Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17350) üzenetére


Shokkolo
addikt

és akkor mit veszel? 1-1,2 kW ?! :F

én is nézegetem a tápokat egy ideje aprón, de nem nagyon találok elfogadható áron jó tápot.
vicces amikor mondjuk egy 1-2 éves tápért pontosan ennyi ezerrel szeretnének csak kevesebbet, mint az új áruk...
indoklás:
"de én még nem annyiért vettem..." :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17352) MiklosSaS válasza Shokkolo (#17351) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nezek egy 1-1.1 KW-ot tapot. Hogy baxna meg a kurva gepet....majd a vizhutes is ratesz amjd 30-50 W-ot plusszba...rohadt gep. Olyan mint a feneketlen zsak ! Pedig a tapot a nyaron vettem...meg ujnak nevezheto ....

Ved meg az enyemet, faxa tap, seasonic belsovel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17353) #81556480 válasza MiklosSaS (#17350) üzenetére


#81556480
törölt tag

ha nem vagyok kecseg.. te miért élsz Angliába ? :F

(#17354) MiklosSaS válasza #81556480 (#17353) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Penzert !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17355) #81556480 válasza MiklosSaS (#17354) üzenetére


#81556480
törölt tag

jovanakkó :D gondoltam :D

(#17356) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17352) üzenetére


Shokkolo
addikt

Te tudod al egjobban h. igen, pontosan olyan 750-850 -es seasonic belsőset keresek, ami moduláris :DDD
erre még visszatérünk ha tényleg el akarod adni ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17357) Malibutomi válasza MiklosSaS (#17352) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én mondtam, ez mind a 3d miatt van. :DDD

(#17358) MiklosSaS válasza Shokkolo (#17356) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Komolyan el fogom adni. Nincs mas valasztasom ... :((( :((( :(((

(#17355) LaciCRM : jobb elet, civilizacio, tobb penz. Tobb mindent meg tudok magamnak engedni. A lanyomat szebb jovo fogja varni itt kint. Maskulonben a vegso cel az Ausztralia vagy Uj-zeland......de ez ugy 8-10 ev mulva.

(#17357) Malibutomi: igen :O

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17359) ViZion válasza MiklosSaS (#17352) üzenetére


ViZion
félisten

...embeeeer. Megbaszcsizza az a jó atya ég, ha a vízhűtés 50 Watt! Nem Pedrolo vagy Grundfos szivattyú kell rá... Ventik ígyis-úgyis vannak, mondjuk 5 db × 3 watt, de akkor azok brutál ventik már! Meg a pumpa, legyen 15 W, de az már kikergeti a vizet 2 VGA-ból, chipsetből, meg a bánatos f@szból is... Reálisan a víz az +10-15 W maximum.

Ismerős volt nyúzélandon: nem fain, örökké tombol a szél. Ha nem fúj a szél, akkor azért nem, mert 5 perc múlva iszonyat vihar lesz... Ausztrália OK, oda mindíg várják a szakképzett telepeseket. Mondjuk a világ végén van, szar a ping, sivatag a fele, cápák eszik a fürdőzőket... Na meg fejjel lefelé kell élni, szal. menne a f#szom :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17360) Shokkolo válasza ViZion (#17359) üzenetére


Shokkolo
addikt

most gondolj bele...
ha nem ennék a cápák, akkor nem fogyna an épesség és nem várnák akkora szertettel a telepeseket...
a legriasztóbb érv a fejjel lefele állás...
de ha jobban belegondolok a denevérek is úgy élik életük java részét és neki bejött. Ki kell próbálni ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17361) MiklosSaS válasza ViZion (#17359) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

ja, jobban belegondolva max 20 W a vizezes. de az is plusszba, igy is 880W is megzabal ez a diszno.

Ujzeland az faxa, van par ismeros. Ausztralia is jo....jobb mint itt ahol csak akkor sut a nap amikor kedve van (kethavonta egyszer), mindig fujjjj a szel mivel tengerparti varos, az esot meg mar ugy megszoktam hogy akkor furcsa ha nem esik.
A ping miatt meg nem problemazok...8-10 ev mulva csak ki fogok gyogyulni a harver/gammer virusbol....vagyis en olyan vasarnapi gammer vagyok...agyutoltelek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17362) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17361) üzenetére


Shokkolo
addikt

golyófogó paraván... :DDD

Akkor is a beszt elszólásod inglendről:
"a nap is cska akkor süt ha fizetsz" :DD :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17363) sg22 válasza MiklosSaS (#17361) üzenetére


sg22
senior tag

jah, 2 vga ~500w :U xfx 1000w platinum eleg jofele. vay raszansz meg egy picit es seasonic, de kb ugyanaz a ketto, PLATINUM :K

[ Szerkesztve ]

what should I do about this?!

(#17364) MiklosSaS válasza sg22 (#17363) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Sajnos a classified fele VGA az 550-600 W egyutt, a CPU tuningolva az is vagy 200-240 W + sallangok, realisan megvan a 850 feletti fogyasztas.

Inkabb ezt veszem : EVGA SuperNOVA P2 1000W 80+ Platinum, Super Flower belso...ami majdnem jobb mint a seasonic. A meloban minden tap Super Flower.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17365) sg22 válasza MiklosSaS (#17364) üzenetére


sg22
senior tag

e teszt szerint ~235ot eszik darabja a classifiednek. 800w vagy afolottit ajanlanak az SLI-hez.

Az is bivaly PSU : ) en is szemezgettem ezekkel, csak nekem boven overkill lenne, nincs SLI/CF, nemis lesz

what should I do about this?!

(#17366) MiklosSaS válasza sg22 (#17365) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Alapon lehet...de nalam alapon is furemarkban megvan a 850 folotti fogyasztas. Tetszik vagy nem sajnos tapcsere lesz. Az a tokeletes amikor marad a tapban 100-150 W-nyi kakao plusszban.

Na, az ero legyen veletek. Megyek Manchesterbe es lehet szombaton is ott leszek. Elmeletileg 8 darab mernok holnap estetol hivatalosan is kepes CNC gepeket programozni.....ha atmennek a vizsgan.

Azert az cinikus dolog hogy mikozben a Manchesteri egyetemen tanitom a mernokoket CNC es PLC-ket programozni akozben pedig villanyszerelo kurzusra jarok :Y

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17367) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17366) üzenetére


Shokkolo
addikt

ezt majd finoman ejtsd már el az ottani tanárodnak :DDD
a fejére azért kiváncsi lennék (kandkimera?!)
bár nem lennék meglepve ha feltűnt volna neki h. nem azért ülsz ott, mert sose hallottál még amperről ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17368) MiklosSaS válasza Shokkolo (#17367) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudja :D , csak a ket dolog egesz mas. Ahoz hogy UK-ban maszek legyek villamos-mernoki es villanyszerelesi teruleten kell licensz. A licensz pedig 18 honapi tanfolyam utan kerheto.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17369) #81556480


#81556480
törölt tag

na most odaba*tam az asztalra :DDD 0.17mbit- ez ugye már kevesebb a minimum biztosítottnál is. ... felhívtam őket hogy ez már sokkkk. Holnap jönnek . megnézik mi van.

(#17370) #81556480


#81556480
törölt tag

ja a lényeg kimaradt:

letettem egy szöget az asztalra amivel a modemet resetelem mert ilyen rejtett gomb van a hátulján. idegembe rávertem az asztalra de a szög állítva volt és átment az egyik ujjamon. oszt most kicsit véres itt pár dolog :D hát ne legyen az embör ideges :DDD

(#17371) mackosajt válasza ViZion (#17359) üzenetére


mackosajt
addikt

Tudom, hogy te nem akarsz autós témát, de ha Ausztrália, akkor igenis menni kell!
Ha más nem, az ilyenek miatt!

Az ilyen szutykok is ott keletkeznek! (tudom, hogy vauxhall álnéven is fut DonSassss körzetében, de az már nem az eredeti)

Meg biztos ennek a 2 hülyének akarnék a szomszédja lenni!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17372) mackosajt válasza mackosajt (#17371) üzenetére


mackosajt
addikt

Megöltem a topikot :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17373) Shokkolo válasza mackosajt (#17372) üzenetére


Shokkolo
addikt

dehogy ölted... nekem meló van és néha baromira ráérek, néha meg olyan eszközökön kell matatni, ahol bevallom férfiasan félek...
elb@szok egy parancsot és pár millió jurós kárt okozok :D
1 óra alatt nagyobbat, mint valószinűleg életem során keresni fogok :U

Egyébként ez a vxr8 csak nekem tunik kicsit evo8 formájúnak?!

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17374) stratova válasza mackosajt (#17372) üzenetére


stratova
veterán

A csudát ölted meg: Harr, HARR-HARR VROMM:

Don Sasss a következő Volvódba ilyen motor legyen, értem?! ;)

Ez a srác pedig egy állat, a szó legjobb értelmében. Miatta talán még néznék is autósportot.

Semmiképp sem öcsi- hanem inkább mackosajt: Látom szíveden hordozod a GM egyéb portékáit is.
Régi szép idők, kollégista koromban éjjelig 2-4 óra hosszat zúztam a rendőröket Most Wantedben ezzel a járgánnyal (és akkor még fogalmam sem volt arról, hogy van ilyen "időlassítás for dummies gomb is" a játékban, reflexből tértem ki a SUV-ok elől).

[ Szerkesztve ]

(#17375) Shokkolo válasza stratova (#17374) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nice... elég szépen összeszedte úgy, hogy tempót sem vesztett. Ehhez érezni kell :Y

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17376) miresz


miresz
veterán

Tudtam én,hogy jó ez az i3. Még a CPU-Z sem tudja eldönteni,hogy milyen erős. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17377) stratova válasza stratova (#17374) üzenetére


stratova
veterán

Ha már GM, ma reggel melóba menet vizslattam meg egy Malibut. Szerintem az Insignia-copy modellek között ez az egyik legjobb kiállású az alapmodell mellett. Fejtérben pedig tágasabb hátul mint amaz.

(#17378) Shokkolo válasza stratova (#17377) üzenetére


Shokkolo
addikt

Valahol sajnálom, hogy a Chevi mint olyan kivonul innen :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17379) Zsivaagoo válasza miresz (#17376) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Még rátolsz két CPU-Z-t és i7 lesz belőle. Vagy i9-11-13-15-17. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17380) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

CPu vezérlő :W

És ők adnak tanácsot... :N

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17381) stratova válasza Shokkolo (#17378) üzenetére


stratova
veterán

Kicsit én is, mert főleg a kései modellek egy lehelettel puritánabb kivitelű (tán kivétel a Malibu), de olcsóbb megfelelői voltak a kortárs Opel modelleknek. Éppen ez az indok is, kanibalizálják az amúgy küszködő (veszteséges), de technológiai/fejlesztési szempontból GM-ben vezető szereppel bíró Opelt.
A GM több piacon amúgy prémiumként akarta értékesíteni az Opelt a többi kocsija mellett, de ahhoz sajnos nem eléggé ismert vagy patinás a név. Pedig Insigniával éppen a prémiumságra gyúrtak.
A három németet (Audi, BMW, Mercedes) nehéz megszorongatni, a Volvo is csak kóstolgatta őket.

(#17382) Shokkolo válasza Zsivaagoo (#17380) üzenetére


Shokkolo
addikt

"nem akarod a fejed szétverni a fejed a falon"

a kedvenc részletem a válaszból :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17383) mackosajt válasza stratova (#17374) üzenetére


mackosajt
addikt

fincsi a Volvo V8, majd meglátjuk, milyen szezont hoznak össze.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17384) Shokkolo válasza mackosajt (#17383) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nagyon bejönnek a volvo -k jó ideje, ha elmenne a BMW végre lehet megpróbálnék beújítani egy megkíméltebb s60-at. iszonyatosan tetszenek, és a sor5 ös diesel hihetetlenül erős, és a fogyasztása is elég barátságos. :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17385) mackosajt válasza Shokkolo (#17384) üzenetére


mackosajt
addikt

Nekem a régi, nagy batár kombijaik tetszenek. Nézegetem is őket, de most valahogy az Omega fogott meg, abból is az A.

Kallódik a piacon egy 2.6i Caravan, kézi váltós.
Meg is nézte már egy klubtárs, még az előző helyén. Szerinte kuka.
Viszont feltűnt újra, és a képek most sem azt mutatták, hogy kuka lenne. Vagyis amiket a srác mondott, azok valszeg az ő ingerküszöbét már átlépik.

Mire elküldtem volna valakit az új helyre, ahol hirdették, megint eltűnt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#17386) Yeffy válasza ViZion (#17359) üzenetére


Yeffy
veterán

Ismerős volt nyúzélandon: nem fain, örökké tombol a szél. Ha nem fúj a szél, akkor azért nem, mert 5 perc múlva iszonyat vihar lesz... Ausztrália OK, oda mindíg várják a szakképzett telepeseket. Mondjuk a világ végén van, szar a ping, sivatag a fele, cápák eszik a fürdőzőket... Na meg fejjel lefelé kell élni, szal. menne a f#szom :DDD

ezek az indokok, anyám...

-szar a ping: ki nem szarja le, melózni lehet vele, most az meg, hogy nem 0,0005-ös pingű, 500 mbps-es netem van, kurvára nem érdekelne, (főleg, hogy akkor verdám lenne vagy kettő, meg mocim, oszt" azt hajtanám, nem az nfs-t) cserébe viszont egy élhető, normális országban élnék, nem gyökérisztánban/stadionlanden, ahol nem kell sakkoznom a csekkekkel hó végén, meg nem kell hitelt felvennem egy szaros 1,5 millás kocsihoz, amit sose fizetek ki így sem kb

- sivatag a fele: hát, ez van, valamit valamiért. nem izgatna

- cápák eszik a fürdőzőket: no ez már inkább, nem tudtam, hogy ott ez megy. mondjuk én NZ-re mennék, nem ausztráliába, mert állítólag a világ mérgespókjainak meg minden mérgező faszom állatjainak valami 70+ vagy hány %-a ott él. nagyon max sydney-ben élnék.

ami nekem hátrány lenne egy ideig nz-ben, az az idióta jobbkormányos faszom angolszász különcködésük. barmok

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17387) Yeffy válasza stratova (#17381) üzenetére


Yeffy
veterán

nekem kb 2 chevy van, amire azt mondom, hogy kinéz valahogy, az összes többi egy hányás. nyilván nem az origi amcsi chevy-kre gondolok :)

A három németet (Audi, BMW, Mercedes) nehéz megszorongatni, a Volvo is csak kóstolgatta őket. ez meg nem véletlenül van így.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17388) MrM94 válasza MiklosSaS (#17350) üzenetére


MrM94
őstag

Most szerintem ez mar pazarlas,Szerintem te nem IBT+2xFurmarkkal fogod hasznalni a gepedet.
Jatek alatt a qrva eletbe nem lesz akkora fogyasztasod.Melo alatt meg fokeppen nem.A tapod egyaltalan nem fog megsulni..Nehogymar 2 xaros kartyahoz ne legyen eleg 850 es tap...Teis nagyon jol tudod,hogy akkora terhelest sem a cpu sem a gpu nem kap mint furmark es ibt alatt(kiveve nalad melo) igyhat nem fogja tonkrevagni a tapot..jatek alatt 700w okat evett meg ha jol emlekszem ahogy mondtad.szerintem az boldogan bennevan a 840w os 12v os maximumban ,sot meg 140w plussz szufla is marad a tapban...

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17389) #81556480 válasza MrM94 (#17388) üzenetére


#81556480
törölt tag

:D

(#17390) Shokkolo válasza Yeffy (#17386) üzenetére


Shokkolo
addikt

Sydney?!
Inkább Brisbane -be mennék.
Volt kint ismerősöm... és elismerte, hogy igaz:
rettenetesen gazdag város... és az emberek... össze sem hasonlítható európával

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17391) #81556480


#81556480
törölt tag

muzik szerintem zseniális a klipp magyar változata :C
nickelback

(#17392) Yeffy válasza Shokkolo (#17390) üzenetére


Yeffy
veterán

nem vagyok ott jártas, ezért írtam.

mármint mi igaz? a sok mérges állat?

bizony, nem csóró hely. és mellé az emberi gondolkodás fényévekre van az itteni balkáni szennytől

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#17393) Shokkolo válasza Yeffy (#17392) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem, az h. Brisbane-ben általánosan rendkívül magas az életszínvonal, és kedvesek, barátságosak az emberek :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17394) #81556480


#81556480
törölt tag

kifingitt a shitboxom :DDD

(#17395) #81556480


#81556480
törölt tag

televagyok energiaitallal valaki szórakoztasson !

(#17396) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Imadom olvasni a hozzaszolasokat. Politizaltok mint valami venasszonyok hogy ki hova szeretne emigralni, az nem jo mert sivatagos, a masik mert pokok vannak, vagy a verdaknak jobb oldalt van a kormanyuk, stb. Ilyen tempoban meg 10 ev mulva is ebben a helyzetben lesztek. Mit kell annyit pofazni....meg kell probalni. Senkinek sem volt egyszeru. Valamit valamiert.

@macska: nincs igazad. Csak egy furemark, nem ketto...csak egy IBT nelkul elerte a 880 W-ot. Az nem biztonsagos.

Xar nepseg az angol. Mostanaig egyszer sem foglaltak nekem szobat. Ma igen, 4 csillagos hotel, vacsora, reggeli, parkolo ....mind elore fizetve. Miert? Mert holnap vizsga..... :(((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17397) #81556480 válasza MiklosSaS (#17396) üzenetére


#81556480
törölt tag

én csak és kizárólag amerikába megyek szerintem az éven :D :D egy kis időre szétnézni. régi álmom...

jaaa meg sorőfként telekaristolom európát de az nem olyan. nekem jó itthon. :D

[ Szerkesztve ]

(#17398) stratova válasza Yeffy (#17392) üzenetére


stratova
veterán

Az itteni balkáni szennytől

Bocsánat, de annyit hallok ilyen vagy ehhez hasonló vélekedést.

Ha ezt még súlykolja is az ember, akkor pláne olyan. Persze megértem ha az eddigi élettapasztalata alapján keserű szájíze van az embernek. Sőt mondhatnánk nekem könnyű mert nincs (bár sosem voltunk igazán anno eleresztve 3 gyerekként, nem érzem hogy hiányt szenvedtem volna bármiben).
Csak azt nem tudom, ha ilyen képet alkotunk általánosságban a gondolkodáunkról, milyen alapon várunk el bármilyen szinten Úram bocsá' összefogást.

(#17399) otto14


otto14
senior tag

JObb Reggelt Mindenkinek!!
Link,, Link

[ Szerkesztve ]

asd

(#17400) MrM94 válasza MiklosSaS (#17396) üzenetére


MrM94
őstag

ez pont olyan mint anno az 590es rog szeriaba megevett egyedul800+w ot...furmark alatt
realisan soha nemfog neked megenni annyit..jatek alatt...3dmark alat nezd meg mennyit eszik arra kivancsi vagyok. es sosem fogod leterhelni a kartyakat annyira hetkoznapok folyaman az a tap meg kell egyen 2db kartyat.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.