Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) ujlakany1993 válasza Atla (#18998) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Mièrt is?

(#19002) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Zero-downtime Update, November 7th 2013

FEATURES & IMPROVEMENTS

New setting to automatically launch BattleScreen when a multiplayer game starts
Video background can now be turned on or off in Settings
Improvements to Quickmatch/Play Now that increases the likelihood of joining a populated server
Recommended Servers now link to the Server Info page
Soldiers on the Profile page are now sorted in the order of BF4, BF3 and Medal of Honor
The currently equipped Dog Tags are now shown for all soldiers on the Settings -> Soldiers page
Usernames in the Geo Leaderboards are no longer written in uppercase
Your soldier name and tag are now shown on Dog Tags everywhere
Vehicles are now better categorized in Stats -> Vehicles
You can now see emblem shapes you don’t yet have access to
Various minor improvements to Loadout

FIXES

Fixed an issue where Emblems could not be saved if too many users were saving at the same time
Marking a Battle Report as a favorite on the Reports page no longer highlights the report
Fixed an issue where Battle Reports wouldn’t always load on the Reports page
Fixed an issue where favorite Battle Reports would not show WON or LOST correctly
Menu in the tablet app now highlights the page or section you’re currently viewing
You can now see the kills for the selected vehicle in Stats -> Vehicles
BattleScreen now shows the G and H flags that were previously missing
Fixed an issue where sorting by score in Battle Reports didn’t sort correctly
Opening Battlepacks on Battlelog while playing will no longer result in an error
Added a scrollbar to Leaderboards in the in-game Battlelog overlay for PC, so it doesn’t go out of bounds
Fixed an issue where you couldn’t see all the maps and modes on the server on the Server Info page
The notice bar no longer breaks the menu on the Soldier pages
Fixed an issue where the 3rd recommended server would overflow in some browsers
Fixed an issue, where you wouldn’t return to the Profile page after viewing a Battle Report and pressing back
Forum signatures will no longer break the forum layout
Fixed various minor issues with Loadout

PSN:BiZzare_0 ️

(#19003) lofagi válasza Atla (#18998) üzenetére


lofagi
addikt

írtam már korábban,hogy mennyi eszed van neked, de sikerül minden hozzászólásoddal felülmúlni. Ember azért mert valaki feltesz egy drivert az egeréhez nem jelenti azt, hogy már macrozni is fog vele. A driver az egér megfelelő működéséhez kell, nem azért, hogy macrozzon vele, jó nyilván van aki azért teszi fel. De neked ha kés van a kezedben akkor mész és leölsz vele valakit csak mert lehet azt is? vagy felvágod a kenyeredet... Istenem...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19004) lofagi


lofagi
addikt

Egyébként ezen a listán pl már csak 1 magyar van vagy csak én siklottam át a többin?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19005) @rglaaf válasza Atla (#18998) üzenetére


@rglaaf
veterán

Remélem viccnek szántad....

PSN:BiZzare_0 ️

(#19006) raggg válasza @rglaaf (#19002) üzenetére


raggg
senior tag

Hát ez nem sok. Milyen hivatalos fóruma van a DICE/EA bejelentéseinek egyébként? A patch/release note-ok érdekelnének.. (nem találtam ilyesmit, csak a blog.battlefield.com-ot, az meg full marketing).

ragklaatPS

(#19007) sixpak válasza lofagi (#19004) üzenetére


sixpak
nagyúr

Negyvenből, húsz orosz....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19008) Whysperer válasza #51997696 (#18992) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem akarok okoskodni ,de iponon a teszt config egy phenom 2 8 giga ram meg egy 6870

"A tesztgépünkön (AMD X4 Phenom II, 8 GB RAM, ATI HD6870) 1680x1050-es felbontás mellett bár az élsimítást ki kellett kapcsolnunk, minden mást magas és ultra szintre húzhattunk, és néhány esetet kivéve sikerült 40-50 fps szinten tartanunk a program sebességét. " Bár azt nem írják a Phenom 2 mennyin ment és azt se tudom Te milyen felbontáson játszol.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#19009) Whysperer válasza sixpak (#19007) üzenetére


Whysperer
addikt

Hja és mi vagyunk 9 millióan az oroszoknál meg egy faluban vannak 9 millióan! 8) :))

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#19010) nanorambo válasza Atla (#18998) üzenetére


nanorambo
őstag

Persze...
Az anti vibrating funkciót, akkor mégis mivel kapcsoljam be? Ne írogassunk már butaságokat!

[ Szerkesztve ]

(#19011) deadwing


deadwing
addikt

Írtátok már többször, hogy a battlepack a kinyitás után visszaszámol. HOL? Nagyon vak lehetek, mert sehol sem találom... Pls help.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#19012) Atla válasza Erdei88 (#18997) üzenetére


Atla
senior tag

Nem lenne cheater az biztos :D

(#19013) @rglaaf válasza deadwing (#19011) üzenetére


@rglaaf
veterán

ahol kinyitod jobb alul ott van az :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#19014) r-chee válasza deadwing (#19011) üzenetére


r-chee
őstag

És nullára érve szétcseszi a profilod :D.
ööö....én még sosem láttam visszaszámolni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19015) Gyula84 válasza lofagi (#19004) üzenetére


Gyula84
veterán

ez ggc stream a másik meg pbbans

(#18998) Atla
én meg téged :U mert palle :DDD

(#19016) lofagi
akkor érted ott miért annyi a másikon meg miért ennyi?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19016) lofagi válasza Gyula84 (#19015) üzenetére


lofagi
addikt

tudom,hogy a kettő nem ua

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19017) Chrys_ válasza Chris78 (#18722) üzenetére


Chrys_
addikt

Ha valaki suppressor-t szerel egy fegyverre, akkor az okozza minden játékosnál ezt az effektet.

(#19018) devilinsid3 válasza ujlakany1993 (#18899) üzenetére


devilinsid3
addikt

ha a szerver fagy ki csak akkor nem kapod meg a pontokat, ha a játék fagy ki akkor megkapod
de ne értem tovább sem a fenn akadást :D
már 1 hete így megy a játék, miért csodálkoztok még ezeken? :D ráadásul a 3al is ez volt, sőt ez lesz az 5ben a 6ban meg a 23123132ben is, mert nem érdekük jó játékot kiadni :)

és azok akik ezt megértik nem is rendelik elő mindig a részeket :)

#18904) lofagi akkor ezek szerint tavaly jól jártam a 2x4gb Kingston Rammal 14ért :D

#19003) lofagi volt már pár márkás egerem, de még sosem tettem fel hozzá a drivert :D (gondolom azzal, hogy bedugom az USB-be nem települ?!) amúgy meg minek kell alapból úgy megcsinálni a drivert, hogy ezeket lehessen macroztatni? ..

#19019) sixpak rossz az mind, igaz nagyobb országból több hacker jöhet ki, de úgy átlagolva szerintem az orosz,francia,német és magyar játékosok nagy arányban csalnak..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#19019) sixpak válasza Whysperer (#19009) üzenetére


sixpak
nagyúr

300 millió ember él az egyesült államokban, mégis csak egyet látok a felső negyvenből.
De ezen felesleges vitázni.
Szerinted az oroszok tisztességes játékosok, szerintem pedig nem.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19020) ЯΞD válasza huby80 (#18990) üzenetére


ЯΞD
senior tag

És milyen Op-rendszerre tetted?

(#19021) @rglaaf


@rglaaf
veterán

PSN:BiZzare_0 ️

(#19022) Mr.White válasza M3nyus (#18967) üzenetére


Mr.White
senior tag

köszi.
csak ne 60kb/sec-el jönne. :S

(#19023) prokxy


prokxy
veterán

Volt arról szó twitteren, bárhol, h lesz mostanában patch? Amit bizarre írt, abban nem láttam a appcrash/hang/timeout problémákra megoldást. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19024) Atla válasza Gyula84 (#19015) üzenetére


Atla
senior tag

Latom te hasznalod ha igy felhaborodsz:DD
De most komolyan maskepp nem lehet csak radikalisan lepni a cheaterek ellen.

(#19025) lofagi válasza devilinsid3 (#19018) üzenetére


lofagi
addikt

Ezzel én is egyet értek, nekem is mondhatja bárki,hogy a macrót használ de csak erre de csak arra, macró az macró könnyítés más játékosokkal szemben, tök mind1, hogy a célzást segíti vagy csupán egy újraélesztést. Nekem csak azért van fent a razer drivere, mert nem volt hajlandó anélkül elindulni, amit nagyon furának tartottam, sőt, mikor bedugtam a gépbe, az összes usb-s eszközömet letiltotta, így kihúzva a gépből kellett leszednem a drivert valamint vagy 3x újraindatni a telepítése során.
Viszont most már ki tudom kapcsolni a ledeket rajta, tökre megérte! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19026) lofagi válasza Atla (#19024) üzenetére


lofagi
addikt

Csak képzeld el,hogy gyanútlanul felmész egy szerverre, tegnap este játszottál, minden flottul működött, erre másnap az első belépésed után kibasznak bannal egyetembe. Hihetetlen, de igaz. Te mit csinálnál?

Az eddigi hozzászólásaidból kiindulva valami olyasmit várok tőled, hogy "én nem telepítek fel csítet és nem lesz ilyen gondom" többet nem nézek ki belőled, de kérlek lepj meg!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19027) prokxy válasza lofagi (#19026) üzenetére


prokxy
veterán

Tényleg, mi van most Veled és azokkal, akiket kivágtak jogtalanul?
Tegnap este rámírtak, h merek játszani????

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#19028) Mr.White válasza lofagi (#19025) üzenetére


Mr.White
senior tag

ennyi erővel ha valaki balkezes és átállítja a billentyűkiosztást, vagy egyszerűen csak valamit módosít a kiosztáson mert neki az kényelmesebb és gyorsabb, akkor az is előnyszerzés. :D
én a g300-ra beállítottam az élesztést és a spotot, de nem érzem úgy hogy ezzel olyan nagy előnyt szereznék.
más téma az, ha megírt programmal visszafogod a fegyvered recoil-ját, az valóban előnyszerzés.

(#19029) devilinsid3 válasza Mr.White (#19028) üzenetére


devilinsid3
addikt

igen az más, mint a bebindelt billek oda..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#19030) lofagi válasza prokxy (#19027) üzenetére


lofagi
addikt

most annyi van,hogy az EVE elvileg levette mindenkiről a bant, viszont még a PB nem, így olyan szerókra ahol nincs PB oda lehet menni, ahol van oda nem, de egyelőre nem megyek sehova, PB nélküli szeróra ahol tényleg vannak csalók? köszi nem

(#19028) renard: nekem az sem fér bele a makrózásba,hogy ha valaki azt állítja be az egérre, hogy defib elővesz, charge, élet, defib elrak, fegyver elő, szal nekem ez már értékes másodpercek, az, hogy bindigre teszed a dolgokat, ami alapból benne van a játékba teljesen más tészta, de nyilván ez mindenkinek a saját mércéje szerint mérettetik

Most van időm tolni a singlet legalább. :D Egy-két dogtag megtalálása komoly fejtörést jelentett volna, ha nem lenne már walktrough a pályára.

Valakinek sikerült már előhalászani a sniperféle kis távcsövet? Az első pályán kapom, de hiába nyomom a gombot nem jön rá elő semmi, csak a jobb oldalon, hogy press T for zoom és ennyi, de az is hiába nyomkodom.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19031) deadwing válasza @rglaaf (#19013) üzenetére


deadwing
addikt

De hol tudom nyomon követni, hogy mennyi van még belőle hátra? Bocs, ha értetlen vagyok... :)
Ménem számol ez vissza játék közben is egy sarokban? :(

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#19032) Eagl3 válasza deadwing (#19031) üzenetére


Eagl3
veterán

ESC

(#19033) @rglaaf válasza deadwing (#19031) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak sima esc gomb és ott mutatja mennyi idő van még vissza

PSN:BiZzare_0 ️

(#19034) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Képet mivel csináltok?
Tegnap kaptam egy ban, mert idle voltam. Sajnos sok szerveren 3 idle-kick után bannolnak. :O
Fraps-al nem tudtam. :(

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#19035) sixpak válasza BlessedElroy (#19034) üzenetére


sixpak
nagyúr

fraps :-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19036) Mr.White válasza lofagi (#19030) üzenetére


Mr.White
senior tag

de ha bf-en belül tudom beállítani hogy az egér gombjait használjam, így nem értem, mi ebben a gond?
nem használok semmi segédprogramot.

(#19037) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Azért egyezzünk már ki annyiban hogy ha valaki fel rakja az egere driverét vagy át bindel pár bill funkciót egérre az ne legyen már meghurcolva, a macró az teljesen más tészta ne keverjük össze

PSN:BiZzare_0 ️

(#19038) front3r válasza @rglaaf (#19037) üzenetére


front3r
őstag

Ezzel az erővel az is csaló, aki 3 monitort használ, mert nagyobb a látótere. :DD :DDD

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#19039) raggg válasza front3r (#19038) üzenetére


raggg
senior tag

Különbenis honnan van rá pénze?!?!?!

ragklaatPS

(#19040) ottesz


ottesz
aktív tag

Ezt nem hiszem el!!Már nektek megvan a BF4??CSALÓK!!!! :))

(#19041) lofagi válasza Mr.White (#19036) üzenetére


lofagi
addikt

nem érted amit írtam, pont azt mondom,hogy azzal semmi baj nincs, amit bent a játékban állítasz be

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19042) devilinsid3 válasza @rglaaf (#19037) üzenetére


devilinsid3
addikt

itt szerintem senki nem keveri össze :)
a bindelés korrekt dolog, nem hiszem, hogy gyorsabb lenne az egéren benyomni 1 gombot, mint a billen (egéren ráadásul kényelmetlenebb is szerintem), de a bindelés nem és sajnos ezt a driver miatt tudják sokan használni.. valahogy biztosan meg lehetne oldani, hogy ne lehessen macrót bele írni, de ez megint ugye nem érdekük...

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#19043) zack válasza @rglaaf (#19037) üzenetére


zack
nagyúr

Én azt hittem, hogy ez a makrózás, amikor bill kombinációkat átraksz egérre pl. :B Vagy a bill-en a "G" gombokra belőni pár kombinációt.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19044) BlessedElroy válasza zack (#19043) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

:C bocs
Nem, az nem az...

Origin: BlessedElroy

(#19045) ЯΞD válasza Atla (#19024) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ez nagy marhaság mivel az egér közvetlen memóriájából fut. Ahogy elnéztem létre lehet hozni 5 profilt. profilonként minimum 1 de 2-3 gombra is bindelhető makró. az 20 fegyverre simán be lehet állítgatni és un-installálni a programot. Onnantól az egérben van minden ott makrózik ahol nem akar... Ezzel nem lenne előrelépés!

(#19046) Atla válasza lofagi (#19026) üzenetére


Atla
senior tag

Megkérnélek hogy ne személyeskedj, én egy szóval nem mondtam rád hogy cheater vagy.Viszont itt a fórumon én is állíthatom azt hogy 150 centis bantu nigger nő vagyok, és amíg nincs ellene bizonyíték ti el is hiszitek ezt nekem.Szóval én megértem hogy veled ki lett tolva, de amíg nincs bizonyítva hogy jogszerűtlenül lettetek bannolva addig azt mondhattok amit akartok.

(#19047) gali777 válasza zack (#19043) üzenetére


gali777
őstag

(#19048) lofagi válasza Atla (#19046) üzenetére


lofagi
addikt

semmi

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#19049) @rglaaf válasza zack (#19043) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerencsére nem az a macro egy előre meg irt program sor ami módosit az egéren billen van olyan egér amibe már csak be kell illeszteni a driveren keresztül de van külső program is, azzal előnyt tudsz szerezni többek között lmg csinálsz egy 1 lövetű fegyoból nem kell kölön lenyomni a gombot stb és nincs az az anticheat ami szűri mert nem nyul bele a játék fájlokhoz

PSN:BiZzare_0 ️

(#19050) X Factor válasza @rglaaf (#19049) üzenetére


X Factor
addikt

Ettől független másokkal szemben, elég etikátlan. :U

Make things work

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.