Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43001) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Lerobbant a Metro Rush szerver, aztán ketten maradtunk fennt, irtam csávónak 1v1 defib only? Aztmondja benne van, elkezdtünk hülyéskedni, feljöttek még páran aztán a végén már ment 4v4 defib meg 4v4 repair tool only rush meccs :DDD

Bírom mikor benne vannak az emberek ilyen hülyeségekben!
Mint multkor egy éles meccs közepén a megalodon triggerben, jött enemy meg friendly is :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43002) @rglaaf válasza SkyS1gn (#43001) üzenetére


@rglaaf
veterán

idő limitbe belefért a meccs?:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#43003) Bjørgersson válasza - = Zk = - (#42999) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dógozo? Jáj, hát hájjákmeg tezsvírem.. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43004) SkyS1gn válasza @rglaaf (#43002) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem is néztem, de nyertünk, végén elkezdtek fegyózni.

(#43005) warmonger441

Szerintem az úgy volt hogy látták mennyire áll az e-penis a megalodonra aztán utólag jött észbe hogy bele fog kerülni NS-ba.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43005) warmonger441 válasza SkyS1gn (#43001) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Amúgy nem bszottul idegesítő hogy egy szigetméretű cápát raknak egy háborús lövöldébe? Elég fos szaga van a dolognak... nem lett volna elég egy kis cápát bevágni mondjuk egy hajó mögé? ha már easter egg... Jó hogy nem raknak bele felszedhető gombát amitől 2x akkorára nősz... bááár még várjuk ki... jön még dlc ;]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#43006) gali777 válasza SkyS1gn (#43004) üzenetére


gali777
őstag

Elég szomorú, hogy a játékosok nagy részének erre áll :(

(#43007) SkyS1gn válasza gali777 (#43006) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Figyelem elterelésre jóvolt nekik...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43008) gali777 válasza SkyS1gn (#43007) üzenetére


gali777
őstag

Hát igen, és be is nyalta a játékosok nagy része. Jajj van megalodon omg omg :D Még megalodon only server is volt, valaki linkelte, édes istenem.... Nem baj, hogy bugos a játék, legalább cápánk van... :(((

Na mindegy, reméljük most már a játékra koncentrálnak, nem az "easter eggekre" :D

[ Szerkesztve ]

(#43009) Newyorker


Newyorker
addikt

Bf4-be melyik pálya olyan mint a Golmud Railway? Azaz sok járműves? Esetleg vmelyik kiegbe?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#43010) Anfänger válasza Ybron (#42979) üzenetére


Anfänger
őstag

Egyértelmü ,hogy az nincs meg. :F

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#43011) Snip3r_HUN válasza Newyorker (#43009) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lancang Dam, Rouge Transmission...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43012) jacint78 válasza gali777 (#43008) üzenetére


jacint78
addikt

Hány játékban lehet egyszerre emberekre, járművekre s cápákra lőni? :DD

type your text here..

(#43013) beers válasza Newyorker (#43009) üzenetére


beers
addikt

Én is azt tolom, bf3-ban meg szinte csak a kharg-ot nyomtam....!

M&N

(#43014) @rglaaf válasza Snip3r_HUN (#43011) üzenetére


@rglaaf
veterán

plusz a CR-be a silkroad

PSN:BiZzare_0 ️

(#43015) SkyS1gn válasza @rglaaf (#43014) üzenetére


SkyS1gn
félisten

+Firestorm... Oman maybe

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43016) @rglaaf válasza SkyS1gn (#43015) üzenetére


@rglaaf
veterán

az hibrid az nem ér:D

amugy ez mikor fog már egyszer jól müködni Failed to fetch players on server

PSN:BiZzare_0 ️

(#43017) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

:DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43018) jacint78 válasza Snip3r_HUN (#43017) üzenetére


jacint78
addikt

Neee. :) Ennél már csak a battlefield 4-es sárga kazettás NES lenne a jobb, de nincs színes nyomtatóm.. :DD

type your text here..

(#43019) Janby válasza Snip3r_HUN (#43017) üzenetére


Janby
tag

+1 :DDD

I AM:D

(#43020) Gyula84 válasza @rglaaf (#42986) üzenetére


Gyula84
veterán

megélnél a nyeremények eladásából :D

(#42984) Cris99
:D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43021) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Hi!
Azt szeretném kérdezni, hogy xbox360 on, a játék mennyi helyet foglal DLC nélkül?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43022) kisza25 válasza DeathBat666 (#43021) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem azt itt jobban megtudják mondani neked

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43023) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mi a fene történt 6db favorit szerverem van és azokra sem lehet felmenni, most hogy végre van megint videó kártyám :W ezt is pont szombaton kell előadni komolyan...
ja már rájöttem este 11 és hajnali 2 aztán reggel 6-9 az nálunk is ennyi, vagy van elcsúszás? :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43024) marilllyo válasza kisza25 (#43023) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát mi UTC+1-ben vagyunk szóval ~10 ig. Egyébként :W megőrülök :W . Dél körül megyek melóba...mondom délelőtt még tolom egy kicsit...... De ugyan ez volt múltkor is...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43025) regener


regener
veterán

(#43026) kisza25 válasza marilllyo (#43024) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nálam már megy:)
lol beülök IFV-be elkezdi megadni az ulockokat, jó, hogy csak 5000killem van vele :DDD persze minden alapra állt vissza szupi köszi dice :R ja nincs meg semmi fegyverem, lehet unranked szerón vagyok nagyon remélem :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43027) SkyS1gn válasza kisza25 (#43026) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom ezt láttad-e :DDD

"We are performing rolling restarts across all servers between 11:00PM - 2:00AM PDT (06:00 – 09:00 UTC). You may experience a short downtime with multiplayer functionality"

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43028) kisza25 válasza SkyS1gn (#43027) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

láttam, működik, játszottam és semmim sincs meg :N már jó :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#43029) TotO'


TotO'
aktív tag

Hali, lepucoltam minden drivert, feltettem a 14.3 Beta-t és ingame a videó beállításoknál nincs ott az API választó. Van még valami egyéb lépés, amint kifelejthettem?

r9 270

4a || Neuzer Courier DT

(#43030) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Valaki magyarázza el nekem, hogy a Perfect Landing Assingnments-be ha megvan a 17/0 kd és landolok a torony legtetején mért nem oldja fel? Multkor is csináltam 13/1-et és akkor sem adta meg. A kör végén ha megnézem ingamebe a Assignmentseket akkor 4/10 és 0/1. Mi szart csinálok rosszul?

(#43031) Ybron válasza ЯΞD (#43030) üzenetére


Ybron
senior tag

Először landolj, aztán csináld meg a 10-es kill-streak-et.
A 10 óra meg gondolom meg van.

marilllyo : ja, lehet.

[ Szerkesztve ]

(#43032) marilllyo válasza ЯΞD (#43030) üzenetére


marilllyo
veterán

Először kell landolni. Utána mehet a gyilok. Ha helivel landolok a tetőn azt is elfogadja ? A landolás és a 10-es ks között lehet halni ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43033) JamesHun válasza Ybron (#43031) üzenetére


JamesHun
addikt

10-es kill-t mivel és honnan javasoljátok?
gondolom nem mentek be a sűrűjébe gyilkolni

SeriesX: JamesSHun

(#43034) Ybron válasza JamesHun (#43033) üzenetére


Ybron
senior tag

Anti-Air.
Én tankkal csináltam meg és a végén muszáj voltam bemenni a sűrűjébe, mert már alig volt háta 100 ticket, kb ahogy belőttem az utolsó embert 6s múlva vége is lett a körnek.
Lényeg hogy minél nagyobb ticket-es szerverre menj 2000+ ra és olyan 48 slot-os.

(#43035) stoon válasza lofagi (#42936) üzenetére


stoon
őstag

mi ez a krumpli fej uraság avatar????, ezt nem lehet megszokni :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#43036) Appa123


Appa123
csendes tag

kb 1 hete vettem prémiumot, de ez a naval strike nagyon szégyen.... szerintem borzalmas szarok a mapok. Second assault sokkal jobb volt még china is...

(#43037) SkyS1gn válasza Appa123 (#43036) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:Y

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43038) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Annyira jó, hogy minden domination szerver shotis nyomorékokkal van tele.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43039) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#43038) üzenetére


- = Zk = -
félisten

(Y)
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43040) marilllyo válasza Bjørgersson (#43038) üzenetére


marilllyo
veterán

Imádom a shotgunt... :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43041) Ybron válasza marilllyo (#43040) üzenetére


Ybron
senior tag

Én is, főleg Saiga 12K és mikor csináltam acsit az M22 mass is meglepően jó volt.
A DAO 12 se rossz, csak mire megtőti golyóva...

[ Szerkesztve ]

(#43042) Bjørgersson válasza Ybron (#43041) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg rohadt izgalmas, élvezetes és kihívásokkal teli lehet körbepuffogtatni mindenkit azokkal a szarokkal, aztán örülni, mint majom a farkának, hogy milyen ügyes vagy.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43043) Ybron válasza Bjørgersson (#43042) üzenetére


Ybron
senior tag

Te idióta vagyol :C

(#43044) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Mobilos Commander programban van lehetőség kiválasztani,hogy melyik szerverre akarok menni,vagy totál random dob be egy szerverre?

(#43045) - = Zk = - válasza Bjørgersson (#43042) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:DDD

más:
platoon-hoz képet mikor tudok feltenni?!.. mert feltenném, de... nem jeleníti meg....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43046) iMaverick válasza Heavyrain (#43044) üzenetére


iMaverick
addikt

Van hát. Viszont a Battlelog app-ot is fel kell rakni, különben nem lesz Server Browser... :)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#43047) Bjørgersson válasza Ybron (#43043) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, nyilván ha nem értünk egyet valamiben, akkor egyből idióta vagyok. Kurva jól tudsz érvelni, gratulálok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43048) iMaverick válasza Bjørgersson (#43047) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem kötekedésképpen, de Te magad is eléggé érdekesen fogalmaztál...

Tényleg rohadt izgalmas, élvezetes és kihívásokkal teli lehet körbepuffogtatni mindenkit azokkal a szarokkal, ...

Namost így nézve a dolgokat: dögöljön meg minden kamper, hisz száz méterről osztja a headshot-okat, milyen dolog ez? A support-osok is k@pják be a Claymore-rjukkal (gaymore? Ismerős kifejezés?) és a mortar-jukkal is húzzanak a vérbe... Ráadásul a kis gempák nem átallanak lefeküdni, bipodot kicsapni és "kaszálni"... Milyen felháborító dolog ez?

És még sorolhatnám... :R

szerk: az megint más kérdés, hogy azért nem kell leidiótázni a másikat rögtön. Érdekes világban élünk na! :)

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#43049) Gyula84 válasza iMaverick (#43048) üzenetére


Gyula84
veterán

ő leírt mi a véleménye ő meg lehülyézte szerintem azért különbség :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43050) Heavyrain válasza iMaverick (#43046) üzenetére


Heavyrain
őstag

Az addig megvan,Commander indítja is a Server Browser menüponttal a Battlelogot, ott viszont nem tudom,hogy meg kéne-e jelennie valaminek vagy sem,de nekem ugyan az a felület jön be,mint ha manuálisan indítottam volna el a Battlelog-ot.
Multiplayer-en belül kiválasztok egy szervert (amin tudom,hogy engedélyezve van a commander mód) de alatta csak a "Play on PC" látszik,más nincs. :F

(Bár lehetséges,hogy az zavar be,hogy,habár a program a legfrisebb,nem az eredeti. Hivatalosan nem tudom letölteni mert nem kompatibilis a telefonommal a Google Play szerint)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.