Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4801) }{3@Đ$}{0ot válasza G4NXST4 (#4798) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

jóóóóóóóó,jöhetne a gépembe igaz azt sem tudná mi van de sebaj............ ;] ;] :C

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#4802) Def26 válasza G4NXST4 (#4798) üzenetére


Def26
félisten

Sokra mennél üres dobozokkal. :DDD

Tápot se felejtsd el hozzá.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4803) feka007


feka007
nagyúr

Vki elmondaná, hogy mi alapján ossza a game az award scoreokat? :U Mert most is megnyertem egy conquestet, volt kb 15 killem meg 8 döglésem, erre kiszúrja a szemem 200 ponttal.. Volt mikor meg vesztettem, és adott vagy 2000-et. sokszor én nyerem meg a csapatnak, és akkor is alig ad..
A másik meg, hogy nagyon irreális ahogyan a medkitekért meg a supportokért adja a pontokat.. 10 killért én kapok kb 700 pontot, közbe a medkites meg a supportos low a 2/10-es statjával beelőz pontokban, mert hajigálja a dobozokat mint a hülye, és szórja neki a pontokat.. :W

[ Szerkesztve ]

(#4804) mackosajt válasza feka007 (#4803) üzenetére


mackosajt
addikt

csapatjáték előnyben

Aki gondol a társaira, az is díjazva van

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4805) bonat válasza 7600 GS (#4792) üzenetére


bonat
senior tag

hát nemtudom....de nálam nem szokott lemenni 25fps alá..amikor hófúvás van.....
simán megy HIGH beállításokkal..mondjuk én 1280x1024-en nyomom :DDD
én meg is lepődtem egyébként h a GTS250 elbír mindennel eddig Fullon mostanában...semmi akadás

TS-t tessék használni!!!

(#4806) gabipaci válasza bonat (#4805) üzenetére


gabipaci
addikt

Használom, totál egyedül vagyok fent rajta...

Logitech hardware tester

(#4807) aram01


aram01
nagyúr

szerintetek miért van hogy a fraps,30 körül van játék közben? szerintem a gépem ennél többet is tudna,bétában 80-100 volt az átlag
TS-t használnám, én is de nincs fülesem :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4808) mobal válasza rankesz (#4793) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nem hát :D havok van benne :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#4809) bonat válasza gabipaci (#4806) üzenetére


bonat
senior tag

:DD :C :Y
majd ha lesz időm én is megyek

mondjuk a TS-ben azt nem értem a Csapatoknál.....ha berakom magam vmelyikbe akkor nem csak azok hallanak hanem mindegyik aki velem van és van TS-e

(#4810) HS 2142 válasza feka007 (#4803) üzenetére


HS 2142
őstag

Award scoreokat a megegszerzett pinek és medálok alapján méri a kör végén a játék. A legáltalánosabbakat felsorolom a teljesség igénye lékül:
-a legjobb játékos/csapat pin(200/200)
-aztán van győzelem pin(100)
-M-com illetve Flag attacker/defender (100)
-Support pinek(100) és úgynéztem ez leggyorsabban az enginek jön össze)
-Fegyver pinek,7 ölés a fő fegyverekből, pisztoly és kés 4 (100)
-Nemezis és Payback pin (5ször megölsz valakit, illetve aki veled ezt teszi megölöd) 200
-Jármű pinek (100)
-Kill streak pin (6-os 100, 8as 200)

És még 1001 féle medál.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4811) bonat válasza HS 2142 (#4810) üzenetére


bonat
senior tag

van itt minden......nem is tudjuk megjegyezni :Y

(#4812) gabipaci válasza aram01 (#4807) üzenetére


gabipaci
addikt

adjak egy fülest,
szerintem 300 forint lehet a legolcsóbb.
nem tétel, és nagyon hasznos.

Logitech hardware tester

(#4813) feka007 válasza HS 2142 (#4810) üzenetére


feka007
nagyúr

Thx az infót. :R

(#4814) medvezsolt válasza feka007 (#4803) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Hát azért az is becsülendö hogy a medic szroja a ládikákat meg élesztget, ...mi lenne veled ha nem élesztene fel senki és nem kapnál éelt utánpótlást?:)

A többiröl nem tudok még jnyilatkozni mert még nem tsiztult le minden a pontrendszerrel kapcs

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#4815) aram01 válasza gabipaci (#4812) üzenetére


aram01
nagyúr

beruházok egyre csak még nem jutottam el odáig

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4816) bonat válasza medvezsolt (#4814) üzenetére


bonat
senior tag

most jutott eszembe....sztem azért is kaphatnánk vmi Pontokat...h mennyi MedicBox-ot dobunk el....vagy hány embert élesztünk fel.... :C

vagy lehet h kapunk?? csak én nem vettem észre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4817) r-chee válasza gabipaci (#4795) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem aztán mondhatjátok, hogy használjam, nincs mikrofonom, a fejhallgatóm is lassan széthullik :) . Sosem éltem még a Team Speak lehetőségével, de nem is akarok itt a gép előtt kiabálni, hogy "ellenség a hátunk mögött a dombtetőn!!!".

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4818) gabipaci válasza r-chee (#4817) üzenetére


gabipaci
addikt

Oké, de az is nagy segítség lett volna tegnap, hogyha hallod amit mondok...

Logitech hardware tester

(#4819) ciry válasza r-chee (#4817) üzenetére


ciry
őstag

IGAZI csapatjátékhoz pedig elengedhetetlen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#4820) HS 2142 válasza medvezsolt (#4814) üzenetére


HS 2142
őstag

A medic jelentőségére mindig akkor jön rá az ember, hogyha nincs a csapatban. Nincs rosszabb annál mint 10 másodpercig bámulni a töltőképernyőt, mikor pörög benned az adrenalin.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4821) r-chee válasza ciry (#4819) üzenetére


r-chee
őstag

Hát, majd be kell valamikor újítanom egy komolyabb fejhallgatót, azokon pedig elenyésző kivétellel ott lapul a mikrofon, oszt' majd meglátom. De az only hallgatás sem rossz ötlet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4822) feka007 válasza medvezsolt (#4814) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát amennyiszer engem felélesztenek.. Kb 20 esetből 1szer, sokat érek vele..

(#4823) aram01 válasza feka007 (#4822) üzenetére


aram01
nagyúr

sok medic ott lövi mellettem a helit,én meg szép lassan meghalok :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4824) Def26 válasza aram01 (#4823) üzenetére


Def26
félisten

Téged én is otthagynálak a földön. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4825) Neoteric


Neoteric
addikt

Én mikor medicelek, akkor szinte nem is ölök ellenséget, csak ami jön szembe miközbe futok egyik hullától a másikig..
Medicként top3ban szinte mindig bent vagyok a scoreboardon menet végén.

PSN: ne0teric_sAN

(#4826) aram01 válasza Def26 (#4824) üzenetére


aram01
nagyúr

na fain vagy pont most vettelek fel a barátok listájára ;]
ph szeróra megint nem tudok feljutni :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4827) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Végre egy olyan csapatba kerültem, ahol az embereknek volt fogalmuk hogy is kell rusholni, és tudtunk csapatban nyomulni. Eddig a Hungarian Sun-on volt a legpozitívabb a szerver, most először jutottam fel, a többi szerveren idióták játszottak, akik azt sem tudják hogy kell ezt a játékot tolni, mindenki egyszemkélyes Rambo küldetésnek gondolta.. ;]

kép, katt

Bocs akit lelőttem, de aki lelőtt annak én nem bocsátok meg, hogy képzeli?! :DDD

(#4828) HS 2142


HS 2142
őstag

Ma futottam bele a legelőször teljesítményproblémába, eddig full 80xoros élsimitással meg minden anyámtyúkjával tükörsimán futott, erre most még médiumon is szakad mint az állat. Olvastam másnak is volt hasonló korábban, megoldást találtatok a porblémára? (most drájvert cserélek, hátha)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4829) r-chee


r-chee
őstag

Tegyetek egyéni képeket a Signature-be:

Szerk: és jó eséllyel nem lesz látható :D :D . Namind1.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#4830) feka007 válasza aram01 (#4823) üzenetére


feka007
nagyúr

Pedig BF2-ben tették a dolgukat. Mondjuk ott is volt azért, hogy leszartak, de nem ennyiszer.. :D :U

(#4831) PaJa1


PaJa1
őstag

Engem most egy kis ideig nem nagyon fogtok látni se TSen, se a játékban. Majd talán hétfőn este, pedig nem kéne, mert tanulni kellene. Az 1. ZH hullám majd cstökön ér végen, akkor majd szerintem beizzítom a rossz társoságot, addig meg jól le leszek maradva :D

TSre jó lenne, ha minél többen felmennének, főleg ha a HUN SÜNön játszanak.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#4832) HS 2142 válasza HS 2142 (#4828) üzenetére


HS 2142
őstag

Na még annyi, hogy nem hiszem hogy a netkapcsolat a hibás mert a 32-es szerveren meg a szinte üresen is ugyanúgy akad.
Nincs valami lehetőség, ami játékban mutatja az fps-t vagy csak külső programmal nézhetem meg?
És a driver csere se segített.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4833) gabipaci


gabipaci
addikt

Fentvagyok TS-en, ha hely kell, nemsokára játszok is, ha Napsi elalszik.
A szerver neve nem SÜN, hanem SUN, mint Nap! :)

Logitech hardware tester

(#4834) gabipaci válasza Zsozsooooo (#4647) üzenetére


gabipaci
addikt

"Aktív játékosok (heti 6-10 óra) jelentkezését várjuk klánunkba =MG=(Magyer Gerillák) Aki szeretne komolyabban foglalkozni a klánosdival az jelezze nekem itt a PH-n keresztül vagy a www.mGclan.hu oldalon !"

Akinek meg esetleg nincs sok szabadideje, illetve csak szórakozni, kikapcsolódni vágyik, az jöjjön nyugodtan a Hungarian Sun / PH! Ranked szerverre, használja a TS3 szerverünket egészséggel, 85.236.100.27:11097 és érezze remekül magát a nálunk töltött időben.

Logitech hardware tester

(#4835) DieHard válasza HS 2142 (#4832) üzenetére


DieHard
senior tag

fraps erre tökéletes és reális. nekem is szokott olyat csinálni mostnában, hogy egy körön belül párszor leesik 4 fps környékére, nem látok semmi. (100fps en felül vagyok amugy).

bár lehet ez annak tudható be, hogy a gyári vizem eladtam, igy a proci 4 gigán szakitott most meg léggel tolom. 2.6gigahz-en. de akkor meg gondolom folyamatosan rossznak kéne lenni gondolom. fene se érti ezt...

(#4836) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Ha jatek kozben hallani es beszelni szeretnek a tarsaimmal, ezt a progit dobjam fel? [link]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#4837) mad1 válasza mad1 (#4777) üzenetére


mad1
veterán

erre vki?

Ne szemetelj ! = Steam

(#4838) DieHard válasza mad1 (#4777) üzenetére


DieHard
senior tag

valahol tuti van egy rpg vagy valami...

(#4839) Cangooroo válasza mad1 (#4837) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

azzal a 2 aknavetővel sem megy, amik a házakkal szemben vannak a mező közepén? nekem azokkal simán szétpukkant

(#4840) gabipaci válasza AMATŐR (#4836) üzenetére


gabipaci
addikt

At attól függ, hogy hol szernél vele beszélni. A mi Teamspeak szerverünkre nem tudsz feljönni azzal, mert az TS2. A TS3 kell, ha hozzánk szeretnél csatlakozni (recommended)
Letölteni innen tudod

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#4841) woker válasza bonat (#4816) üzenetére


woker
aktív tag

Élesztésért jár pont (talán 50) továbbá ha valaki gyógyulgat a gyógyszeres ládikádnál azért 10 pont jár ciklusonként, ha az illető ráadásul még osztagtársad is akkor 20. Továbbá minden 5 élesztés után kapsz kitűzőt ami 100 pontot ér.

Amúgy én is most felcserként rontottam az átlagom az elmúlt 2 napban (már amikor sikerült játszani), jellemzően 10-20 élesztés/kör átlaggal (az eddigi rekordom 25 és 30 között van) szóval jellemzően rohangálok mint a pók a falon (le is lőnek sokszor közben :D ).

(#4842) Def26


Def26
félisten

Most meg engem dobál ki asztalra. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4843) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

Olvasgatom a topikot néhány napja, multi gameplay vidókat nézek róla , még ugyan nincs meg, de néhány hónap múlva szeretném megvenni..Viszont VGA-t is vennem kell majd hozzá, mert jelenleg 780G IGP-vel megy a gépem...Érdekelne ,hogy ATI kártyák kközül mi lenne szerintetek az ajánlott hozzá?..HD4850 1Gb vagy HD 5750 1 GB..???..1680as felbontáshoz... :U
Ja és még valami...nem hiányoljátok az oldalra kihajolást??... :U

Köszi!!

(#4844) Def26 válasza dzsóbácsi (#4843) üzenetére


Def26
félisten

Meg lehet szokni, nekem pl. abszolúte nem hiányzik még a hasalás sem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4845) aram01 válasza Def26 (#4842) üzenetére


aram01
nagyúr

na map végén engem is kivágott az asztalra :(

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#4846) dzsóbácsi válasza Def26 (#4844) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Ja és igen..a hasalás is jól jönne... :U

(#4847) Szemi82


Szemi82
tag

Gyerekek.
Csak nálam van olyan gond hogy gyakorlatilag 120 a leg minimálisabb ping amit bármely szerveren el tudok érni?
Azért így egy picit érdekes hatások tudnak születni.
pl.: közvetlen közelről egy teljes tárat eresztek szegény srác fejébe aki erre megfordul és lekésel!

(#4848) Źşë' válasza feka007 (#4822) üzenetére


Źşë'
addikt

hát mert lámákkal vagy körülvéve, ma nagyon jó csapat jött össze és együtt zuztuk le az ellen arcát az ellenséges vonalak mögött :DDD --> 1darab foguk sem maradt XD

beálltam mediknek, azt becsapódott egy gránát a squad közé és vagy 3-4 en kifeküdtek, mindet revievoltam :P :D

amúgy van benne silver star, meg bronz star ill gold star -> miért kapjuk ezeket?

ill. vannak ezüst dögcédulák azokról tud vki vmit?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#4849) mackosajt válasza dzsóbácsi (#4843) üzenetére


mackosajt
addikt

most váltottam Hd 5750-re, és eddig elégedett vagyok vele. Nem egy csúcs kártya, de szerintem abban a felbontásban biztos még jobb lesz, mint nekem 1920*1080-ban. Így sem panaszkodom, mert 30 alatti fps-t nem sűrűn látok, igazából még nem is nagyon láttam olyat.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#4850) dzsóbácsi válasza mackosajt (#4849) üzenetére


dzsóbácsi
aktív tag

Na igen...
És a beállítások??.. :U
Gondolom AA nélkül..low/medium árnyékokkal..???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.