Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) csibe1 válasza Def26 (#4993) üzenetére


csibe1
addikt

Akad egypár training és flagrun szeró (vagy keres egy üreset), inkább ott kellene elsajátítani az alapokat.
Ott nem zavar senkit, nem csesztetik a bénázásért.
Párszor már én is vettem részt ilyen "rövidített repülésen" gunnerként, hát nem igazán ujjongtam tőle.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#5002) gali777 válasza Def26 (#4993) üzenetére


gali777
őstag

Mert ne éles harcban akarja már elsajátítani a fortélyait a helizésnek. Nagyon bírom akik erőskődnek, hogy na majd ők heliznek meg majd megmutatják a világnak. Ezek azok a tipikus playerek akik deploymentről nem jutnak ki helivel mert oda is csapják az első domboldalnak a helit. Ha meg mégis kijutnának akkor 1 percen belül leszedi őket jobb esetben egy heli/jet, rosszabb esetben meg akárki :D Na most ezért tényleg megérte erősködni és elvinni az elől aki talán tudott is volna vele kezdeni valamit. Én mennék szívesen akárkivel, de egyrészt azt se tudom, hogy mi van neki equipelve, nem is tudom mire számítsak, másrészt meg le se szarják a heliket, járműveket, csak az infantryra mennek, a könnyű fragre... Nem baj, hogy a másik heli már támad ránk, az a lényeg, hogy ő lelőtt egy infet... hát gratulálok. A 2-ben fix loadout volt, mindenki tudta mit kell csinálni, itt meg beül és azt hiszi, hogy városnézésen van. Gunnerként meg se próbálok idegenhez beülni, mert annak meg vagy az a vége, hogy csak a földet nézzük vagy belecsapja a dombba.

[ Szerkesztve ]

(#5003) Def26 válasza @rglaaf (#5000) üzenetére


Def26
félisten

Az nem életszerű, hogy valaki csak azért nem ül a helibe, mert még nem tud vele repülni. nagyon jól tudom, hogy egy jó helis mit tud, gunnernek szerintem (mióta kivettéka flare -t) akárki jó lehet. Az igazi profi a pilóta aki lemond a pontokról/killekről azért, hogy előrébb jusson a csapat. Persze a jó statja a gunnernek lesz, de ez mindig a pilóta dicsősége.

Azt ne mondjátok, hogy titeket nem idegesít amikor egymást szórakoztatva 4-5 -en várnak a helire a főbázison, aztán amikor végre beülnek megy az anyázás, hogy szállj ki, haverom jöjjön stb. :DDD Sokan ilyenkor elütik őket a jeep -el, csak már ezt kivették. Akkor volt még anyázás, amikor a várakozók közé küldöd a jeep -et aztán éppen akkor születik le a heli te meg bepattansz. :DDD

Na mindegy, kinek a pap kinek a paplan. Szerintem KELL olyan lehetőség a játékba amivel nem tudnak egy teljes menten át megmaradni egy járműben sem, akármilyen pro valaki. Legyen az tank, heli, jet, vagy most már hajó. Apropó hajó, szerintem itt is lesz olyan aki majd a tenger legmesszebbi részéről fog partot lövöldözni. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5004) eugabesz válasza Def26 (#5003) üzenetére


eugabesz
őstag

Bezony lesz,már az alfába is volt...csak egy a gond vele,hogy van olyan opció,hogy közelít a célra és a másik hajó így is szét tudja szedni,persze ha tud is célozni...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#5005) Sami22 válasza SkyS1gn (#4995) üzenetére


Sami22
aktív tag

Shoti mint másodlagos fegyver?

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5006) SkyS1gn válasza Sami22 (#5005) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak az az 1, mondom nézzetek bele ott a link az összefoglalóba alul.

De mint látod csak közelre effektív, de jópofa.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5007) Sami22 válasza SkyS1gn (#5006) üzenetére


Sami22
aktív tag

Tetszik, csak meglepődtem. Ahogy nézegettem a fegyvereket, és a cuccokat, nagyon érdekes "karaktereket" lehet majd kihozni. Multifunkcionális lesz minden.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5008) nanorambo


nanorambo
őstag

Csak nekem tűnnek érdekesnek a hangok? (Egy Battlefieldhez képest) Olyan mintha egy stúdióban vették volna fel, egy hangelnyelő szobában. Túl tiszták és gyorsan elnyelődnek. Nem olyan "robosztusak", mint a BF3-ban. A Bad Company 2-ben meg átestek a ló túloldalára, ott már nagyon mozis volt.

(#5009) Madn!ght válasza SkyS1gn (#5006) üzenetére


Madn!ght
addikt

Köszi az az összefoglalót! :R ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5010) aAron_ válasza SkyS1gn (#4995) üzenetére


aAron_
őstag

ez a counter knife elég rossz így, inkább nem is fogok késelni többet :(

a többi nagyon bejön

What is your ikigai?

(#5011) Egonyolc válasza Def26 (#4980) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ez a szám hatalmas.

nem, nincs Magyar szöveg

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#5012) SkyS1gn válasza aAron_ (#5010) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Csak elölről működik, ami ésszerű is, hátulról nem!

NESZTEK, orosz verzió :C :DDD

BATTLEFIELD 4 - Russian Edition

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5013) ETOM válasza SkyS1gn (#5012) üzenetére


ETOM
addikt

Hát ez hatalmas :DDD

(#5014) EczkE válasza SkyS1gn (#5012) üzenetére


EczkE
addikt

:DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5015) aAron_ válasza SkyS1gn (#5012) üzenetére


aAron_
őstag

hát nekem itt olyan mintha megfordította volna, bf3ban ez hátulról késelésnek számított volna én úgy érzem

ez a videó :DDD

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5016) SkyS1gn válasza aAron_ (#5015) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Amikor elkezdi az animációt akkor már féloldalasan van 90fokban.

Ez az állítás, hogy csak elölről megy, majd kitesztelik úgyis.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5017) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Olyan 120 camo elég lesz? :Y

Minden típusnál van 16.

Aztán vannak egyediek, több mint 20, és van adaptive ami magától vált a környezettől függően.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5018) Gippo válasza SkyS1gn (#5017) üzenetére


Gippo
senior tag

dezsír! :D Ruha camo is lesz hasonló mennyiségben?

(#5019) VAN der BOSS: Azért annyira nem sallang, persze látom mindenki játszotta már a végleges játékot és tudja előre, hogy szar lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5019) @rglaaf válasza SkyS1gn (#5017) üzenetére


@rglaaf
veterán

sok haszontalan sallang az megy... gyémánt camo nem lesz véletlen? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#5020) SkyS1gn válasza Gippo (#5018) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt nemtudom, de ezeket fegyverre, meg járművekre is lehet rakni, szóval berakhatod mindenre ugyanazt is.

Ahogy egyre több részlet jön: rakás fegyver, meg ennyi camo, egyre jobban érdekel mi lesz hetente a prémiumban....

(#5019) VAN der BOSS Látsz olyat? :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5021) emiki6 válasza @rglaaf (#5000) üzenetére


emiki6
veterán

5k

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#5022) @rglaaf válasza emiki6 (#5021) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tess?? :D

jaaaaa :C

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5023) Chrys_ válasza SkyS1gn (#4960) üzenetére


Chrys_
addikt

Pedig BF3 készítésekor sok fegyver hangját többféle mikrofonnal több helyzetből is felvettek. Nem hinném, hogy olyan messze lennének a valóságtól, de ezt legtöbbünk úgysem fogja sosem megtapasztalni.

(#5024) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#5017) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ebből vannak a screenshotok.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5025) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ott a TV.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5026) @rglaaf


@rglaaf
veterán

40x kukkerhez a dogtag :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#5027) bul07


bul07
nagyúr

battlefield.hu
Battlefield 4: Kiadások cikk

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5028) nanorambo válasza SkyS1gn (#5020) üzenetére


nanorambo
őstag

Ezek lesznek a Battlepackokban... Most benne van mind az alphában, aztán a negyede lesz a végleges verzióban, a többi majd csak prémiumosoknak... Meg a fegyver testreszabásnál látni lehetett egyes irányzékoknál a jobb felső sarokban a battlepack jelzést ergo az is abban van.

(#5029) devilinsid3 válasza Def26 (#5003) üzenetére


devilinsid3
addikt

a hajó tv nem úgy lesz (legalábbis a későbbiekben) mint azt sokan várják szerintem.. 1 szintre felesleges hozni a heli tvjével szerintem, mert azért értem, hogy erősítsük a tengeri csatát, hajókat stb. de tv a hajóra? ne vicceljünk már..

a 120 camo meg szép és jó, de a 3ban sem nagyon működnek az equipek :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#5031) SkyS1gn válasza nanorambo (#5028) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, ezek alapból benne lesznek, fegyverek is meg minden. Igen battlepackokban, de azok nem feltétlen prémium dolgok mert szintfejlődéssel is battlepackokat kapsz amikben random camok meg ilyenek vannak.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5032) Def26 válasza devilinsid3 (#5029) üzenetére


Def26
félisten

Ezt a posztot elmentem és előveszem majd. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5033) Gippo


Gippo
senior tag

Mindenki a dice-nál dolgozik úgy látom :DDD

(#5034) SkyS1gn válasza Gippo (#5033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem Huma adja a drótot ;]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5035) Laraxior válasza SkyS1gn (#5025) üzenetére


Laraxior
titán

Ez a ladik már most érzem, hogy nagy kedvenc lesz :K Hatalmas fegyverarzenálja van

irány a 100 ladik service star : +1

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#5036) SkyS1gn válasza Laraxior (#5035) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem már az alphában azvolt pedig ott nemvót dájnamik ósön :P

Ladik - jet (most hogy repkednek nem csúsznak) - heli -tank -stb sztem így lesz a ranglistám, irány a 100 ladik service star :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5037) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Azt lehet tudni, hogy konzolokon mekkora felbontáson fog menni a játék? Olvastam, hogy nem 1080p lesz de angol volt a forrás(nem hivatalos) és lehet valamit félreértettem :DDD.

(#5038) SkyS1gn válasza CsonkaImo (#5037) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Next-genen:

Felskálázott 1080p, 60FPS.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5039) aAron_ válasza CsonkaImo (#5037) üzenetére


aAron_
őstag

nincs róla még hivatalos információ

egyes pletykák szerint nem lesz 1080p

(#5038) Cris99: a mostani 240p-s konzol felbontás is "Felskálázott 1080p" :DDD

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5040) Sami22 válasza CsonkaImo (#5037) üzenetére


Sami22
aktív tag

Lóg a levegőben. Az biztos, hogy a mostani prezentáció nem volt 1080p, de több volt mint 720....Ezen kívül még elég sok minden félkész volt. (textúrák, effektek stb...) Hivatalos megerősítés nincs, majd ha kijön a játék és a konzolok, kiderül.

Bár hozzáteszem olvasni mindennek az ellenkezőjét is, szóval tényleg nagy a homály.

[ Szerkesztve ]

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5041) SkyS1gn válasza Sami22 (#5040) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De van, fentebb írtam! És ez next-gen.

(#5042) CsonkaImo Énis az új radeonokat várom, miért nem jó hír ez? Minket nem izgat PC-seket!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5042) CsonkaImo válasza SkyS1gn (#5038) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Hát ez nem hangzik valami jól. Már előrendeltem a deluxe edition-t pc-re és tűkön űlve várom az új radeon szériát. Remélem így nem lesz gond a 60fps.

Sami22: Elég jó alternatíva lenne egy ps4 130k-ért, ha tényleg 1080p/60fps-t hozná.

Cris99: Én hibrid vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5043) Sami22 válasza CsonkaImo (#5042) üzenetére


Sami22
aktív tag

Még ha nem natív 1080p sem rossz alternatíva.

Cris99: Ki volt az a hivatalos forrás? Én is utánaolvastam a dolgoknak de azon kívül, hogy egy félkész demót mutogattak, amiből végül még sok minden lehet, nem találtam mást. Ráadásul erről a demóról is megoszlottak a vélemények.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5044) SkyS1gn válasza Sami22 (#5043) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én a felbontás/FPS-re értettem.

Ja konzolokon még dolgoznak, de lehet lejjebb kell tekerniük hogy fusson a 64player 60PFS-el.
De lesz rá + 1 hónapjuk, PS4 valamikor november végén jön.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5045) Def26 válasza Sami22 (#5043) üzenetére


Def26
félisten

Még nincs hivatalos. tesztelnek, finomítanak. kb. ennyi. Még mindig nem voltak kint az igazi konzolok, csak pc -n futottak a demók.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5046) Sami22 válasza SkyS1gn (#5044) üzenetére


Sami22
aktív tag

Lehetséges, kíváncsi leszek majd.

Origin: HunGreg92. PSN: HunGreg92

(#5047) CsonkaImo válasza Sami22 (#5043) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Biztos beszerzek majd egy ps4-et amikor már 80 körül lehet kapni, csak kicsit többet vártam a next gen-től. Itt ph-n is rengeteg cikk volt róla, hogy a pc labdába se rúg majd az új konzolok mellett. Aztán a megjelenéskor érkező játékokat se viszi fhd-ba. Persze ez még válzothat, de szvsz a bf4 pc-n lesz az igazi.

Def26: Hardver változás már biztosan nem lesz, szóval nagy különbség se lesz teljesítményben.

[ Szerkesztve ]

(#5048) Stunts666 válasza CsonkaImo (#5042) üzenetére


Stunts666
őstag

Szerintem a 7970-eden is meglesz a 60 fps boven.

(#5049) pohár válasza @rglaaf (#5026) üzenetére


pohár
félisten

ez kurva nagy :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5050) Def26 válasza CsonkaImo (#5047) üzenetére


Def26
félisten

Hát egy devkit azért sosem a végleges termék erejét mutatja és rengeteget fejlődik még szoftveresen is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.