Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) iMaverick


iMaverick
addikt

Az új IRAM szerveren van valami recon limit? Csak azért kérdem, mert kilőttem spanglee001 kollégát és mindenféle magyarázat nélkül kivágott a szerver. Ez kicsit szánalmas... (Nasha Strike-os pálya.)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58002) kriszpontaz válasza urbi73 (#58000) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Már kijött, Hardline a neve.

;]

(#58003) spanglee001 válasza kriszpontaz (#58002) üzenetére


spanglee001
addikt

ugytudom 3 limit van, nagyonritka hogy sniperkedjek
de ha kilőttél ;]
nem vagyok ott admin vagy ilyesmi, ha ilyenre gondoltál
viszont most látom hogy pinged magas, 130 nál kickel

tudom hogy félrement, olyan éhes vagyok hogy nem látok :O

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#58004) kriszpontaz válasza spanglee001 (#58003) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Félrement.

(#58005) iMaverick válasza spanglee001 (#58003) üzenetére


iMaverick
addikt

Ez nekem ment. :D

Viszont akkor miért nem azt írja? Vagy még ennyire new a New IRAM szerver? :DDD

(Ilyesmire azért oda kell/ene/ figyelni.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#58006) Olympos


Olympos
aktív tag

Szar szemét DICE.

Kidobnak egy játékot egy éve, és még most is teli van buggal.

Jó hogy nem lakást árulnak, még meg kellene köszönni nekik, hogy egy év után van végre víz, csak épp nem mindig és nem meleg.
Most a Defuson basztam fel az agyam, még mindig bugos.

(#58007) zzola válasza Olympos (#58006) üzenetére


zzola
félisten

Elég szánalmas egy brigád! A javítások megjelenésekor meg újra előjönnek a régi hibák, + még újabbak is!

(#58008) pohár válasza zzola (#58007) üzenetére


pohár
félisten

sőt, lassan el se indul a játék!

Olympos... remélem ezt közölted velük is a BattleLog fórumában :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58009) Olympos válasza pohár (#58008) üzenetére


Olympos
aktív tag

persze...minden "Üdvözlő Patch" szövegnél egy két anyukaüdvözlettel együtt....

(#58010) pohár válasza Olympos (#58009) üzenetére


pohár
félisten

akkor ne várd, hogy majd javítják...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#58011) zzola válasza pohár (#58010) üzenetére


zzola
félisten

Pedig én is úgy szoktam. Építő jelleggel az összes battlelog híreknél beküldök nekik 2x egy jó ***** k*** a****-at.... :DDD :DDD

(#58012) Olympos válasza pohár (#58010) üzenetére


Olympos
aktív tag

:W
persze..."miért is várnám" egy évvel a tranzakció megtörténése után, hogy megkapjam azt, amiért fizettem.

(#58013) Olympos válasza pohár (#58010) üzenetére


Olympos
aktív tag

Na!

Akaratlanul is felbőszítettél és elkezdtem írogatni a BF4 technikai fórumába, hogy a Defuse hibás.
Megdöbbenésemre, már vagy x ezer jelentés volt a témában július óta, mégse oldották meg.

Gondoltam tele spammelem a fórumot "Defuse BUG" threadekkel, hátha a sokból valamelyik EA/DICE szerkesztő elolvassa (mert percenként jönnek létre a Threadek vmi idióta "neked milyen a k/d arányod" témába)...hátha így feltűnik 4-5 egyforma Topic... ;] .

Hát fel is tűnt nekik.
Egyre alpáribb stílusomat rajtuk gyakoroltam...ahogy az egyik mérges EA előfizető is írta egy nagyobb BF4 szerver leálláskor: "Inkább rajtatok vezetem le a feszültségem, mint visszamenjek verni a gyerekeimet...."...szóval írtam és írtam nekik....

...míg végül EA bant kaptam. :DD
Mindent kinulláztak, de csak pár perce.
Szerintem nekik is van főnökük, aki azért tudja, hogy véleményt formálni lehet, így visszaadták a jogomat, be tudtam lépni a játékba.
Eddig ez volt az üzenet a Battlelogba lépve: REMINDER: LEAVE YOUR FEEDBACK IN THE FORUMS!
(Ezt ott lehetett olvasni, ahol bejelentik a szerver leállásokat....)

Csak úgy megosztottam Veletek...
...legalább tudom, hogy elolvassák amit írunk, és ha kérünk, jogosan, akkor sokszor nem válaszolnak, ha viszont erre szidunk (szintén jogosan), akkor bannolnak, ijesztgetnek.

(#58014) SkyS1gn válasza Olympos (#58013) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az alpári stílussal finoman én azért kaptam az 1 éves interakció bannt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#58015) stoon válasza Bjørgersson (#57961) üzenetére


stoon
őstag

nekem meglett mind de én csak 192 nyitottam :DDD :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#58016) marilllyo


marilllyo
veterán

Én egy picit sajnállak titeket srácok. Lehet, hogy én/mi kaptam/unk ilyen VIP Battlefield-et de nálam teljesen jó. Sem .exe hibák sem más. Tegnap 4 csingiling meg 1 kör CQ-t is lenyomtunk de rendben volt minden. A hitbox is jó. Ha meghaltam az nem a DICE hibája volt. Bár én képes vagyok elfogadni ha nem 3-mas a KD-m minden körben. Maga game crash az is ritka volt nálam. Bár eléggé élére állított op-rendszerem van. Semmi felesleges háttérprogram, semmi tuning, legfrissebb driverek meg hát persze én notiról nyomom...biztos ez is közrejátszik. 560 óra alatt eddig sem nagyon szidtam....és nem hittem volna, hogy a patch majd bármit is javít. De kellemes meglepetésként ért, mert úgy érzem kicsit finomabb lett a játékmenet. Azt érzem, hogy képes vagyok olyan fegyverekkel is érvényesülni amikkel eddig annyira nem...Bead olyanokat is amiket eddig max assist-ra.
De az tuti, hogy szerver és szerver között van különbség.

2 hiba van ami...tényleg hiba és illett volna kijavítani. Az egyik a defuse mód. Bár nem próbáltam, de ahogy olvasom még mindig bugos. A másik amit tegnap is beszéltünk, hogy a 2x magnifier bugos. Néha felcseréli a közelítést a coyote-tal. Ásszem a reload-hoz van köze. Ezeken kívül....szerintem rendben van. Illene elfogadni azt a tényt is, hogy ez a legkomplexebb multiplayer fps amit valaha is csináltak eddig...és mint olyan sosem lesz tökéletes. Azt az első fél évet soha senki nem fogja nekik elfelejteni az biztos...de most már azért...tényleg játszható.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58017) eugabesz válasza iMaverick (#58005) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha azért dobott volna ki,azt írta volna.Minden be van állítva az új szerveren is,tehát valószínű,hogy semmi köze hozzá mivel öltél
.A sniper limit 3-3 játékos oldalanként,de legközelebb megéri a csetbe beírni,hogy !sniper,s tudni fogod van-e még helye.De szinte biztos,hogy nem azért dobott ki.
A ping limit 120,de kétszer figyelmeztet,aztán dob ki.
Néha rá kell nézni a csetre és sokkal több információd lesz.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#58018) Olympos válasza SkyS1gn (#58014) üzenetére


Olympos
aktív tag

Most mégis kaptam 3 nap Fórum kitiltást, de természetesen játszani azt tudok :)

(#58019) aram01


aram01
nagyúr

jöttem kérdezni: SERVICE STARS-ból mennyit lehet összeszedni? van plafon?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58020) Mappa válasza aram01 (#58019) üzenetére


Mappa
addikt

Szerintem nincs, BÖF3-ban ilyen 245.000 killes emberkéknél simán adja a 2450 service start. Nem hiszem, hogy BÖF4 -nél ez másképp lenne.

példa: BÖF3 top1 killer :DDD

szerk.: Sorry :B de van, 100 a max itt 4-ben. Franc se gondolta volna

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#58021) marilllyo válasza aram01 (#58019) üzenetére


marilllyo
veterán

Viszont ~20 felett már nem ad érte xp-t.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58022) stoon válasza marilllyo (#58021) üzenetére


stoon
őstag

te beléptél a "TEK"-be?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#58023) FollowTheORI válasza Mappa (#58020) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs limit... valamit benéztél. :)

Jah hogy a fegyverekre gondoltál... ok.
Ott sincs amugy... csak a stats nem mutat többet... de ha elmész az unlock oldalra ott látod felette is. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58024) marilllyo válasza stoon (#58022) üzenetére


marilllyo
veterán

Mármint a platoon? Valamikor régen biztos... Bár 2 srác volt fenn battlelogon ismerősként onnan de az egyiket azóta bannolták cheat miatt :DDD
Miért?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58025) stoon


stoon
őstag

valaki tudja hogy az msi aftb. bezavar e még a bf4 be illetve ha jól emléxem ,talán a win7 64 bitet nem bírta?

(#58024) marilllyo: pont ezt akartam mondani, hogy nem csak volt hanem van is köztük! múltkor pont összefutottam velük , és a statjukra kukkoltam! rákérdeztem hogy tőlük bannoltak játékosokat, kikérték maguknak ők nem csalok de 5 perc után már leléptek :F ha nem azok akkor miért léptek le?

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#58026) kisza25 válasza FollowTheORI (#58023) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pedig nekem az IFV igen régóta 100-on pihen

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#58027) }{3@Đ$}{0ot válasza stoon (#58025) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Én is használom az MSI After-t és simán megy a játék.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#58028) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Letöltöttem a Premium csomagot, de campaign módban továbbra is a China rising pack jelenik meg csak (Digital Deluxe csomag volt előtte), amit már teljesítettem, illetve újrakezdtem.
Gondolom a többi is játszható campaign módban - kérdésem, hogy miért nem látom őket?

[ Szerkesztve ]

(#58029) Bjørgersson válasza Tomdriver (#58028) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Utánaolvastál mire jó a Premium csomag? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58030) FollowTheORI válasza kisza25 (#58026) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, de az csak a weboldal limitációja amugy. :)

Mert pl a játékmódon nincs limit, se a kasztokon... biztos úgy voltak vele elég 100-ig jelezni a stat oldalon a dolgokat (vagy bug :DDD).

És itt sem látszik például a limit.

Ettől független érdektelen e-penis adat. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#58031) Tomdriver válasza Bjørgersson (#58029) üzenetére


Tomdriver
őstag

Bevallom őszintén: nem!
Csak beleugrottam, hogy minél több pályán gyakorolhassak....
Ezek szerint a többi pack campaign módban ez alatt nem múködik?
Akkor így jártam. :O

(#58032) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Beraknám ide is a gondom, mert két topikot is megjártam vele, eredmény nélkül, hátha itt több szerencsém lesz. A problémám sajna a BF4 multit is érinti.[link]
[link]
[link]

Még annyit a fentiekhez, hogy a netkapcsolatban nincs változás a korábbiakhoz képest, pingteszttel, meg speedtestnettel ellenőrizve.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58033) Bjørgersson válasza Tomdriver (#58031) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosan, mivel a játék lényege a multiplayer lenne. :) Az a szaros egyjátékos mód is csak a COD majmolása miatt került bele, hogy elmondhassák, a Battlefieldben is van campaign.

Elég lesz most már a gyakorlásból, irány élesben játszani! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58034) Tomdriver válasza Bjørgersson (#58033) üzenetére


Tomdriver
őstag

:)
Bakker, pedig gyakorolni kéne még, 2 perc alatt kicsináltok, próbáltam, vattaember maradok örökre. :D
Még végigcsinálom a campaignt normál meg heavy módban is, aztán beszállok.

(#58035) aram01 válasza Mappa (#58020) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi megint okosabb lettem

(#58021) marilllyo: akkor csak 20-ig gyűjtöm öket célzottan :D

(#58034) Tomdriver: én is csak bonuszembernek járok fel, de mindegy a magam szórakoztatása csak a cél

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58036) Bjørgersson válasza Tomdriver (#58034) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ahogy érzed, bár ha mindig csak botok ellen játszol, normális játékosok ellen sosem fogsz megtanulni játszani. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58037) lotTóni válasza Tomdriver (#58034) üzenetére


lotTóni
tag

Pedig a legjobb gyakorlás élesben tolni.Vattaember vagyok én is,de a morcosabb fajtából : Én visszalövök :DDD

....two beer or not to be....

(#58038) marilllyo válasza Tomdriver (#58034) üzenetére


marilllyo
veterán

Végigviheted 100x is hard-on a single-t. Azok mindig ugyanúgy ugyanott jönnek....egy határ fos MI-vel. (Bár némely hús-vér játékost még ők is felülmúlnak).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#58039) stoon válasza }{3@Đ$}{0ot (#58027) üzenetére


stoon
őstag

felteszem és rákukkantok thx :R

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#58040) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Köszi mindenkinek a tanácsokat!
Megpróbálok minél előbb ott lenni veletek. :)

Van valami magyar topic ezen kívül, ahol eldöntitek melyik szervere csatlakoztok fel pl. adott időpontban? Vagy ha TS, akkor server adresst, psw-t megadnátok?

(#58041) kriszpontaz válasza Tomdriver (#58040) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Vagy ha TS, akkor server adresst, psw-t megadnátok?

Persze, ha mélyebb a hangod mint egy 9 éves kiscsajnak :DDD.

(#58042) Tomdriver válasza kriszpontaz (#58041) üzenetére


Tomdriver
őstag

Csak 53 múltam, így szerintem biztosan... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58043) pendre54 válasza pendre54 (#58032) üzenetére


pendre54
addikt

Szóval erről a gondról írtam korábban, most csak a Battlelog van elindítva a neten, még az Origint se indítottam, és a procit már 78%-on tekeri a net.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58044) Bjørgersson válasza Tomdriver (#58042) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kettő nem zárja ki egymást. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58045) Bjørgersson válasza pendre54 (#58043) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet, hogy valami böngészőnek a kiegészítője terheli így a procit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58046) pendre54 válasza Bjørgersson (#58045) üzenetére


pendre54
addikt

Mint írtam a korábbi linken is, gyakorlatilag 1-2 kiegészítőt használok csak, még reklámblokkolók sincsennek fennt, két nappal ezelőtt is ugyanezek voltak, és semmi gond nem volt se az IE10-nél, se a Firefoxnál.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58047) aram01 válasza Tomdriver (#58042) üzenetére


aram01
nagyúr

53? akkor neked nagyobb tapasztalatod van, mert 2 évig voltál katona ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#58048) pendre54 válasza Tomdriver (#58042) üzenetére


pendre54
addikt

Nyugi, csak semmi pánik, én már 60 elmúltam, és 130-as lütyőgenerális vagyok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58049) pendre54 válasza aram01 (#58047) üzenetére


pendre54
addikt

Én is lehúztam 26 hónapot, sőt még ilyenem is van.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#58050) aram01 válasza pendre54 (#58049) üzenetére


aram01
nagyúr

én csak 12-öt és csak negyven leszek,végre egy hely ahol nem én vagyok a legtapasztaltabb :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.