Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) kriszpontaz válasza prokxy (#39849) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Bocs, félreolvastam a csipától :DDD.

(#39852) marilllyo


marilllyo
veterán

Amennyire nagy hírverés volt a mantle miatt..... Azóta nvidia 3 whql drivert adott ki. Amd egyet se :DDD . Dobálja a beta drivereket, hogy befogja a közösség száját ami most nagyon pittyre áll....! /ettől eltekintve amd szimpatizáns vagyok...bár nvidiam van/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#39853) prokxy válasza marilllyo (#39852) üzenetére


prokxy
veterán

Ma már nézegettem az nvidia karikat, az enyém most jó árban elmenne, meglátjuk, de ati felejtős...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39854) Nxn908xxx válasza prokxy (#39853) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Miért, mi gondod a HD7970-el?

(#39855) kriszpontaz válasza prokxy (#39853) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ne haragudj de néha olyan hülye felindulásaid vannak beta driverek és egy félkész szar játék miatt, hogy csak lesek. Képes lennél elpasszolni egy DX11.2-es jó kártyát egy DX11-esre, amitől (mivel eddig sem a VGA volt a hiba hanem a félkész játék és a félkész driverek) valószínűleg úgy is bekapnál pár fagyást, laggot, crash-t, mert lesz még patch bőven a játékhoz és mint látod mindegyiknél elcsesznek valamit. Én a helyedben nem szaladnék kártyát cserélni hanem szépen kivárnám.

(#39856) prokxy válasza kriszpontaz (#39855) üzenetére


prokxy
veterán

Nem fogok neked magyarázkodni, sem másnak, h mit miért teszek. Csak az bosszant, h 120e-s vga-mhoz nem készítenek egy olyan drivert, ami a képességeit kihasználná. Novemberre lett ígérve a Mantle, március van és még bétázunk, ráadásul az is egy szar. Ennyi előnye lenne az nvidia-hoz képest az atinak, más semmi. Nálam elvágta magát az ati, elmehet a picsába, ennyi.

Qrva idegesítő az, h leülnék a nap végén játszaniegy kicsit és a driver miatt (persze a BF4 is közrejátszik benne) szívás van és azzal kell szórakozzak, h telepítgetek, uninstallálgatok a kikapcsolódás helyett, mert atiéknál nem tudnak egy épkézláb stabil drivert összerakni. hát bekaphatják! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39857) kriszpontaz válasza prokxy (#39856) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem kell nekem magyarázkodnod, szerintem tudod. De ugyanaz a Driver hajtja a 7950-emet meg minden más VGA-t mint a 7970-es karidat, ugyanabban a cipőben járunk, de mit csinálsz vele? Az NV is tud ám ratyi drivert összerakni, NV-m volt több éven át. Ez a Mantle meg csak a gyengébb konfigokon mutatja ki az erejét igazán. A driver DX alatt jó, a 7xxx széria meg tudja a Mantle-t de jelenleg az R széria a támogatott. Kiforratlan a cucc, meg a játék is egy nagy BETA. Ennyi.
Én is leülök és a UPC miatt nem tudok egy kört végig tolni, mert folyamatosan Something went wrong, azzal meg semmit nem tudok csinálni mert a UPC szarik rá nagy ívben. Azon még a driver csere sem segít. -.-"

[ Szerkesztve ]

(#39858) Liquidator válasza prokxy (#39856) üzenetére


Liquidator
tag

"A kikapcsolodás helyett" nemjo helyen jársz hogyha te ezzel a gamel szeretnél kikapcsolódni :D

(#39859) Bjørgersson válasza Pubszon (#39839) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm! Most kezdtem tölteni, nekem is 24,95 GB-t ír, remélem ebben már az updatek is benne vannak. :D

(#39844) Nxn908xxx: UPC 240 Mbps?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39860) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Játszottam pár kört, le is írom az eddigi tapasztalatom.
A grafika brutál, hihetetlenül szép. Ezt nagyon eltalálták. Eddig nem volt semmi hiba, tudtam játszani, nem fagyott ki. Remélem ez így is marad. A 3-nál lehet még egy kicsit jobban is fut, viszont mantle és DX alatt nem vettem észre különbséget, annyi hogy mantleval stabilabb az fps, de 65 alá még nem láttam hogy ment volna. Maga a játék nem rossz, igaz nem is vártam tőle sokat. A 3-mat nem váltja ki, de ettől függetlenül szerintem semmi gond nincs vele. De nem kiabálom el, még csak egy órát toltam.

Ja egy kérdés: Scoreboardba nem lehet lefele görgetni?

(#39859) kovy29 : :K

[ Szerkesztve ]

(#39861) kriszpontaz válasza Liquidator (#39858) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jobban kikapcsol egy driver csere mint a játék :DDD.

(#39862) prokxy válasza kriszpontaz (#39857) üzenetére


prokxy
veterán

Na, fejezzük be, mert ez már naon OFF... :B

(#39858) Liquidator: kikapcsol ez, csak nem mindig. ;]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39863) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#39860) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor egy kicsit most utállak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39864) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#39863) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

:((( Csak két hónapig, de lehet megtartom. ;]

Te is megcsalod a bf3-at vagy mi? :)

[ Szerkesztve ]

(#39865) #41133696


#41133696
törölt tag

Tegnap elmókoltam vele egy ideig :D

Az új BF4 Umbrella Corporation Emblémám :D

(#39866) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Lost Island

Operation Mortar

Nansha Strike

Wave Breaker

PSN:BiZzare_0 ️

(#39867) LackoMester válasza @rglaaf (#39866) üzenetére


LackoMester
addikt

Jónak ígérkezik. Mikorra is várható?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#39868) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#39864) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy kicsit igen, csak ott van bennem a kíváncsiság. :)

Neked nem állt meg a letöltést szerver error üzenettel, amikor előjött a képernyőkímélő? Vagy ideje sem volt előjönni? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39869) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#39794) üzenetére


@rglaaf
veterán

Phantom Trainee

t['WARSAW_ID_P_XP2_AWARD_GHOST']="PHANTOM TRAINEE";
t['WARSAW_ID_P_XP2_AWARD_GHOST_CRIT1']="Score 200 kills with pistols";
t['WARSAW_ID_P_XP2_AWARD_GHOST_CRIT2']="Score 20 kills in a jet";
t['WARSAW_ID_P_XP2_AWARD_GHOST_CRIT3']="Get 2x Shotgun Ribbons in a round";
t['WARSAW_ID_P_XP2_AWARD_GHOST_DESC']="Unlocks Phantom weapon and vehicle camo";

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#39870) raggg válasza @rglaaf (#39866) üzenetére


raggg
senior tag

Ha olyasmik lesznek mint a paracel akkor jó lesz. :-) Tudjuk mikor jön a prémiumosoknak?

ragklaatPS

(#39871) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#39868) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Engem is a kíváncsiság vezérelt, meg hogy ennyi pénzt akkor is megér ha csak 50 órám lesz benne össz-vissz. A látvány viszont brutális. Nem jött elő a képernyő kímélő és egybe letöltötte 12 perc alatt.

[ Szerkesztve ]

(#39872) #41133696 válasza @rglaaf (#39866) üzenetére


#41133696
törölt tag

Remeknek ígérkezik :)

(#39873) marilllyo válasza @rglaaf (#39869) üzenetére


marilllyo
veterán

Na... Megint beindulnak az air sup szerverek...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#39874) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#39871) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg lassan már percenként dobálja ezt az üzenetet, így lesz vagy 12 óra mire letölti. Komolyan nem hiszem el. :(((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39875) FollowTheORI válasza LackoMester (#39867) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Március 18-at mondtak nem? :)

Úgylátom pont a double XP eventtel esik majd megint kb egybe.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#39876) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#39874) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Próbáld meg úgy hogy kikapcsolod a vírusirtót meg a tűzfalat. Én eddig low vagyok, olyan lassan fut ez az embör.

[ Szerkesztve ]

(#39877) gali777 válasza marilllyo (#39873) üzenetére


gali777
őstag

Nem kell ehhez air superiority, csak egy atomjet :D

(#39878) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#39876) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elvileg rendesen át van engedve, a Battlefield 3 normálisan töltődött végig legutóbb.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39879) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#39878) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Próbáld meg később, lehet sokan töltenek most.

más: Ez az AA meg a HBAO nagyon fogja a játékot, 65-70fps ha be van kapcsolva minden, SSAO+2xMSAA-val meg 90 fölött mindig. Látványban meg az ég világon semmi különbség.

(#39880) M@rdel válasza Bjørgersson (#39878) üzenetére


M@rdel
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy?
Mert a t- már megint szarakodik.

(#39869) VAN der BOSS Kód nincs? :)

[ Szerkesztve ]

(#39881) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#39879) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most beszélek egyik UPC-s ismerősömmel, hogy töltse már le nekem, úgyis 240-es nete van neki is, én meg majd pendrive-on hazahozom. :D

A HBAO meg SSAO az árnyékokkal, fényhatásokkal operál, nVidiával HBAO, AMD-vel pedig az SSAO ajánlott, ha mindenképpen akarod valamelyiket használni. Legalábbis én így tudom. :D

(#39880) M@rdel: BTM 2003 vagy mi a nevük, másnéven tanyanet. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39882) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#39881) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

SSAO is bőven jó, különbség 0 kb. Viszont így megszűntek a néhai belaggolások mantleval, tehát most már kifogástalanul fut. :C Nem bántam meg hogy megvettem.

(#39883) M@rdel válasza Bjørgersson (#39881) üzenetére


M@rdel
őstag

Lehet, hogy ők is a t- től bérelnek!

Akkor csak türelem! :K

(#39884) Bjørgersson válasza M@rdel (#39883) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehetséges, bár a tévét meg a Digitől bérlik. :D

Türelmes lennék én, de hétfő óta most lenne rá időm, hogy letöltsem, ami normális körülmények között is 4-5 óra lenne, erre.. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39885) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Battlefield 4 Naval Strike

Dog Tag Awards





Premium Dog Tag Awards





PSN:BiZzare_0 ️

(#39886) Gyula84 válasza @rglaaf (#39885) üzenetére


Gyula84
veterán

azok a prémium dogtagok :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39887) pohár válasza Gyula84 (#39886) üzenetére


pohár
félisten

a kicsi agyas kurva jó pedig :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39888) syler123


syler123
veterán

Én is kipróbáltam ezt BF4-et. Nem tűnik rossznak. Én a multit nem full hd-ban viszem, mert a monitorom nem tud annyit, de 1280*1024-ben, bekapcsolt vsync-el stabil 75fps-em van. Kb ugyanúgy, mint BF3-ban. Ultra, 2*MSAA+SSAO, minden ultra. Nem rossz ez egy 7870 Tahitivel.
Délután meglesem a Singleplayert 1080P-ben, ott gondolom kell kompromisszum a stabil fps-hez.

(#39889) prokxy válasza syler123 (#39888) üzenetére


prokxy
veterán

Első lépés multi FPS-hez: V-Sync OFF!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39890) Nxn908xxx válasza syler123 (#39888) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Mantleval tolod?

(#39891) Bjørgersson válasza prokxy (#39889) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Második lépés: V-Sync on. Miért kell kikapcsolni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39892) DeadMeat válasza Bjørgersson (#39891) üzenetére


DeadMeat
veterán

Miért ne? Engem pl zavar.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39893) Bjørgersson válasza DeadMeat (#39892) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mármint mi? Az, hogy nem törik össze-vissza a kép?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39894) DeadMeat válasza Bjørgersson (#39893) üzenetére


DeadMeat
veterán

Nem törik nélküle sem, viszont az input lag is nő vele, ami engem zavar.
De nekem tök mindegy, használod-e vagy sem. :K

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#39895) Gyula84 válasza pohár (#39887) üzenetére


Gyula84
veterán

a kinagyított agyas inkább hasonlít másra mint agyra :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39896) kriszpontaz válasza prokxy (#39889) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem, első lépés, power on. ;] :DDD

(#39897) Winne válasza beers (#39840) üzenetére


Winne
nagyúr

MBT+MBT LAW persze, sosem mondtam, hogy nem használom, kell a staffosok ellen. :K

Amint leviszik a sebzését megy be az rpg. :K

@(#39866) VAN der BOSS: most már fel kellene mennünk egy olyan szerverre, ahol van minden pálya mondjuk 500 ticket körül cq largeon, mert vannak pályák, amiket nem is láttam még mindig... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#39898) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

így lehet fejlődni SPM=0 lol
azt másnak is csinálja mostanság, hogy loaderként járműből nem hajlandó megjelölni a pontokat?
Winne: az MBT low 21-et sebez, az RPG meg ha jó helyre lövöd ~50-et

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#39899) kriszpontaz válasza kisza25 (#39898) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Loader? WTF? Gunnert akartál mondani? Mert ha igen akkor előfordul elég sokszor.

[ Szerkesztve ]

(#39900) @rglaaf válasza Gyula84 (#39895) üzenetére


@rglaaf
veterán

inkább bélre nem?:D

Winnie melyikre gondoltál mert ugye a játék tele van jobbnál jobb mapokkal :D

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.