Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9426) Bavid válasza PaJa1 (#9425) üzenetére


Bavid
senior tag

Te mit néztél mg36 nagyon is hátul van, amúgy meg szerintem nem rossz fegyó, mi az hogy nincs irányzék? Szép kis red dotja van, anélkül hogy be raknád speckó képességnek.

Snipereket meg nagyon is szeretem (mitgondolsz 300+ késelés fele miből van? :)) ) De egy csapatban (mondjuk 24es szerveren amin én szoktam nyomni) max 4 sniper legyen a 12 emberből (snipert úgy értem hogy aki hátul tolja az m95, m24 gol-al) mert én is sniperrel megyek csak shoti meg c4. Azt nem bírom hogy 1) nem használják motion sensort, ott állunk ellenség közepén én meg 1 sniper és nem dobná el (nemtom lehet azt hiszi azzal hívja a mortart vagy elnem tudom képzelni), meg tiszta üres a pálya fele és nem menne le élesíteni az m-comot, nem inkább kempeli a másik felét a pályának a dombról. És mondjátok hogy "fedez hátulról", hát nem sokszor fordult elő hogy egy dombtetői sniper megmentett volna valakitől (konkrétan 1re emlékszem mikor már tiszta vörösen láttam és megölte valaki hátulról), és csomóan nem is tudnak vele játszani folyamatosan főlé/mellé puffogtatnak, nem soakt érnek (nem túl jó statjuk van ált, de mégis jobb mintha assaulttal mennének, mert lusták megtanulni lőni). Meg mindenki mortarral tolja, pedig c4 jól elhelyezve az úton (pl valaprison több szakaszon is 1 út van csak és mindig ott jön a tank) azt double/triple kill. Szóval nem egy csapatjátékos, aki nem akar csapatjátékot az meg menjen inkább codozni. U.I.: Bocs ha valakit megbántok csak most vesztettem sorozatban a 3. játékot mert csak roh@dt sniperek voltak velem, megint csináltam ilyen 4-5ös k/d-t de akkor is rossz volt nézni a Lost feliratot:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.