Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Kevin's válasza syler123 (#40248) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ezek után hülye lenne megmondani :DDD Én is jelenteném azonnal,de hát az emberek többsége nem hülye csak rájátszanak :K

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40252) Liquidator válasza Anfänger (#40213) üzenetére


Liquidator
tag

majd átküldöm az aimbotomat a legjobb én fejlesztettem ki csak BF4 és CS GO ban használható külön 1 tb s vinyóra kell telepiteni 10 éve használom lenyomozhatatlan irjál privátot ott megbeszéljük... amugy a Winnie és a Bizzare is ezt használja Proxynak jövő héten küldöm át... :DDD :DDD :DDD

(#40253) Anfänger válasza Liquidator (#40252) üzenetére


Anfänger
őstag

:DDD :DDD

De ne aggódjatok,valamit okoznak,mert minden szerverröl kidob a PB. Lehet, a Dice-nál már nem melóznak,péntek van ,hehe.
Ha legalább annyira jó lenne a hitbox,mint a bf3-ban,akkor sajnálnám,de így nem igazán hat meg.
Szóval nem remegek érte,ha remegnék,mennék holnap,vennék egy másikat.

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40254) sixpak válasza DeadMeat (#40249) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fasz tudja mi volt a nevük, de a két topicban (BF3-4) már volt pár ember, akiről kiderült a turpisság.. és ez egy olyan közösségben, ahova csak pár ember ír, nem elhanyagolható szám....asszem :-)
De amúgy leszarom az egészet, szerintem a csalók mind sérült emberek, akiknek az életben nem sikerül semmivel kitűnni és ezzel kapnak egy esélyt....:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#40255) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Bazdmeg ha itt 10-ből 7 ember nem kempel akkor senki. :W Rohadjon meg az összes. Elb@asszák az egész játékot

[ Szerkesztve ]

(#40256) JamesHun


JamesHun
addikt

ennek mi a trükkje?
Destroy 25 vehicles with any aircraft 4/25
repülővel kell, vagy lehet helivel is?

SeriesX: JamesSHun

(#40257) hermanyi válasza Nxn908xxx (#40255) üzenetére


hermanyi
őstag

337829
EB AIMBOT #59083 5a578239 Sgt_Lavidaloka 80.98.*.85Hungary 247 15 mins ago
Vannak ilyenek nem kell izgulni és még PH-s is :N :N :N

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#40258) Snip3r_HUN válasza hermanyi (#40257) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Na csak megbukott. Aztán jöhetnek azzal hogy csak kipróbálták, meg is érdemlik. :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40259) Nxn908xxx válasza hermanyi (#40257) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Pont az előbb találkoztam vele Shanghai tdm-en.
De érted megyek, elsőre másodszorra harmadszorra is kemper lő ki. Hát ilyen nincs. Utána meg annyit látok hogy ugrál... :W
Üzenem az összes cheaternek, kempernek meg ugrabugrának: link

(#40260) Winne


Winne
nagyúr

Na most akkor már mindenki kiverette a nyálát a pH-s csalókról? Akkor pihenhettek. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#40261) Anfänger válasza Winne (#40260) üzenetére


Anfänger
őstag

:DDD

Úgy veszem észre,megszaporítottam a péntek esti hozzászólások számát ezen a fórumon. :Y

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40262) Jeollam válasza Winne (#40260) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Ugyan maradj már ezek komoly dolgok, ezekről beszélni kell xD

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#40263) gali777 válasza hermanyi (#40257) üzenetére


gali777
őstag

:C :C :C "ő csak kipróbálta" meg is érdemli :D

(#40264) Kevin's válasza hermanyi (#40257) üzenetére


Kevin's
senior tag

Idézem újra ön magam :)

"Nem akarok belekontárkodni,de Sgt lavidaloka is cheater kiderült, hogy wallhack-et használt elég szánalmas egy dolog pedig nagyra értékeltem, mint ph-s tag én már semmin sem lepődök meg ... :( "

Azért nem gondoltam róla ,de megint banolták régebben láttam hónapja kb,hogy wallhack használt és banolták most nézem aimbot :DDD

(#40259) Nxn908xxx áhhh ezen szakadtam ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40265) JamesHun


JamesHun
addikt

ennek mi a trükkje?
Destroy 25 vehicles with any aircraft 4/25
repülővel kell, vagy lehet helivel is?
helivel 3-at is öltem, de mégsem adott be egyet sem
mit csinálok rosszul?

SeriesX: JamesSHun

(#40266) M@rdel válasza Anfänger (#40261) üzenetére


M@rdel
őstag

Gondold el, ha mindenki őszintéségi rohamot kapna a fórumBan! :D
Én csak a sz@r stat-l tudom bizonyítani, hogy nem vagyok az!

(#40265) JamesHun Járművet kell pusztítani.

[ Szerkesztve ]

(#40267) Kevin's válasza Kevin's (#40264) üzenetére


Kevin's
senior tag

Gyűlölöm az ipad-et folyamat kijavítja a szavakat :W :W Sorry a helyesírásért :U

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40268) sixpak válasza Kevin's (#40267) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kapcsold ki...gondolj bele, akire ráférne, hogy kijavítsa, annak nincs ilyen funkció a tablet/telefonján....na az fájdalmasabb.:-)

Winne: felettébb érdekes a hozzáállásod a dologhoz...mégis mit kéne csinálni az ilyenekkel, megveregetni a vállukat? :F

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#40269) eugabesz


eugabesz
őstag

Akkor most kezdjek el én is rettegni,mert macrozható egerem van??(x7) :B :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40270) Bjørgersson válasza eugabesz (#40269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem makrózod, akkor miért kellene rettegned?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40271) marilllyo


marilllyo
veterán

Nekem is X7-esem van. Még a legelső változat..optikai...valamikor 2008-9 környékén vettem...nem tudom, hogy ezzel is működne a makró...de soha nem is próbáltam ki...kb másfél hete tudom, hogy ezekkel lehet makrózni. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40272) Kevin's válasza eugabesz (#40269) üzenetére


Kevin's
senior tag

Nekem is X7-es van,de már eléggé nyúzott. Macrot még sosem látott és nem is fog,amíg használatban van! Egyébként eladó 500 ft macro huszároknak különösen ajánlott!! :DDD Jó lenne lecserélni egy logitech g500-ra sok jót hallottam róla. Használ vki ilyen egeret,mennyire megbízható? Ez lesz az első logitech egerem :K :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40273) eugabesz válasza Bjørgersson (#40270) üzenetére


eugabesz
őstag

Nos....
A házaspár kimegy horgászni,csónakkal a tóra,de olyan gyenge a kapás,hogy a férj megunja és elmegy a helyi kricsmibe inkább,sörözni.
Az asszonyka meg mit volt mit teeni,gondolt egyet,befeküdt a csónakba egy jó könyvvel és olvasgatott.
Kis idő múlva,mellésuhant a halőr és azt mondta:
-Asszonyom,meg fogom birságolni,mert tiltott helyen horgászik.
-Na de uram,nem látja hogy olvasok??
-Azt mindenki mondhatja,ott van a felszerelés ön mellett a csónakban!Tehát minden lehetősége megvan rá,hogy horgásszon -mondta a halőr.
Mire az asszony:
-Akkor én meg feljelentem szexuális erőszakért!!
-Na de kérem,én nem nyúltam magához egy újjal sem!!
-Az lehet,de minden lehetősége megvan hozzá....

Tehát,igen,macrozható X7-es egerem van,akkor engem is bannolnak??
Nem??Na látjátok.Már nem is áll a sztori.

Kevin's:Nekem van egy G518-as ,kiválló egér,de már néha nem kattint a bal gombja...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40274) Anfänger válasza Kevin's (#40272) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!
A hirdetésre jelentkeznék? .
Olvastam,hogy eladó a macros egered. ;]
Mikó lehetne menni?
7 óra? :DDD :P

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40275) LamaCube válasza Kevin's (#40272) üzenetére


LamaCube
addikt

Nekem egy 9 éves mx518-am van és multiztam vele folyamatosan. 2x kellett megforrasztanom a bal mikrokapcsoló gombot a nyákba, mert kitört a forrasztásból. én biztosan csak logitechet vennék egérből.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#40276) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Ez a makró nem szoftver alapú? Akkor miért kell hozzá alkalmas egér? Ha jól tudom akkor ez arra való hogy ne szórjon a fegyver. Mi köze van ehhez az egérnek?

(#40277) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#40276) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert pl a lowend, 1-2-3 ezres egerekhez nincs külön szoftver.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40278) Nxn908xxx válasza Bjørgersson (#40277) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Ja értem. Akkor én nem tudok makrózni... :DDD

(#40279) Gyula84 válasza Anfänger (#40217) üzenetére


Gyula84
veterán

neked még el is hiszem hogy csak ki akartad a macrot próbálni :D de így jártál :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40280) Anfänger válasza Gyula84 (#40279) üzenetére


Anfänger
őstag

:D
ùgy voltam vele,hogy nagyon sok vesztenivalóm nincs vele,mivel ez a játék sokszor az idegeskedésröl szólt,nem arról,hogy ezzel a híres netcode-al meg a bugokkal kikapcsolódjon az ember.Ha véglegesen bannolnak,akkor buktam 33 rongyot,ha csak stat resetben részesülök,akkor meg kezdem az egészet elölröl macró nélkül. ;)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40281) Bjørgersson válasza Nxn908xxx (#40278) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagy egyedül. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40282) Gyula84 válasza hermanyi (#40257) üzenetére


Gyula84
veterán

és csak kipróbálta :D na persze D.Orion gyere védheted :) no offense csak hát na

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40283) Maxdamage válasza Anfänger (#40280) üzenetére


Maxdamage
csendes tag

Na most lehet én tudom rosszul, de valaki javítson ki ha tévednék. Ha a pb bannol akkor nem tudsz felmenni olyan szerverre ahol fut. De viszont a statot nem fog nullázódni csak egyszerűen nem tudsz csatlakozni sehova sem mert a pb kirak automatikusan. De viszont ha a fairfight bannol akkor a neved mellett lesz egy szép banned felirat és még a stat is lenullázódik. és nem fogsz tudni sehova se menni. És van a 3ik lehetőség amikor statreset és 1nap vagy 1hét játék tiltásban részesül a delikvens. Miután letelt a tiltás, még 2 hétig figyelni fogják, és ha akkor se stimmel akkor jön a végleges bann. de itt van egy leírás is:[link]

Az élet egy Bugos tört szerver, ahol az Adminok Lvl 70-80 körül törlik az accountodat, és nem engednek újraregisztrálni.

(#40284) Anfänger válasza Maxdamage (#40283) üzenetére


Anfänger
őstag

Most abban a stádiumban vagyok,hogy a rangom megmaradt,de minden szerverröl repülök 2 sec után. :K

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40285) fornettisuti


fornettisuti
veterán

X7 A4tech gyermeke -anno nagyon nepszeru volt -jo makrozhatosag vegett.
A4techbol lett BloodyGaming, ezekhez gyarilag van makro sw (Core 3-5), ami eleg komoly netes infok alapjan.
Amugy pedig, legalis a makrozas legalabb annyira, mint Bf-ben normal modban, hogy szines haromszogekre es indexelt jarmuvekre lodoznek a normal-lowok. :-)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40286) marilllyo válasza Anfänger (#40280) üzenetére


marilllyo
veterán

A cheat-tel nem a készítőket és a játékot bünteted...hanem a többi játékost idegesíted... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#40287) LamaCube válasza Anfänger (#40284) üzenetére


LamaCube
addikt

Remélem maradsz is ennél a stádiumnál. Az nem magyarázat semmire, hogy idegesít a játék. Bezzeg, ha nem buktál volna le, akkor meg sunnyogtál volna tovább és 1x 2x lehet, hogy az aim is on lett volna. Az pedig, hogy ha tudod folytatod a játékot macró nélkül az már vicc kategória. Most, akkor nem kár érte és nem idegesít? Hogy is van ez?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#40288) Maxdamage válasza Anfänger (#40284) üzenetére


Maxdamage
csendes tag

akkor az bukta. ezzel már nem tudsz játszani. gondolom valami nyilvános hacket használtál amiben van egy két extra funkciók. mint pl:aim

[ Szerkesztve ]

Az élet egy Bugos tört szerver, ahol az Adminok Lvl 70-80 körül törlik az accountodat, és nem engednek újraregisztrálni.

(#40289) gali777 válasza Anfänger (#40280) üzenetére


gali777
őstag

A pb ban nem nagyon fog lekerülni, játszhatsz a többi cheaterrel a nem pb-s szervereken, jó szórakozást!

(#40290) Kevin's válasza LamaCube (#40275) üzenetére


Kevin's
senior tag

Köszönöm a gyors választ!:R
Akkor Logitech lesz,megkönnyítetted a választásom :)

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40291) CptAdamica válasza Anfänger (#40224) üzenetére


CptAdamica
veterán

Macro is ugyan úgy csalás, mint a többi finomság. Lényegében megváltoztatod az alap játék működését, tehát csalsz, nem kell szépíteni, megérdemelted.

Megyen!

(#40292) eszakas


eszakas
senior tag

Hali.

Ki a "keresztapu" nem tudjátok? Ismerősnek jelölt de nem tudom ki :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#40293) Anfänger válasza LamaCube (#40287) üzenetére


Anfänger
őstag

Hidd el,hogy nem sajnálom!
Ha stat reset lesz csak,akkor néha elöveszem majd,mint ezelött is,bár egyre gyakrabban visszamentem és toltam a bf3-at,söt a szar Cod Ghost-ot is megvettem,a hitreg még abban is jobb,mint itt. 4 vagy 5 napot volt fent a progi,érdekes,engem egyböl megtalált a PB, (nem is baj egyébként,örülünk,hogy odafigyelnek rá) mások meg évekig csalnak,velük nem történik semmi.
Nem akarom magam védeni,mert hibáztam,be is látom és ha hiszitek,ha nem, eddig életemben nem csaltam,sem Codokban,sem bf-ben,egyetlen egy multiban sem,ezt itt kivéve,ebben is a macro miatt. De nem magyarázkodok,aki elhiszi,elhiszi,aki meg nem,az úgysem.

(#40289) gali777
Nem,nem kell jó szórakozást kívánnod,abban az esetben ennyi volt a bf4 pályafutásom. :DDD
Nem is tudom,hogy alszom el ezek után nyugodtan.Nálam ez jelenti a legkissebb és legjelentékenyebb dolgot,ha épp ezzel nem fogok tudni tovább gamelni.

(#40291) san01! Most ez komoly? :U

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40294) Liquidator válasza CptAdamica (#40291) üzenetére


Liquidator
tag

a macro az nem csalas...

(#40295) kisza25 válasza DeadMeat (#40200) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

RS-2-nek gyors a reloadja azért is az az új favoritom, kár, hogy csak engineernél lehet használni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40296) Kevin's válasza Liquidator (#40294) üzenetére


Kevin's
senior tag

Hát akkor mi? :DDD (Macro=No recoil!!!!)Minden külyüknek macrot,aztán ne sírjatok,hogy egy lövésből leszednek a macro huszárok. Legyen még szarabb a játék nem elég,hogy a bf3 ban rengeteg van most már jönnek át ide! Lassan elő kell keressem a nintendo-mat ott még nem voltak csalók.... Óhhh azok a régi szép idők :DDD :D

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40297) lofagi


lofagi
addikt

ENNYIT A NAGY IRAM SZERVERRŐL KÖSZÖNJÜK EMESE!!! NEKTEK Lehet kempelni a kezdőt, fel se szállok és kilő az ADMIN!!! Hát elmentek ti a....

VERITEK ITT A NYÁLATOKAT, hogy mekkora jó az IRAM szerver?!?!? Gabaszt azt hittem,hogy ettől többet értek, de látom nem. De tudom ti fizettek a szerverért a ti dolgotok mit csináltok. Csak nem kell veretni a nyálat, hogy mekkora fasza gyerekek vagytok....

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40298) Jeollam válasza lofagi (#40297) üzenetére


Jeollam
aktív tag

Magyar szerver, mit vártál??

Első alapszabály MAGYAR SZERVERRE nem megyünk.. :U

Azt hittem ez vili mindenkinek..

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#40299) eugabesz válasza lofagi (#40297) üzenetére


eugabesz
őstag

Nézd,el leszünk nélküled is...egy alkalommal feljöttél és már véleményt is formálsz...egy szabály van,ami a közös csetben állandóan olvasható: No Base Camp CQ .Ennyi.Nem több.
És nem verjük a nyálunkat,kikérem magamnak,a többiek nevében is.
Am nem értem,felszálltál,kiértél a kifutó végére és kilőtt,ez olyan nagy dolog??...és ha nem egy admin lő ki??

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40300) CptAdamica válasza Liquidator (#40294) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor minek neveznéd, ha nem csalásnak? Megbütykölöd a fegyver szórását, ami csak egyetlen pontba fog összpontosítani, ellenben a sima játékossal, akinek elhúz, ha nem megfelelő a technika. Ezzel előnyre teszel szert, tehát csalás, te sem gondolod komolyan amit írtál...

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.