére


MrM94
őstag

nyócvannyócasvagy.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36205) =HG= válasza ViZion (#36202) üzenetére


=HG=
addikt

Ha így haladunk, akkor 10 év múlva karácsonykor minimum egy langyos nyári záport valószínűsítek. :U

(#36206) CJ4567 válasza CJ4567 (#36170) üzenetére


CJ4567
veterán

Rájöttem: folytatom a játékot és vadászok/versenyzek/outpostokat foglalok el. :D

No Sana No Life

(#36207) Balathruin válasza CJ4567 (#36206) üzenetére


Balathruin
veterán

Muszáj mindenhova beírni ugyan azt a hozzászólást? :F

(#36208) CJ4567 válasza Balathruin (#36207) üzenetére


CJ4567
veterán

Igen! Mert csak.

2gb rammal próbáltad már a W7-et? Szerintem menne a gépeden.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#36209) CJ4567


CJ4567
veterán

Egy ph adatok módosítása linket tud valaki dobni? Telefonon nem adja ki, de direkt link működik, csak az még az Xperia P-n maradt.

No Sana No Life

(#36210) ViZion


ViZion
félisten

Nah, SAC első évadot újra végignéztem. Elkezdem a 2.-at is. imádom. Rise
Motoko jó durva lehet... kiborg testel gyk. nem fárad el... hmmm... :U van sunája? :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36211) Balathruin válasza CJ4567 (#36208) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem működnek túl jól az alaplapi driverek, haldoklik az USB és nincs lemezem, de még íróm sem.
Adatok módosítása.

(#36212) CJ4567 válasza Balathruin (#36211) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi, működik:R

No Sana No Life

(#36213) MrM94


MrM94
őstag

B+ ilyen nincs.
11:46 DECEMBER 20adikán dörög az ég bazdmeg és esik az eső.
Micsoda időjárás b+..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36214) Stepo válasza MrM94 (#36213) üzenetére


Stepo
aktív tag

+1

Nagyon kellemes...valószínűleg idén sem fogunk a tavon korcsolyázni :W vagy majd májusban :U

(#36215) caindwan válasza ViZion (#36210) üzenetére


caindwan
tag

Remek kérdés :C De a mellei biztosan kemények élete végéig :DD
gyk. nem fárad el... hmmm... :U van sunája? te hamarabb elfáradsz :DD :DDD ;]

u.i.:a fene essen beléd.. Kedvet kaptam rá újból megnézni :D nálam ez a kedvenc

[ Szerkesztve ]

(#36216) CJ4567 válasza Stepo (#36214) üzenetére


CJ4567
veterán

Májusban már 30 fok van :U

No Sana No Life

(#36217) Stepo válasza CJ4567 (#36216) üzenetére


Stepo
aktív tag

Sose lehet tudni :( ;]

(#36218) stratova válasza ViZion (#36210) üzenetére


stratova
veterán

Jó kérdés. Lehet hogy ő nem fáradna el viszont neked tartós 2+ óra "harci dísz" felett már befigyelhet egy kiadós csömör.
De a GITS filmeket és sorozatokat nekem is napirendre kellene már tűzni, csak az első filmet láttam.
Estére a Dunántúlról ide (Dél-Dunántúl) ért a zuhé, kiengedte a csapot rendesen majd tovább állt.

[ Szerkesztve ]

(#36219) Habugi


Habugi
addikt

Már láttam a szemét.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#36220) Mahrenburg


Mahrenburg
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek!

Életkép az Antarktiszról: Műszakváltásra érkező alkalmazottak az alaplapgyár felé vezető úton.:

Kollegák

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#36221) ViZion válasza stratova (#36218) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem munkatársam leszedte az egészet. 2 évad van, nagyon jó kis részek, amiből összeáll az egész. A nagy filmek is jók, bár kicsit mint a Final Fantasy, itt is elmegy a mély filozófia felé minden... :U

Lassan, de már haladunk a valódi cyber kiegek felé. Azért ez még nem 2030-ban lesz, mikor cserélgetjük a cuccokat. Az a durva, h sok szervünkről nem tudják még hogyan lehetne helyettesíteni, pedig nem mai tudomány az orvoslás.

Kiberagy biztosan még több száz év, hiszen nálunk a HW tartalmazza az SW nagy részét... minden humán proci más. Meg amúgy is, mi a francot kezdenénk a halhatatlansággal? Mondjuk leigáznám a pingvines helyeket ;] :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36222) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jo reggelt, mindjart karacsony :) a tegnapi varatlan villamparade kinyirta a netet es igy csak mobilnet van :) a mindigtv-n keresztul az erosion elment egy hdmi alzat. El sem tudom kepzelni hogy lehet az ilyen, de teny hogy azon az egy aljzaton se kep se hang :( hihetetlen, mindegy, van maaasik :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36223) caindwan válasza ViZion (#36221) üzenetére


caindwan
tag

Jó reggelt! :D

Hm.. a filmeket még nem láttam. Az is felkerült a listára :D :R
Itt meg már megint fúj a szél meg napsütés van. Remélem szilveszterre meg nem lesz olyan idő, hogy még a pálinka is befagyjon :U

(#36224) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt!

Sikerult, regi lakas kiuritve...minden cucc athozva a hazhoz. Elso ejszaka a hazban, kicsi fura volt...de mindenkinek tetszett.
Meg semmi sincs a helyen, de pae nap alatt megoldjuk.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#36225) MrM94


MrM94
őstag

Guten morgen'

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36226) Balathruin


Balathruin
veterán

[ Szerkesztve ]

(#36227) ViZion válasza MiklosSaS (#36224) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula! :R
Jó azért, mikor már csak helyre kell pakolni. Meglepő mennyi cucca van az embernek -jórészt feleslegesen.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36228) Lacielvtárs válasza ViZion (#36227) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1
és ez főleg költözéskor derül ki ;]

miklosss2012: minden egyes nappal jobb és jobb lesz :K
részemről is gratula :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#36229) MrM94


MrM94
őstag

Mindenki hallgat?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36230) ViZion válasza MrM94 (#36229) üzenetére


ViZion
félisten

jepp... nézem a SAC-ot, takarítás @pause, kicsi alszik. Anyuci is elfoglalt, pedig leginkább össze kellene bújni fent és kéééész. Karácsony bakker. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36231) CJ4567 válasza MrM94 (#36229) üzenetére


CJ4567
veterán

Far Cry 3-ban meg akarom majd szerezni a Bushmant, kell egy tigris a legnagyobb lőszertárolóhoz, nem tudom mi(asszem buffalo) a kiterjesztett nyíltegezhez, és még outpostfoglalás is kell mert valamit közben kell csinálni.

No Sana No Life

(#36232) MrM94 válasza CJ4567 (#36231) üzenetére


MrM94
őstag

Én aztkellett játsszam tavaly karácsonykor az asszonynál,mert kivittem a gépet és ő szerette nézni en meg n+1edjére játszottam. :D

@ormányos,nemtom,én nem rajongok a karácsonyért,szerintem unalmas elcsépelt,túlhypeolt marhaság,vagy mondhatjuk akár marketingfogásnak is.Még mielőtt aztmondanád,ateista vagyok,Református vallásos családban nevelkedtem és 6 évet jártam református iskolába.Mégsem szeretem.
szerk,rámerőszakolva sem volt,negatív élményem sem volt,hogy emiatt alakult volna ez ki bennem,csak egyszerűen unom..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36233) MiklosSaS válasza MrM94 (#36232) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Buta macska.....en mindig nagyon jol erzem magam karacsonykor.

Igazan kellemes lesz a uj kegliben....

Pakolaszok, furok, faragok...gyorsan telik az ido..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#36234) MrM94 válasza MiklosSaS (#36233) üzenetére


MrM94
őstag

Majd kérünk képeket.
Sok sikert a melóhoz. :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36235) MiklosSaS válasza MrM94 (#36234) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahhhh, sok van meg odaig hogy fotogenikus legyen...reggel egy orat keresgeltem egy nadragot...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#36236) MrM94 válasza MiklosSaS (#36235) üzenetére


MrM94
őstag

és még nekem mondják hogy rendetlen vagyok,pedig pár másodperc alatt minden ruhadarabomat megtalálom..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36237) MiklosSaS válasza MrM94 (#36236) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerinted en miert nem talaltam meg?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#36238) otto14 válasza MiklosSaS (#36237) üzenetére


otto14
senior tag

Mert rendetlen vagy? :D

asd

(#36239) Mahrenburg válasza otto14 (#36238) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

+1, az eddig elhangzottak alapján ez az egyetlen logikus magyarázat.

És akkor közkívánatra egy újabb életkép az Antarktiszról:

Bértárgyalásra igyekvő szakszervezeti vezetők az alaplapgyár felé vezető úton:

Szakszervezeti vezetők

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#36240) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#36239) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehat ugyanaz a kep....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#36241) CJ4567 válasza Mahrenburg (#36239) üzenetére


CJ4567
veterán

Megkockáztatom hogy az URL is ugyan az. Igen, ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#36242) ViZion válasza CJ4567 (#36241) üzenetére


ViZion
félisten

Lefagyott a mehreburgonya OS... ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36243) CJ4567 válasza ViZion (#36242) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem látom a képet.

No Sana No Life

(#36244) CJ4567


CJ4567
veterán

Megvan minden rádiótorony Messze Sírás 3-ban :) Megvan az Extended Ammo(tigris + küldetéstigris), meg mjad kell küldetéscápa is.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#36245) ViZion válasza CJ4567 (#36243) üzenetére


ViZion
félisten

evvót

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36246) MrM94


MrM94
őstag

Komolyan büszke vagyok magamra,ahhoz képest hogy elvégeztem a kezdő tánctanfolyamot,haladón vagyok,megkaptam a modell csajtól cska één senki más,hogy nagyon sokat fejlődtem,és nagyon jól fejlődök.+ egy új lépéssorozatnál amit most láttam életembe először tökéletesen megcsináltam baratnőmmel és a modellel is és szintén dícséretben részesültem,hogy nagyon jól csinálom+büszke vagyok magamra,mert anyámat aki híresen botlábú megtáncoltattam,és 3 figurát megcsináltam vele,ezek szerint jól is vezetek olyat,aki olyan botlábú,hogy a saját lábában megbotlik.
i'm so freakin proud.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36247) caindwan


caindwan
tag

Nálunk otthon karácsonyi szokás a veszekedés.. Elölről. Nálunk otthon karácsonyi szokás a szülők veszekedése, így már annyira nem is érdekel. Ha legalább hó meg hideg lenne, akkor fel tudna vidítani, de így egyszerűen mintha hétköznap lenne. Oké karácsony van béke, szeretet meg méz stb. De szerintem ha kettesben lennék egy lánnyal akit szeretek a hegyekbe(a hálószobában, az ágy nevezetű használati eszközön a paplan alatt), miközben persze, hogy lenne kandalló amiben szépen parázslana a tűz stb. stb.... és kint hullana a hó. Szerintem sokkal meghitebb lenne és tudnám élvezni. Így se rossz. Csak szar.

@macska: Gratul állok! Valamire csak jó volt a tanfolyam :D :R

(#36248) ViZion válasza MrM94 (#36246) üzenetére


ViZion
félisten

...de mi NEM ezért, hanem a végtelen szerénységedért kedvelünk! ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#36249) MrM94 válasza caindwan (#36247) üzenetére


MrM94
őstag

Jaja,tinipicsákat tudtam eddig is csábitgatni,mostmár a feleségeitek következnek ;]
Viccet félretéve tetszik nagyon,és akarom csinálni,és akarok fejlődni és próbálgatok új figurákat,csalásokat stb.
Úgy látszik,hogy olyan jó szemmel néznek rám a tanárok.Tetszik,szeretem,akarom csinálni.pont.

Hát a karácsonyhoz,én baratnőmnél leszek,tavaly is ottvótam meg azelőttis.Ők karácsonymániások,vacsora,meghitt hangulat stb,olyan tipikus karácsonyfeeling.Na az volt vicces amikor elment Asszonypajti,és anyós templomba ugye,én meg az apja az asszonynak itthonmaradtunk, Ő kockult 5 méterrel arrébb tőlem,én szintén kockultam.Egyszer csak eldőlt a fa,mi meg kockultunk tovább Ő befejezte a LOL meccsét én meg a WOT meccsem aztán összeszedtük a dolgokat :D :D :D

@Ormányos,nemisérdekelmitmondasszmosttúlnagy az egóóóóóóm :D :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#36250) MiklosSaS válasza MrM94 (#36246) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gratulalok tancos-labu-cyber-lator-alkesz-lusta-ciCC!

@tehenecske: probald kicsit bekiteni oket ha lehet.

Pakolasztam, furrtam faragtam, takaritottam...lesz muhelyem..furrogep, eszterga (ne kerdezzetek minek, hobi), nagy satu, vasasztal, stb...igazi nyugdijas barkacsmuhely....
Ugy elvagyok faradva hogy alig allok a labamon. Meg ket ilyen nehez nap es nagyjabol lakhato a haz. Holnap reggel megyek a bankba alairni, a ket unnep kozott valszeg meglesz a lakas is.

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.