Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) Shokkolo válasza MiklosSaS (#17050) üzenetére


Shokkolo
addikt

csak 1000 font és te lehetsz Corleone ?!

Annyiért már a macskás kellék is belefér?! ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#17052) stratova


stratova
veterán

A nagy fejlesztések közepette kérdem az Urakat csak amolyan minden különösebb okoskodást/ügyeskedést mellőzve. Mennyire láttok rációt a tartós befektetési számlákban? (egyetlen Q-betűs intézményt látok, ami az állampapír kamata felett fizet [a Mátyás korabeli hadviselési formával fémjelzi az adott megtakarítási formát]) itt magyar honban.

(#17053) stratova


stratova
veterán

Hát a Suzuki az új modelljét akár Celeronnak is nevezhette volna. Amely az aktuális hardverekben kevéssé jártasak számára kb. olyan "jól" cseng, mint ahogy ez a szerencsétlen kocsi kinéz.

Igazgató Úr szerintem nem csak én viselném szívesen ha ilyen látvány fogadna reggelente. Nem csak a kocsira célzok, mert ennél azért vannak pofásabbak is. Ez kellemesen semmilyen. :)

Bemutatták az új Subaru Legacyt

Mondjuk a boxer motor mint technikai csemege, mindig érdekelt.

(#17054) stratova válasza stratova (#17053) üzenetére


stratova
veterán

Azt hiszem dizájnban most a Honda Accord lett a japán-VW (kb. a Skodán van ennyi egyenes vonal).
Viszont ezt legalább nem baltázták el úgy,mint ahogyan egy-két korábbi koncepció kinézett.

Külsőre azért még mindig a Mazda kéne. :B ahogy a germánok közül változatlanul az Insignia a legszebb.

(#17055) miresz válasza stratova (#17054) üzenetére


miresz
veterán

Uhh,az a bordó Mazda nagyon csácsin néz ki! :K Pedig általában nem tetszenek a Dzsapan autók,de ez sukár!

Az "új" Lancia delta is sokakat megoszt,nekem pl. tetszik,de ennél az autónál a szín nagyon nem mindegy.

De az igazi még is csak egy ilyen lenne! :K

[ Szerkesztve ]

(#17056) miresz


miresz
veterán

Ez jó kép:

Ja és jó reggelt mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#17057) emre válasza stratova (#17053) üzenetére


emre
veterán

Ez már nem Subaru, hanem egy Toyota boxermotorral.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17058) miresz válasza emre (#17057) üzenetére


miresz
veterán

Na nézzenek oda kit vet ide a sors. :) Látom a 965 még mindig szépen muzsikál.

(#17059) emre válasza miresz (#17058) üzenetére


emre
veterán

Hát ja, ez miatt a qrva mantle miatt győzöm olvasni a fórumokat és olyan helyekre keveredek amikről eddig nem is tudtam. :D

Bizony működik rendesen a 965-ös, de már vágom a centijét...... ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17060) otto14 válasza miresz (#17056) üzenetére


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek!! :C

[ Szerkesztve ]

asd

(#17061) ViZion válasza miresz (#17058) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, még egy kalapos... :N
Nah. 'reggelt jómunkások. Ehh, ahh... nem is mondok semmit.
Vers mindenkinek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17062) miresz válasza emre (#17059) üzenetére


miresz
veterán

Igen olvastam,valamelyik topicban,hogy bekékülsz. :)

Vizsön: Álbánbi nagy kedvenc! :K

[ Szerkesztve ]

(#17063) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

LYÓ reggelt!

(#17059) emre : Nekem az FX mellett megmaradt a 965BE. Valahogy érzelmi szálak fűznek hozzá, meg azért jó ha van egy combos tartalék gép. ;)

Kocsányorrú Kolléga! Al Bandy versek jöhetnek. :D

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17064) ViZion válasza Zsivaagoo (#17063) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor egy kis rákenról Neked! :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17065) emre válasza miresz (#17062) üzenetére


emre
veterán

A kaposváriban írtam, hogy ha nem találok szimpatikus AM3+ lapot akkor váltok.
Nem találtam, de az élet nem habostorta.

Midgard2 házikó, az alaplap Asrock Z68 Extreme3 Gen3, a hűtő CoolerMaster Hyper 612s.
Proci egy 2500K lesz benne.

(#17063) Zsivaagoo
Hát nekem ilyen nincs az AMD vonalon, de 775-ös lapom még mindig van 3db, ebből egy G41-es giga üzemel, vagy ezzel az E5200-essel vagy egy hasonló E8400-el. Meg van még egy P35DS4-es és egy X48-as nyákra szerelt X38 Ds5-ös deszka is. Ezek most már megmaradnak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17066) miresz válasza emre (#17065) üzenetére


miresz
veterán

Én inkább Ivy-t vennék használtban a helyedben.

2500K vs. 3570K

Most már használtban azt is kapsz hasonló árban,mint Szandit. :)

[ Szerkesztve ]

(#17067) emre válasza miresz (#17066) üzenetére


emre
veterán

Tudom, de egyben jött a lappal. Procit volt temérdek az apróban, de lapot akkor nem találtam, és ilyen téren nagyon finnyás vagyok.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17068) miresz válasza emre (#17067) üzenetére


miresz
veterán

Ja,hogy már meg is van! Az más. És azt használod már?

(#17069) emre válasza miresz (#17068) üzenetére


emre
veterán

Á, akkor nem mernék ide írni. :DDD

Sajnos ez nálam több lépcsős folyamat, mert a számítógép asztalt is át kell alakítanom hozzá.
Eddig két fekvő kuckó simán elfért, de most egy állónak is helyet kell csinálnom előtte, de baszott lusta vagyok nekiállni.
Meg valahogy nem vagyok úgy besózva mint régebben a hardvercseréknél, sőt igazából már nem is esik jól mikor könyékig a házban turkálok, meg azt lesem hogy mit hova dugjak.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17070) Malibutomi válasza emre (#17069) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Miresznek is csak intele van már, aztán mégis ide irkál :DDD

(#17071) Zsivaagoo válasza emre (#17065) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

LYÓ kis proci az az E5200-as. Van nekem is. RAMot kéne feltornászni 4 gigára, egy pötty tuningot neki, oszt mehet Win7-tel muter karjaiba Skype-olni. :)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17072) ViZion


ViZion
félisten

tyűűű. Kínaiak bakker milyen birkák....
Nemrég volt, h gyári munkásoknak építettek lakótelepeket... ablakok nélkül. Csak festve volt rá ablak kívülről. Most meg volt egy város, amit megálmodtak, felépítettek... 12 millió emberre. De valami balul alakult, csak pár ezren lakják. Ott van a világ egyik legnagyobb plázája... 1500 bezárt üzlettel. Túristalátványosság az egész. :DDD Korábban meg volt egy tóparti város, ahol szálloda, meg minden épült, de az ipar miatt a tó "összement"... most 1 km séta a várostól a tó... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17073) MrM94 válasza ViZion (#17072) üzenetére


MrM94
őstag

linkek?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17074) DeadMeat válasza MrM94 (#17073) üzenetére


DeadMeat
veterán

[link] Az egyik hasonló

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#17075) addamka


addamka
őstag

Urak,

Lesz egy felesleges Athlon II X3 450-esem (dobozos, 2015 novemberig garis), és 2x2GB CSX 1333MHz-es DDR3-am (CSXA-LO-1333-2G , 2022. novemberig garis) valamikor jövő héten. Ha innen érdekel valakit az i7-ek árnyékában, akkor addig nem hirdetném meg :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17076) ViZion válasza MrM94 (#17073) üzenetére


ViZion
félisten

Az ablaktalant régen linkeltem.
Az üres gigaváros: Tianducheng, valamiért másolják az EU nevezetességeket, Párizs, Velence, Berlin, etc... betegek ezek, mint az arabok. [link].
Atavast is linkeltem vmikor, de nem találom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17077) MrM94 válasza ViZion (#17076) üzenetére


MrM94
őstag

@Deadmeat&ViZion: Kosz a linkeket.
A nemeteknel is van egy lakatlan x kilometer hosszu epitmeny a tengerparton amit meg Hitler epittetett,es mai napig lakatlan,keresem rola kozben a linket,de nem talalom.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17078) addamka válasza MrM94 (#17077) üzenetére


addamka
őstag

Link

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#17079) MrM94 válasza addamka (#17078) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,ez az!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17080) miresz


miresz
veterán

Lan party. A visszavágó! :) Izzadnak a vasak! :D

[ Szerkesztve ]

(#17081) MiklosSaS válasza miresz (#17080) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igen ! Adjatok nekiek, ne sajnaljatok.

En is toltam egy kis BF3-4 es C3-mat de elalmosodtam...megyek aludni, holnap megint egy kellemes napom lesz !

Jo ejt mindenkinek !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#17082) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Pálinkás LYÓ reggelt! ;)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#17083) otto14 válasza Zsivaagoo (#17082) üzenetére


otto14
senior tag

JObb Reggelt Mindenikenk!! :)

Link

asd

(#17084) emre válasza otto14 (#17083) üzenetére


emre
veterán

Nem az a vicc, hanem ez
Már nem is merem direkt postolni a képet. :O Mondjuk az is lehet hogy a sok faszozás miatt szedték ki. :U

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#17085) Malibutomi válasza emre (#17084) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Biztos azért tűnt el a vicc topicból mert ez nem vicc :(

(#17086) ViZion válasza miresz (#17080) üzenetére


ViZion
félisten

Te melyik jóképű elítélt fiatalember vagy? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17087) =HG= válasza miresz (#17080) üzenetére


=HG=
addikt

"Hangya-Banda"... :C vs Handa-Banda ;)

[ Szerkesztve ]

(#17088) MrM94


MrM94
őstag

Kellemes delutant topiclakok,en most jottem haza reggel ota nagyon faradt vagyok..tudjatok nagyon elfaradtam.. ;] A termalvizben valo uszasban [link] ;]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17089) ViZion válasza MrM94 (#17088) üzenetére


ViZion
félisten

Sűűűt volna a @-ra a bőr! Ilyenkor más normális ember a gyerekeit veri, meg BF3-at tol... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17090) MrM94 válasza ViZion (#17089) üzenetére


MrM94
őstag

Most tudod mit fogokcsinalni?Miutan bezabalok egy rakas csokoladet,olyat alszok hogy csak na!

szerk[link] itt voltam,Felixfurdon ;]

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17091) =HG= válasza MrM94 (#17090) üzenetére


=HG=
addikt

Most én is szívesen bemártanám magam, hátha jó derékfájásra !

(#17086) ViZion: Kalap nélkül nem ismered fel? :U

[ Szerkesztve ]

(#17092) MrM94 válasza =HG= (#17091) üzenetére


MrM94
őstag

Ha elolvasod a linkemet,akkor meglatod hogy igen nagyon jo.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17093) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Mi meg két napja nem alszunk a lázas bárányhimlős gyerkőc miatt :(

(#17094) ViZion válasza =HG= (#17091) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, az jó! ;]
Nekem krónikus lumbágóm van, azaz bármikor előjöhet, műtét kellene, de utána még rosszabb... Egyszer, mikor nagyon bekattant, elmentem gyógyvízbe... persze begyógyszerezve, meg minden. Hazavonszoltam magam és hát szerencsére nem volt tele a hasam, mert sz@rni sem tudtam volna kimenni. Két napig nyomtam az ágyat, WC-re oda-vissza kb. 20 perc volt a 10 méter... amúgy nem keltem fel, de feküdni is rossz volt. Észrevettem, h alvás után lazábbak az izmok, napközben azt sem éreztem hol fáj, már vesekőre, de arcüreggyulladásra is esküdtem volna, úgy nyomta az ideget. És görcsben volt a fájdalomtól, gyógyszerekből a kis kedves cataflam és barátai is csak negrónak tűntek. De reggelente éreztem merre a baj, sikerült nyújtani, roppantani kicsit és helyrement. Bakker, mintha Jézus mon'ta volna, hogy járj... Fájdogált, de éreztem, h ez már csak a görcs maradéka... kenőcsökkel elmúlt.

Szal. CSAK a pihenés jó rá. Meleg víz kicsit sem. Meg az edzés, ha jól vagy, óvatosan a tartó izmokra (lábtoló, ilyesmik, jaffakutya tudná...)

MrM94: nem-nem macsek! Tanuld meg, hogy ami gyulladásban van, arra a meleg nem jó, akkor sem, ha elsőre kellemes...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17095) MrM94 válasza ViZion (#17094) üzenetére


MrM94
őstag

Ejj,ezt igy hallva eleg szar lehet..Amugy ha te mondod,lehet van benne valami,nemvagyok ilyen gyogytornas,nekem mindig jot tett a kis termalvizecske,Azutan sokkal jobban ereztem magam

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17096) =HG= válasza ViZion (#17094) üzenetére


=HG=
addikt

Sajnos huszonéves korom óta én is derékfájós vagyok.. Van amikor hónapokig semmi, aztán valami rossz mozdulat és....vagy úgy maradok, vagy szenvedés egy darabig.. Gyógyfürdőt nem próbáltam még rá, mert amikor fáj, akkor még mozogni sincs kedvem, nemhogy fürdőzni... De akkor te is tudod, hogy milyen messzire tud lenni a kezedben lévő WC papírtól a segged ! :D

Egyébként van egy ismerősöm, aki fél évet járt mindenféle terápiára a derekával, semmi nem segített. Valaki mondta neki, hogy naponta 2x fél órát lógjon a lábán mint a denevér.. Azt mondja 3 éve nem fáj a dereka...Lehet egyszer rászánom magam én is...

[ Szerkesztve ]

(#17097) ViZion válasza MrM94 (#17095) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, de egészségesen mész, nem betegen. A gerinc melletti ideg becsípődik a csigolyák közé... a fájdalomtól a környező izmok görcsben, úgy jársz, mint egy mutáns Quasimodo-csiga-zombi hibrid. És igen, a sz@rás is fáj... meg úgy minden. Pár nap így és nem tűnik hülyeségnek az eutanázia... :(((

=HG=: edzőteremben van a lábtoló gép: hanyatt fekszel, lábaddal tolsz fel súlyt. Nekem az segített, éreztem, hogy erősödik a hátam. Haver/osztálytársam volt/ 24 évesen megműtötték... nah, a kiló kenyeret is két szatyorba pakolja azóta is. Ha kihevered, utána edzés, fürdő, masszázs, thai lányok és nem lesz gond ;)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17098) MrM94 válasza ViZion (#17097) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,tudom nekem is becsipodott mar egyszer,es ugy jajgattam mint a kutya akinek a farkara leptek..Szerencsere ra par percre minden rendben volt..Amugy van emberke akit ismerek,aki ugy jart legalabb 1 honapon keresztul,es edesanyam injekciozta..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#17099) =HG= válasza ViZion (#17097) üzenetére


=HG=
addikt

Az általad javasolt terápiából talán a " thai lányok" hangzik a legjobban. :B

(#17100) ViZion válasza =HG= (#17099) üzenetére


ViZion
félisten

Ha gondolod adok receptet is! :D
Ha félsz, al is kísérhetlek! :R
Üdvözlettel:
Dr. Ormány
nőgyógyász, terapeuta, gigapeuta és életművész

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.