Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

"Reggel" valaki game ? Úgy 7-től 11-ig. :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40702) @rglaaf válasza Winne (#40699) üzenetére


@rglaaf
veterán

mintha a mai server update óta valami nem stimmelne jo az uccsón körön azért az aim müködött legalább 314%:D

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#40703) eugabesz válasza yodamester10 (#40674) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,látni az aláírásomban...ujra lett rakva a szerver,azért tűnt el...minden vaci új... :B :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40704) JamesHun


JamesHun
addikt

Get a kill-streak of 10 in a round
ehhez pontosan mit is kéne csinálnom, hogy meglegyen?
mostanában a "kill cam" oltári baromságokat mutat nálam
lelő egy tank és a pálya totál másik felén mutat valakit , hogy ő lőtt le
mutat egy srácot és egy mesterlövész fegyvert , de közben assaultos fegyverrel lőttek le
lelőnek erre egy csapattársat mutat aki 2 sarokkal mögöttem volt metro-n

SeriesX: JamesSHun

(#40705) Snip3r_HUN válasza JamesHun (#40704) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

10 ölés sorozatban, halál nélkül. A killcam meg az utolsó patch óta sz@r.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40706) JamesHun válasza Snip3r_HUN (#40705) üzenetére


JamesHun
addikt

köszi
akkor pihentetem, mert esélytelennek értem, hogy összehozzam :D
Destroy 25 vehicles with any aircraft 9/25
ehhez melyik pályát javasoljátok? kezdő helis vagyok és még csak pár dolgom van felnyitva helinél, meg repülőknél. milyen felszereléssel lehet már kellő képen sebezni tankokat, hogy összehozzam a maradék ölést?

SeriesX: JamesSHun

(#40707) Snip3r_HUN válasza JamesHun (#40706) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha a földi egységekre mész akkor scout helinél a 25 milis löveg + guided missile (stealth jettel ugyan ezt csak a 20 milissel).

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40708) Winne válasza @rglaaf (#40702) üzenetére


Winne
nagyúr

Naja, meg azt legalább ha kicsit nyögvenyelősen is kezdve, de legalább le tudtuk hozni. Azok a mocskok mindig együtt mozogtak, sokszor 3 tank és még 1-1 heli is támadt egyszerre, na akkor nem sok esély maradt.. :( :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#40709) kisza25 válasza Winne (#40708) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

kihagytad a gunshipet, meg a LAV-ot:P befigyelt néha a tanknál is, mintha 1lövéstől haltunk volna, mert annyian lőttek egyszerre, nem tudom mennyire volt tudatos, de elég jól nyomták :K azért mi nyertünk ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40710) iMaverick válasza Maxdamage (#40690) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem ez tetszik:

Az eredeti elképzelés egyébként az volt, hogy a pajzsot egy kézzel tartjuk, ezáltal bizonyos kézifegyverek birtokában aktívabb részesei lehettünk volna a csatának, ám a fejlesztés során világossá vált, hogy az elképzelés nem valósítható meg, részben azért, mert a fejlesztőknek „nem volt idejük elvégezni a szükséges animációs változtatásokat”, másrészt (és ez a súlyosabb) nem volt elég memória. Megtudtuk ugyanis, hogy az egykezes manőver a régi konzolokon egy megabyte-tal többet kért, és ezt bizony már nem tudták megoldani a DICE mérnökei.

Na ezért (sem) vagyok elájulva a konzoloktól... Az oké, hogy az utolsó Mhz-ig és az utolsó bit-ig kihajtja a rendszert, mert "fix" a hardver és a programozóknak "homogén" architektúrára kell fejleszteniük, de... Szóval ilyet, hogy 1 tetves MB miatt nem tudják megoldani az egyik kézben a riot shield, a másikban egy pisztoly... Pusztulat.... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#40711) prokxy válasza Winne (#40699) üzenetére


prokxy
veterán

Ha nem állandóan az RS szerveren lógnátok, mennék én is, TS-re is, de ez a 3 map már bazi uncsi...
Váltsatok már, vagy bizarre bennfentes, szóljon, h legyen SA, CR map is! :D

(#40710) iMaverick: nekem ez érdekes: "nem volt idejük elvégezni a szükséges animációs változtatásokat" már kész van, vagy mi??? Az 1MB-os pluszról inkább nem mondok semmit! ;]
Mellesleg COD copy...majd jönnek a killstreakre kapható kis szirszarok és lesz majd egy macska is a játékban, aki összeszedi nekem a lőszert az elhalálozott játékosoktól és hangosan nyávog, ha mozgás van a közelemben... :W :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40712) iMaverick válasza prokxy (#40711) üzenetére


iMaverick
addikt

Ha már "pet"-ek (alá WoW)... Esetleg valami qrva nagy pók... Két fa közé hálót sző és megfogja a scout helit. Minek nekünk AA mine? :C

Mondjuk a COD: Ghosts-os egyik traileren tényleg jópofa volt, ahogy a kutya kikapta a pilótát a heliből...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#40713) Snip3r_HUN válasza iMaverick (#40710) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Viszont dobálhatsz majd mögüle dobókést, c4-et, gránátot ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40714) lofagi válasza Snip3r_HUN (#40713) üzenetére


lofagi
addikt

Videjó merre van?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40715) Liquidator válasza prokxy (#40711) üzenetére


Liquidator
tag

ugysem fognak valtani szerot :D akkor is csak ezt a harom mappot toltuk mikor elmentem csak 64 esen :D a Bizzarral mar Roque fuggok voltunk mi Bizzare? :D

(#40716) Snip3r_HUN válasza lofagi (#40714) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Most rendereli le a sony vegas elvégre 38 gb-t ezzel a nettel necces lenne feltölteni :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40717) kriszpontaz válasza prokxy (#40711) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha te tartod a pajzsot és mögüle szednek ki a többiek az ellenfél csapatából embereket akkor kapod a RIOT kill assistot, vagy pontot nem szerzel csak pakolod magad előtt azt a sz@rt? ;]

(#40718) Snip3r_HUN válasza kriszpontaz (#40717) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha rád lőnek minden egyes kilőtt golyó után kapsz 1 xp-t :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40719) kriszpontaz válasza Snip3r_HUN (#40718) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Akkor már miért nem battlepackot? :D ;]

(#40720) prokxy válasza kriszpontaz (#40717) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, Metro pályán jól jön egy ilyen pajzs pl.B pontnál, de egyre több szarságot raknak ebbe a béta játékba.
Tegnap is javítom a tankom, erre nem tudok visszaszállni bele, mert nem engedi. 2x körbefutottam rajta, ellenőriztem a féklámpákat, indexeket és már mentem is tovább! ;]
Annyi bug (idegesítő feature) van benne, h beszarás... :O

(#40715) Liquidator: jók azok a mapok, nincs velük semmi gond, csak már unalmasak. Ott vannak a DLC-k és azokat nyomom inkább, ha egyedül, hát egyedül. :) Favorit.: Casipan, Gulf, Altai, gyalog meg Metro és Peaks.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40721) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ma 20:00kor NS LIVESTREAM végén a trailerrel...

"Tune in to the Naval Strike live stream as we debut the official trailer.

Watch live at 12pm PDT on March 19th: (Live stream URL will be provided soon)"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40722) prokxy válasza SkyS1gn (#40721) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem nincs fészem, van másik linkje is?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40723) @rglaaf válasza Liquidator (#40715) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ugy bizony egyébként CR-be nincs normális map talán a silk SA-meg hagyjuk inkább talán ott a Caspian

PSN:BiZzare_0 ️

(#40724) SkyS1gn válasza prokxy (#40722) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Zárójeles részt elolvastad? :U

(#40723) VAN der BOSS
RS-re bedobhatnának még sok jó mapot, Lancang egy fing...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40725) @rglaaf válasza SkyS1gn (#40724) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem azért ez a 3 map mert ezeken minden jármű megtalálható gátason + a harci csónak a többin meg nem jah és rendes cq mapnak néz ki

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#40726) FollowTheORI válasza iMaverick (#40710) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bullshit... lehet túl erősnek érezték. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40727) SkyS1gn válasza @rglaaf (#40725) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Shanghai, Paracel, Dawnbreaker... mind jobban, uncsi az a 3 map rajta, TE talán említhetnéd nekik :D

Vagy dlcs mapok.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40728) PAUBEN


PAUBEN
tag

14.3 driver nektek hogy szerepel?

(#40729) yodamester10 válasza eugabesz (#40703) üzenetére


yodamester10
őstag

Sajna hiába írom be a keresőbe nem találja.Egy battlelogos link kellene.

(#40730) Winne válasza prokxy (#40711) üzenetére


Winne
nagyúr

Én már azért is oda megyek, mert B1zarre ott van, nekem gyk tök mindegy melyik szerver, de ez a 48-as pont játszható méret és nem kell sokat várni a járműre sem, ez jól be van állítva.

Én is változtatnék pár dolgot, pl. Lancand le 600 ticketre, Silk be, Firestorm be, de hát ezért nem bérelek szervert. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#40731) @rglaaf válasza SkyS1gn (#40727) üzenetére


@rglaaf
veterán

SA-t fel tették amikor megjelent de 2 nap után ment vissza a sima mert kihalt a server, sokan vannak akiknek csak az alap játék van Shanghai, Paracel, Dawnbreaker egyik roszabb mint a másik na jó talán a paracel de ott meg megint az van hogy nincs minden jármű, talán majd a NS hátha nem lesz olyan rossz mint a CR

PSN:BiZzare_0 ️

(#40732) kriszpontaz válasza @rglaaf (#40731) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem tudom miért nem szeretik egyesek a Dawnbreakert, pedig korrektül játszható pálya szerintem.

(#40733) prokxy válasza SkyS1gn (#40724) üzenetére


prokxy
veterán

Németül írod legközelebb, akkor pöpecül fogom érteni, angol csak a cartoon network-os van :D

De már gugli transzléteztem, így ok. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#40734) SkyS1gn válasza @rglaaf (#40731) üzenetére


SkyS1gn
félisten

NSen ne számíts földi járművekre, szóval csalódni fogsz mert tudom hogy konzervdobi fan vagyol :)

Max 1 IFV de az is 1-2 mapon max.

"Battlefield 4 Naval Strike is focusing on naval warfare. Some land vehicles will be there, but they are very limited to give way for vehicles like attack boats, PWC’s, and the new ACV. There will of course also be air vehicles. But as mentioned: with Naval Strike focusing on water-based fights, there will be a limited pool of land vehicles."

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#40735) raggg válasza kriszpontaz (#40732) üzenetére


raggg
senior tag

Csípem én is! Sőt, én a lancangot is..

ragklaatPS

(#40736) DeadMeat válasza Winne (#40699) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az... az első kör valami gyalázat volt.. estem-keltem.Legtöbbször egy golyós ölésnek tűnt.Persze tudom, hogy nem az volt, meg a srácok az azonos platoonban is elég jól tolták, de hát csapat nélkül baszhattuk a behúzott zászlókat, senki nem spawnolt szinte rájuk..
Azért a második korrektre sikeredett :C

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40737) sixpak válasza SkyS1gn (#40734) üzenetére


sixpak
nagyúr

Amit múltkor linkeltél térképeket, azok közül az utolsón biztos lesz ifv....legalább is remélem.
Rengeteg út van ott a hegyes részen.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#40738) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na felért végre a tegnapi shanghai-os körről készült videó, képre katt a linkért.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40739) Gyula84 válasza Winne (#40730) üzenetére


Gyula84
veterán

én is unom már azt a 3 mapot mint proxy lancingot meg utálom, de általában felmegyek ha fent vagytok habár most a warthunder a menő :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40740) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#40738) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még hétvégén küldtem neked (meg még pár TCE tagnak) Battlelogon egy felkérést, visszaigazolsz majd?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40741) kungzi


kungzi
veterán

14.3 driver-el milyen a mantle? Még mindig hulladék? :D

(#40742) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#40740) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Svenssonarola néven ? Tele volt a friendlist így pár inaktív embert kipucoltam onnan, dobtam felkérést. :K

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#40743) spanglee001 válasza kungzi (#40741) üzenetére


spanglee001
addikt

Nemsokkal előrébb írtam, és mások is, hogy jó a driver dx és mantle alatt is.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#40744) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#40742) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, én vagyok az. Köszi, majd este visszaigazollak. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40745) kisza25 válasza SkyS1gn (#40734) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

IFV legyen a többi le van tojva :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40746) HeZzZ válasza kungzi (#40741) üzenetére


HeZzZ
senior tag

fél óra hibamentes játék után azt hittem, hogy oké a driver, de ki kellett ábránduljak... random fps droppok vannak még mindig hiába mantle vagy dx11 ...teszem vissza a 13.2-őt. az legalább oké. ugyan mindegy nekem, hogy 75 vagy 80 az átlag fps...

powered by Tiger Lake & GA10x

(#40747) DeadMeat válasza Snip3r_HUN (#40738) üzenetére


DeadMeat
veterán

De csodás hangja van az Awsnek :D zsir videjo, legközelebb ts is kellene. Imádom a hangom...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#40748) kisza25 válasza Snip3r_HUN (#40738) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

milyen mély hangom van:D
16:00-nál a tetőről lőnek, voltak fent vagy 5-en, 16:20-tól figyeld a kis térképet ott intézem el az összeset látszik is ahogy megyek fel liftel, majd sorban tűnek el:D aztán a chetet figyeld, kisza25 wanted 10killstreak, aztán a hackerezést :D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40749) iMaverick válasza spanglee001 (#40743) üzenetére


iMaverick
addikt

Pedig csatlakoznom kell a többiekhez: a Mantle még mindig sz@r. Én maradtam az új 14.3-on, de visszaraktam DX11-re... (Win7, Radeon HD7790 2GB)

szerk: erre a pálya témára... Nekem is a Shanghai volt a kedvenc BF4 alatt, meg a Locker. Most a BF3 nosztalgia kapcsán a Metro... :B

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#40750) DjDanee87 válasza iMaverick (#40749) üzenetére


DjDanee87
addikt

Rákerestem YouTubeon hogy hol lehet átállítani Mantle-re. Az miért van hogy nálam nincs a video optionsben bal felül Graphics API beállítási lehetőség?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.