Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) =HG= válasza ViZion (#17100) üzenetére


=HG=
addikt

:C
Nem írtad rá a receptre, hogy napi hány alkalommal kell alkalmazni !.....Nehogy túladagoljam ! :D

[ Szerkesztve ]

(#17102) #81556480


#81556480
törölt tag

gétéa ötöt nem tol senki ?

(#17103) Zsivaagoo válasza #81556480 (#17102) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Sört tolok, meg pasziánszot. :P :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17104) #81556480 válasza Zsivaagoo (#17103) üzenetére


#81556480
törölt tag

:D

(#17105) MiklosSaS válasza #81556480 (#17102) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En most Hazi paleszt tolok kemenyen....oly finom...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17106) Zsivaagoo válasza MiklosSaS (#17105) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Egészség! [bajuszpödrés,bakfitty] :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17107) #81556480 válasza MiklosSaS (#17105) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az egy nemes ital, ha jó minőségű. Én már csak tudom :C

(#17108) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Be lehet nézni a "Milyen asztali gépet..." tocsikba. (62407-62419).

SSD témakör. :K :C :))

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17109) emre válasza Zsivaagoo (#17108) üzenetére


emre
veterán

Á, minek? :N

Shell-el nem vitatkozok, házikós topik tapasztalatok alapján.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17110) addamka válasza #81556480 (#17102) üzenetére


addamka
őstag

Akkor csak én vagyok itt a kocka aki piálás helyett néha GTA V-zik... :U

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17111) emre válasza addamka (#17110) üzenetére


emre
veterán

Nem hinném, csak nekem az pont kimaradt. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17112) MiklosSaS válasza emre (#17111) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Emre testver; volna egy kerdesem. Topic-lako vagy csak vendeg szeretnel lenni? Mert ha lako akkor keresztelkedni kell....

A muzsikus ebbbb-rol tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17113) MrM94 válasza MiklosSaS (#17112) üzenetére


MrM94
őstag

Majd en osztaaaaaaaaaaaaan keresztelem!
Milyen vallasu legyen? Megoooldjuk :Y :Y :C :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17114) #81556480 válasza addamka (#17110) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én most tekertem bele a 100-adik órát a kampányba :DD online meg 200 körül. minden téren ki akarom maxolni. 3 acsi kell még kb . :DDD :DDD

(#17115) emre válasza MiklosSaS (#17112) üzenetére


emre
veterán

Azt meg hogy meg minek?
Most erősen lakónak érzem a dolgot, de sajnos örök kívülálló vagyok. :F

MrM94
A műtétet most verd ki a fejedből. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17116) addamka válasza #81556480 (#17114) üzenetére


addamka
őstag

Single-be van 164 órám, multiba csak 100.
Az ilyen achik engem sose vonzottak, ha összejön összejön, ha nem akkor se töröm magam :)
Multi a sok vérpisti miatt PS3-on általában felejtős, remélem lesz PC-re aztán akkor pár ismerőssel el lehet lenni.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17117) MrM94 válasza emre (#17115) üzenetére


MrM94
őstag

Nincs mutet,nincs befogadas,ez egy ilyen topic.Itt mindenki el lesz keresztelve.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17118) #81556480 válasza addamka (#17116) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na én meg fordítva vagyok. Azért van a singlebe ennyi órám mert ki akarom maxolni. 100% már kb 70 óránál megvolt. meg az összes acsi is. Ha nem ezek, akkor már 40 óra után nincs különösebb cél csak barangolás.

Multi az leköt. xboxon jó társaság szokott lenni idegenek között is.

(#17119) addamka válasza #81556480 (#17118) üzenetére


addamka
őstag

PS3-on nagyrészt gyökereket fogtam ki, sokszor a missziókat direkt szabotálták. Sajna nincs azonnali kasztrálás gomb, így általában mellőzöm az online-t :DDD
Single-be a bohóckodás leköt pár órára simán, nincs is jobb egy kis káosznál.
PC-re ha kijön egy multis partnerem tuti lesz, asszony már várja, hogy közösen zúzhassunk. GTA IV-be is belemet pár tucat óra freeroamba.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17120) ViZion válasza addamka (#17119) üzenetére


ViZion
félisten

Én valamelyik -talán San Andreas- játszottam picit, de nem érintett meg. Miért jó? Komolyan. Autózós engem amúgy sem izgat, kicsit nehéznek, bugyutának éreztem, h ölés nélkül nem megy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17121) addamka válasza ViZion (#17120) üzenetére


addamka
őstag

Nekem azért jön be, mert nem előre scriptelt világ, így mindig más-más szituációk alakulnak ki.
Szeretem a Rockstar sajátos világszemléletét, azt a fajta valóságot, amit ők alkotnak meg.
A GTA típusú sandbox játékok közül az original GTA-kban érzem azt, hogy minden a helyén van, minden passzol mindenhez.
Mondjuk én kb. a GTA és a CS amit szeretek, a többi játék ilyen egyszer játszós nekem. Ha asszonnyal találunk valami coop mókát, azzal elvagyunk (Dead Island, Payday 2 pl.), de amúgy a többi nem izgat :)

Valószínű nálam azért ezek maradtak, mert CS-t 1999 vége óta játszok, GTA 1-gyel meg még általánosba LAN-oztunk túl sokat. Egy jó kis Carmageddon kéne még, az lenne nosztalgikus :)

De persze a miért jó, azt a te nézőpontodból nem tudom megmondani, amúgy se elvárás nálam, hogy mindenkinek az tetsszen ami nekem :DDD

Urban Terror-nak lehet adok egy esélyt majd ha kész lesz a szerver bővítés, még időm nem volt rá hogy megnézzem, de mivel free, már eleve jó pozícióból indul a tesztre.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17122) #81556480 válasza addamka (#17121) üzenetére


#81556480
törölt tag

[link] egyebet nem tudok mondani. Szerintem a legösszetettebb játék :C Ez a multi is valami istenkirály. Kiszámíthatatlan, mindig valami új. zseniális egy játék. Nem csak az öldöklésről szól részemről.

(#17123) MiklosSaS válasza ViZion (#17120) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

GTA Liberty City, Vice city es san-andreas ...ezeket jatszottam. Feltelepitettem a IV-est...10 perc mulva mar toroltem is.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17124) addamka válasza #81556480 (#17122) üzenetére


addamka
őstag

Én mint fő antiszociális f@sz nem nagyon tudok idegenekkel eljátszogatni, szóval a multi nekem kevésbé fekszik így "egymagam". Amúgy az első videók óta vonyítottam, hogy akármi lesz ezzel a megjelenés napján játszani akarok, antikonzolosként mentem PS3-at venni csak a GTA V miatt... aszem hülye vagyok, de ez nem újdonság :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17125) #81556480 válasza addamka (#17124) üzenetére


#81556480
törölt tag

eccipőben járunk :D

Én is emiatt vettem konzolt. csak én xboxot :P

JAAA MEG kollektorsz edisön :D

(#17126) MiklosSaS válasza addamka (#17124) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondj velemenyt a PS3-rol.....nagyon sokat gondolkodom a PS4/XBOX One-on.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17127) #81556480 válasza MiklosSaS (#17126) üzenetére


#81556480
törölt tag

én is gondolkodom, de csak gondolkodom. :D
Van még egy év szerintem mire oda elér a dolog hogy érdemes venni. ezek a játékok sehol sincsenek amiket most kiadtak rá. Egy jobb xbox 360/ps3 játék tudja ezt a szintet. majd ha lesz rá értelmes játék akkor beruházok egyre .

(#17128) addamka válasza MiklosSaS (#17126) üzenetére


addamka
őstag

Mondjuk úgy én eléggé PC-s vagyok, szóval sose gondoltam lesz konzolom.
Nem tartottam hülyének, aki konzolozik, de PC mellett a kevés általam kedvelt játék miatt feleslegesnek tűnt, hogy vegyek.
Aztán a GTA V szétfertőzte az agyunkat...
A feltétel az volt, hogy sok zsét nem cseszek el rá, egy játék miatt új konzolt nem akartam.
Régi FAT model lett, kapott egy 250-es HDD-t, meg a játék USA Store-ból lett digitálisan beszerezve, mert ott volt a legolcsóbb...

Ami meglepett, hogy valami qrva jól néz ki a gép, simán dísznek megtartom ha már nem használom :) Persze ez egyéni ízlés dolga.
A menü logikus, picit lassú mert csak 1 magot használhat, de amennyit tapossa az ember, tökmindegy. Vannak benne faszságok, wifi hálózatokat nem menti el, csak az aktuálisat. Így ha viszem vidékre, mindig újra és újra be kell lőni.

HDD csere kb. 1 fokkal bonyolultabb, mint egy mobilban akksit cserélni :)

FPS: PC után látszik a 20-30 FPS, úgy az első pár percbe zavart, de aztán átszokik rá a szemem. Ha direkt csak arra figyelek, meglátom, de ha játszok, ívesen sz@rom le.

Kontroller: sose volt még kb. gamepadom se, picit fura volt elsőre, de használható. És sajnos az igaz, hogy kanapéról 1000x kényelmesebb egy kontroller, mint egér + bill. Ezt elég jól tudom, mert a PC is a nappaliban van, és gyakran játszok kanapéról PC-n is :) El lehet pöffeszkedni rendesen, jól bírja az akksija, nincs input lag, bár ilyen alacsony FPS-nél fel se tűnne.

Amúgy ha nem lenne GTA, tuti nem veszek, szóval rábeszélni nem foglak. Lövöldét játszani szerintem minimum fura lehet kontrolerrel. PC után a GTA V gyerekjátéknak tűnt az auto aim miatt, single kampányba kb. ha 2x haltam meg azért, mert lelőttek... szóval ezt le kell nyelni. Ha meg kikapcsolom, akkor meg nekem irreálisan nehéz :)

Van pár játék amit még meg akarok majd nézni (Last of us, Uncharted, Red Dead Redemption), de egyelőre kevésbé érzek rájuk késztetést. Meg ami még fáj, az a játékárak, a régi címek is 5x annyiba vannak, mint steamen, akciók meg elvétve vannak, akkor se olyanok, mint PC-nél.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17129) otto14


otto14
senior tag

JObb Reggelt Mindenkinek!! ;)
Link

asd

(#17130) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Jobbat bizony! Éjszakai műszak végén 5:10-kor telefonáltak a kínaiak Sanghajból, hogy ők biza szalagos egységet cserélnek a szerverben. (30 perces meló) 1/4 8-ra a totál tönkrevágott szervert sikerült adatvesztés nélkül bebútolniuk. Természetesen mehetnek majd még egyszer, helyre hozni azt, amit elszartak és megcsinálni azt, amiért eleve mentek.

A kollégák megint láttak élőben egy betelefonálós stand-up comedy live-show-t. :W :K

---------------------

Elaludni már/még nem tudok, úgyhogy viszki-sör altató kombót tolok. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17131) Shokkolo válasza Zsivaagoo (#17130) üzenetére


Shokkolo
addikt

Egy duplára azonnali hatállyal neveznék én is...

Itt az ügyfél rendel hardware-refresht...
teknikus kint dolgozuik, konfigoljuk az új eszközöket, erre a csodás ügyfél 3 irodával arrébbról feladja a hibajegyét, OFFLINE a gépe és neki azonnal dolgoznia kell...
*nyád' :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17132) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Szol a kliens hogy abbol az alkatreszbol meg kell 15000 darab. Rendben, legyartjuk...minden OK. A szallitas napjan irom (ma) hogy ma utnak indul a 15000+15(minta) darab. Irja vissza hogy a kovetkezo 135.000 mikor erkezik ? Elokeresem az emailt a rendelesrol....csak 15.000 darab van. Irok neki vissza hogy sajnos o csak 15.000-et rendelt emailben. Irja hogy igazam van, elnezest ker...de a maradek 135.000 db-ra nagy szuksege van.

Fonok jon be hozzam hogy oldjam meg mert az egyik legfontosabb kliens. Na gondolom bax'ki pont ez kell a fejemre, igy is egy kritikus honap utan megint kell a roham-munka. Igy is a gepeken 110 %-os kapacitassal dolgozunk kb 75 %-os letszammal.

(#17129) otto14: +999, en a pofatlan tipus vagyok.

Jo reggelt/napot mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17133) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17132) üzenetére


Shokkolo
addikt

azért 15k vagy 150k nem épp ugyanaz :W
a gépeitek meg nem fogják bírni, előbb utóbb kérve kéretlenül jön egy nem tervezett maintenance :(

@Otto:
+1, én is inkább a pofátlan lennék :DDD

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17134) MiklosSaS válasza Shokkolo (#17133) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Be fog kovetkezni....az egesz megszokot tempot felboritotta egy nem vart januari rendeles....azota teljes a kaosz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17135) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17134) üzenetére


Shokkolo
addikt

Ez előre jósolható, csak sajnos a felsővezetést ez sosem érdekelte igazán. Csak amikor már baj van fő a fejük és az utolsó utáni bőrt is lenyúzzák az emberekről, hogy "miért is állunk" ... :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17136) Zsivaagoo válasza Shokkolo (#17131) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Ismerem... Baromi nagy utazási iroda + indiai HelpDesk. A cégem olyan jó szerződést kötött, hogy az indiaiaknak vagyunk a "beosztottai". Képzeld el, amikor "Butrapharrnamahakishawari ShivaLingam" - azaz kimondhatatlan keresztnevű Ist3nF@sz@ - benyit 50 ticketet,, hogy "login not possible"... és egy 3 hónapja általuk megszüntetett szerverre akarnak belépni. (Ez egy hét után derül ki.)

Továbbá a manágerük: Mr. DickShit ( nem röhög, tényleg van Mr. Sz@rF@szú közöttük) dörgedelmesen tolja az e-mileket a német felsővezetésnek, azok meg nekünk..

-------------------------

Ezek után csoda, hogy rasszista emberkerülő remete jellemvonásaim alakulnak ki? :Y :W :N

[ Szerkesztve ]

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17137) Shokkolo válasza Zsivaagoo (#17136) üzenetére


Shokkolo
addikt

de ott nincs valamiféle szörvíííz dájlívéri manáger akihez az ilyen szintű eszkaláció eljut és utánanéz hivatalból a dolgoknak, majd egy szép tockossal eküldi a pattogó ügyfelet "nyaralni" ?!
:W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17138) sg22


sg22
senior tag

nezegetem melyiket vegyem, 280x vagy 290. 280x van 200 euroert, 290 meg 300 ert. namondom akkor megveszem a 290-et, meg eppen belefer. megneztem a teszteket, 15% a 7970 ghz editionhoz kepest, ennyivel gyorsabb. Na ez nekem nem er meg 50% plusz penzt vazeg

what should I do about this?!

(#17139) MiklosSaS válasza sg22 (#17138) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

300 euroert van 290 ? :Y . Itt nalunk a legolcsobb 290 az 310 font ami 340 euro .

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17140) Shokkolo válasza sg22 (#17138) üzenetére


Shokkolo
addikt

a 7970 GHz elég jó kis kártya ez tény. még nekem sincs meg az utódja :N

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17141) sg22 válasza MiklosSaS (#17139) üzenetére


sg22
senior tag

hasznaltan, 1-2 honaposak, garival mindennel. ujonnan 340-350

what should I do about this?!

(#17142) Malibutomi válasza sg22 (#17138) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ár értékben nem éri meg az tuti. Mondjuk ha 1440-ben nyomod, ott már jobbak a nagyobb kártyák.

(#17143) MiklosSaS válasza Shokkolo (#17140) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo bizony az a kartya...de mar kozep-kategorianak szamit. Most a felso kategoria a 780/290-el kezdodik es a 780Ti-vel er veget.

(#17138) sg22: ember, nyomulj ra a 290-re (ha nem ref.es). Azt a 100 eurot ugyis elkoltod masvalamire.

(#17142) Malibutomi : ha csak ar ertekrol volna szo akkor itt mindenkie 7870/7950 - FX-6300/i5-2500K hardverekel tolnak.
A 4770K szerinted hoz annyit amivel dragabb, a 6300-as vagy a 4670K-hoz kepest.....a 4930K-rol meg ne is beszeljunk.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17144) sg22 válasza MiklosSaS (#17143) üzenetére


sg22
senior tag

en pont ilyen vagyok : ) legjobb ar erteket akarom amivel faszan lehet jatszani. ezert vettem 4670k-t.
280x/7970 lesz, a 290 esek csak ref hutosok. meg ahogy nezem 95 fokig felmegy meg hangos meg mittomen. szeretem ha a vga-m huvos

what should I do about this?!

(#17145) MiklosSaS válasza sg22 (#17144) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha a 290 ref-es akkor felejtos. Igy inkabb a 280X vagy a 7970 Ghz a bejovos. Azok is nagyon jo kartyak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17146) miresz


miresz
veterán

7790 eladva! :K

És hogy Miklós is tudjon min mososlyogni, Nvidia lesz az utód. :DDD

(#17147) MrM94 válasza miresz (#17146) üzenetére


MrM94
őstag

:Y :Y
Teged megszallt az ordog.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17148) Malibutomi válasza miresz (#17146) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fuuuuu intel+nvidia ááá...

(#17149) MiklosSaS válasza miresz (#17146) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtam en hogy miresz teljesen atmegy a sotet oldalra. A veres-husszarbol lasan a 780-topic-csendor lesz belole. Majd fogja linkelgetni a teszt eredmenyeket hogy milyen faxa az intel+NV es hogy milyen xar az FX+Radeon :DD

@EzredesUr: gratula az eladashoz :C , legyen szerencsed a zold oldalon ! Milyen zold kartyat neztel ki magadnak?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17150) miresz válasza MiklosSaS (#17149) üzenetére


miresz
veterán

Egy ilyen kis GTX 650TI lesz a kis i3 mellett. Nagyon jó áron be tudtam szerezni újonnan. (olcsóbban mint amennyiért elment a 7790. ) :K A hűtés meg nekem már bizonyított a 7870-en.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.