Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40351) lofagi válasza eugabesz (#40347) üzenetére


lofagi
addikt

Te már csak tudod,hogy nekem milyen a gameplayem, ne magadból indulj már ki KÖSZI! Azért valahol azt gondolom, hogy bánt téged is, hogy ilyen kis ... emberekkel vagy együtt, mert eddig semmi rossz véleménnyel nem voltam rólatok, szerettem is feljárni, de hát változnak a dolgok.

Kár minden betűért...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40352) eugabesz válasza marilllyo (#40349) üzenetére


eugabesz
őstag

Mikor hogy,nem sokan vagyunk egyenlőre,a csúcs 27 volt,amikor egyszerre volt mindenki,de itt vannak a DFS és a HKV-s fiúk is.
Esetleg innen is tudsz csatlakozni,csak az ip-re kattintva.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40353) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Battlelogon már nem lehet olvasni a fegyverekről, mint a 3-nál?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40354) Nxn908xxx válasza =HG= (#40350) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

De ha csak halsz abba mi a jó? :((

(#40355) Liquidator válasza lofagi (#40351) üzenetére


Liquidator
tag

csak ugy kiváncsiságból megkérdem miért jársz fel magyar szerverre? mink a porch-al( nemtom ismered-e) mindig együtt bf 3 aztünk és még eszünkben sem volt,hogy magyar szerverre joinoljunk,és több,mint ezer orát toltam csak vele :D bf4 ben is csak Bizzare kedvéért mentem magyar szeróra de akkor kapasból kaptam a bant :D

(#40356) eugabesz válasza Liquidator (#40355) üzenetére


eugabesz
őstag

...a magyarok hamarabb kiszúrják ha csal valaki,azért nem népszerűek a szervereink... ;] :K :U

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40357) Anfänger


Anfänger
őstag

Egy kis finomság,hogy legyen kit jelenteni. :C

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40358) Liquidator válasza eugabesz (#40356) üzenetére


Liquidator
tag

bocs te még a jobbik eset vagy a másik magyar szerver tulajdonos Brugo(retekarcu) az kapásból ban-ol mindenkit aki lelövi őt :D

[ Szerkesztve ]

(#40359) Liquidator válasza Anfänger (#40357) üzenetére


Liquidator
tag

ez már nem szarral kurit :D ő már csak igy tolja ,D

(#40360) Anfänger válasza Liquidator (#40359) üzenetére


Anfänger
őstag

Ez nem! :C

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40361) lofagi válasza Liquidator (#40355) üzenetére


lofagi
addikt

Nem szoktam, ez volt az egyetlen amire felmentem, erre is csak azért, mert úgy gondoltam korrektek az adminok illetve innen sokan járnak oda, de akkor ez sem lesz semmi baj. :D

(#40356) eugabesz : azért remélem ezt te sem gondolod komolyan és nem kötekedni akarok, a flamre sincs szükség, de valahogy ez elég vicces válasz volt

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40362) LackoMester


LackoMester
addikt

Engem korábban egy német szeróról vágtak ki ( szlovák IP végett ) , pedig ez nem jellemző a németektre . Persze ha csicska az admin, akkor mind1 milyen szerón vagy.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40363) eugabesz válasza lofagi (#40361) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha tényleg nem akarnál flémet,nem írtál volna nekem...nem ismered a részleteket,tehát semmit sem tudsz,akinek válaszoltam,az megértette....tehát?? :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40364) afrojack1 válasza eugabesz (#40363) üzenetére


afrojack1
senior tag

Én most csak vicceltem , nem voltam a szervereden mert nincs premium de nem is mondok ,és nem is mondtam véleményt! :U :B

SC: Herczku_Death

(#40365) gali777 válasza eugabesz (#40305) üzenetére


gali777
őstag

Amúgy ki volt ez a "százszor jobb játékos", ha szabad tudni? :D

(#40366) DeadMeat válasza eugabesz (#40347) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az a baj, hogy már nem az első eset arra a konkrét adminra, hogy panaszt hallok. Én ő miatta nem járok fel már hozzátok, tegnap is csak fagi után mentem fel. Kapásból az ő nevét kérdeztem. És bejött. Ugyan miért??
Neki szabad mindent... De ezt neked már kifejtettem privátban, részemről nincs harag feléd. :R

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40367) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

DICE PSA : Friends Really Against Grenade Spam (FRAGS) :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40368) =HG= válasza Nxn908xxx (#40354) üzenetére


=HG=
addikt

Ha már nagyon szitává lőnek, akkor nem élvezem, tehát lelépek, később újra próbálkozom.. :D De annyira nem zavar, ha mondjuk 20/40 az arányom, de ennek ellenére úgy érzem, hogy jót játszottam, jól szórakoztam...Tehát nem érdekelnek a számok, az e-penis....

(#40366) DeadMeat Prémium előtt én is jártam Iram szeróra, bár sokat hangoztattam, hogy magyar szeróra "soha"... Gondoltam megnézem...Nem pofáztam senkivel, csak játszottam...Így nem volt nézeteltérésem senkivel...
Mondjuk az bosszantott néha, hogy Te 0 százalék élettel még lelőttél egy párszor ! :D
Nevesítsük már azt az admint! Innen nem dobnak ki senkit...elméletileg...esetleg off-ért!

[ Szerkesztve ]

(#40369) DeadMeat válasza Nxn908xxx (#40346) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha ugyan úgy játszol és szar a statod szerinted, akkor nem kellene valamin változtatni? Mondjuk máshogyan játszani a négyet, mint a hármat? Mert más játék, más harc mechanikával? Ha erre még nem gondoltál nem a játékban van a hiba :B

#40368 HG: de tudod, hogy én csalok, a halálból is visszalövök :D

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40370) Nxn908xxx válasza DeadMeat (#40369) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Nem is mondtam hogy a játék a hibás, csak még rá kell érezni, észrevettem hogy teljesen más mint a 3...

(#40371) kisza25 válasza Anfänger (#40357) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és mindezt 15 perc játékkal lol :Y
másnál is gyakori a 0SPM report :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40372) Winne válasza Anfänger (#40357) üzenetére


Winne
nagyúr

Ő nem csalt, csak meg van hackelve a BL profilja. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#40373) lofagi


lofagi
addikt

Bár még csak most töltöttem fel és nem tudom,hogy ez hogy zajlik majd a továbbiakban, remélem kikerül majd egyszer. Írtam egy cikket a Mechanikus billentyűzetemről, akit esetleg érdekel az itt olvashat róla.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40374) =HG= válasza DeadMeat (#40369) üzenetére


=HG=
addikt

Persze, hogy tudom, csak néha bosszantott... ;)

(#40375) sixpak válasza lofagi (#40373) üzenetére


sixpak
nagyúr

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#40376) DeadMeat válasza sixpak (#40375) üzenetére


DeadMeat
veterán

Majd ha ellenőrzik ott elérheted. De az még vagy nagyon sok idő. :U

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40377) eugabesz válasza =HG= (#40368) üzenetére


eugabesz
őstag

Van egy pár ember akinek nem tetszik a közösség,s valószínű az sem,hogy már nagyon régen együtt a csapat,vannak páran irigyek is,de soha nem foglalkoztunk ilyenekkel.Ez egy fun klán,átlag 35 éves életkorral,nincs késztetés bizonyításra,el ökörködünk néha ts-en,ennyi.Aki mást lát bele,szíve joga,de nem kell azonnal a torkunknak ugrani.Emberből vagyunk.

Leírtam már százszor,de megismétlem.Az admin is játszani akar a szerveren,azért csatlakozik,itt senkinek sem célja a másik ellehetetlenítése,oktalan flémelgetés,vita a közös chat-ben.
Ha nem tetszik valami,ott a ts,nyitott,lehet csatlakozni,el lehet mondani a véleményed,vagy akár a honlapunkon is...meg fogják válaszolni a megfelelő hangnemben,ha valami kérdés ,probléma merül fel.De nem itt,ez egy fórum.Semmi köze a szerverekhez...csupán ha megszólítanak,válaszolok.Vagy éppen hírt adok róla,mi történik esetleg a szerveren,de ezt más is megteszi.De ez a felület nem az IRAM csapat szerverének vitafóruma.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40378) marilllyo válasza kisza25 (#40371) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ez nagyon gyenge teljesítmény....0 SPM...egy kicsit még gyakorolnod kéne test rangen... :U :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40379) kisza25 válasza marilllyo (#40378) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen köszi a tanácsot lehet megfogadom :U :DDD
amúgy mi az a test rang? ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40380) =HG= válasza eugabesz (#40377) üzenetére


=HG=
addikt

Lehet félre értetted ! Nincs veletek bajom, sőt személy szerint már BF2-ben is lőttem szét a segged egy párszor, de úgy általában a magyar szerverekről nem változott a véleményem.. Most csak azért nem megyek iramra, mert nincs meg a kiegészítő és már azzal megy a szerveretek... Az sem biztos, hogy megveszem...

PS: Nem tudtam, hogy ekkora titok, hogy kiről volt szó, de mind1 tulajdonképpen...

(#40381) bombibmw válasza =HG= (#40368) üzenetére


bombibmw
veterán

+1
Azért rohadtul idegesítő tud lenni,ha már telibe beleeresztettél egy tárat az emberbe és utána egy golyóval véged van. :(((
Nálam sorozatosan ez fordul elő és ilyenkor lépek is a szeróról.
Nem érdekel a stat,de bas..a meg magát az összes csaló g..i!!!

(#40382) M@rdel válasza kisza25 (#40371) üzenetére


M@rdel
őstag

Igen! :K
És a menübe kilépéskor a halál?

(#40383) Bagan


Bagan
aktív tag

Sziasztok!
Battlefieldben melyik jatekmod hasonlit a Cod S&D hez?

(#40384) Snip3r_HUN válasza Bagan (#40383) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A defuse.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40385) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#40384) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az inkább Counter Strike, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40386) Algotis válasza Bagan (#40383) üzenetére


Algotis
addikt

Rush.

Androidos Outlookból küldve

(#40387) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#40385) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Van bomba, nincs respawn csak a következő körben. Lehet a CS-hez is hasonlítani, de ennyi erővel a CoD S&D-hez is.

A round ends when:

-All players on a team have been killed.

-The defending team has defused the bomb.

-The attacking team successfully destroys an objective.[/I

(#40386) Algotis : Rush-ban van respawn... :U

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40388) marilllyo válasza kisza25 (#40379) üzenetére


marilllyo
veterán

A test rang az egy olyan mód ami csak a premium extra gold_e-penis tulajok számára elérhető. Sajnos euróbán nem megvásárolható....át kell mókolnod neked is a VPN-t és az ugandai origin store-on juthatsz hozzá 115 574.811 Ugandai shilling(UGX)-ért. Érdemes beruházni rá..a biztos alap elengedhetetlen a fejlődéshez.

(#40387) Snip3r_HUN: Ezt a defuse-t ezt nem bf-hez találták ki....kb nincs is szerver ahol tolnák..nem véletlen...->(csak, hogy ne legyen full off)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40389) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#40387) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez nekem 1:1 Counter Strike.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40390) kisza25 válasza marilllyo (#40388) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak vicceltem, de biztos, hogy nem érdekel az ilyesmi, csak a szórakozás, de azért szeretem, ha fejlődik a játékom, de így nem igazán mutat valós képet :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40391) Snip3r_HUN válasza kisza25 (#40390) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Annyit játszottál már hogy a játék nem képes feldolgozni. :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40392) marilllyo válasza kisza25 (#40390) üzenetére


marilllyo
veterán

Tudom...poén :) ..1:1

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40393) Algotis válasza Snip3r_HUN (#40387) üzenetére


Algotis
addikt

Sziasztok!
Battlefieldben melyik jatekmod hasonlit a Cod S&D hez?
:U

Androidos Outlookból küldve

(#40394) Snip3r_HUN válasza Algotis (#40393) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezért írtam a defuse-t... :U Rushban több objective, defuseban "A" és "B",+ halál után csak a következő körben van respawn. (Ezek után talán ez hasonlít legjobban az SD-re.) ;)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40395) Laraxior válasza Algotis (#40393) üzenetére


Laraxior
titán

Defuse.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40396) Algotis válasza Snip3r_HUN (#40394) üzenetére


Algotis
addikt

Olyan van? :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#40397) Bagan válasza Snip3r_HUN (#40384) üzenetére


Bagan
aktív tag

Erre gondoltam, egyeletes.
ps4 en csak 5v5 van:((

(#40398) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#40391) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mostanában nem is "csak" 533 órám van benne :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40399) Bjørgersson válasza Bagan (#40397) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mindenhol 5v5 van szerintem, mivel inkább kompetetív játékmódnak készült, ott pedig tudomásom szerint 5v5 a megszokott felállás.

(#40396) Algotis: Nem, azért írja, mert nincs.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40400) Atis851210


Atis851210
csendes tag

Sziasztok. Újra huztam a gépet és felraktam a win 8.1-et és amikor lépek be szerora feldob egy hibaüzi hogy az MSVCP100.dll hiányzik. Csináltam originbe egy játék javitást és az sem orvosolta a hibát. Haverom átküldte ezt a dll fájlt az sem jó. Valami ötlet?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.