Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:29:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18003) Cr4Zy válasza Murder3 (#18002) üzenetére


Cr4Zy
tag

1.: Nekem is ugyanúgy van darkelf+nc, ha már annyira azokhoz ragaszkodsz, csak ez a szádban full hp-val indul a rallying banner miatt, ha esetleg váltanék a commandosról...
2.: Nem használok Unholy powert, mert az úgy tényleg nagyon drága lenne
3.: Csak akkor buffolom, amikor te is megtámadsz, egy darkelf assassins ellen kb. nem csinálok semmit, csak annyit, hogy rá irányítom a lövéseket, hogy az meghaljon
4.: Amint jön egy nc, azonnal ráirányítom a lövést, mert a nasty az egyik legveszélyesebb dolog a commandos ellen, ha több nc, akkor lifeweaving, szükség esetén ravage - illetve ha csak gyógyítani akarom, akkor önmagában ravage.

De ha nem hiszed, akkor nézd meg a shadow elleni harcomat, vagy szólj, hogy mikor menjek fel a játékban, hogy megmutassam akár személyesen is. A meccsben az alap welleken kívül 1-et sem vettem fel, úgy támadtam be a bázisát. Csak a támadás közben megspórolt powerből húztam egy wellt, miközben az ellenfélnek velem ellentétben nem 2, hanem 4 wellből jött a power. És mindemellett egy falat is húztam 50 powerből plusz egy wellt és egy orbot bezúztam, pedig jöttek a nc-k és a darkelfek is. És az, hogy fury volt az ellenfelem azt jelenti, hogy nem egy kezdőről van szó, aki csak össze-vissza spammel egységeket. Szóval ideje lenne elgondolkoznod azon, mennyire helyesek az állításaid!

[ Szerkesztve ]

IGN: TBPeti

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Skylords Reborn (BattleForge) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.