Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) zsoleszkai válasza Eagl3 (#22000) üzenetére


zsoleszkai
tag

levettem 0% -ra annyiban változott hogy kb 0,5-1mp múlva fordul 45% fokot :W :W :W :W :W

/KneeBy/

(#22002) eugabesz


eugabesz
őstag

Nekem ne mondja senki,hogy ez a trend,meg ez a legjobb játék,2013-ban...
Kivárom a sorom,(pedig admin vagyok,bármikor megtehetném,hogy kiteszek valakit,de én nem....) elkezd tölteni,Could not join...bla-bla-bla...,megint sorban állok,másodszor is Could...beenged!!!...fúúúú de jó...10 perc játék,szaggatok...már tudom,feladatkezelő,újraindítás,megtelt a memória....
Újabb sorban állás,de egy perc,betölt...12 perc játék,szaggat...restart.
Már bejutok,44/48...alakul a csapat,megy is elég jól...szó nélkül kifagy 10 perc után.
Szóval ha ez ma 2013.november havának 19. napján normális egy így favorizált fps játékban,a megjelenés után 20 nappal,akkor Józsi vagyok. Reklamálni meg a sóhivatalban,mert elfogadtad a feltételeket. De hogy prémiumot nem veszek tőlük,amíg nem fut úgy ahogy én gondolom,az tuti. :(

zsoleszkai: Nem volt fent a gépeden "virágbolti" single verzió??
Vagy az egér drivere bolondult meg...

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22003) Eagl3 válasza zsoleszkai (#22001) üzenetére


Eagl3
veterán

Ugye te is érzed, hogy annak, amit most írtál nem sok értelme van.

(#22004) zsoleszkai válasza Eagl3 (#22003) üzenetére


zsoleszkai
tag

bocsi este van már, nem tudom hogy az a % hogyan került oda

@eugabesz: sajnos nem egér driver hiba, az volt az 1. amit megnéztem

@Xaels: nem ez olyan, hogy 1képkocka alatt fordulok 45fokot, de nem tudodm hogy miért

[ Szerkesztve ]

/KneeBy/

(#22005) Xaels válasza eugabesz (#22002) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a szaggatás nem olyan, hogy beesel 25-30fps-re és hatalmas dropok vannak? Nekem is volt valamelyik nap ilyen Locker-en 2-szer is de az rövid idő után elmúlt magától, de például tegnap egyáltalán nem találkoztam vele több mapon keresztül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22006) eugabesz válasza Xaels (#22005) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem nem,megtelik a memória,csak az ujraindítás segít rajta,semmilyen program nem hajlandó kiüríteni....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22007) Winne


Winne
nagyúr

Gyertek, hrukáskodunk együtt: [link] :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22008) devilinsid3 válasza zsoleszkai (#22001) üzenetére


devilinsid3
addikt

1. állítsd át a bill kiosztást defaultra
2. nincs bedugva kormány vagy egyéb olyan eszköz ami bekavar?
ez egyéni probléma lesz és szerintem nem a játék hibája, szóval ezek után nézz 1 gépresit, vagy csak húzd ki az egeret majd vissza (akár a billt is)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#22009) Gippo


Gippo
senior tag

Játszik most valaki? (TS?)

(#22010) gali777 válasza eugabesz (#22006) üzenetére


gali777
őstag

Biztos ez is a csalók ellen van, mint a codban a kötelező 6 giga ram ;]

Bár nekem még szerencsére ilyet nem csinált.

[ Szerkesztve ]

(#22011) zsoleszkai válasza devilinsid3 (#22008) üzenetére


zsoleszkai
tag

A kormány volt a ludas végül, bár nem tudom hogy eddig miért nem volt vele baja, de mostmár legalább működik.

/KneeBy/

(#22012) Xaels válasza eugabesz (#22006) üzenetére


Xaels
félisten

Mennyi RAM-nál? Nálam 8GB van jelenleg W8.1-el, igaz max Skype, Chrome(max 2-3oldallal), Playclaw és torrent fut a háttérben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22013) eugabesz válasza gali777 (#22010) üzenetére


eugabesz
őstag

Nekem most már a pach óta folyamatban....jah,8 Gb ramom van...és szintén 8.1

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22014) Xaels válasza eugabesz (#22013) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos, hogy a játék dobja meg a RAM igényt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22015) eugabesz válasza Xaels (#22014) üzenetére


eugabesz
őstag

Mióta a gépben van,még egyszer sem ment fel akár 5 gb -ig sem...a BF3 alatt sem...csak most és csak a pach óta...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22016) Xaels válasza eugabesz (#22015) üzenetére


Xaels
félisten

Sokat nem játszottam a Patch előtt max 2napot. A játékot megpróbáltad már újrahúzni? Már ha a neted engedi? Én a 3-nál csináltam mindig azt, hogy 1-1 nagyobb patch után a teljes játékot újrahúztam és sokáig talán a legkevesebb panaszom nekem volt a fórumon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22017) bombibmw válasza Winne (#22007) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi a meghívást,de ennyi elég is volt. :DDD
Elhomályosodik a kép,meg elsötétül.
Valami nem kóser már megint.
De legalább van mire fogni. :D

(#22018) pohár válasza eugabesz (#22013) üzenetére


pohár
félisten

patch lesz az :D

nekem is 8GB memóriám van, de még sose tapasztaltam ilyen memóriatelítődést, asszem valami 5,5GB volt a max, de úgy, hogy Skype megy, plusz a FF meg van nyitva 10-11 ablakkal (amihez még hozzácsapódik a flashplayer úgy 350-400 megával)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22019) pohár


pohár
félisten

Operation Metro First Look! Big Improvements (Battlefield 4: XBOX ONE Gameplay/Commentary) - LvLCap

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22020) Xaels


Xaels
félisten

Metro "4" first look. Érdekes. Nekem az a sok aláducolás olyan fura :D Meg az a lift középen.

(#22019) pohár: szégyelld magad itt megelőztél. :P

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22021) S1M0N válasza pohár (#22018) üzenetére


S1M0N
senior tag

Most nekem is kiírja a játékból való kilépés után a Windows, hogy takarékosabb témára vált (Aero), vagy ilyesmi, eddig nem volt ilyen, nekem is 8 GB RAM van a gépemben... :F :U

(#22022) Winne


Winne
nagyúr

2v3-nál kezdtünk, szép lassan lettünk páran, köszi azoknak akik utánunk jöttek. :R

1. és 2. meccs, a végére már majdnem rá is éreztem, de a sebzés továbbra is vicc nálam.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22023) pohár válasza Xaels (#22020) üzenetére


pohár
félisten

muuuuuhahahahaha ;]

kint a városban, a kezdőnél, rá se ismertem a pályára, azt se tudtam, hogy melyik részén van a pályának :DDD :Y

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22024) Xaels válasza pohár (#22023) üzenetére


Xaels
félisten

Én is lestem rendesen. A fű égésén azért kicsit elmosolyodtam pláne, hogy még sebez is :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22025) SkyS1gn válasza pohár (#22019) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez most sem fog bejönni szerintem...

Gulfff <3

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#22026) Gippo válasza S1M0N (#22021) üzenetére


Gippo
senior tag

Azt sok alt-tabolás után csinálja nekem(bf3-nál is ez volt).... a windows úgy érzékeli, hogy baj van a teljesítménnyel és kikapcsolná az aero-t... hiába nyomok rá, hogy ne kérdezze újra, akkor is csinálja. Registry "hack"-et sem találtam még rá, reménytelen az egész.

[ Szerkesztve ]

(#22027) Csaber válasza Xaels (#22016) üzenetére


Csaber
senior tag

Nem segít rajta , nekem is időnként belakja a 8GB memóriát általában egy kört azért kibír, nálam annyival jobb a helyzet , hogy nem kell a gépemet újraindítani csak kilépni a BF4-ből majd kb lehet menni másik szerverre ha szeretnéd a pontjaidat megkapni ...

(#22028) eugabesz válasza Csaber (#22027) üzenetére


eugabesz
őstag

Most böngészőt cseréltem,a Crome után a tűzrókát...most érdekes,nem telik meg....csak simán kilép az exe miatt... :W

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#22029) Źşë' válasza eugabesz (#22002) üzenetére


Źşë'
addikt

nem lepődök meg ezen, annyira bugosan adják ki a játékokat, és ez a dice játékokra főként igaz... sz*ptam bc2vel, azt helyrerakták kb másfél év alatt, sz*ptam bf3al: átállítottam a bill kiosztást, erre a végén ahol voltak a QTE-k (vonat..) ott nem tudtam átvinni mert mindig meghaltam, mondom várok akkor míg kijön egy patch... kb fél év után tudtam kijátszani... :D jutubon egy srác írta h azért van mert át lett állítva a billkiosztás, picit se anyáztam!! a 4et már meg se vettem, gondoltam h ez lesz... beta is elég lagos volt, ha valaki kérdezné h miért jöttem be ide, hát bíztam abban h dob be valaki pár screent :) de abból elég nagy hiány van ahogy látom //azért találtam pár jóféle screent visszafele haladva :P

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22030) huby80 válasza pohár (#22019) üzenetére


huby80
senior tag

A 3ba gyülöltem a metrot de itt nagyooon komoly lett ! :C

(#22031) Avela40 válasza eugabesz (#22028) üzenetére


Avela40
csendes tag

Nekem Firefox van és ugyanúgy jelentkezik ez a memória telítődés.. :( Teljesen random. De úgy vettem észre ha minden kör után letabolok és megvárom hogy ramot ürítsen akkor nem telik be, de ha folyamatosan játszok és nem tabolok akkor előbb vagy utóbb pár kör után resetelnem kell a gépet mert olyan szinten instabil lesz a rendszer hogy használhatatlan. (6 gb memóriám van, win 8)

Szerk: Ahogy nézem ez a memory leak effektus, általában a 6xxx-es HD Radeon szériánál jön elő, lehet hogy valami nem stimmel a driverrel. Remélem majd lesz javítva.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#22032) nanorambo válasza Avela40 (#22031) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. Rengeteg embernél (nálam is) előfordul ez a memória probléma. A hivatalos fórum tele van ezzel. Azt már kiderítették a hozzáértőbb játékosok, hogy ez mindenképpen játék-oldali hiba, nem windows, vagy hardverkomponens okozza. A Nagy baj csak az, hogy a dice még csak nem is böfögött róla, hogy egyáltalán látják-e, hogy a fórumok tele vannak ezzel. Azt már írták, hogy készül a következő patch, de csak annyit írtak róla, hogy a crash és fagyás problémákat akarják orvosolni, a memóriatúlírás és stuttering meg sem volt említve...

Nvidia kártyáknál is előjön és AMD 7*** szériával is. :(

[ Szerkesztve ]

(#22033) chabeee válasza Gippo (#21913) üzenetére


chabeee
tag

ezhatalmas :D

(#22034) Avela40 válasza nanorambo (#22032) üzenetére


Avela40
csendes tag

Hát nagyon merem remélni hogy nem hagyják ennyiben a dolgot, azért elég sok embert érint.
Most hála istennek tudtam vagy 3 órát játszani fagyás és kilépés nélkül ez már rekord! :Y Persze mindig taboltam minden meccs után.

Battlefield 4 nick: Caprin05

(#22035) Honzi


Honzi
senior tag

Gulf of Oman - Second Assault Battlefield 4 Gameplay(jackfrags)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#22036) bombibmw


bombibmw
veterán

Van olyan itt,aki így fogadta a BF4-et? :D

(#22037) ujlakany1993 válasza bombibmw (#22036) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Csodálatos egy ember. Szalonnának már jóvolna... :W :W

(#22038) scope2007 válasza eugabesz (#22002) üzenetére


scope2007
addikt

Jaja crash hegyek :-D

Még szerencse, hogy bf3 maradt a gépen, vagy esetleg egy cs:source is jobb néha a bf4nel

Minek dlc, ha hulladék abban a formában, ahogyan van perpill

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#22039) pohár válasza bombibmw (#22036) üzenetére


pohár
félisten

kiiiiiiiiiii ez a gyökér... instant 2 golyót neki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22040) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok
tudtok nekem adni BF4 borító képet..amin nincs semmi felírat...köszi kerestem a googlin de nem jártam sok sikerrel...
köszi

(#22041) pohár válasza kissadam22 (#22040) üzenetére


pohár
félisten

jóember nélkül, szöveg nélkülit nem találtam

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#22042) TTomax


TTomax
nagyúr

Akinek memóriatúlcsordulása van az próbálja meg ezt... [link].BF4.exere állítva 15 percenként takarít... a játékot nem javítja ugyan meg,de legalább már nem fog kidobálni... nem foglal semmit,15percenként lefut... én belőttem,megszűntek a problémák...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#22043) aizen92 válasza Honzi (#22035) üzenetére


aizen92
addikt

király ez a homokvihar! amúgy először azt hittem egy bf3-as videót vágott be. nincs akkora ugrás a két map között szerintem.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#22044) Joe Swanson válasza devilinsid3 (#21990) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Egy high beállítást kapok?

(#22045) JamesHun válasza eugabesz (#22002) üzenetére


JamesHun
addikt

aida vagy valami progival loggoltasd ki a proci, vga terheltséget , memória telitetségeket és a HŐFOKOKAT!

Nálam a ME3 nál volt olyan, hogy az elején jól ment és elkezdet akadozni
VGA hűtője beszart, csak nem jelezte és mivel melegedett a VGA ezért szépen vette lejjebb a teljesítményt, hogy meg ne főjön

Nálam is 8 gb és win8.1 van egy 7850 el és egy 2120-as i3-as procival de nem akadozik be nálam jobban menet közben mint kéne

minden win8 frissítésed fel van téve?
esetleg még azt nézd meg feladat kezelővel mi eszik még sok memóriát, mert a bf4 nem eszik túl sokat
8 gb nak elégnek kéne lennie

SeriesX: JamesSHun

(#22046) R3laX válasza bombibmw (#22036) üzenetére


R3laX
addikt

Cartman felnőtt? :C . Sztttaaaqqqq.... :))

(#22047) gali777 válasza pohár (#22019) üzenetére


gali777
őstag

Rushban szerettem a metrot, jónak tűnik ezekkel az újításokkal.

(#22035) Honzi: :Y Nagyon faszának tűnik ez a gulf. Remélem dobnak fel még videót caspianról meg firestormról is. Mondjuk firestorm helyett rakhattak volna kharg island-et a dlcbe...

Hát úgy tűnik a second assault lesz a legjobb dlc :D

(#22048) raggg válasza gali777 (#22047) üzenetére


raggg
senior tag

Én a metro helyett raktam volna be a khargot. De akár belefért volna 4.-nek is szerintem.

ragklaatPS

(#22049) gali777 válasza raggg (#22048) üzenetére


gali777
őstag

5.-nek, nem? (vagy 5-nek? hogy kell ezt írni, pohár? :D )

4 map lesz :)

Metro, caspian, firestorm meg gulf.

(#22050) tigerk


tigerk
tag

Istenem miért nem noshar canals?Komolyan mondom nincs egy normális tdm pálya az egész játékban.Bf3-ban mekkora jóság volt ha berohantál a konténerek közé egy 870mcs-vel vagy Usas 12-vel vagy Saiga-val.De bf4ben egyáltalán nincs shotgun-friendly pálya......Remélem a többi dlcben lesz valami canals féleség.
Üdv
Tigerk

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.