Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18651) Peaceliker válasza ViZion (#18549) üzenetére


Peaceliker
őstag

Anno amikor MÁK ban vtam rendszergazda (szerű), akkor az összes DELL monitorunk volt gariban, táp döglött meg mindben. Egy idő után a csere monitorok azok vtak, amiket 1 évvel azelőtt vittünk be! :D

(#18619) miklosss2012

"olyan kover ...ilyen "3 in 1" "
Ez hatalmas! :C :C

(#18638) MrM94

2 literből elég karcsú az a 150 ló. :(

(#18639) MrM94

Sőt, nálam még egy picivel később kezdődik a móka! ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#18652) ViZion válasza Peaceliker (#18651) üzenetére


ViZion
félisten

Jókor mondod :W
Mondjuk IPS-ben nem sok minden van 65k-ért...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18653) Yeffy válasza FatalEror (#18650) üzenetére


Yeffy
veterán

egyértelmű, hogy vérpezsdítő. ahogy sok más, hasonló kaliberű verda.
csak sajna nem nekünk, átlagpolgároknak való :(
pláne itt, gazdagisztánban, ahol hitel nélkül egy stiftet se tudsz megvenni :W

érzékeny lelkűek kedvéért nem azt írtam, amit eredetileg akartam ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18654) MiklosSaS válasza Peaceliker (#18651) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, az volt a furcsa hogy 3 DELL IPS kijelzobol 2 megvolt dogolve. Mostmar en sem ajanlom senkinek a DELL kijelzot ! Tisztelem magam hogy DELL helyett Benq-t valasztottam.

Hazaertem...jo volt...BBQ, ivas meg minden. Azert annak a 8 es fel eves gyereknek a szaobajat meg Tirexike is megcsodalhatja.....

- ultra modern HiFi
- PS3
- Xbox 360
- xbox one
- ps vita
- i5 lapos
- 42" TV

Ha nekem ilyen gyerekkorom lett volna, akkor............

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18655) Yeffy válasza MiklosSaS (#18654) üzenetére


Yeffy
veterán

BBQ... lol,én elsőre mást olvastam ;] :P

a szobára meg inkább semmit ;]

na, ráérsz már? :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18656) ViZion


ViZion
félisten

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, egyszerűen baszarás jó cuccokat gyárt a Scythe, imádom, hogy mindenre gondolnak. Három cuccot is nézek:
Scythe Kaze Master Flat 5.25: ~10k, szép, 4 csatorna több, mint elég. Itt is boost-al indul a venti, nagyon király. Hőmérő, riasztás, etc... autó mód nincs azt hiszem.
Scythe Kaze Master II: ~12,6 k. PH! teszt. Szintén boost, meg minden cukor. Szép is. Talán még jobb is, mint az ajtós, az rizikó két fiú gyerekkel... jah, auto mód nincs.
Scythe Kaze Chrono: ~11 k. Hatalmas számok, órát mutatja, tetszik is. Boost, alarm, állítható fényerő, stb. Sajna ebben sincs auto mód.
Scythe Kama Panel 3.1: ~12 k. Durva. Igazi modder-álom, van power, reset, audio in-out, ventivezérlő, kártyaolvasó, usb 3, 2,5 rack, etc... Csak két csatorna, de elég nekem. Nagyon szimpatikus, mert egy bekapcs gomb majd' 2500 Ft + posta... előlapi USB 3 nincs is használatban, mert házon nincs. Hátsó egy hosszabbítóval van kéz alá vezetve, azért ez "picit" igényesebb. Nincs auto mód. Ejj az auto mód kicsit zaklat, mert sokszor elfelejtem fel- vagy lepöccinteni a ventiket. Kérdés, hogy mennyire kell ez nekem. Fogalmam sincs, szeretném, de most is elvagyok...

És a ráadás, ami nem Scythe, de hasonlóan extra cucc... nem, nem Silverstone, hanem Bitfenix.
BitFenix Recon: ~13 k. PH! teszt. Egy álom bakker. taccs szkríííín. űber-kocka izé... Saját procija is van a dögnek, webes GUI-val, a rendszer hő és a szenzorok, meg a ventik EGYBEN. Lehet ám sakkozni! 5 csatorna, auto mód is van. Csak win7/8 van SW, azért gondolom linux alatt sem kapcsolja le a ventiket, csak a rendszer szenzorokat nem éri el szvsz. Mondjuk ez inkább HTPC-be való, de annnnnnyira kocka, meg hájtek, és nem sokkal több, mint a kaszás. Viszont akkor kell ugye reset, meg power gomb, etc...

Nektek melyik tetszik, mire herdálnátok? :U Bocs az offért ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18657) MiklosSaS válasza Yeffy (#18655) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Olyan 50-60 perc mulva igen...bocs de most vacsora, aztan gyerek furdetes, altatas...utana elmeletileg szabad vagyok.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18658) Peaceliker válasza ViZion (#18652) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azok azért nem mai monitorok vtak. ;)
Azóta nem tudhatom, hogy fejlődtek-e!.. de ezek szerint nem. :)

(#18654) miklosss2012

Nekem is benq van, el volt a legolcsóbb monitor, ami nem TN. Nem bántam meg.

Ha olyan gyerekkorod lett vna, akkor egy beképzeld hülye majom lennél és szóba sem állnánk veled! ;) ;]

"Oh my Goa'uld!"

(#18659) Yeffy válasza MiklosSaS (#18657) üzenetére


Yeffy
veterán

:N
akkor ebből se lesz sokminden ma...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18660) MiklosSaS válasza ViZion (#18656) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem ez van, 4 csatornas az egyik, a masik meg 6. Nagyon megvagyok vele elegedve...minosegi...1-tol 10-ig egy eros 9-est meger !

@szusz: +1 benq-re...meg a szobara :D

@muzsikus eb: sajnalom, faxba bele mar egy jo ideje keruljuk egymast.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18661) Yeffy válasza MiklosSaS (#18660) üzenetére


Yeffy
veterán

semmi gond, megértem, családos ember vagy. van sorrend. örülök, hogy egyáltalán foglalkozol velem. nem kötelességed.

faxba bele mar egy jo ideje keruljuk egymast.
jaja, de egyszer csak leharapom a fejed ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18662) MiklosSaS válasza Yeffy (#18661) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:D

Na , meg ezt belinkelem aztan huzzok a p_csaba mert dolog van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18663) MrM94 válasza MiklosSaS (#18662) üzenetére


MrM94
őstag

Menj a f@xba lopod amit az en facebookomra posztolt ki az evfolyamtarsam? Szegyelld osszevissza magad!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18664) MrM94


MrM94
őstag

Lattatok hogyan fut a GTA 5 gepen? Tiszta rohej..[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18665) ViZion válasza MiklosSaS (#18660) üzenetére


ViZion
félisten

Azon sincs auto mód, ugye? Majd 13 k, lehet a kama nekem jobb lenne... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18666) Yeffy válasza MiklosSaS (#18662) üzenetére


Yeffy
veterán

9gag :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18667) MrM94 válasza Yeffy (#18666) üzenetére


MrM94
őstag

Nem ismeri azt a siteot :DDD
Kutyus,neked van BF3 ad?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18668) MiklosSaS válasza ViZion (#18665) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nincs, nincs, en kulon azt kerestem hogy ne legyen auto mod rajta.

@(#18663) MrM94 : menj te a faxba es maradj is ott egy darabig. Azt a kepet mar reggelt lattam......

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18669) Yeffy válasza MrM94 (#18667) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
nincs időm ilyen marhaságokra ;] rá.
meg nem is érdekelnek az ilyen 2 mp, és szétlőnek típusú bohóckodások. valamelyik régi coddal játszottam egyi deig single-be, de nem az én műfajom.

ha lövöldözés, akkor DOOM. az az ász nálam ( a madár mellett :D )

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18670) MrM94


MrM94
őstag

Merlinnel van par olcso hutoborda 3k meg 5k forint szerintem annyit megernek[link]

@Kutyus:Ertettem fonok,hat ha nem akarsz jonni jatszani akkor nem :P

@Miklosss:12 oraja osztotta meg a bacsi a faxxbukkon te meg jossz ide lopkodni? Szegyeld osszevissza magad :P

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18671) ViZion válasza MrM94 (#18670) üzenetére


ViZion
félisten

...eladó EGYBEN. Baszki, mit csinálnál mittomén 200 hűtővel, lefogatók NÉLKÜL? Leadhatod vasba. Lefogató még 1-3 k / db.

Néztem Aerocool touch panelokat is, nekem túl csicsásak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18672) mackosajt válasza ViZion (#18671) üzenetére


mackosajt
addikt

Épít egy qrvanagy passzív hűtést? :D
A szobába nem fér majd be, de passzív lehet a hűtés.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18673) ViZion válasza mackosajt (#18672) üzenetére


ViZion
félisten

Most veszek lehet még egy radit... De biztosra mennék azért :)
kb. 3 perctől a lényeg: beállított hőfokot elérve -még manuálon is- elkezdi tekerni a ventiket [link]. Ez szép is, ezen meg semmi audio vagy USB nincs sajna...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18674) Yeffy válasza MrM94 (#18670) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
köszi, ha mondjuk NFS lenne, mennék, de a bf és társai engem hidegen hagynak

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18675) MrM94 válasza ViZion (#18671) üzenetére


MrM94
őstag

Bocs..Nem lattam..
Nekem van egy Aerocool Touch 1000..Csak anno megolvasztottam a kabelet,jomultkoraban kicsereltem a kabelt es meg nem raktam be a gepbe most sem..

@YeffyDJ: Hat nincs lenn a NFS World..De ha mar Vizionnak valaszolok akkor hadd olvassa el hogy Tudod,lassu a netem s nemtudom hamar leszedni :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18676) MiklosSaS válasza ViZion (#18673) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat nem tudom na...nekem nem tetszenek az ilyen tapogatos xarok....de lehet hogy jobbak, meg ha auto-t szeretnel akkor az olyan amilyen a macskanak van/volt az nalam eleg jol vegezte a dolgat......csak a balfax macska hulyeul elbaxta.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18677) Yeffy válasza MrM94 (#18675) üzenetére


Yeffy
veterán

gondolom, milyen lassú... pláne nálatok :D

pedig pl world-ön nyomulhatnánk néha...

no mindegy.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18678) MiklosSaS válasza Yeffy (#18677) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja...xar lassu az a roman gigabit net...jobb az angol 8 mbit/s ....az az igazi...az eros idegzetu ferfiaknak

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18679) #81556480


#81556480
törölt tag

loál

(#18680) Yeffy válasza MiklosSaS (#18678) üzenetére


Yeffy
veterán

:D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18681) ViZion válasza MiklosSaS (#18676) üzenetére


ViZion
félisten

NAh, csak megálmodom...
Kellene egy ilyen: [link], van USB 3, hang ki/be és kártyaolvasó is, azt sem kell keresgélni. Régi van az nem olvas SDHC-t, az újat meg hurcolni szoktam, elég így is igaz... Mellé egy szép Bitfenix Recon, kész. Nah, meg a kikapcs és a reset gomb. Ejj, ez már vagy 20k... asztaqrva életbe! A házépítés drága, szvsz nem rohanok megvenni, főleg mert egy helyen nincs is minden, a futár is viszi a pénzt... Gyanítom most kerítés és esetleg rotációskapa vétel lesz tavasszal, de majd meglátjuk mennyi extra meló lesz. Tavaly sokkal jobb volt a február, hátha március...
...jah, jön egy Sony soundbar (Phillips nagyon kicsi, Samu beszerezhetetlen, márc végére lenne talán... így sony lesz), mert hiába a szép nagy lapos TV, a hangja akkora rakás sz@r, asszony meg nekem dumál érte. Sajna igaza is van. Ezen a sz@ron line out vagy ilyesmi nincs, csak optikai kimenet, hogy rohadna rá az LG-re a vakolat. Amúgy 8k PC hangfallal megúsztam volna, ez meg lesz majdnem 50k. De a szerelemért mindent.

Te is beszéltél itt? ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18682) MiklosSaS válasza #81556480 (#18679) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na mivan, ebredezunk ?

(#18681) ViZion: hagyjal mar ne piszkalj...faxba bele. Van egy ilyen ami a kepen lathato... itt UK-ba elado (igaz, ritkasag)...jo volna elpofogni a meloba meg vissza, olcso...a lengyel faxi 300 angol fontot ker erte, jo allapotban van es be van iratva...angol rendszam meg minden....hat az asszony kezdi a hisztit....semmi autoversenyzes, semmi motorozas...ez volt a hazasagunk alapfeltetele.....pedig az ilyen jatekszerel meg meg sem lehet halni...250 cmc motor...hat mar a jobb biciklikbe is erosebbet szerelnek :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18683) #81556480 válasza MiklosSaS (#18682) üzenetére


#81556480
törölt tag

semmi autoversenyzes, semmi motorozas..

dzsízösz :Y
nekem az életemben nem volt eddig olyan nő akiért feladtam volna a motorozást. nem is lesz.

(#18684) ViZion válasza MiklosSaS (#18682) üzenetére


ViZion
félisten

ETZ pedig stabil, mint a Titanic. Inkább egy jó robogót. Meg jó éjt. :D

...az elég sok, nálunk azért ócóbbak. Nem kellene oda exportálni pár régi vasat?

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#18685) FatalEror válasza Yeffy (#18677) üzenetére


FatalEror
addikt

És Mid van Wordben?
Csupa BMW?! :D
Én az A1 clubsportnál leragadtam. :o

HardCore is my LifeStyle

(#18686) MiklosSaS válasza ViZion (#18684) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo az az ETZ gyerkekkorom csoda paripai (nem a SantaPariparol van szo) voltak

(#18683) LaciCRM: sajnos en feladtam.

Ilyenel kezdtem/tanultam meg motorozni:

Miutan csoro mobranak kitapostam a lelket is, ilyenem volt: .

Aztan kicsi es gyengenek ereztem 20 evesen , penz nem volt jobbra....ugyhogy maradtam egy ilyen veteran szamaral...ohhh...de imadtam...ugy ment mint a nyil.......

Aztan hazasag utan, repult az is...es ilyen maradt :((( - persze ez is kombi es diesel.....meg az afla 75-ost is el adtam ....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18687) MrM94 válasza Yeffy (#18677) üzenetére


MrM94
őstag

Benne vagyok,csak elo kell ujra szedjem.Talan 1 eve jatszodtam vele utoljara..

@off: Verje meg a banat,megint nemtudok aludni holnap meg megint egyetemre kell menni...Mondjuk az egyetem az nem rossz.a rossz az hogy reggel fel kell kelni en meg sosem tudok elaludni...Alig tudok mostanaba aludni..Van erre valakinek valami tippje?Esetleg gyogyir? Nem vicces a 3 4 ora alvas..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#18688) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek!!

Link

@Macsek: Ha lefekszel 10-11 körül aludni :D, biztos nem 3-4 órát fogsz aludni. Számold a báránykákat :D ...Sportolj lefekvés előtt!

asd

(#18689) MiklosSaS válasza otto14 (#18688) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt !

@macska: ha aluggya'man baz'meg ! En olyan jol szunyaltam az este.......kar hogy tul gyorsan alszom :D

Megvan a megoldas az almatlansagra: dolgozol valamit, ami elfaraszt ! Peldaul takaritasz, fat vagsz, stb....nem tespedsz a gep elott....meg ha hajnalban fekszel....es azt csinalod amikor van szabad idod....akkor ne vard hogy a szervezeted kivanja az alvast 00.00-kor amikor te 5.30-kor szoktal lefekudni.

Mondtam en mar neked, ha fiam volnal....katonasag....este 23.00 alvas, se gep, se telefon, se villanyaram.....reggel 6.45 pedig trombita szo...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18690) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Jobb reggelt mindenkinek :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#18691) Shokkolo


Shokkolo
addikt

@Orrmányos:
Meg tudnád nekem mondani, hogy az order nr. ami a monitorodhoz tartozik, az hény karakter?

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#18692) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na mivan? Senki sme ebredt fel hetfo reggel, rajtam, kakaskan es SantaParipan kivul ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#18693) #81556480 válasza MiklosSaS (#18692) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én mindjárt kimászok az ágyból. Kihasználom ezt a két napot még döglésre meg GTAV-re mivel szerdán kezdődik a melógyia :D

(#18694) mackosajt válasza MiklosSaS (#18692) üzenetére


mackosajt
addikt

4.15-kor keltem, Magamtól!!!
Pedig 4.20-ig aludhattam volna!
Délelőttös vagyok.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18695) Yeffy válasza MiklosSaS (#18682) üzenetére


Yeffy
veterán

LOL, ETZ angolban? az igen :D

FaTál: nem, ott pont, hogy nem. :D inkább luxus-sportverdák, de persze van jó pár kedvenc bimmer is :)
ha érdekel, keress rá a profilomra, és nézd meg. de fel is vehetsz ;]

Macsek: ok, él neked is. vegyél fel, aztán majd valamikor gurulhatunk, ha van kedved :)
én se voltam már vagy 2 hónapja, max ha adnak valami ajándékot, akkor nézek fel

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18696) #81556480 válasza Yeffy (#18695) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jobbkormányos ETZ :D

(#18697) Yeffy válasza #81556480 (#18696) üzenetére


Yeffy
veterán

:D

legalább motort jó hozatni onnan, nem kell szarakodni a balkormányosítással :))

idióta, különcködő nép -.-" de legalább jobban élnek

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18698) #81556480 válasza Yeffy (#18697) üzenetére


#81556480
törölt tag

sok helyen jobban élnek. in rettentően utálom az angolokat a kalapjukkal bajusszal pipával meg mindenükkel úgy ahogy vannak. :DDD

(#18699) stratova válasza MiklosSaS (#18686) üzenetére


stratova
veterán

Néha úgy vélem nekem kimaradt egy korszak.
Takarékossági megfontolásból mai napig nincs saját autóm vagy motorom, bár lélekben autób@zi vagyok és a józan ész miatt valószínűleg addig nem is lesz, míg nem lesz poronty. Cserébe nincs bankhitelem.
De "néha" hiányzik pár jó kis kanyar. :U
Néha azon is elmerengek tényleg inkább egyterű kéne, vagy egy puttonyos tágas kombi lenne az igazi, vagy simán elég ha nagy a hely egy liftback kivitelben.

[ Szerkesztve ]

(#18700) stratova válasza ViZion (#18625) üzenetére


stratova
veterán

Már elnézést, de ha 3-as akkor szerintem a régebbi M3 CSL viszi a pálmát :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.