Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) miresz


miresz
veterán

6 pálika,4 fröccs....eddig! A mai írásaimért ezek után nem vállalok felelősséget! :DDD

(#19102) MiklosSaS válasza miresz (#19101) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sok sikert !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19103) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor kb mostanaig tartott a kapcsolatunk a win8.1-el.....ahogy lesz egy kis idom a hetvegen, kukazom ezt a xart. Ez egy ocsmanysag...ilyen bughalmazt en meg egyszer fel nem teszek. Jo az a kis win7-es......

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19104) sg22 válasza MiklosSaS (#19103) üzenetére


sg22
senior tag

Csak en vagyok az egyetlen akinek tokeletesen megy, es megvan vele elegedve? :F

what should I do about this?!

(#19105) MiklosSaS válasza sg22 (#19104) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ma reggelt nem tudtam aludni, es telepitettem egy win7-et is egy masik meghajtora....mivel az ejjel kaptam kek-halalt teszteles kozben. Ugy nezett ki hogy OC instabilitasi gebasz van. Mondom OK, tesztelem....

win7-nel minden tokeletesen mukodik, semmi gond megy a 4.5 GHz - 1.205 V-al is, atom stabilan...win8.1-nel meg fagyas meg kekhalal 1.22-1.23 V-al is. Jatekokban, grafikai bencehekben van kb 5-10 % visszaeses.

Metro LL-ben 3D-ben van olyan 40-45 FPS-em win7-el, ezzel a retkes 8.1-el meg volt 22-24 FPS is.
Sniper-ben win7-nel semmi gebasz, minden rendben ontja az FPS-eket, de 8.1-el meg rangat minden, es 1-szer leallt a jatek. :F , pedig nekem a gepem atom stabil volt mindenben.

Az mas hogy a programoknak a fele (amit en hasznalok) nem indul, ker mindenfele hulyesegeket, a hulyesegek utan meg dob egy rakas hibauzenetett, de amikor meg a notepad++ is kezdi csinalni az eszet...az a pont az "i" -re.

Enny...szopatom magam ezzel a xar bughalmazzal. Minden driver fent van, licenszes OP, minden UPdate megvan.

Visszont van olyan hogy fel sem ismeri a kartyaimat a tesztprogram......nekem ehez nincs idegrendszerem.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19106) Yeffy válasza sg22 (#19104) üzenetére


Yeffy
veterán

úgy látszik.
örülj neki

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19107) sg22 válasza MiklosSaS (#19105) üzenetére


sg22
senior tag

Az OC-nal azert kap kekhalalt a windows 8.1 nel, mert az sokkal jobban erzekeny a stabilitasra. Win 7 meg elmegyeget 1-1 hibaval, vagy akar tobbel, a 8.1 egybol jelzi h nem stabil az OC.

A jatekokra nem tudok mit mondani, amivel en jatszom az meg gyorsult is, nemhogy lassult volna. Lehet Nvidia driver a szar, amit irnak is a masik topikban.

Szerintem ezeket a hibauzeneteket a nem stabil OC okozza (meg a fagyasokat).

De ha nekem nem hiszel ird be googleba, 100 millio embernek, koztuk nekem is meg a regi geppel kitapasztalt stabilnak hitt OC win 8 alatt elfekszik. NAGYON stabilra irtak meg, nem hagy helyett semmi hibanak

what should I do about this?!

(#19108) MiklosSaS válasza sg22 (#19107) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

El is fogadnam ezt az OC dolgot ha nem volna Linux alatt atom stabil a processzor. En nagyon kitesztelem a processzorokat, nem mondom ra hogy stabil ha nem az.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19109) miresz válasza sg22 (#19104) üzenetére


miresz
veterán

Nem vagy vele egyedül. Nekem is tetezik. Sokkal jobb,mint eddigi bármelyik Windows.

(#19110) ViZion válasza MiklosSaS (#19105) üzenetére


ViZion
félisten

Ezt töröltesd, mert meglátják a winFANok és véged.

sg 69: "stabilnak hitt OC win 8 alatt elfekszik"
Nem tudom, ha nem lenne stabil, akkor az jelentkezne win7 alatt is, vagy linux alatt is. Linux sem valami toleráns, csak esetleg később derül ki, mert nem terheli annyira a rendszert alap esetben.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19111) MiklosSaS válasza ViZion (#19110) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most ha meloban stabil win7-nel es laza alkalmazasban kifagy win8.1-nel az instabol OC ? NEM !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19112) sg22 válasza MiklosSaS (#19111) üzenetére


sg22
senior tag

Pedig de :K

Sot idle ben is kifagyhat. De azert irtam ha nekem nem hisztek nezzetek utana, ez tenyleg igy van.

Adsz neki plusz feszt vagy valamit meg, es hidd el nem fog kifagyni

(#19110) ViZion

En sem vagyok windows fan, nekem is linuxom van mindenhol, csak otthoni gepen nincs a jatekok miatt. Sokkal jobban szeretem a linuxot. De nekem ettol fuggetlenul jobban bejon a windows 8 mint a 7, szerintem sokkal jobb :U

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#19113) =HG=


=HG=
addikt

A 8.1-et nem próbáltam,de teljesen jól elvagyok a 8-al.... Nem értem mit nyűgösködtök!

(#19114) otto14 válasza MiklosSaS (#19108) üzenetére


otto14
senior tag

Nekem stabil az OC, mg egy fagyásom sem volt... :K

asd

(#19115) MrM94 válasza MiklosSaS (#19108) üzenetére


MrM94
őstag

Altalaban mindig adsz egy +lepcso feszt ra hogy biztos stabil legyen.
Erdekes...megmerem kockaztatni,hogy az alaplapod es a 8.1 kozott valami inkompatibilitasi gebasz van...
Teis eladod tovabb a kulcsokat es akkor nem vesztettel rajta semmit.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19116) ViZion válasza MrM94 (#19115) üzenetére


ViZion
félisten

Ez a 8 meg a 8.1 csak egy köztes állapot, mint a Vista is volt. 9-re szvsz befizetek majd, de addíg... Ez a tablet majmoló b*zizás kimarad.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19117) MrM94 válasza ViZion (#19116) üzenetére


MrM94
őstag

En szerettem a 8 ast a 8.1et viszont mar nem.
Csempes marhasagot sokat ugysem latom,gyorsabban tudok rakeresni az adottp rogramra,porgosebb az egesz es nehany jatekban simabban ment talan mint a 7es..

@Mikloss:Egy ilyen kell neked[link]
Nem gondoltam volna ,hogy egyszer latok ilyet apron.durva.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19118) MiklosSaS válasza MrM94 (#19115) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Koszonom mester hogy tanitasz. Nelkuled meg volnak halva :R :R :R

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19119) MrM94 válasza MiklosSaS (#19118) üzenetére


MrM94
őstag

:U

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19120) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na meg is erkeztem....voltam mindenhol....ebedelni olaszoknal (nok napja) , jatszoteren, filmet nezni, bevasarolni....el vagyok faradva..

Itt semmi nem tortent ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19121) Shokkolo válasza MiklosSaS (#19120) üzenetére


Shokkolo
addikt

A változatosság kedvéért beértem dolgozni :DDD
Kell egy kis éjszaka... legalább lesz időm kidühöngeni magam.

Ezt a pályázatomat is buktam, tolják előre egy kollégámat.
A legidiótább... tényleg hihetetlen sötét, itt van 4 éve, és a pár hónapos újoncok is többet tudnak...
de jó segget nyalt most 2 éven át...

Azt hiszem itt az ideje új csoportot nézni.
Lehet egoista baromnak nevezni, de valahogy nehezen viselem, amikor egy segghülye dirigál és próbál úgy parancsokat osztogatni, hogy lövése sincs róla... (pláne h. közülünk "emelkedett" ki...).
Ezt a gyomrom nem veszi be :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19122) ViZion válasza Shokkolo (#19121) üzenetére


ViZion
félisten

Sajnálom. Sajnos a képességek nagyon kis %-ban fontosak. Nézd csak meg, mindenhol ez van, mint régen, amikor a téesz elnök fia kapott prémcsit...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19123) MiklosSaS válasza Shokkolo (#19121) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Bazz'ki ezt nem gondoltam volna. Sajnalom a dolgot !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19124) Shokkolo válasza MiklosSaS (#19123) üzenetére


Shokkolo
addikt

A srác, aki a főnököm lesz... cska h. reális képet alakítsatok ki:

Az h. nekem ő "dirigál" az kb olyan mintha Miklóst akarná casanova oktatni hardverekről...

Azt hiszem ez a példa jól szemlélteti a dolgot :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19125) =HG= válasza Shokkolo (#19124) üzenetére


=HG=
addikt

PFFFFFFFFFFFF!!!!!!!!

(#19126) =HG=


=HG=
addikt

Ó Nagy Sas ! Jól emlékszem kislányod van? ...Óvatosan a kanapén alvással!

(#19127) mackosajt válasza Shokkolo (#19121) üzenetére


mackosajt
addikt

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukkkkkkkkkkk

sajnálatos

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#19128) Shokkolo válasza =HG= (#19126) üzenetére


Shokkolo
addikt

Auuuuuuuuuuuu ez nekem fáj :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19129) =HG= válasza Shokkolo (#19128) üzenetére


=HG=
addikt

A pályázattal kapcsolatban: Azért a nyalással is vigyázni kell! Bár ha van a közelben egy barát, az mindég segít! :D

Na jó éjt nektek !...És szép álmokat ! :
;)

[ Szerkesztve ]

(#19130) Shokkolo válasza =HG= (#19129) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ez jó..... valami ilyesmit én is szivesen tennék a "kedves" kolégával :DDD
A csajt meg lehet megmutatom barátnőmnek... gyakoroljon szépen :DDD
(attól félek h. a fentebbi mozdulatot fogja azonnali hatállyal tesztelni :U :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19131) addamka


addamka
őstag

Minden szinten megvannak a problémák ... :DDD

Ha csak az lenne a baja a kocsimnak, hogy néha rángatva kapcsol a váltó, szerintem boldog ember lennék ;]

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#19132) MrM94


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19133) otto14 válasza MrM94 (#19132) üzenetére


otto14
senior tag

Jóreggelt az Uraknak!! :))

Link}

asd

(#19134) ViZion


ViZion
félisten

Nah, a Nagy CHthulhu elvitte a sötét lelketeket, hogy ekkora a csönd? ;] :DDD

Láttam, h írkáltok, de este kiakadtam... néha így összejön minden, örülök, hogy nincs fegyverem... Kb. ilyent akartam. :K :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19135) Zsivaagoo válasza ViZion (#19134) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

LYÓ reggelt!

Shokkoló paripának kitartást kívánok. Nekem 14 éve buktatják meg az összes előrelépési szándékomat.
Aktívnak kell lenni, pörögni, reklámozni magadat, iméleket írni minden faszság miatt, több segget nyalni egyszerre. Ez az érvényesülés útja. Vagy ezenfelül kell legyen abban a pártban egy magas beosztású funkci haver.

Feb. 27.-től betegácsi, és ahhoz a céghez már nem kell visszamenni dolgozni. 5 év hajtóvadászat után terítékre hoztak feb. 28.-án.

-----------
Nem az a lényeges, hogy te vagy a legjobb szakember 25 év tapasztalattal és a legrégebbi múlttal a cégnél, hanem az, hogy valakiknek nem tetszik a pofád.

---------
Ormányos kolléga: én maradnék a jól bevált AMD-65-nél JHP lövedékes lőszerrel.

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#19136) MiklosSaS válasza =HG= (#19126) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Juujjjj........meg olyan nem volt, de mar volt hogy azt szerette volna ha felebredek...jott es ujaival nyitotta ki a szememet.....az sem kellemes :(

(#19135) Zsivaagoo: nezd a dolgok jo oldalat, tobb lesz a szabadidod, megszabadultal egy olyan cegtol ahol ugysem szeretel dolgozni.

@ Jo reggelt mindenkinek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#19137) ViZion válasza Zsivaagoo (#19135) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, az mégiscsak AMD... gondolom melegszik és a "single shot" átütőereje is kisebb? ;]
Szal. inkább Remington ACR, amit Gordon Freeman fejlesztett.

Ilyenkor jön az, hogy a konkurenciához kell lépni... nálunk is úgy tűnik a vezető mérnök ~10 év után lelép. Egyik barátom mondta, hogy a legjobb helyen is 3 év a max. Igaza volt amúgy, annyi idő alatt felgyűlik a szar és senki nem akar ott állni, mikor potyogni kezd... Nekem is kellett sok olyan melót (pl. fake útnyilvántartás) csinálni a korábbi helyen, hogy komolyan megkönnyebbültem, mikor leléptem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19138) Yeffy válasza addamka (#19131) üzenetére


Yeffy
veterán

Isstenem, ezt a veréb újgazdag nyomorékot... pont nemrég olvastam.
ott lennék, a fejét ütném, de nem ilyen buzis módon, hanem úgy emberesen.

a marhája, ha nem tetszik neki, adja nekem, vagy adja el, de ne verjen szét egy ilyen meseszép dögöt.
idiótája :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19139) Shokkolo válasza Yeffy (#19138) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem biztos h. olyan idióta...
éveket dolgozott az álmáért, összehozta és a bmw elég csúnyán lesz@rta...
azzal h. töbvbször próbálták javítani, gyakorlatilag elismerték a hibát...
aztán azt is h. lövésük sincs mi a hiba.

egy olyan értékű verda, mint újonnan egy M6... én is elvárnám h. tökéletesen működjön...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#19140) Zsivaagoo válasza MiklosSaS (#19136) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Jaja, több szabadidő. :P De soha többet 3 műszak.6 évig bírtam, az uccsó 3 évben minden műszakban egyedül. Aljas, mocskolódó kollégákkal...

---------

Ármányos Ormányos: igaz, hogy tüzeli a klasszikus Kalasnyikov lőszert, de én már ragaszkodom a jól bevált, öreg technikához. Az AMD az igazi. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#19141) Yeffy válasza Shokkolo (#19139) üzenetére


Yeffy
veterán

az rendben van, nem ismerem a részleteket, bár olvastam egy két ellencikket, tc-n is, szóval ki tudja, mi az igazság, de akkor is... szétverni egy ilyen gyönyörűséget?
megcsinálják/tatja, eladja a gecibe, oszt' vesz mást. ilyen eccerű. tipikus idióta barbárság. elér vele valamit? kurvára nem. a BMW röhög rajta, ajánlottak fel neki ingyenes ezt-azt, neki nem tetszett, azóta nem is jelzett feléjük semmit, de azért vergődik. plusz - mily meglepő - csak az üveggel, meg az oldalajtókkal van baja, mert szemlátomást csak azt üti. ez már rég nem erről szól. megint megcsináltatja, amit szétvert, és megy a következő "road-show"-ra.

már rég hajthatna - teszem azt - mergát, vagy akármi mást... barma.

engem is megölne az ideg, ha tényleg gyári hibát nem orvosolnának, de akkor megjavíttatnám, elpasszolnám, oszt' többet BMW közelébe sem néznék. ilyen eccerű.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19142) ViZion válasza Yeffy (#19141) üzenetére


ViZion
félisten

Nem, ezen nem röhög senki. Ezek a márkák a hírnévből élnek. Ez nagy pofon, akkor is, ha próbálják így-úyg elbagatelizálni. Ebben a kategóriában van vagy 10 versenytársa, ha a potenciális vevők negyede ezután azt mondja, h a szerviz miatt SOHA BMW, az már baj. Vegyünk egy példát: Toshiba lapos, HDD beszart. Szerviz kért HDSentinell képet meg mindent. Mondom azt meg minek? Visszaküldjük, teszteljék, akármi és kész. De ha nem az a baja... Majdnem fenyegetett, h akkor ez egy vagyon lesz, etc... Mondom az a baja, vállalom... Mindegy, eltelt egy hét, több szervizessel duma, mire visszaküldtük. Azóta mindenkit lebeszélek erről... Ez a veszteség.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19143) Yeffy válasza ViZion (#19142) üzenetére


Yeffy
veterán

persze, sajnálatos, de nem hinném, hogy annyira földhöz vágja őket 1-2 ilyen eset. pláne, ha valaki ismeri a részleteket, és pl tudja, hogy volt felajánlva ez-az, és nem kellett a csókának. azért így másabb a leányzó fekvése.

ettől függetlenül én sem bagatellizálnám el, mert azért mégiscsak egy csúcsverda, nem kis pénzért, de - ahogy vallom - minden éremnek két oldala van. vizsgálják meg mindkettőt.
mivel nem ismerem a sztorit mélyrehatóan, ezért csak szubjektív véleményem van - barbárság ezt művelni.

szerk.: még nem is, hogy barbárság... értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19144) ViZion


ViZion
félisten

MEGTALÁLTAM. Szeretem. Magamévá akarom tenni... faragni rajta ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#19145) mackosajt válasza ViZion (#19144) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor már inkább az új Stacker a CM-től, és ahhoz venni a 915-ből még 1 db-ot.
Telibe nyomni radikkal, és kész.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#19146) MrM94 válasza ViZion (#19144) üzenetére


MrM94
őstag

Anyam,ezert meg az en NZXT-met is odaadnam :Y

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19147) miresz


miresz
veterán

Tavaszi nagytakarítás,pipa! :)

[ Szerkesztve ]

(#19148) Zsivaagoo válasza miresz (#19147) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Majd a zasszony teleszemeteli 1 hét alatt, oszt onnéttól meg jiscsoráz. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#19149) MrM94


MrM94
őstag

Tuningolt RAM stabilitast,milyen programmal lehet tesztelni?
Corxarokat meghuztam kicsit 16 rol 20 ra :)

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#19150) #81556480 válasza miresz (#19147) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nálam ilyen nincs. Ugyanis a személygépkocsim az év minden napján steril :D
DE! ! akkor sincs ilyen szép :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.