Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) mackosajt válasza kungzi (#39697) üzenetére


mackosajt
addikt

Only in Bf.
Tudod, sose tudhatod, a másiknál miként állsz. ;)
Engem is lőttek már le Metrón CQ-n a B ponton állva a liftek háta mögött a zászlónál úgy, hogy killcam szerint a kolléga még csak akkor futott felfelé a sínről a peronra.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#39702) Winne válasza Liquidator (#39700) üzenetére


Winne
nagyúr

Nyilván nem, mert én nem a kurv@ jó gunner kategóriában vagyok, hanem az "azbeszt megba**ta de mekkora király ez a csávó" kategóriában.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#39703) Gyula84 válasza Lavidaloka (#39687) üzenetére


Gyula84
veterán

Nemrég Silk road-on ahol szinte esélyed sincs elbújni a stinger huszárok elől..
mondja az akinek 178 killje van stingerrel vagy te tankot lőttel vele?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39704) Lavidaloka válasza Gyula84 (#39703) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Mivel ha nincs segítség akkor menet közben F2-be átülök és lövök egy stingert az ellenséges helibe......nah ezt osztd be Gyuluskaaaaa uzsonnára... :DDD

ホンダシビッククーペ

(#39705) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most nézem, hogy a játék 90%-át battlepackekkel lehet kioldani. Nagyszerű. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39706) Sontir Fel válasza iMaverick (#39612) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Neha egesszen ugyes tudok lenni. Elejen szerencsem volt, leszedtem a vipert es a venomot az volt vagy 4-5 kill, utana pedig tankoztam kicsikét.

(#39611) Ybron: ki fogom probalni igy is. Idegesit, mert lassan az osszes acsika teljesitve lesz, nehogy mar ez ne legyen meg :DDD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#39707) beers válasza Lavidaloka (#39687) üzenetére


beers
addikt

Jó csapat lehetett a túloldalon........

M&N

(#39708) sixpak


sixpak
nagyúr

Nagyszerű, hogy nem írja ki ez a rakás szar, hogy mi a parti állása. :(((
Így sikerül olyan menetekbe beszállni, ahol ilyen iszonyatos fejlődést tudok csinálni:

Boostal együtt 37 pont....

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#39709) Ybron válasza Sontir Fel (#39706) üzenetére


Ybron
senior tag

Ige, és az acsiknak a java nem is rajtad múlik, mert mondjuk az marha jó érzés mikor 8-9 kill streak-nél kivág egy akármilyen hibával, vagy pl ha nem haverral csinálod az AIR MAIL, akkor mehet a könyörgés hogy ugorjon már be valaki a helibe, de úgy összességében rendben van.

sixpak ja, fárasztóak hogy ha valami patch jön akkor tuti valamit el is csesznek ami úgy ahogy működött.

[ Szerkesztve ]

(#39710) sensejke válasza sixpak (#39708) üzenetére


sensejke
aktív tag

Ezen már én is a hajamat tépem. :W Cirka 120 skill-t vesztettem miatta, csak szemléltetésképp.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#39711) gali777 válasza sensejke (#39710) üzenetére


gali777
őstag

Jajj ittenem, mi lesz így? 120 skill pontot vesztettél... hmm hmm, holnap már a nap se kel fel. Komolyan, mit vagytok úgy oda a szar skill pontért? Semmi értelme nincs

(#39712) sensejke válasza gali777 (#39711) üzenetére


sensejke
aktív tag

Hidd el nem erre verem, de mint írtam csak szemléltetésképp.

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#39713) jonnyjoker01 válasza gali777 (#39711) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

+1

Üdv. Johnny

(#39714) Honzi


Honzi
senior tag

Most játszottam először magyar szerveren meg is lett az eredménye külföldi haverom kapta is a bannt.
HungarianField Debrecen Civis Serverröl jó kis adminok vannak szánalmas.
Megvan a színvonal.
Ráadásul nem is volt semmi extra stat.
report
Haver commentelte is képel a bannrol.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#39715) Sontir Fel válasza Ybron (#39709) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A toronyban egetessel gyilkolaszassal voltam igy. Kertem havert, hogy menjen fel, had perzseljem le. Meghalt felfele menet, de en mar ranyomtam, valaki meg pont fent volt, igy becsuletes uton kaptam meg :)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#39716) Gyula84 válasza Lavidaloka (#39704) üzenetére


Gyula84
veterán

nincs ezzel gond :) csak akkor te is stinger huszár vagy :D és nem csak te csinálod ezt ;) de mi legalább nem látunk minden stingerest a földön :) a becézést meg hagyd meg otthonra :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39717) Kucsek válasza Honzi (#39714) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Honzi, A Vollmilchtrinker srác nekem is ismerősöm, nyomhatnánk majd együtt a gamet. Vegyél majd fel friends listára DeerHunterHUN.
Nyelv nem gond, jobban megy mint a magyar :D

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#39718) Gyula84 válasza Honzi (#39714) üzenetére


Gyula84
veterán

bf3 ban is volt szerverük ugyan ez ment ott is... felesleges oda felmenni

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39719) Jeollam válasza Honzi (#39714) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Jaja, engem is bannoltak ma 22-4 stattal. 2x az ellen mögé mentem lockeren, ledaráltam mindet, aztán banned. :Y :Y

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#39720) Ybron válasza Sontir Fel (#39715) üzenetére


Ybron
senior tag

Fúú, ja, azzal én is megszenvedtem, de pl engem egyszer úgy nyírtak ki, hogy mikor csináltam a perfect landing acsit és ugrottam a toronyra, kb 3-4 méterrel elvétettem és pont akkor nyomott rá valaki, hát persze hogy meghaltam. :D
Mindent összevetve, csak azok az igazán nehezek, ahol nem csak rajtad múlik, illetve egy körben 2-3 feladatod is van.

[ Szerkesztve ]

(#39721) Zilko87


Zilko87
tag

Méirt ablakban nyitja meg a gamét? nem tudom kitenni nagyba, ha ki is teszi akkor is ablakban van...most jött elő..megoldás?

(#39722) Ybron válasza Zilko87 (#39721) üzenetére


Ybron
senior tag

Options/Video/Fullscreen

(#39723) Mappa válasza prokxy (#39668) üzenetére


Mappa
addikt

zseniális :DDD :C 1:58-tol elpusztultam a röhögéstől :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#39724) spanglee001 válasza Zilko87 (#39721) üzenetére


spanglee001
addikt

vagy borderless, nálam igy sikerült.
nekem sem csinálta eddig, a patch óta lett valami.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#39725) Zilko87 válasza Ybron (#39722) üzenetére


Zilko87
tag

240 órám van benne, eddig nem csinálta, természetesen fullscreen-en van.

(#39726) Zilko87 válasza spanglee001 (#39724) üzenetére


Zilko87
tag

az mi is?

(#39727) LackoMester


LackoMester
addikt

Ezt komolyan nem hiszem el, nem bírják kijavítani azt a qurva TDM hanghibát, :W már lassan egy hete játszhatatlan. Néhány szerón megoldották, h. csak 100 Ticketig engedig, de ez meg így kevés. :( Szóval amíg nincs javítás én jegelem a gémet. :(((

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#39728) spanglee001 válasza Zilko87 (#39726) üzenetére


spanglee001
addikt

az optionsban van windowed, borderless, és fullscreen, nálam a borderlessre kell állítani és minden oké.
Szerverváltásnál, uj játéknál mindig el kell játszani. Sajna ez van.
De most ugyis Titanfallozom, amig kijön a NS. És vele együtt hátha javitják.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#39729) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Ha tankozok, akkor thermal optics-szal észre lehet venni az M15, C4, M2 qkiságokat ? Nem hiszem el, hogy minden gyalognak ezeket kell használnia.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#39730) kisza25 válasza Svájcinéger (#39729) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

spotolással is észre lehet venni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#39731) DeadMeat válasza LackoMester (#39727) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mé nincs más játékmód? Ja várj ott van feladat is, nem csak agyatlan lövöldözés. :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39732) DeadMeat válasza Svájcinéger (#39729) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen észre. De egy jó tanács, ne az úton közlekedj. Miért használják? Mert hatékony. rohadt idegesítő, amikor már 6x futsz rá a szlemre, de hatékony.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39733) Frozzy válasza kisza25 (#39730) üzenetére


Frozzy
őstag

azt se adja be mindig.. sőtt.. nekem ritka.. van olyan klán társam aki az m2 elhelyezését már legend műfajban tolja.. 10-ből 10 lerakott m2-be bele mennek.. ügyes a srác :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#39734) eugabesz válasza Frozzy (#39733) üzenetére


eugabesz
őstag

De most komolyan...ezek azt hiszik,hogy lopom én az M2-őt,alig teszem le,már felszedik...de felőlem közlekedhetnek mellékutakon,egy bizonyos célja úgy is van,hogy elérjen valami pontot...no oda kell a slam...nem az útra kirakni...pff..

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#39735) D.Orion válasza prokxy (#39668) üzenetére


D.Orion
veterán

Zseniális! Pláne azok után még lenyűgözőbb, hogy egy 21éves egyszerű egyetemista srácról van szó. Nekem ez a katonai filmes szöveg nem menne csak úgy, bele kéne jönni. Ezt miért nem lehetett gyárilag belerakni a rádió hangokba :F

(#39736) Winne: Igen, szerencsés a hangszíne a srácnak. De a többi videója is kegyetlen(vagy az nem is ő, az lehet egy másik őrült? :DDD ), only 40x scope kill, vagy a Defib+Knife+Smoke, de sorolhatnám hosszan.

[ Szerkesztve ]

(#39736) Winne válasza D.Orion (#39735) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó a hangja is hozzá. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#39737) SkyS1gn válasza LackoMester (#39727) üzenetére


SkyS1gn
félisten

tdm.... :D

Ideje hogy kipróbáld az igazi "BF4et"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#39738) Balika23hun válasza DeadMeat (#39731) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sztem a játék árában amit kifizetett a TDM is benne van.

Van mikor az embernek csak agyatlan lövöldözéshez van kedve. Amúgy meg tökmindegy mit játszik az ember a legtöbb játékmódban is csak TDM folyik, a feladatra max a csapattársak negyede figyel.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#39739) marilllyo


marilllyo
veterán

Na megszenvedtem az aircraft veteran-t is...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#39740) Liquidator válasza Winne (#39702) üzenetére


Liquidator
tag

pont akartam már irni de megelőztél :D

(#39741) Winne válasza Liquidator (#39740) üzenetére


Winne
nagyúr

Ugye látod, a tények azok tények. :DDD

Milyen a hely? Küld privátban az első benyomásokat.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#39742) Liquidator válasza Winne (#39741) üzenetére


Liquidator
tag

irok privit :D

[ Szerkesztve ]

(#39743) DeadMeat válasza Balika23hun (#39738) üzenetére


DeadMeat
veterán

Leszarom. ;) Értelmezd amit írtam. Segítek: Miért csak a tdm létezik? Ha agyatlan lövöldözésre vágysz és szar a tdm, menj domination, vagy obliakármi játékmódra.Nem kötelező egy módot használni.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39744) Miles


Miles
aktív tag

lofagi én voltam aki lenyúltam a tankodat Golmud railwayon. :D Mondtad hogy felvehetlek, viszont nem talállak meg a keresőben, mi lenne a azonosítód?

(#39745) Atla


Atla
senior tag

Még patchet pls. Diceee!! :W Javelinnek nagyon örülök az Attack Boatban,hogy egy llövésből kiszednek.Csak így tovább srácok. :DDD Ahelyett hogy ezt javították volna.: [link]

(#39746) lofagi válasza Miles (#39744) üzenetére


lofagi
addikt

L0f4gi, de benne vagyok a Bf4 játékosok névsorában is. :] Sőt szerintem még a battle riportból is kikereshettél volna. :D

Amúgy azt hittem,hogy még ül bent mellett valaki, így nyugodtan szálltam ki... kár volt. :D:D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#39747) @rglaaf válasza Frozzy (#39733) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem adnád meg a cimét? szeretnék vele elbeszélgetni:DD

PSN:BiZzare_0 ️

(#39748) Balika23hun válasza DeadMeat (#39743) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sztem hadd döntse már el mindenki hogy milyen játékmódot favorizál. Ha benne van a játékban akkor működjön is rendesen, nem a némaságért fizetett az ember.Ha a legközelebb conqest-en teszik tacsra a hangot akkor meg menjen mindeki rush-olni vagy mi?
Amúgy meg a domination egy vicc ilyen játékosokkal, mindenki csak kempel és szarik pontot húzni.
Az Obliteration-ben meg csak kevés pálya only infanry.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#39749) Svájcinéger válasza kisza25 (#39730) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lassan már megállok minden gödör előtt, próbálom spotolni ezeket a szarokat, de legtöbbször semmi. Belemegyek, aztán Sanyiii. Szánalom, hogy a legtöbb játékos ilyenekkel érvényesül.

DeadMeat: most már próbálok nem az utakon közlekedni, de néha muszáj rámenni. Ha meg foglalni akarsz, nem kell egy MTA tagnak lenniük, hogy kitalálják hova is tegyék le.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#39750) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem rossz a TDM-se...bár szerintem az Sqdm izgalmasabb. Általában a kill meg a tápolás miatt játszik mindenki TDM-et. Erre egy ~32-es locker sokkal jobb megoldás.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.