Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Sabre


Sabre
őstag

Elkezdett néha-néha fps drop lenni, pedig max fps 60-re van limitálva és a 64 fősön is bírja beállításokra volt eddig lőve, erre 24 fős pistol only shangaion esik 50-re és nézem, meg volt még egy szintén 30-40 körüli fős amikor esett, nem értem egyszerűen...

(#56002) kisza25 válasza silver87 (#56000) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hangulatos
Sabre: tegnap nekem is csinálta

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56003) pendre54 válasza Sabre (#56001) üzenetére


pendre54
addikt

Kb. egy másfél órája én is észrevettem ezt, azután volt egy totális lefagyásom, majd a géprestart után láttam, hogy volt valami DirectX install, majd amikor indítottam újra a játékot a Battlelogban is le kellett tölteni egy új plugint, és azóta szerencsére ismét normálisan fut.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#56004) aizen92 válasza pendre54 (#56003) üzenetére


aizen92
addikt

új plugin óta jó nekem is.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56005) marilllyo


marilllyo
veterán

Ez az Air Warrior....szerintem messze a legnehezebb assignment.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56006) urbi73 válasza silver87 (#56000) üzenetére


urbi73
senior tag

Meghozza az ember kedvét a játékra ,jó lett nagyon .
Azért még mindig ez a legjobb multis játék , na meg néha a cod4 . :)

-

(#56007) afrojack1 válasza urbi73 (#56006) üzenetére


afrojack1
senior tag

Azért még mindig ez a legjobb multis játék!
:K :K :K :C

SC: Herczku_Death

(#56008) Nxn908xxx válasza afrojack1 (#56007) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Akkor még nem játszottál a hárommal.

(#56009) afrojack1 válasza Nxn908xxx (#56008) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DDD :K

SC: Herczku_Death

(#56010) aizen92 válasza Nxn908xxx (#56008) üzenetére


aizen92
addikt

ugyanezt akartam írni! :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56011) }{3@Đ$}{0ot válasza afrojack1 (#55874) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

AZ emblemsbf.com-ra?
Itt a videó: [link]

Meg ez a kód utána: $('body').html('<pre style="color:#000;">emblem.emblem.load('+JSON.stringify(emblem.emblem.data,null,2)+');</pre>');

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#56012) stoon válasza DeadMeat (#55999) üzenetére


stoon
őstag

beszállok én is ha az elveszetnek hitt srác újra előkerűl :DDD (bár ennyi kiesés után biztos kell majd gyakorolnia :P )

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56013) afrojack1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#56011) üzenetére


afrojack1
senior tag

:R :R

SC: Herczku_Death

(#56014) laposonly11 válasza sixpak (#55971) üzenetére


laposonly11
senior tag

Bölcsen szólottál, mintha a Bibliából idézted volna! :) Én is gyakran túlságosan beleélem magamat, és a hajamat tépem amikor kifogok egy lusta bandát, akik a fenéért sem hajlandóak csapatmunkára, urambocsá' a server mod szerinti játékra, de így csak magamat fárasztom le az idegeskedéssel! :U

Ordo est anima rerum.

(#56015) marilllyo válasza laposonly11 (#56014) üzenetére


marilllyo
veterán

Zászlós team deathmach
Mcomos tdm
Bombás tdm
Hajós tdm
Stb....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56016) laposonly11 válasza marilllyo (#56005) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem nehéz csak időigényes, Jettel hip hop megvan air superiorityn, és most hogy van "Heli superiority" is akkor már az sem lehet hú de, a knife only serverrel a 80 késelés ribbon sem okozhat már gondot, ami tényleg "cumi" az a bomb delivery ribbon! Gondold el hányszor van alkalmad egy obliteration pályán élesíteni a bombát?! Macerás, itt megint a kis létszámú szerverek adnak esélyt erre!!!

Ordo est anima rerum.

(#56017) laposonly11


laposonly11
senior tag

Ilyet sem láttam még, 100 as kill assistom volt! :D Komolyan néha el kéne a készítőknek gondolkodniuk a matekon, vagy lehet a motor használ nem egész számokat, csak egész számokban jelzi a kiírást és a pontozást? :))

Ordo est anima rerum.

(#56018) marilllyo válasza laposonly11 (#56016) üzenetére


marilllyo
veterán

Van egy csomó 1 player start obliteration és ctf szerver, ha csak a medál érdekel.

Én ha a fejemre állok sem tudnék érvényesülni air sup szerveren. A heli medál megvan. Arra egész jól ráéreztem.
A Jet sem veszélyes NS mapon. 12 ribbont összebugáztam délután. Annyi, hogy ha lehet átmegyek a vesztes oldalra mert a nyertes oldal hajói bátrabbak és közelebb merészkednek....könnyebb célpontot nyújtva ezzel..

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56019) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Laposon azt írja hogy disconnected from EA online, PB-t updateltem, mi a kínja?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#56020) Sabre válasza aizen92 (#56004) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem csinálta ma is és fent van az új plugin, nem értem.. :F

(#56021) DeadMeat válasza stoon (#56012) üzenetére


DeadMeat
veterán

Arra még sajna várni kell.. Elvileg a gép már holnapra ide ér, a net, az még mindig függőben.. Mobilnet akarnak minden áron rám sózni. Me hogy négygé és az milyen gyors.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#56022) kisza25 válasza DeadMeat (#56021) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja csak lenne 150-350-es pinged, én Ausztriában 1x próbáltam vele játszani:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56023) DeadMeat válasza kisza25 (#56022) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pláne, hogy a házban az ablak mellet van 1 pálcika térerő... Szerintem nagyon kapcsolódni sem tudnék vele.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#56024) laposonly11 válasza marilllyo (#56018) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Van egy csomó 1 player start obliteration és ctf szerver, ha csak a medál érdekel."
- Ez így értelmetlen sőt csalás!

Ordo est anima rerum.

(#56025) lofagi válasza DeadMeat (#56021) üzenetére


lofagi
addikt

Hehe most már akkor majd átérzed amit én! Valamit azért remélem be tudnak kötni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#56026) marilllyo válasza laposonly11 (#56024) üzenetére


marilllyo
veterán

Mondom, ha csak a medál érdekel...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56027) lofagi válasza laposonly11 (#56024) üzenetére


lofagi
addikt

Csalásnak azért nem nevezném :D Csalásnak azt nevezném amikor előnyre teszel szert a másik játékossal szemben, esetleg neki még hátrányt is okozva ezzel. Az, hogy vannak medálok amiket az ember nem tud megszerezni, mert számtalanOK nem egy nagy valami ha meg van vagy épp nem úgy szerzi meg, mint más. Amúgy szerintem pedig nagyon sokan vannak akik haverokat megkérve csinálnak meg 1-1 assigmentet, hogy ne kelljen vele sokáig szenvedni, de ettől még szerintem ez nem csalás. Szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#56028) marilllyo válasza lofagi (#56027) üzenetére


marilllyo
veterán

Én örültem volna, ha Perfect Landing assignmentet az emberek nagy része 1-1-ben csinálta volna meg. Akkor esetleg Firestormon a helikopterek nem csak a toronyig repültek volna. Bár mondjuk amikor mindenki a GOL magnumot hajotta...én akkor könnyedén öltem a Cruise Missile-vel. A tornyot kellett lőni. 2-3 mindig feküdt ott :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56029) Dtomka válasza lofagi (#56027) üzenetére


Dtomka
veterán

"pedig nagyon sokan vannak akik haverokat megkérve csinálnak meg 1-1 assigmentet, hogy ne kelljen vele sokáig szenvedni, de ettől még szerintem ez nem csalás. "

Az ilyen játékos(ok) emiatt elveszíti(k) a játék igazi hangulatát, értelmét.

A BF3 (premium) ban mindent 1edül semmi segítség nélkül értem el. Anno valaki még oltani akart, h 700 órát játszottam és még nem vagyok 100 rangú?Hát nem, de szinte mindent feloldottam....+ fegyverekhez kiegészítők megszerzésére is elment sok idő. (van akik 100 * -ja van 1 fegyverrel....nem lehet 1 kicsit sem unalmas :) )

Én a 4 ben sem fogok ilyen (alacsony) színvonalra süllyedni... ;] :)

[ Szerkesztve ]

(#56030) @rglaaf válasza Dtomka (#56029) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem tudom szerintem inkább menjen 1-2 kedvenc fegyverrel és tegye a dolgát, mint assigment-ekkel buziskodjon és közben elmegy a kör

PSN:BiZzare_0 ️

(#56031) Sabre válasza @rglaaf (#56030) üzenetére


Sabre
őstag

Szerintem is, vannak értelmes assignmentek de a gol magnumért én is anyáztam rendesen, proxy hallotta premierben :D

(#56032) kisza25 válasza Dtomka (#56029) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én úgy szoktam, hogy mikor egydül vagyok, nincsenek haverok akkor szórakozom assignmentel (mondjuk közben megérkeznek akkor hagyom általában), mikor megy a csapat akkor meg visszatérek a megszokott fegyverekhez (bár mondjuk tegnap pont nem így volt, mert a p90-el szenvedtem, nem hittem el, hogy valami ekkora fos legyen, de az, abban 50 lőszer van és egy emberre nem elég, ha 10 méternél messzebb van egy vicc)
Bf3-ban 83 fegyvert vittem el 500 kill-ig és mind kiunlockoltam:D ja és top5 fegyverrel volt 30000 kill ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56033) Dtomka válasza @rglaaf (#56030) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez nem doom-quake vagy Unreal, hogy csak hentelni kelljen. A legtöbb assigmentért folytatott harcban a player a csapatnak is segít. De aki úgy játszik mint ahogy a véleményedben megfogalmaztad, az nem tudja...

#56032) kisza25
:C
Egyetértek. Viszont közelharcban simán le lehet vele 2-t szedni. Pár kört mentem, a p90 nel is, aztán mikor kezdtem jobban játszani, folyton írták, hogy p90 noob....meg low skill... :)

[ Szerkesztve ]

(#56034) marilllyo


marilllyo
veterán

Én szeretem az assignmenteket...ha nem valami bődületes baromság. Mondjuk ez igazán konzolon volt divat mindig is.
Pl. a Bad Company 2 assignmentjei kimaxolása a mai napig benne van a "top 10 legnehezebb" listában.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56035) laposonly11 válasza Dtomka (#56029) üzenetére


laposonly11
senior tag

Pacsi! :)

Ordo est anima rerum.

(#56036) kisza25 válasza Dtomka (#56033) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

közelről bármivel leszedek 2 embert, még asval 21 lőszerével is, de 31 lőszeresek 3 emberre is elegek, de messzire ez semmire nem jó, mert szórja összevissza a lőszert, még pötyögtetve is, ahogy mondani szokták meggymag köpködő:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#56037) DeadMeat válasza lofagi (#56025) üzenetére


DeadMeat
veterán

Atereztem én, csak hova tenni nem tudtam eddig sem és most sem. Egy fisi-fosi kis nyomi országban hamarabb kötök jó minőségű stabil netet, mint itt. A legjobb amit tudok kötni az a adsl, abból is 20 fontért 10 mega fel, egy le.. De ez legyen a legnagyobb gondom.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#56038) bul07


bul07
nagyúr

Mis a sz@rt lehetne ezzel csinálni hogy a legújabb DLC-n több fps-em legyen
A többin simán megvan a 55-65fps, de a legújabbon 20-40fps van
Már minden low-on van

Az olyanok kíméljenek akik új gép vásárlását javasolnák , ha eddig megvolt a 50fps akkor program hiba miatt csökkenhetett

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#56039) zzola


zzola
félisten

Ma végre Megérkezett az utolsó alkatrész is az új gépbe , este újból jövök anyázni... :))

[ Szerkesztve ]

(#56040) marilllyo válasza bul07 (#56038) üzenetére


marilllyo
veterán

Felbontást vedd vissza. Esetleg a resolution scale-el tudsz variálni. De az csak akkor hoz eredményt, ha a GPU ami miatt kevés az fps.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56041) silver87 válasza urbi73 (#56006) üzenetére


silver87
tag

Köszönöm. Örülök, hogy tetszik :)
Egyébként gyakran fogok ide kitenni videót, már másikat is tettem ki.

Akinek van javaslata hozzá írja meg. :)

(#56042) laposonly11


laposonly11
senior tag

Na basszus kifogtam egy szervert ahol első lettem nagy nehezen, erre rám írják hogy wallhacker vagyok(azt sem tudom mi az) aztán el kezdték szídni a magyarokat thiefs, rapers stb. :O és végül bannoltak klassz mi?
"State reason: DAILY BAN" Na ez is egy szerver ahol a házi gazda nem szereti ha a vesztes csapatban játszik, :Y és kirúgja a másik fél legjobbjait, kár hogy nincs tiltó lista hogy legközelebb ne szaladjak ilyenekbe! :W

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#56043) Chrys_


Chrys_
addikt

Tegnap láttam egy ordas nagy hibát a Propaganda mapon: CQ-ban a B pontnál szerintem szétlőttek egy épületet a kerítés mellett, de sehol nem maradt törmelék. Akik az "épületben" vagy a "törmelékben" voltak, azokat nem lehetett lőni, de úgy látszottak, mintha csak egy téren lennének. Vagyis lehettett őket lőni, bizonyos szögekből, gondolom ott, ahol a képzeletbeli rések voltak a falak között.

(#56044) Zolee11 válasza laposonly11 (#56042) üzenetére


Zolee11
senior tag

Oh tudod milyen apróságoktól leszel már cheater, pl. ha le akarnak hentelni késsel, és kivéded, máris cheater vagy... Olyan tudatlan emberek játszanak, hogy hihetetlen. Jó példa az "Isten állatkertjére és alacsony kerítésre" a különböző "tehetségkuktató" versenyek, hihetetlen mikről hiszik azt az emberek, hogy azt jól csinálják, és ha ebben megcáfolják, akkor más a hibás, más a rossz, és persze itt cheater.

Ennek a másik fele, aki jól játszik, (persze mert a legdrágább egere van, hardvere sem rosszabb mint a legjobb, minden adott, és szabadideje is van bőven, hogy játsszon), aztán ha valami miatt nem sikerül nyerni, akkor ki van akadva, ilyen noob, olyan noob, sz*r a csapat, gyenge mindenki. Értem én, hogy jól tolja, de fogja már fel, hogy egy jó katona még nem nyer háborút, és ez egy háború alapú játék, tehát a megnyerésének érdekében bármit fel lehet használni. Itt persze nem arra gondolok, hogy 20 kemper felmegy egy magas pontra és nem lehet tőlük játszani, nekik szoktam is javasolni a Sniper Elite játékot, lehet ott tolni :DDD.
De egy AWS vagy hasonló fegyvert használó attól noob, hogy nem kell egyfolytában tárat cserélni? Nem valóban nem, de távolabbra úgy szór, hogy egy valódi noob nem tud vele mit kezdeni.
Szóval ez az el vagyok magamtól szállva kategória, igaz ez kevésbé bosszantó mint az első.

És hamár a cheatereknél tartunk elég sokszor látok én is gyanús egyéneket, persze a hitreg is nagyon gyenge, de ez még nem magyaráz meg mindent. Olyan pályákon ahol lehet harckocsizni, repülőzni, ott simán lehet valakinek 40/5 -ös K/D aránya, de egy hentelős pályán, ahol semmi jármű és ahol bármikor oldalba kapnak? :) Persze nagyon ügyesnek kell valakinek lennie ehhez, no de mindig? Körökön át? Soha nincs balszerencséje, sose kapják oldalba vagy hátba többször, alig párszor... kicsit nehezen hihető dolgok. :)

no brain, no problem

(#56045) marilllyo válasza Zolee11 (#56044) üzenetére


marilllyo
veterán

AWS.... jó az közelre távolra :D Imádtam :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#56046) stoon válasza marilllyo (#56026) üzenetére


stoon
őstag

pár medál nekem is hiánycikk és hajkurászom! egyeztethetünk ha gondolod :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56047) wolf13


wolf13
őstag

Valaki játszik PR - Telekomos nettel ? ha igen akkor nem szokott gond lenni a pingel?

(#56048) birorichard


birorichard
őstag

Hát ez egy kva jó rush volt, 8 m-com arm, kb. kettő nem robbant fel belőle.

(#56049) stoon válasza birorichard (#56048) üzenetére


stoon
őstag

nekd adott arra +8 skillt , nekem erre semmit????

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#56050) kisza25 válasza Chrys_ (#56043) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyett láttam már zavod rush-on

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.